Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

Otóż to, ja parę godzin bawiłem się w uderzanie różnych miejsc i testowanie kiedy chatka się zawali biggrin_prosty.gif ganianie kurczaków również boskie, dodatkowy sentyment to fakt, że to była pierwsza gra na nową kartę graficzną i lepszego miejsca na testy nie można było znaleźć, taką zabawę z fizyką jak w Crysisie to miałem ostatnio przy premierze pierwszego Red Faction, przebijanie się przez ściany to tez było coś !!!

swoją drogą

mogli zrobić jakiś dodatkowy poziom, gdzie byśmy Prophetem pochodzili znów po wyspie z jedynki, liczyłem na to szczerze mówiąc jak oglądałem outro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą

mogli zrobić jakiś dodatkowy poziom, gdzie byśmy Prophetem pochodzili znów po wyspie z jedynki, liczyłem na to szczerze mówiąc jak oglądałem outro

No to już wiemy jaka będzie zawartość pierwszego DLC :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę spóźnione marudzenie - ale sobie pomarudzę.

Mowa oczywiście o DX11.

Jestem tym niefortunnym posiadaczem radeona HD4870 i to wersji 512MB - jakież było moje zdziwienie gdy czytając gdzieś recenzję crysia 3 pojawiło się magiczne - wymagany DX11.

Rozumiem postęp i w ogóle, ale nie obraziłbym się na obcięty graficznie tryb DX9/10 dla tych, którzy nie lubią wymieniać komputera co 2 lata, jak i również nie przeszkadza im ciut gorsza grafika - tym bardziej, że mimo wszystko lekko leciwy już HD4870 jest wg mnie kartą mega wydajną. W większości nowych tytułów (far cry 3, tomb raider, hitman absolution i ghost warrior 2, dead space 3) radzi sobie świetnie - wyświetlając obraz (zazwyczaj na ustawieniach medium/high) płynnie.

Grałem we wszystkie poprzednie części Crysisa, ale dla części 3 jakoś nie mam zamiaru wymieniać sprzętu. Może człowiek jest już starszy i wie, że lepiej pokazać crytekowi środkowy palec i cieszyć się nowymi grami, które nie wymuszają tak perfidnej wymiany sprzętu na nowy.

Swoją drogą byłbym bardziej skory zmienić sprzęt gdyby dana gra się uruchomiła i ledwo działała na LOW, niż wiedząc, że mam jakiś tam zapas mocy, a gry nie uruchomię.. bo nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie karta graficzna to crysis działał by mi na medium ale niestety brak mi DX11, co prawda grałem w bete na PS3 ale jednak na 100% nie dorównuje graficznie PC, ale i tak mam zamiar wymieniać jednak dopiero pod wiedźmina 3 a do tej pory odstawie przechodzenie crysisa bo nie opłaca się kupować na PS skoro i tak po jakimś czasie pojawi się na PS+ a graficznie nie jest najlepszy na konsoli, a do tego czasu na pewno będzie taniej więc nawet mi się nie spieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Crysis 3 po raz kolejny udowadnia, że jest mordercą sprzętu i powtarza się sytuacja z jedynką. Też mi się to trochę nie podoba, że gra wymaga karty z DX 11, a i tak większej różnicy nie ma w stosunku do poprzedniej części. No nic nie poradzimy, pojawiają się coraz ładniejsze gry i pojawiają się tym samym coraz większe wymagania. Za jakiś czas zapomnimy o tym wymaganym DX 11, gdyż co druga gra będzie wymagała nowszej biblioteki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do crysisa 3 w czasie przechodzenia kampani można się natknąć na taką dyskietke o nazwie poczta D.R.P po jej rrozszyfrowaniu można przeczytać widaomość brzmi ona mniej wiecej tak:


"rot hex rev rot 12023465556415 142565543502N584N56504R4N5"

więc chodzi mi o to jeśli ktoś wiedziałby do czego jest ta widaomość prosze o odpowiedz a i znalazłem coś na zagranicznym forum ale nic z tego co tam napisali jak to rozwiazać nie rozumiem http://www.mycrysis.com/forums/topic60665

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Crysis 3 po raz kolejny udowadnia, że jest mordercą sprzętu i powtarza się sytuacja z jedynką. Też mi się to trochę nie podoba, że gra wymaga karty z DX 11, a i tak większej różnicy nie ma w stosunku do poprzedniej części. No nic nie poradzimy, pojawiają się coraz ładniejsze gry i pojawiają się tym samym coraz większe wymagania. Za jakiś czas zapomnimy o tym wymaganym DX 11, gdyż co druga gra będzie wymagała nowszej biblioteki.

"Mordercą sprzętu" piękne słowa :) właśni o to chodzi żeby pokazać możliwości komputerów ! Większość gier na PC to tylko konwersją z konsoli ... :( DX 11 zmniejszył zainteresowanie grą . Gra umożliwia włączenie efektu 3D :) To chyba pierwsza gra która nie ma ograniczenia 25 fps :) POLECAM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Crysisa 2 i.... Pozytywne zaskoczenie, choć początek mnie specjalnie nie zachęcił. Miasto zamiast dżungli, brak klimatu z poprzednika, jakoś tak mało dynamicznie powodowało ze "troszeczkę" się przymuszałem do gry. lecz im dalej w las w tym więcej drzew - produkcja z biegiem godzin zaczynała się pozytywnie. Miasto przypadło mi do gustu(niektóre miejsca robią wrażenie, np.

zniszczony park na ostatnim etapie

), zrobiło się całkiem klimatycznie, akcja nabrała tempa jak i fabuła robiła się ciekawsza(zakończenie, nie powiem, trochę zaskoczyło). Podobał mi się system rozwoju kombinezonu oraz jego uproszczona obsługa. A i polonizacja przypadła mi do gustu.

