Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Premier League 2011/2012

Polecane posty

Arsenal - Liverpool 2 - 1

Arsenal powinien był pokonać Newcastle. Co się odwlecze... Po dobrym spotkaniu to londyńczycy będą opuszczać stadion szczęśliwi i bogatsi o trzy punkty.

Aston Villa - Blackburn 1 - 0

AV wygra dzięki przewadze własnego boiska.

Bolton - Man. City 0 - 2

Aguero może stać się prawdziwym bóstwem kibiców Citizens. Musi tylko (a raczej aż...) utrzymać formę do końca sezonu.

Chelsea - West Bromwich Albion 1 - 0

Chelsea niespodziewanie może nie być nawet kandydatem do mistrzostwa. Dużo będzie zależało od formacji defensywnej oraz formy Torresa.

Everton - Quens Park Rangers 3 - 1

QPR nie odegra w PL innej roli niż chłopców do bicia. Everton powinien gładko zdobyć trzy punkt.

Man. Utd - Tottenham 2 - 1

Mecz zagadka. Z jednej strony Tottenham, który jeszcze nie zaczął sezonu; z drugiej kontuzje ManU. Cała nadzieja w Fergusonie...

Norwich - Stoke City 0 - 1

Stoke minimalnie pokona przeciwnika dzięki golu strzelonym w końcówce spotkania.

Sunderland - Newcastle 1 - 0

Sunderland gra u siebie i ma trochę lepsze zaplecze piłkarskie. Newcastle świetnie spisało się przeciwko Arsenalowi, jednak w tym pojedynku nic nie ugrają.

Swansea - Wigan 0 - 0

Remis w meczu typowych średniaków.

Wolverhampton - Fulham 0 - 1

Kiepska dyspozycja obrońców wilków zadecyduje o ich porażce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1-0

Liverpool to na razie wielu świetnych, ale "nieobytych" ze sobą zawodników. Arsenal, pomimo straty Fabregasa, jest dla mnie faworytem tego meczu.

Aston Villa - Blackburn 1-0

Blackburn zanotowało bardzo kiepski początek, przegrywając na swoim terenie z Wolvesami. Solidna defensywa Villi powinna być dla nich jeszcze trudniejsza do sforsowania, a Bent musi w końcu coś ustrzelić.

Bolton - Man. City 1-2

Bardzo ciekawe spotkanie - oba kluby rozpoczęły od pogromu 4-0 beniaminków. Jeśli Aguero zagra nawet połowę tego, co poprzednim spotkaniu, a wyjdzie w pierwszej jedenastce, Citizens powinni poradzić sobie z nieprzewidywalnym rywalem.

Chelsea - West Bromwich Albion 2-1

Torres... Może i był aktywny, ale wg mnie Drogbie może buty czyścić. Poza tym Londyńczycy mają złą atmosferę w szatni ze względu na wydarzenia związane z Obi-Mikelem. Mimo wszystko powinni wygrać z WBA.

Everton - Queens Park Rangers 1-0 Everton z powodu pauzowania jest wraz z Tottenhamem największą niewiadomą w tej kolejce. QPR po zapłaceniu frycowego zagra inną piłkę, ale na Toffees to raczej nie starczy.

Man. Utd - Tottenham 1-1

A, niech będzie niespodzianka. United zagrali tak sobie z WBA, poza tym stracili Ferdinanda. Tottenham zaś nieraz pokazał, że kluby z wielkiej cwórki nie są mu straszne.

Norwich - Stoke City 1-1

Tutaj mam sporą zagwozdkę. Stoke będzie musiało zagrać ofensywniej niż z Chelsea, więc z beniaminkiem powinni ustrzelić jakąś bramkę; z kolei na wyjazdach są słabsi, więc pewnie jedną też stracą ;)

Sunderland - Newcastle 2-0

Sroki muszą się posypać. Dziwna sytuacja z Bartonem, Ameobi w ataku (:P). A Sunderland ma Gyana, który nieźle odnalazł się w PL, pomimo, ze w ostatnim meczu nie zachwycił.

Swansea - Wigan 2-1

A Wigan ma kolejnego beniaminka na starcie. Po blamażu z City Łabądki będą chciały pokazać się z lepszej strony, ale Wigan tanio skóry nie sprzeda. Wynik bardziej życzeniowy z mojej strony.

Wolverhampton - Fulham 1-0 Nie wiem, czego się tutaj spodziewać. Wolves pokazali się z bardzo dobrej strony, i to grając na wyjeździe. Fulham z kolei to bardzo solidna firma, ale praktycznie bez znaczącego napastnika, co przesądzi o minimalnej wygranej Wilków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1:2 - kiepskie nastroje w drużynie Arsenalu. Z drugiej strony Liverpool zremisowało prawie pewne zwycięstwo. Liverpool (niestety) powinien wygrać, Arsenal jeszcze nigdy nie miał tak słabego nastawienia.

