Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

Naturalnie zerknąłem na pierwszy właściwy trailer trzeciej części, ale muszę powiedzieć, że nie ma tam nic co by mnie zainteresowało :P Ot, szykuje się kolejny porządny shooter z ładną grafiką - którą może pociągną jakieś PCty na maksymalnych detalach -, niezłym gameplayem i w miarę znośną fabułą choć to akurat nigdy nie było najmocniejszą częścią serii IMO ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szału nie ma, staniki nie latają. Ot kolejny Crysis - świetna grafika, grywalność, niespecjalna fabuła, wiem czego mogę się spodziewać. Nie powiem, że się nie skuszę, bo najprawdopodobniej to zrobię i sięgnę po ten tytuł - grałem w obie części to dlaczego nie w kolejną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moddb.com/games/crysis-2/news/w...-date-announced

W oczekiwaniu na trzecią część pojawił się news dotyczące jednego z - chyba, sam nie grałem - bardziej popularnych, singleplayerowych modów :) W skrócie jeśli dobrze zrozumiałem - modyfikacja jest standalone i nie potrzebuje jakiejkolwiek gry z Crysisem w nazwie aby poprawnie funkcjonować. Co prawda cały VA jest po niemiecku chyba, ale są napisy w kilku różnych językach więc nie ma problemu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow: Zapewne chodzi o to, że twórcy Crysisa wypuścili SDK CryEngine 3 całkowicie za darmo dla niekomercyjnego użytku. Do edytora dodawany jest również launcher który pozwala odpalać mody stworzone na CryEngine 3 przez użytkowników. Dlatego też, owy mod może nie wymagać crysisa 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby zwiastun fajny ale... Dlaczego NY? Czy w C2 przypadkiem

nie wypuściliśmy na Cepidów w NY wirusa, który ich zabijał/rozpuszczał?

Skąd zatem oni się wzięli w NY w C3?!

Chyba, że cały świat to już tylko "kopuły wolności" - jedyne ostoje ludzkości... W sumie bym się nie zdziwił - łapa w górę, kto pamięta, co Cepidzi zrobili z wyspą na Lingshan!

Psychol ma wrócić - OK, tylko niech wyjaśnią w grze, co się stało z Nomadem (

wiem, że wg komiksu zginął, ale mogliby to wyjaśnić dla tych, co nie mają komiksu, nie?

) i dopracują broń - w multi C2 na 3 karabin szturmowe SCAR (dostępny na "dzień dobry"!) jest najlepszy. No i usunąć z multi nasadkę cel. laserowy - najwredniejszy dodatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, trzeba dodać wiele broni i odpowiednio je uklasyfikować, czyli na początek jeden ze słabszych karabinów, a odblokowujemy coraz lepsze; czyli standardowo, tłumaczyć nie muszę. Co jak co, ale Crysis 2 pod tym aspektem wypada naprawdę źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy następną nieścisłość - na zwiastunie C3 widać klimat równikowy/okołorównikowy, a jak wszyscy (chyba) wiemy, NY leży w strefie umiarkowanej. Kopuła zmienia klimat? OCB? Swoją drogą - mamy DWIE kopuły w NY - dużą i małą w środku dużej, przyjrzyjcie się na zwiastunie.

Wracając do multi to jestem ciekaw jak to się będzie miało do absolutnego braku balansu "poziom-broń" z C2, to jeżeli SCAR/SCARAB dalej będą takimi kosami w multi C3 i będą dostępne na wczesnych poziomach to mamy problem.

Słyszeliście, że rozlączają Moc na Siłę i Szybkość? W multi to będzie świetne - "masz pancerz = nie jesteś małpą". Kto grał w multi C2 ten raczej wie o czym mówię. Nie mniej, w singlu mogliby zostawić tą Moc, bo często ratuje zadek Alcatraza przed (głównie) Cepidami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat kopuł to, jak przeczytałem w newsie, właśnie one są powodem rozwiniętej roślinności w ruinach Nowego Jorku, które tworzą de facto totalną miejską dżunglę a jednocześnie łączą klimaty dla fanów jedynki i dwójki ;] Natomiast co do jej konstrukcji wydaje się ona całkiem sensowna jeżeli twórcy nie chcieli by zbytnio naginać praw fizyki z racji samego rozmiaru Manhattanu, przynajmniej tak mi się wydaje... ew. ta mniejsza część będzie odpowiedzialna za wysuniętą bazę operacyjną CELL albo coś w tym rodzaju :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow

I tu kryje (C.E.L.L) się kolejna nieścisłość -

Hargreave wysadził Pryzmat, gdzie jak podejrzewam były wszystkie "szychy" CryNetu i C.E.L.L, więc teoretycznie te korporacje nie istnieją

w C3 skorumpowana korporacja C.E.L.L stworzyła kopułę.

