Skocz do zawartości

Crysis (seria)


Polecane posty

crysis bedzie taki jak far cry tylko z lepsza grafa

No, no, no to nas uświadomiłeś......o tym wiadomo od początku tego topiku i, że będzie z lepszą grafa to mało powiedziane, ale co do tego, że będzie taki jak FC to nie jestem pewien bo np. w FC byli kosmici???? Nie. Walczyliśmy Amerykańskim komando???? Nie. Więc jak widzisz Crysis bedzie inny niz FC no, ale z grywalnością to bedzie tak samo a nawet powinno być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Heh, nie no w sumie fajnie...

Hej Ballack, czy mógłbyś się tak łaskawie przestać na każdego rzucać i rozszarpywać?

A to, że Stronghold będzie miał duże wymagania - ja tam Ameryki nie odkryłem. Przy ET: QW też nie. Będę więc skromny. A skoro jest to temat o Crysisie, to chyba można też się wypowiadać na temat spraw technicznych z grą związaną? Bo ja mówiąc żę CSIS na konsole być może się ukaże - czy ja tu robię offtopic? Lepsza dyskusja taka od nijakiej, czyli takiej w której są ostatnie posty w stylu: "No... CSIS to powielenie pomysłu FarCry'a, ale niech będzie. Jest spoko"?

A wracjąc do dyskusji o ostatnim filmiku. Całkiem niezłe, nie powiem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra fajnie ale czy ten post to nie offtop???

To życz dalej. dodam jeszcze, ze ciekawi mnie, dlaczego w xbox'ach jest uslugo live? i wogole po co ona jest? no a jak myslisz? soft w xboxie 360 daje sie latwo aktualizowac, a zeby bylo smieszniej zawiera elementy kodu dx10

To jest temat o Crysisie a nie X360.......

Hej Ballack, czy mógłbyś się tak łaskawie przestać na każdego rzucać i rozszarpywać?

Nie zrzucam sie na nikogo...

A skoro jest to temat o Crysisie, to chyba można też się wypowiadać na temat spraw technicznych z grą związaną? Bo ja mówiąc żę CSIS na konsole być może się ukaże - czy ja tu robię offtopic?

Na temat spraw technicznych można i o tym szczególnie mówimy w tym temacie. A z konsolami to Crysis pójdzie na nich, ale Crytek powiedział, że nie wyda więc??? I w tym poście nie bylo Offtopu, ale w tym gdzie mówiłeś o X360 tak i jak cos ode mnie chcesz to pisz na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakonczcie już ten konflikt. Lepiej porozmawiać o samej grze niz się sprzeczac. Mnie intryguje budowa poziomów...Ciekawe jak się zaprezentują lokacje w pomieszczeniach te wszystkie shadery i oświetlenie powinny swoje zrobic. Godny uwagi jest też poziom rozgrywany na statku kosmitów...Gigantyczny "wieżowiec" pełen wrogiego paskudctwa. Mogliby zrobic jakąś mroczną atmosfere, gdzie niegdzie odglosy aparatury pokładowej...Do tego wspomniane oświetlenie i powtórka z Aliens zapewniona. Niezla odmiana po podróży przez dżungle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko o Crysisie pomażyć mogę :cry: . Jak sie nie ma kasy, a i sprzęt trochę słaby to tak jest (mam Celerona 2,4 GHz, 512 RAM i Radeona 9200 128 Mb). Życie jest okrótne. Jednak, wnioskójąc z zapowiedzi w całej tej wrzawy, wnioskować można, że ta gra może być wielkim hitem, ale i też przełomem w świecie gier koputerowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wnioskować można, że ta gra może być wielkim hitem, ale i też przełomem w świecie gier komputerowych"

Zgadza się Crysis ma szanse zaliczyć te wszystkie "zaszczyty i tytuły" musi jedynie potwierdzic ową klase. Ale są dziedziny w ktorych można zaryzykować stwierdzenie, że napewno będą przelomowe. To np oprawa graficzna, model fizyki...Te sprawy w Crysis sa perfekcyjne i wystarczy troche szlifu aby namieszać sporo w gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mówiąc "szlif" chodzi Ci o to, żeby jednak skupili się na tym, żeby gierka działała w miarę płynnie na dzisiejszym mocnym sprzęcie - bo bez tego to i tak będzie psioczenie, że gra jest be - bo brzydko działa.