Aston Villa - Blackburn 2:0 - fatalny poprzedni mecz w wykonaniu Blackburn. Pewniakiem jest Aston. Dodatkowo mają przewagę własnego boiska.

Bolton - Man. City 0:2 - oba zespoły wygrały 4:0 z beniaminkami, ale ManC jest głodne sukcesów. Dodatkowo mają znacznie mocniejszy skład niż Bolton.

Chelsea - West Bromwich Albion 1:0 - ManU ledwo wygrał poprzednie spotkanie, teraz powinno też tak być. Chelsea zremisowało z Stoke, a na Stamford Bridge czeka ich skromne zwycięstwo.

Everton - Quens Park Rangers 2:0 - pomimo przełożenia meczu, Everton powinien wygrać z QPR, którzy ponieśli druzgocącą porażkę.

Man. Utd - Tottenham 2:1 - ManU powinno wygrać dzięki graniu u siebie. Poprzedni mecz ledwo wygrany, a więc tu też zapowiada się męczarnia.

Norwich - Stoke City 0:2 - Stoke po remisie z The Blues

powinno rozgromić Norwich. Ta drużyna lubi zaskakiwać!

Sunderland - Newcastle 1:1 - Sunderland udowodniło, że potrafi grać. Newcastle pomimo sprzedaży kilku ważniejszych graczy nadal się trzyma. Sądzę, iż to spotkanie zakończy się remisem.

Swansea - Wigan 0:0 - kolejny beniaminek dla Wigan. Powinni zremisować ten mecz tak samo jak z Norwich. Swansea pomimo tego, że gra u siebie nie ma szans na zwycięstwo.

Wolverhampton - Fulham 1:2 - Wilki nieco mnie zaskoczyły, co nie zmienia faktu, że Fulham to bardziej solidna marka. Powalczą nieco i zdobędą 3 punkty na wyjeździe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1:1

Arsenal po odejściu kapitana jest trochę w rozsypce, ale gra u siebie i powinien wywalczyć przynajmniej remis.

Aston Villa - Blackburn 1:0

Blackburn kiepsko zaczęło, w starciu z Aston Villa nie daję im dużych szans.

Bolton - Man. City 1:3

Tu z kolei drużyny, które świetnie zaczęły. Stawiam na mocniejszy kadrowo MC.

Chelsea - West Bromwich Albion 2:0

Chelsea będzie zdeterminowana żeby powetować stratę punktów ze Stoke.

Everton - Quens Park Rangers 2:0

Beniaminek miał twarde lądowanie w Premier League. Nic nie zapowiada żeby na Goodison Park miało być łatwiej.

Man. Utd - Tottenham 2:1

Bardzo ciekawy mecz. Myślę że zdecyduje atut własnego boiska.

Norwich - Stoke City 0:1

W tym meczu zadecyduje pewnie jedna bramka. Stawiam że strzelą ją goście.

Sunderland - Newcastle 2:1

Newcastle mimo remisu z Arsenalem jakoś mnie nie przekonuje. Poza tym Sunderland gra u siebie.

Swansea - Wigan 1:1

"Pasjonujący" mecz dwóch kandydatów do spadku. Zanosi się na remis, a mam nadzieję, że obie drużyny coś strzelą.

Wolverhampton - Fulham 1:1

Skoro Wilki zaczęły sezon od zwycięstwa to może pójdą za ciosem i zabiorą punkty Fulham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1:2

Nie lubię Liverpoolu, wolę Arsenal, ale niestety, ten mecz wygrają goście. Czemu? Arsenal zamiast się wzmacniać, to się osłabia, a Liverpool wręcz odwrotnie. Za Liverpoolem przemawia jeszcze fakt, że będą chcieli zrehabilitować się za remis z Sunderlandem.

Aston Villa - Blackburn 1:1

Będzie to wyrównany mecz bez jakiejś wielkiej przewagi którejkolwiek z drużyn.

Bolton - Man. City 2:3

Mecz będzie wyrównany i będzie obfitował w wiele bramek, ale lepsi okażą się gracze "The Citizens".

Chelsea - West Bromwich Albion 1:0

Będzie ciężko, ale wreszcie padnie ta bramka. Szkoda, że tylko jedna.

Everton - Quens Park Rangers 2:0

Na luzie, będzie łatwe i przyjemne zwycięstwo gospodarzy.

Man. Utd - Tottenham 3:2

Będzie to hit kolejki, emocji nie zabraknie, ostateczny cios zadają jednak gracze ManU.

