Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2011/2012

Polecane posty

Cracovia - Ruch Chorzów 1:2 Cracovia spadek ma już zapewniony, więc zagra o honor. Ruch walczy dalej o najwyższy tytuł, więc zagra na 200%.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:0 Podobnie jak Ruch, Śląsk ma realne szanse na mistrzostwo, więc ten mesz po prostu musi wygrać. O ile Franek nie będzie chciał bić kolejnych rekordów strzeleckich to wynik nie powinien się bardzo zmienić.

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1:1 Gra o nic, więc oba zespoły odpuszczą mecz, choć ja stawiam na wariant optymistyczny dla kibiców.

Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:0 W tym meczu zobaczymy przełamanie się Polonii, choć Zagłębie potrafi zaskoczyć.

Korona Kielce - Widzew Łódź 2:1 Dla Korony możliwość gry w LE to sprawa otwarta, więc klub z Kielc na pewno włoży w ten mecz więcej serca. Widzew nie rozgrywa najlepszego sezonu, więc oporu wielkiego nie powinien sprawić.

Łódzki KS - GKS Bełchatów 0:1 Jeśli wygrałby ŁKS to przedłużyłby swoje nadzieje o utrzymaniu. IMO nie jest jednak w stanie powalczyć z bełchatowianami jak równy z równym.

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 Lech podtrzymuje dobrą serię, jednak Podbeskidzie będzie chciało zrehabilitować się po blamażu z Górnikiem.

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0:2 Dla podopiecznych Skorży to nie będzie prosty mecz. Raz, że ostatnio zawodzą w meczach ligowych, dwa, że rywalowi zależeć będzie na 3 punktach, gdyż dadzą mu one pewne utrzymanie. Jednak myślę, że chłopaki staną na wysokości zadania i rozbiją defensywę gdańskiego klubu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia - Ruch Chorzów 0-1

Jeden, ale wystarcza, teraz liczą się punkty i trzeba liczyć na to że reszta potraci.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1-0

Ten mecz nie można "przegrać", jakakolwiek strata punktów to zmarnowanie szans na Mistrzostwo.

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1-1

Gra o nic, pewnie remis, ale wynik może być różny. Jednak obstawiam na remis.

Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-0

Polonia nie gra najlepiej, ale ten mecz wygra i ucieszą trochu swoich kibiców.

Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0

Widze obniżył loty, a Korona jeszcze z nadziejami, powinna wygrać.

Łódzki KS - GKS Bełchatów 1-1

Mecz pożegnalny przed własną publicznością i z ligą. Nie ma co tu więcej dodawać, każdy widzi z jakimi mamy do czynienia drużynami.

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0

Lech finishuje, kolejna wygrana która przybliży do pucharów, a być może Mistrza.

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1

Legia już nie może tracić punktów, te ostatnie mecze w ciągu 3dni trzeba wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia - Ruch Chorzów 0-1 Niebiescy nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w tym spotkaniu. Cracovia zagra już tylko dla wiernych fanów, ale to nie wystarczy.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1-1 Spotkanie zagadka. Wszystko przemawia za Śląskiem, jednak Jagiellonia w ostatniej kolejce potrafiła ugrać punkt na Łazienkowskiej. Stawiam na podział punktów po ciekawym meczu.

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0-1 Nie wiem dlaczego typuje Białą Gwiazdę. Po prostu ostatnio ich gra zaczęła być miła dla oka.

Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-0 Polonia odrodzi się w tym spotkaniu i pokaże swoje prawdziwe oblicze.

Korona Kielce - Widzew Łódź 3-0 Korona gra o LE. Bardzo się cieszę również z tego, że nie muszą liczyć na jakiś niesamowity zbieg okoliczności. Wszystko zależy od nich i ich gry. A grać potrafią, co już udowodnili w tym sezonie wielokrotnie.

Łódzki KS - GKS Bełchatów 1-0 Coś czuję w kościach, że walka o utrzymanie jescze się nie zakończy.

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Lech notuje ostatnio świetną serię. Ale jak wiemy, każda passa kiedyś się kończy. Podbeskidzie sprawi niespodziankę.

