Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateo1ch

Wiedźmin 2 - nie mogę pokonać Kejrana

Polecane posty

Jeżeli grasz na Normalnym poziomie trudności, i masz problem z zabiciem tego stwora, to zmniejsz na Łatwy, zabij go i wróć do normalnego :) Dając komuś do przejścia grę, trochę tracisz tego klimatu walki. Nie poddawaj się tak szybko!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, łatwa walka.. Opis przejścia pod spoilerem żeby inni nie psuli sobie zabawy :)

Jak widzisz, że któraś macka się podnosi bardziej niż inne to znak, że zaraz uderzy w miejsce w którym stoisz. Jak tylko się podniesie od turlaj się w bok spacją.

Cały czas miej na sobie quen.

Zaraz po tym jak jedna z macek uderzy w ziemię, stań pod tą którą chcesz obciąć i rzuć yrden. Poczekaj w tym miejscu, aż macka się uniesie do ataku, i od turlaj się. Jak wpadnie w pułapkę, podchodzisz i niszczysz. Podobnie z pozostałymi mackami. Po obcięciu 4, kejran zniszczy most całkowicie, i po lewej stronie powstanie coś w rodzaju rampy. Wchodzisz po niej uważając na lecące w twoją stronę kamienie i wykańczasz kejrana.

Nie zapomnij zebrać lootu z pokonanego potwora :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sosenka5

Most powinien się zawalić po odcięciu 3-4 macki, potem hop z lewej po ruinach na górę i po sprawie. Tylko się nie zatrzymuj, bo Cię strąci. Może spróbuj zaliczyć walkę z wyłączonymi trudnymi QTE i na łatwiejszym poziomie - zawsze potem możesz wrócić do poprzednich ustawień.

@lordsarius

To zależy (w sumie nie wiem od czego), czasem wytarczy odciąć 3, a czasem trzeba 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się (oczywiście po ucięciu 3 lub 4 macek), choć na początku może wydawać się inaczej - też miałem z tym problem. Gdy skończysz z mackami, próbuj wejść w najniższym miejscu z lewej. Powinno być tam coś na kształt jednolitej płyty. Na pewno zauważysz, trzeba próbować do skutku, a potem długa na wprost. Ignoruj Kejrana, jeśli Cię nie strąci pokaże się animacja końcowa walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po odcięciu 3 macek jedna większa będzie chciała Cię zaatakować to wciskasz prawy myszy albo lewy już nie pamiętam, wtedy wskoczyłeś na mackę, następnie klikasz cały czas prawy mysz lub lewy :D do końca tego paska, a potem wciskaj cały czas spację ! Jest to niewidoczne dla tego cały czas spadasz i giniesz, tak mi się wydaje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak próbowałem przejść to tak jak jest na filmiku ale po naciskaniu LPM pasek z Qte dochodzi do końca i naciskam spację i mnie po prostu zrzuca z macki i od nowa za kolejnym razem robię tak samo i dokładnie w tym samym momencie mnie zrzuca czyli jak jest nisko nad ziemią i od nowa denerwuje mnie to gdyż nie mogę dalej przejśćjak by mi ógł to ktoś przejść bobardzo mi na tym zależy jakby co pisać na pw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę walkę najdokładniej jak się da:

1. Cutscenka;

2. Skręć w prawo (przewrotkami omiń 2 środkowe macki I LEWĄ Z PRAWYCH! :D);

3. Yrden pod lewą z prawych;

4. Stań na linii: lewa z prawych>Yrden>Ty;

5. Gdy podnosi tę mackę - przewrotka W LEWO!;

6. Kończyna złapana - odrąb ją;

7. Kejran wkurzony - sapie chłopak, ale tylko odsuń się na prawo i nie ruszaj;

8. Powtórz operację 3-6 dla prawej z prawych;

9. Gdy po utracie 2 macek zacznie nimi machać - Quen i jazda w prawo (uwaga środkowe mają kopa);

10. Powtórz operację 3-6 dla prawej z lewych;

11. QTE: gdy leci na ciebie macka PPM, dźgasz ile wlezie LPM, zeskakujesz [spacja];

12. Wylądowałeś? Teraz będzie wkurzające. Quen i biegiem na górę zawalonego mostu (rampa się zrobiła;

13. Przewrotki! Pomagaj sobie Quen'em (uwaga! czasochłonny!) i biegiem na sam szczyt rumowiska;

14. Cutscenka i dialog;

15. Zabierz łupy ze zwierzaka (trzeba troszkę dalej tam wejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...