Zostało mi jeszcze multika przetestować. Ogólnie druga część bardzo dobrym FPS'em ale ciut traci przez większą liniowość w stosunku do jedynki.

Zapomniałem wspomnieć, że w pewnych miejscach, gra wydawała się trochę zabugowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, żeby się upewnić, gdzie się zapisują stany gry, bo wcześniej grałem w Crysisa 2 poprzez Origin. W Moich Dokumentach, gdzie zazwyczaj pojawiają się zapisy gry jest tylko folder z Mirror's Edge. Crysisa nie ma więc musiał gra musi zapisywać się w chmurze, w przypadku trójki powinno być tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis miał i ma świetną grafikę.

A tak w ogóle to wiecie po co jest Crysis?

Żeby udowodnić nam, że nasz blaszaki wcale nie są takie super.

Crysis miał i ma świetną grafikę.

A tak w ogóle to wiecie po co jest Crysis?

Żeby udowodnić nam, że nasz blaszaki wcale nie są takie super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zapoznać z trzecią częścią Crysisa.

Plusy:

1. Oprawa graficzna i dźwiękowa - grafika miażdży, panowie z Crytek kolejny raz udowadniają, że mają potężny silnik. Dźwięk też stoi na wysokim poziomie.

2. Lokacje - parokrotnie zamiast iść do przodu to stawałem i podziwiałem krajobrazy smile_prosty.gif A i miejscówki nie są tak zamknięte, jak w dwójce.

3. Klimat - dżungla powróciła to i klimat z jedynki wrócił smile_prosty.gif

4. Ogólne usprawnienia w stosunku do dwójki - drobne zmiany w kombinezonie czy też dodanie hakowania pozytywnie wpłynęły na rozgrywkę. Optymalizacja też niezła.

5. Grywalność - co tu dużo mówić. Gra się fajnie smile_prosty.gif

6. Fajnie nowe tryby w multiplayerze

Minusy:

1. Długość gry! - ukończenie gry zajęło mi tylko 7 godzin(a przez większość czasu skupiałem się na skradaniu!)

2. Dziwne błędy z dźwiękiem - a to głos postaci był źle synchronizacji z ich ustami, a to dźwięk dziwnie przerywało.

3. Mimo wszystko, multiplayer zyskał mało nowych rzeczy od premiery dwójki.

Ogólnie jestem zadowolony z zakupu, tylko ta długość gry mnie troszkę zaskoczyła. Ale niech ma ode mnie +8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego Crysisa podszedłem niedawno po raz chyba piąty czy szósty, tym razem z zamiarem ukończenia go, ponieważ do tej pory mi się to nie udało. W międzyczasie wymieniłem sprzęt i Crysis 1 chodzi mi na tyle płynnie, że można się pokusić o jego przejście (50-60fps). Doszedłem do poziomu 5, gdzie się wsiada do czołgu, potem mam misję poboczną "zniszczyć działka przeciwlotnicze". Dookoła walą czołgi, helikoptery, strzelają do mnie z każdej strony... powiedziałem "pass". Ja po prostu tej gry nie ukończę już chyba nigdy. Krew mnie przy niej zalewa. Tu panuje taki chaos i destrukcja, że mi się autentycznie odechciewa po jakimś czasie w to grać i tak jest za każdym razem. Żeby jeszcze wróg padał za każdym razem (bezwarunkowo) po jednej serii, tak jak w Call of Duty, ale tutaj można cały magazynek wpakować w łeb a te żółtki nadal latają. No przecież w taką frustrację popadłem, że za chwilę to usuwam. Opchnąć to komu na Allegro zanim mnie ostatecznie coś trafi od tej gry. Do prawdy nie rozumiem tych wysokich ocen na metacritic. Grałem już w życiu w wiele strzelanek i żadna mnie tak nie wkur....zyła, jak pierwszy Crysis. Moim zdaniem ta gra poza grafiką nie ma nic specjalnego do zaoferowania.

Swego czasu jakieś tam Humble Bundle się pokupowało i mam Crysisa 2 na Steamie... ciekawe, czy tutaj jest lepiej, chociaż z tego co widziałem na YT, to nie bardzo :P Powtórka z rozrywki, czyli grafika wypas, a cała reszta wiadomo. I z tego, co widzę po ocenach Crysisa 3, Crytek jeszcze bardziej poszedł w stronę grafiki olewając gameplay i fabułę całkowicie.

Może oni powinni się zająć tworzeniem benchmarków do kart graficznych, dali by ostro popalić Futuremarkowi, bo w robieniu gier za dobrze im nie idzie. Podziwiam tych, którzy dali radę C1 ukończyć bez ogólnej frustracji i chęci rozwalenia czegoś w pobliżu. Nie wiem, może ja za dużo od gier wymagam... albo się starzeję. Chociaż CoD i BF sprawiają mi frajdę, a Crysis jedynie narastającą frustrację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...