Nie cierpię pisać skrótów.

Ciekawi mnie, co z resztą świata - misje jako Psychol w innych częściach świata (np. Wielka Brytania, Polska :P) byłyby naprawdę mile widziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kmm101

Misje z Psycholem byłyby dobrym pomysłem. :) Jest to bardzo fajna i barwna postać. Ot, taki psychol na polu bitwy (jak reszta tej armii). :D Psychol mi się spodobał od czasu, gdy rozprawił się z tym strażnikiem, co pilnował córkę archeologa w pierwszej części. :happy:

Jeszcze wrócę do tych misji. Wątpie, by wprowadzili coś takiego. Już prędzej jakiś co-op.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu kryje (C.E.L.L) się kolejna nieścisłość -

Hargreave wysadził Pryzmat, gdzie jak podejrzewam były wszystkie "szychy" CryNetu i C.E.L.L, więc teoretycznie te korporacje nie istnieją

Hm, nie jestem do końca pewny czy tak w istocie się stało. Wątpię czy zarząd firmy zdecydowałby się na przebywanie w rejonie potencjalnych walk, na ich miejscu siedziałbym jak najdalej od potencjalnego miejsca składowiska FUBARU w szczelnie opancerzonym miejscu domagając się tylko co chwila raportów o obecnym stanie sytuacji ;p Poza tym, od końca drugiej części minęło ładnych kilkanaście lat i kto wie co mogło zdarzyć się przez taki okres czasu -

jakieś przekręty, korupcja, zamiatanie pod dywan i nagle mogło się okazać, że C.E.L.L

wyszło z całej zadymy czyste jak łza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black

No... Prawdopodobne. Dobra teoria :)

Ciekawe, jak będzie z różnorodnością wrogów i przede wszystkim - ich opancerzeniem. Pulsary, ciężkie Cepidy itp. to wiadome, ale ciekawi mnie, czy przyjdzie nam walczyć z mechami C.E.L.L. To byłaby miła odmiana - mechy opancerzone wszędzie, mocne i zwinne; albo najlepiej żołnierze C.E.L.L w N1.5 (tych kombinezonach, co były w multi). Ale byłaby zabawa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że technologia cepidów w 2 wygląda całkowicie inaczej niż w 1.W jedynce mieliśmy dziwne mackwoe roboty a w nich cepida a w 2 jak by korzystali z technologi ludzi bo roboty wyglądają tak no, cyborgowo.Nie wyglądają jak obcy.

I wie ktoś co się stało z psycholem z warheda (jeśli pojawił się w 2 to nie mówcie) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmm101 tak ale przystosowując się nie zmieniły by raczej całej swojej technologii i nie upodobniły by jej do ludzkich wyobrażeń.Twórcy źle zrobili, że zmienili prawie cały artstyle technologi cepków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrPyro

A może zauważyły, że w "wersji dwunożnej" mają większą mobilność? Poza tym, Cepidy to nie tylko Lingshan - to Tunguska, NY i inne. Może to jest akurat inna odmiana tych na Lingshan? Wiem tylko, że jest to wyjaśniane w komiksie i można to wydedukować z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmm101tak tak czy inaczej coś mi tu śmierdzi i nie chodzi o gnijących ludzi.

Gdybym był obcym to wolał bym zniszczyć ludzi z budynkami a nie wysyłać swoich na ląd.Z resztą nie chodzi mi o to, że mają 2 nogi, mogli by mieć nawet 15 chodzi o to, że wyglądają jak ludzka technologia.Jakby były to maszyny ludzi a nie obcych (nie nic nie sugeruje) po prostu styl nie wygląda jak obcy.

@kmm101 nie mówię, ze nie masz racji ale coś mi tu nie pasuje.I dlaczego cepidy dały się w NY tak łatwo pokonać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Najnowszy patch, dodatek dx11 plus hires tekstury od crytek, plus MALDOHD mod 3.0b(niedługo wychodzi wersja c). Ten mod totalnie zmienia wygląd gry, 90% tekstur jest wymienionych na na nowe, bardzo dużo z nich ma teselacje i POM, całość wygląda genialnie. Po grze w tak usprawnionego crysisa na 680GTX nawet Alan Wake nie zrobi żadnego wrażenia.

[ciach]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć, dlaczego w Crysisie 2 mam straszną pikselozę elementów otoczenia, pomimo ustawienia grafiki na ultra? Szukałem w google, ale żadnych konkretów nt. rozwiązania problemu nie znalazłem, a to chyba nie jest normalne w tej grze?

Gram na DX9, bez żadnych dodatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...