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2 Legia musi wygrać dwa spotkania. Tyle w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia - Ruch Chorzów 0:0

Pasy pomimo pewnego już spadku nie będą się chcieli żegnać z kibicami w jeszcze bardziej żenujący sposób, niż i tak już można. Próbują powalczyć, Ruch będzie bił głową o mur, a więc remis.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 0:1

To, że Jagiellonia nie zmobilizuje się nawet w połowie tak jak na Legię jest oczywiste, ja jednak marzę o zapewnieniu mistrzostwa przez Wojskowych już po tej kolejce, dlatego chciałbym aby Śląsk to przegrał, kierowałem się cały sezon w typerze emocjami i sympatiami, to nie zmienię tego na pewno na końcówkę :)

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1:0

Obie drużyny będą walczyć o pietruszkę, Górnik jednak ostatni domowy mecz w sezonie nie będzie chciał zakończyć porażką, a więc stawiam na gospodarzy.

Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 0:1

Zagłębie będzie chciało się jeszcze dobrze zaprezentować, nie żeby było inaczej ostatnio, ale zabrakło jednak punktów na które miedziowi sobie zdecydowanie zasłużyli.

Korona Kielce - Widzew Łódź 1:1

Stawiam na remis, bo tak mi odpowiada, nie będę tego popierał słodkim pierdzeniem, bo po co się oszukiwać.

Łódzki KS - GKS Bełchatów 1:1

Przypieczętowanie spadku na własnym stadionie będzie dość przykrym doświadczeniem dla łodzian, ale jeśli drużyna zaczyna się spinać na sam koniec sezonu, to tak jakby jednak trochę za późno.

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0

Patrz mecz Korony i Śląska ;)

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0:2

Po tym meczu moja nadzieja może jeszcze nie zgasnąć, albo zapaść się głęboko pod ziemię, ostatnia kolejka rozgrywa się w moje urodziny, na litość, wiele nie wymagam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-46902-1336070867_thumb.png

Typujemy ostatnią kolejkę do 6 maja do godz. 17:00.

30 kolejka:

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

GKS Bełchatów - Cracovia

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS

Legia Warszawa - Korona Kielce

Widzew Łódź - Lech Poznań

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 kolejka:

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:0

Zagłębie mnie zaskakuje swoją grą, więc stawiam na nich.

GKS Bełchatów - Cracovia 2:1

Raczej gospodarze będą górą w tym spotkaniu.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 2:1

Podbeskidzie w ostatnim mecze, będzie chciało zainkasować komplet punktów.

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 2:1

Tutaj raczej wynik powinien być zwycięstwem dla gospodarzy.

Legia Warszawa - Korona Kielce 1:2

Korona zrobi coś co Legii, będzie siedzieć w głowie na temat MP.

Widzew Łódź - Lech Poznań 0:1

Lech musi wygrać, aby jeszcze zdobyć komplet punktów.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 3:1

Hmm...Jeżeli Ruch wygra to zrobi się bardzo ciekawie w tabeli. Może MP?

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:1

Będą walczyć, aż w końcu padnie bramkowy remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:1

Miedziowi opromienieni zwycięstwem na Konwiktorskiej. Górnik zadowolony po zwycięstwie nad Wisłą. Zagłębie podtrzyma dobrą formę i godnie pożegna się z kibicami w tym sezonie.

GKS Bełchatów - Cracovia 1:0

Mecz o nic. Bełchatów gra u siebie ze spadkowiczem, więc stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 1:0

Czarne Koszule prezentują się ostatnio fatalnie. Górale nie najgorzej zaprezentowali się w Poznaniu, dlatego stawiam, że u siebie zdobędą 3 punkty.

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 2:0

ŁKS już nic nie zmieni, zagra w I lidze. Jagiellonia zagra na luzie i to pomoże jej w odniesieniu pewnego zwycięstwa.

Legia Warszawa - Korona Kielce 1:0

To zwycięstwo raczej nie da mistrzostwa, ale na osłodę na sam koniec legioniści pokonają Koronę.

Widzew Łódź - Lech Poznań 0:1

Widzew to dziwna drużyna. Pierw się podkłada Lechii, żeby później zwyciężyć w Kielcach. Lech gra średnio, ale powinien zdobyć komplet punktów.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2:1

Cóż, w przypadku zwycięstwa Ruch ma zagwarantowane wicemistrzostwo, a być może uda się wywalczyć tytuł. Tak, czy inaczej musi wygrać z Lechią.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:1

Liczę, że żadnych machlojek tutaj nie będzie. Śląsk na pewno nie prezentuje formy, aby pokonać Wisłę w Krakowie. Różnie może być, pewnie jestem naiwny, ale Wisła abstrahując od tej klubowej przyjaźni nie powinna przegrać takiego meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2-0

Zagłębie gra w tej rundzie naprawdę solidnie i wygra u siebie z Górnikiem.