Hehe no nie wiem, ale jak dla mnie to jakoś ten entuzjazm związany z wyczekiwaniem gry opadł po obejrzeniu trailera gdzie strasznie przycinała ta gierka.. hehe pozostaje jedynie wierzyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są dziedziny w ktorych można zaryzykować stwierdzenie, że napewno będą przelomowe. To np oprawa graficzna

Bo ja wiem czy grafika w Crysis'e będzie znowu taka rewolucyjna? Ot aktualnie jest zapowiedzianych kilka gier które wcale gorzej się nie prezentują a daty premiery mają wyznaczone jeszcze na koniec obecnego roku... że wspomnę chociażby o Gears of War. :D

Ale za często chyba o tym tytule wspominam... kurde przydał by się na klona! :lol:

Rozumiem, że mówiąc "szlif" chodzi Ci o to, żeby jednak skupili się na tym, żeby gierka działała w miarę płynnie na dzisiejszym mocnym sprzęcie - bo bez tego to i tak będzie psioczenie, że gra jest be - bo brzydko działa.

Ano, optymalizacja jest bardzo ważna i jeżeli ta zawiedzie to i z resztą nie bedzie tak różowo... Ale ludzie z Cryteku powinni nie tylko nad graficzką siedzieć, pamiętając żenadę zwaną fabułą jaką prezentował Far Cry - jestem pełen obaw co do Crysisa... :(

Hehe no nie wiem, ale jak dla mnie to jakoś ten entuzjazm związany z wyczekiwaniem gry opadł po obejrzeniu trailera gdzie strasznie przycinała ta gierka.. hehe pozostaje jedynie wierzyć...

Mnie ten trailer zniesmaczył... nie wiem jakim cudem on wogóle dostał się na sieć... A własnie i wiara podobnoż matką głupich. :D

ale Crytek powiedział, że nie wyda więc???

Ale sam Crytek juz naprawdę niewiele ma do gadania w tej materii. tak to jest jak się licencję i prawa do danego produktu sprzeda wielkiemu molochowi wydawniczemu... :?

Nie zrzucam sie na nikogo...

Takiś pewny? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsza jest optymalizacja wymagań sprzętowych.

Zapewniam Cię, że dla większości z nas bedzie to głównym powodem składania modlitw i obrzedów. :D

"Ale ludzie z Cryteku powinni nie tylko nad graficzką siedzieć"

Otóż to...A odnosze ostatnio takie wrażenie iż grafika przysloniła co nie co inne walory Crysis'a. A szkoda bo jest się czym pochwalić poza grafą...np wspomniana budowa poziomów. Jakieś wzmianki o klimacie a to rzeczy które uatrakcyjniają rozgrywkę i to bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Crisis pójdzie na pewno bo nie dawno modernizowałem sprzęt, ale odnoszę podobne wrażenie jak moi przedmówcy, mianowicie w większości trailerów twórcy pokazują nam tą produkcję głównie od strony wizualnej. Przecież po paru godzinach gry oprawa wizualna przestanie zachwycać. Hmmm oby panowie z Crytek'u pomyśleli bardziej o samej grze niż o jej wyglądzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Crisis pójdzie na pewno bo nie dawno modernizowałem sprzęt, ale odnoszę podobne wrażenie jak moi przedmówcy, mianowicie w większości trailerów twórcy pokazują nam tą produkcję głównie od strony wizualnej. Przecież po paru godzinach gry oprawa wizualna przestanie zachwycać. Hmmm oby Panowie z Crytek'u pomyśleli bardziej o samej grze niż o jej wyglądzie.