GKS Bełchatów - Cracovia 0-0

Oba zespoły nie grają już o nic, Cracovia spadła, GKS się utrzymał.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 1-0

Polonia gra ostatnio słabo i "Górale" to wykorzystają.

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 2-0

Jaga prezentuje się ciekawie i powinna pewnie pokonać ŁKS.

Legia Warszawa - Korona Kielce 2-0

Legia wygra na otarcie łez z Koroną.

Widzew Łódź - Lech Poznań 0-1

Lech wygra z Widzewem bo ostatnio gra solidnie w defensywie a w ataku zawsze coś wpadnie.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1

Lechia wywalczy remis dla Śląska :)

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0-2

Śląsk wygra z Wisłą i zapewni sobie majstra ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 0-1 Jeżeli nie ujrzymy kolejnego Pawłowski-show to szanse Zagłębia na ugranie punktów zmaleją praktycznie do zera.

GKS Bełchatów - Cracovia 2-0 Stawiam na drużynę IMO lepszą w przekroju całego sezonu, jednak coś mi pachnie remisem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 0-1 Szczerze mówiąc mam gdzieś wynik tego spotkania. Nie odczuwam do żadnego z powyższych klubów nawet grama jakichkolwiek uczuć (choćby nienawiści). Ale z obowiązku postawię na przełamanie złej passy Czarnych Koszul na koniec sezonu.

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 3-0 Teraz, kiedy już tylko czołówka walczy, reszta drużyn może zagrać na luzie. A właśnie w takiej sytuacji zespół Jagi olśni radosną i przebojową grą.

Legia Warszawa - Korona Kielce 0-1 Cóż, swojego klubu nie zdradzę. Porażka z Widzewem na własnym stadionie boli. Ale szansa na puchary pozostała - Korona musi tylko pokonać Legię siedmioma bramkami lub więcej, a Lech przegrać 0-7 z (cóż za perfidny zbieg okoliczności...) Widzewem.

Widzew Łódź - Lech Poznań 2-1 Stawiam na porażkę Lecha, bo zwyczajnie za nim nie przepadam. Ich gra opiera się na dograniu piłki do Rudniewa i zostawienie go samego w polu bramkowym. ocb?! Czy tak trudno pograć trochę ambitniej?

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-0 Powoli zaczynam odczuwać chęć podłożenia C4 pod stadion gdańszczan. Najpierw odebrali tytuł Legi. Jeżeli teraz sprzątną go sprzed nosa Niebieskim to przestaje oglądać Ekstraklasę...

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1-0 [hater mode on] Ten typ nie ma w sobie nawet grama obiektywności. Śląsk to najbardziej znienawidzona przeze mnie drużyna. O Oreście L. nawet nie wspomnę. On przed każdym meczem wygląda, jakby wpieprzył 0.5 kg valium... [hater mode off].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:0 - Zagłębie całą rundę gra dobrze, a Górnik jest nierówny.

GKS Bełchatów - Cracovia 1:0 - Raczej zapowiada się nieciekawie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 3:0 - Polonia niedługo przestanie istnieć, a piłkarzom nie chce się już biegać, natomiast górale nigdy nie odpuszczają, w dodatku z Lechem zagrali dosyć dobrze.

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 2:1 - Mecz przyjaźni Hajto - Świerczewski.

Legia Warszawa - Korona Kielce 0:1 - Tu nie jestem obiektywny nienawidzę Legii

Widzew Łódź - Lech Poznań 0:1 - KKS mistrzem!!!

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0:1 Jakub Wilk da kolegom z Poznania mistrzostwo

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:1 Mam nadzieję, że przynajmniej część piłkarzy Wisły ma trochę ambicji i nie dadzą się pokonać u siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:2

Zagłębie jest dla mnie cichym fenomenem. Zespół który grał ogromne nic nagle wiosną stali się poprawną ekipą dzięki dobremu treningowi i zgraniu chociaż nadal twierdzę, że Zagłębie ma zawodników ograniczonych to za rok mogą stać dobrą drużyną w środku tabeli tak samo Górnik zobaczymy liczę na dobre widowisko.