Nie bądż taki pewny czy ci pójdzie......... A trailery pokazują tylko grafikę, ale te ostatnie bodajże 3 już nie tylko. A panowie z Cryteku napewno myślą też bardzo o grze przeciez żadna gra nie zdobyła jeszcze sławy tylko grafą......chyba :wink:

Czajcie ten filmik:

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=4649

Ja już to chceeeeee ;]

Ten filmik już był nie jest najgorszy grafa jest jak już wcześniej napisałem zajedwabista a wszystko chodzi bardzo płynniutko i to nastraja bardzo pozytywnie do tej gry przynajmniej mnie. A i pokazano kawałek rozgrywki więc trzeba sie cieszyć, że to już nie tylko grafa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Crisis pójdzie na pewno bo nie dawno modernizowałem sprzęt, ale odnoszę podobne wrażenie jak moi przedmówcy, mianowicie w większości trailerów twórcy pokazują nam tą produkcję głównie od strony wizualnej. Przecież po paru godzinach gry oprawa wizualna przestanie zachwycać. Hmmm oby Panowie z Crytek'u pomyśleli bardziej o samej grze niż o jej wyglądzie.

Nie bądż taki pewny czy ci pójdzie......... A trailery pokazują tylko grafikę, ale te ostatnie bodajże 3 już nie tylko. A panowie z Cryteku napewno myślą też bardzo o grze przeciez żadna gra nie zdobyła jeszcze sławy tylko grafą......chyba :wink:

Czajcie ten filmik:

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=4649

Ja już to chceeeeee ;]

Ten filmik już był nie jest najgorszy grafa jest jak już wcześniej napisałem zajedwabista a wszystko chodzi bardzo płynniutko i to nastraja bardzo pozytywnie do tej gry przynajmniej mnie. A i pokazano kawałek rozgrywki więc trzeba sie cieszyć, że to już nie tylko grafa.

Wiesz jakby mi nie poszło na athlonie 64 x2 4200, 1,5 gb ramu i radku 1900xt to bym stracił wiarę w ten świat. A z tymi trailerami masz racje, ale chyba zgodzisz się, że sławę ta gra zdobyła przez oprawę graficzną i na niej w głównej mierze, będzie się opierał sukces tego produktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie znalazłem takie wymagania do tej gry:

Wymagania minimalne:

Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz

Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)

768Mb/1Gb RAM dla Windows Vista

HDD: 6GB

Internet: 256k+

DVD

DX9.0c pod Windows XP

Wymagania zalecane:

Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)

Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0)

1.5Gb RAM

HDD: 6GB

Internet: 512k+ (128k+ upstream)

DVD

DX10 pod Windows Vista

W tym roku chciałem robić już modernizację kompa, ale jednak zaczekam. Gdy będzie premiera gry, to wtedy kupię nowego kompa. Przez ten czas ceny sprzętu spadną :) Wymagania spore :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakby mi nie poszło na athlonie 64 x2 4200' date=' 1,5 gb ramu i radku 1900xt to bym stracił wiarę w ten świat. A z tymi trailerami masz racje, ale chyba zgodzisz się, że sławę ta gra zdobyła przez oprawę graficzną i na niej w głównej mierze, będzie się opierał sukces tego produktu.[/quote']

No dobra powinno ci pójść, chociaż ja mam bardzo podobny sprzęt i mi się Just Cause przycina :shock: :shock: :shock: :shock: . A co z oprawą to napewno gra bedzie świetna, ale mam nadzieję, że jej sukces bedzie się opierał na grywalności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A co z oprawą to napewno gra bedzie świetna"

To chyba oprawa wizualna będzie świetna... A czy sama gra też, czas pokaże i musi zapracować na ten "tytul" nieco wiecej czynników niz tylko grafa.

"ale mam nadzieje, że jej sukces bedzie się opierał na grywalności."

Ja też...Bo jak Crysis będzie tworzył swój sukces tylko na grafie to ja mówie dziękuje. Takie gry mnie nie bawią. Choć caly czas mam nadzieje, że będzie innaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A co z oprawą to napewno gra bedzie świetna"

To chyba oprawa wizualna będzie świetna... A czy sama gra też, czas pokaże i musi zapracować na ten "tytul" nieco wiecej czynników niz tylko grafa.

"ale mam nadzieje, że jej sukces bedzie się opierał na grywalności."

Ja też...Bo jak Crysis będzie tworzył swój sukces tylko na grafie to ja mówie dziękuje. Takie gry mnie nie bawią. Choć caly czas mam nadzieje, że będzie innaczej.

Za grę oferującą tylko grafę też podziękuję....... Ale myśle, że Panowie Yerli nie popełnią takiego błędu i nie zrobią gry która wszystkich oświeci wyjechaną grafą i porazi niegrywalnością. Zresztą po FC mają doświadczenie w tworzeniu świetnych produkcji i to jest ich atutem lub bolączką, że pierwsza gra jest jednym ( jak dla mnie najlepszym) z najlepszych tytułów XXI wieku i trudno im będzie sprawić żeby Crysis go pobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie znalazłem takie wymagania do tej gry:

Wymagania minimalne:

Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz

Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)

768Mb/1Gb RAM dla Windows Vista

HDD: 6GB

Internet: 256k+

DVD

DX9.0c pod Windows XP

Wymagania zalecane:

Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)

Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0)

1.5Gb RAM

HDD: 6GB

Internet: 512k+ (128k+ upstream)

DVD

DX10 pod Windows Vista

W tym roku chciałem robić już modernizację kompa, ale jednak zaczekam. Gdy będzie premiera gry, to wtedy kupię nowego kompa. Przez ten czas ceny sprzętu spadną :) Wymagania spore :shock:

jesli by poszlo na xpku to ja bym se pograł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie znalazłem takie wymagania do tej gry:

Wymagania minimalne:

Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz

Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)

768Mb/1Gb RAM dla Windows Vista

HDD: 6GB

Internet: 256k+

DVD

DX9.0c pod Windows XP

Wymagania zalecane:

Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)

Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0)

1.5Gb RAM

HDD: 6GB

Internet: 512k+ (128k+ upstream)

DVD

DX10 pod Windows Vista

W tym roku chciałem robić już modernizację kompa, ale jednak zaczekam. Gdy będzie premiera gry, to wtedy kupię nowego kompa. Przez ten czas ceny sprzętu spadną :) Wymagania spore :shock:

jesli by poszlo na xpku to ja bym se pograł

Na XPeku pójdzie i bedzie trzeba mniej RAMu nawet, ale nie zobaczy sie wszystkich smaczków grafy które tylko z DX10 pójdą a tego pod XP nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na XPeku pójdzie i bedzie trzeba mniej RAMu nawet, ale nie zobaczysz sie wszystkich smaczków grafy które tylko z DX10 pójdą a tego pod XP nie będzie.

To czy ujrzysz wszystkie bajery Crysis'a będzie zależalo w dużej mierze od grafy. Czy bedziesz mial obsluge DX10 czy DX9. Natomiast system to drugorzędna sprawa...Miscrosoft specjalnie tak mowi (że DX10 to tylko na Vista) bo chce zarobic. Jak ucichnie zgiełek z premierą Visty to i XP doczeka się swojej wersji DX10. Microsoft nie przerwie tak szybko suportu dla XP. Zresztą te smaczki tak szybko nie będą wykorzystywane i trochę minie aby to dopracować. Tak też bedzie z Crysis'em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft nie przerwie tak szybko suportu dla XP

Bo ja wiem, jak na mój gust Microsoft z swoim starym systemem może postąpić podobnie jak rok temu z swą starą konsolą. Wyszło nowe, stare może iść się je**ć... :(

Tutaj ważniejszą sprawą jest jak długo studia deweloperskie będą chciały supportowac XP'ka. A to może nie trwać długo w/z z wchodzącym standardem "Games for Windows" , starszymi bibliotekami oraz zmniejszonym wsparciem Mikrosztyftu dla programujących pod starą platformę.

Ale myśle, że Panowie Yerli nie popełnią takiego błędu i nie zrobią gry która wszystkich oświeci wyjechaną grafą i porazi niegrywalnością

Może i nie odrazu "niegrywalnością" ale brakiem jakichkolwiek innowacyjnych rozwiązań (prócz tych w sferze wizualiów), totalnie beznadziejną fabułą oraz głupimi patentami które będą bardziej przeszkadzały niż cieszyły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt to ciekawy zbieg okolicznosci...Te nowe Radki to R600 a ich premiera to istotnie początek 2007. Prawdopodobnie Crytek uległ "sugestiom" wlodarzy z branży i przesunąl premiere tak żeby ATI i zarowno Nvidia nie były stratne. Tak to niestety wyglada Crysis stal się glównie argumentem do "trzepania" kasy. Gra jest juz pewnie gotowa i czeka na sygnal z ATI. Mam nadzieje, że sama gra będzie nieco mniej nastawiona na biznes a więcej na graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...