GKS Bełchatów - Cracovia 0:0

Mecz najgorszych. Takich meczy nie zamierzam oglądać to będzie kabaret polskiej piłki tylko dla tych którzy nie chcą wychodzić z domu,a chcą teatr widzieć w domu! zabawa gwarantowana.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 3:1

Polonia zdycha żołnierze z Bielska biorą broń i strzelają do zawodników i zakopują. Podbeskidzie wczoraj jakby chciało sprawić niespodziankę i zagrali w miarę dobre spotkania na kartoflisku w Lechu, a tu mają pełne pole do popisu.

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 2:0

Ale fajnie, że ŁKS spada. Jaga to może być w końcu zespół z stylem i młodymi polakami więc liczę na to, że będą grać na boisku dla poprawienia lokaty szczególnie, że grają u siebie.

Legia Warszawa - Korona Kielce 0:8

Za rozwalenie wszystko w 90 minut Korona powinna wygrać z Legią. Chcę żeby Skorża został w Legii, ale niech to będzie nauczka za bezpieczną piłkę z defensywnymi zawodnikami po to by nie ryzykować Panie Maćku! stawiać na młodzież i wywalić czarnych słabych piłkarzy i staruszków którzy tylko chcą mieć na bułkę z masłem. Dla Korony róża za walkę w tym sezonie i niestety w Le ich nie zobaczę co będzie dla mnie strzałem w policzek.

Widzew Łódź - Lech Poznań 0:1

Lech galopuje, ale z Podbeskidziem męczyli się na szczęście dla nich zmieniono podkowy na ostatnią kolejkę będą walczyć o 2 miejsce czego im nie życzę.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1:0

Ruch to spotkanie może wygrać i powiem szczerze, że do końca będę w ich wierzyć wynik jest tajemnicą czy Lechia ponownie porwie i zgwałci swojego rywala? to jest dla mnie najbardziej intrygujące.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0:3

Jak to nazywacie meczem to Ja jestem uzdolniony muzycznie. Śląsk będzie beznadziejnym mistrzem, ale co tam ogórka po meczu mogą zjeść. Orest jest pechowcem i świetnym punktem zespołu pechowcem bo zdobył jedynie jedyne mistrzostwo właśnie z Wisłą która odda ten mecz bez walki. Właściwie jak zobaczyłem komentarze na Facebooku z prośbą o przegranie tego meczu to po cichu siebie się zapytałem czy ta Wisła ma godność i honor?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1:1

Obydwie drużyny grają bardzo różnie - Górnik w kratkę przez cały sezon a Zagłębie strasznie rundę jesienną i świetnie rundę wiosenną, dlatego remis

GKS Bełchatów - Cracovia 1:0

Gramy ostatnio strasznie, ale Cracovia gra jeszcze gorzej i dlatego wygramy.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 2:0

Podbeskidzie to ciekawy klub - umie grać dobre mecze z faworytami a przegrywać ze słabszymi, lecz tym razem z fatalnie grającą Polonią na pożegnanie z sezonem wygrają.

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 3:1

ŁKS już jest za burtą to Jagielonia u siebie będzie chciała pożegnać się z kibicami w tym sezonie efektownym zwycięstwem

Legia Warszawa - Korona Kielce 0:2

Jak nie idzie to do końca - Korona zagra tylko po to, by pokazać że mecz z Widzewem to był kosztowny wypadek przy pracy

Widzew Łódź - Lech Poznań 1:2

Widzew pokazał pazur, ale to Lech musi wygrać i wygra

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2:0

Ruch też musi wygrać jeśli liczy na mistrzostwo

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2:1

Nie lubię trenera Lenczyka i dlatego liczę, że mimo głosów kibiców Wisła ogra Śląsk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin 2 - 0 Górnik Zabrze

Zagłębie w ostatniej kolejce pokazało pazur i ograło gładko Polonię i to w Warszawie. Na pożegnanie sezonu na własnym stadionie, "Miedziowi" zagrają podobnie dobrze i pewnie pokonają Górnika.

GKS Bełchatów 1 - 1 Cracovia

Cracovia oficjalnie żegna się po tym meczu z Ekstraklasą. Co nie zmienia faktu że na to pożegnanie właśnie, wyjdą bardzo zmotywowani i pokażą kawał dobrej gry w starciu z GKS-em. Niestety nie wystarczy to na zdobycie kompletu punktów i mecz zakończy się remisem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Polonia Warszawa

Jeżeli Podbeskidzie zagra dobrze to ma szansę na zakończenie sezonu zwycięstwem. Polonia po ostatniej porażce w Warszawie z Zagłębiem niestety się nie pozbiera i przegra to spotkanie.

Jagiellonia Białystok 1 - 0 Łódzki KS

ŁKS jest już poza Ekstraklasą, ale będzie się starał godnie z nią pożegnać. Niestety Jaga na własnym stadionie okaże się za silna dla przyjezdnych z Łodzi i pokona zespół Piotra Świerczewskiego.

Legia Warszawa 1 - 0 Korona Kielce

Korona szansę na tytuł już straciła, Legia wciąż je jeszcze ma choć będzie ciężko. Mimo tego Legioniści zagrają na sto procent i pokonają skromnie Koronę.

Widzew Łódź 0 - 2 Lech Poznań

Widzew nie będzie w stanie odeprzeć szturmowych ataków piłkarzy z Poznania, którzy mogą jeszcze zdobyć mistrzostwo. Mecz będzie jednostronnym widowiskiem i zakończy się pewną wygraną Lecha

Ruch Chorzów 2 - 0 Lechia Gdańsk

Ruch walczy o mistrza i Lechia mimo szczerych chęci nie da rady i polegnie w Chorzowie.

Wisła Kraków 1 - 2 Śląsk Wrocław

W tym meczu Śląsk wywalczy mistrzostwo. Czy im się to należy czy nie, to już nie mnie rozstrzygać. Mam tylko nadzieję, że Wisła nie będzie odpuszczała i WKS wygra ten mecz po walce a nie jeszcze przed wejściem na murawę. Mistrzostwo Polski jednak dla Śląska.

A tak poza typowaniem, chciałbym podziękować wszystkim za wspólną zabawę i już pogratulować przyszłemu zwycięzcy ktokolwiek nim zostanie. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1:1 Oba zespoły grają ostatnio skuteczny futbol, także bramki powinny paść. Stawiałbym minimalnie na Górnika, ale to Zagłębie gra u siebie.

GKS Bełchatów - Cracovia 0:1 Mecz o złote gacie, bo Cracovia spada do I ligi, jednak IMO kopacze tego zespołu będą chcieli chociaż ostatni mecz w sezonie zagrać jak przystało na piłkarzy.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 1:0 Gra Polonistów wskazuje na to, że 3 punkty zostaną w Bielsku-Białej.

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 3:1 Franek musi przypieczętować dobrą grę i dobić zespół z Łodzi.

Legia Warszawa - Korona Kielce 1:0 Mam cichą nadzieje, że dramat jaki funduje nam zespół Legii zakończy się honorowym zwycięstwem. Mistrza nie będzie, ale nagroda pocieszenia, czemu nie? Coś kibicom się należy.

Widzew Łódź - Lech Poznań 0:1 Myślę, że poznaniacy ambitnie podejdą do tego spotkania. Problemem jedynie może okazać jedynie stan boiska, ale i z tym powinni sobie poradzić.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1:0 Końcówka sezonu nie należy do klubu z Chorzowa, mimo to będą chcieli wykorzystać potknięcie Warszawian i zawalczyć o europejskie puchary.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:2 Śląsk jest w najlepszej sytuacji w tabeli i IMO nie popełni takiego błędu jaki zrobili piłkarze ze stolicy, oddając rywalom mistrzostwo Polski.

Wiele dałbym, by ostatnie 4 mecze zakończyły się przeciwnym rezultatem, ale nie sądzę, by tak było, gdyż zawodnicy będą odpowiednio zmotywowani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin 2:1 Górnik Zabrze Zagłębie ostatnio gra bardzo dobrze, dlatego obstawiam ich zwycięstwo. Dodatkowym atutem będzie własny stadion.

GKS Bełchatów 2:0 Cracovia Gwóźdź do trumny "Pasów" wbije Bełchatów, grający już na całkowitym luzie.

Podbeskidzie Bielsko - Biała 1:0 Polonia Warszawa "Czarne Koszule" nie spisują się ostatnio najlepiej, toteż 3 punkty powinno zgarnąć Podbeskidzie.

Jagiellonia Białystok 2:0 Łódzki KS W tym spotkaniu przynajmniej jednego gola strzeli Frankowski i poprawi swój bilans strzelecki.

Legia Warszawa 0:1 Korona Kielce Legia pogrążona w rozpaczy, po utraconym mistrzostwie kraju (bo nie wierzę, żeby jednak się im udało), nawet nie będzie w stanie pokonać Korony.

Widzew Łódź 1:3 Lech Poznań Dobra forma "Lechitów" na koniec sezonu, znajdzie i odzwierciedlenie w tym spotkaniu.

Ruch Chorzów 2:0 Lechia Gdańsk Prezentujący zniżkową formę Ruch, powinien skutecznie powalczyć z Lechią.

Wisła Kraków 1:2 Śląsk Wrocław Pozbawiona jakichkolwiek nadziei "Biała Gwiazda" będzie próbowała walczyć, lecz to nie wystarczy na walczący o mistrza kraju Śląsk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:1

Zagłębie chciało skończyć sezon zwycięstwem u siebie. Górnik już się pożegnał godnie z własnymi kibicami dlatego nie będzie tak zdeterminowany.

GKS Bełchatów - Cracovia 0:0

Co można napisać. To będzie pokaz antyfutbolu w wykonaniu dwóch bardzo słabych ekip.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 1:0

Nie wiem co tu postawić, bo obie drużyny grają ostatnio beznadziejnie. Po raz kolejny odwołam się więc do atutu własnego stadionu.

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 2:0

Jagiellonia u siebie jest jedną z mocniejszych ekip w lidze. Z ŁKS-em, który już spadł nie powinna mieć kłopotów.

Legia Warszawa - Korona Kielce 2:0

Legioniści będą chcieli zrekompensować kibicom porażkę z Lechią. Korona niby ma jeszcze szansę na puchary, ale nie wiem czy nawet w samym klubie o tym marzą. Po skracać sobie urlopy i bujać się po Kaukazie.

Widzew Łódź - Lech Poznań 1:1

Moim zdaniem, któryś z pretendentów musi stracić punkty, tak jak Legia i Korona trzy dni temu. Tym razem może być to Lech, którego świetna passa musi się kiedyś skończyć.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2:0

W poprzedniej kolejce Lechia sprawiła nie lada sensację, ale powtórzenie tego wyczynu chyba przerasta słabą jednak drużynę.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0:1

Nie wiem czy Wisła odpuści, ale i tak jest w słabiej formie i wątpię czy da radę Śląskowi. Podopieczni Lenczyka wpakują jedną bramkę i skupią się na obronie korzystnego rezultatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2-1

Wygrana zakończy sezon Zagłębia. Górnik ma jeszcze szansę prześcignąć w tabeli Wisłę a nawet Polonię, ale Górnik najlepiej na wyjazdach nie gra.

GKS Bełchatów - Cracovia 1-0

Trzeba poprawić pozycję w lidze. Cracovia spadła, raczej cudów w meczu nie będzie, ale gospodarze powinny wygrać i prześcignąć w tabeli Lechię.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 1-0

Górale powinny wygrać patrząc na formę obu drużyn, a szczególnie z ostatniej kolejki. Nic dodać, Polonia jest na dnie, a dziś w Cafe Futbol można było posłuchać J.W

Jagiellonia Białystok - Łódzki KS 2-0

Jaga powinna wygrać, ŁKS w drugiej lidze, nie ma o co już walczyć, spokojne zwycięstwo Jagi.

Legia Warszawa - Korona Kielce 1-0

Legia musi wygrać, potknęła się w ostatniej kolejce, tracąc Mistrza. Wygrana dużo nie zmieni, ale liczyć na coś zawsze mogą.

Widzew Łódź - Lech Poznań 0-1

Fatalne boisko nie przeszkodzi wygranej Lechitom, takie mecze nawet na takiej murawie trzeba wygrać, to już finish i walka o Majstra.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-0

Lechia stoi na straconej pozycji, utrzymała się, nie ma już motywacji do gry, a Ruch ten mecz musi wygrać.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0-1

Wygrana i Mistrz Polski. Kibice chcą żeby Wiślacy podłożyli się, mecz przyjaźni a to musi się zakończyć wygraną Śląska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-46902-1336326930_thumb.png

Chciałbym wszystkim podziękować za zabawę i walkę do samego końca. Chciałbym również pogratulować zwycięzcy, bo na tytuł mistrzowski zdecydowanie sobie zasłużył. Jednocześnie rezygnuję z funkcji prowadzącego typera ekstraklasy, gdyż nadchodzi w życiu każdego człowieka taki czas, że jego czas wolny kurczy się, mimo iż doba ma cały czas 24 godziny. ;) A mnie coś takiego właśnie spotyka. Oczywiście, mam nadzieję, że znajdę chwilę, aby wziąć udział w zabawie, ale już tylko jako uczestnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...