Norwich - Stoke City 1:1

Wyrównany mecz, z lekką przewagą gości, ale nie pozwoli to na wygraną.

Sunderland - Newcastle 2:1

Gospodarze podbudowani remisem z Liverpoolem, "zepną się" i pokonają Newcastle.

Swansea - Wigan 0:0

Nudne, bezbramkowe będzie to spotkanie. Aż żal kibiców, którzy będą obserwować to "widowisko".

Wolverhampton - Fulham 0:1

Będą się męczyć, ale to wygrają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1:1 Arsenal w ostatnim meczu mnie bardzo rozczarował, a teraz przyjdzie im grać z silniejszym rywalem niż Sroki więc raczej nie uda im się osiągnąć dobrego rezultatu. Z kolei Liverpool w meczu z Sunderlandem zaprezentował nam prawdziwy koncert niewykorzystanych szans (jak sobie przypomnę karnego, albo poprzeczkę to do dziś się wkurzam). Mecz będzie ciekawy, ale nikomu nie uda się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Aston Villa - Blackburn 2:0 AV nieźle zaczęła sezon, w końcu remis na wyjeździe z podobnym do siebie rywalem to przyzwoity wynik, a Blackburn zawiodło przegrywając na własnym stadionie z Wilkami. Gospodarze powinni osiągnąć dobry rezultat.

Bolton - Man. City 0:2 Bolton nie będzie miał w tym meczu nic do powiedzenia nawet mimo tego, że gra u siebie. City wraz z debiutującym Aguero w ostatnim meczu spełniło moje oczekiwania, tym razem będzie podobnie.

Chelsea - West Bromwich Albion 3:1 Chelsea gra na swoim terenie i na pewno jest niezadowolona po meczu ze Stoke to zmotywuje ich do dobrej gry i osiągnięcia oczekiwanego przez kibiców wyniku. WBA uda się strzelić bramkę, ale to nic nie zmieni.

Everton - Quens Park Rangers 3:1 W związku z przełożonym meczem z Tottenhamem, którym niebiescy mieli rozpocząć nowy sezon Moyes i jego gracze wybrali się na dodatkowy sparing z Bohemian i zremisowali 1:1 grając w dość silnym składzie i tym samym potwierdzili swoją przeciętną dyspozycję przed nowym sezonem. Na mecz z QPR powróci kilku ważnych zawodników i The Toffees mimo wszystko uzyskają korzystny rezultat z podłamanym wysoką porażką beniaminkiem.

Man. Utd - Tottenham 2:1 Jeden z najciekawszych meczy kolejki. Manchester ma problemy z kontuzjami i nowego bramkarza, który z pewnością jeszcze nie do końca przeszedł proces aklimatyzacji w nowym klubie. Koguty mają ogromne ambicje i żadnych obaw przed silnymi rywalami. Myślę, że wielką rolę odegra atut własnego boiska i gospodarze uczynią kolejny krok do obrony mistrzostwa.

Norwich - Stoke City 0:1 Norwich w ostatnim spotkaniu wcale nie wyglądało źle na tle Wigan i powinno było wygrać gdyby nie prezent od sędziego(karny) dla gospodarzy. Ale Stoke jest silniejszym rywalem niż poprzedni i beniaminek powinien zapomnieć o jakichkolwiek punktach do zdobycia w tym meczu.

Sunderland - Newcastle 1:1 Gospodarze w meczu z L'poolem zagrali mądrze i dopisało im szczęście. Newcastle też zremisowało z trudnym rywalem. Sunderland będzie zespołem przeważającym, ale nie wiele z tego wyniknie.

Swansea - Wigan 0:0 Swansea na początek sezonu dostała solidne baty od City i ciężko im będzie ugrać coś innego niż bezbramkowy remis. Wigan też nie zachwyciło ledwo remisując z Norwich. Zapowiada się bardzo nuuuudne spotkanie.

Wolverhampton - Fulham 1:0 Wolves są na fali, Jarvis w dobrej dyspozycji(oby go nie sprzedali) no i będą grać na Molineux. Fulham może i jest dobry w defensywie, ale nie strzela zbyt wiele bramek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1-1

Po wczorajszym występie kanonierów martwię się o ten mecz, bo zagrali słabo. Strzeli szybko bramkę i w tym meczu będzie tak samo tylko Liverpool również strzeli.

Aston Villa - Blackburn 0-0

AV w poprzednim meczu mieli strasznie niską skuteczność trafili w bramkę tylko raz. Blackburn przegrało u siebie. W tym meczu będą się starali coś strzelić ale się im nie uda.

Bolton - Man. City 0-2

Mecz na szczycie. Dwie drużyny które w poprzedniej kolejce wygrały po 4-0. IMO City mają lepszy skład i spokojnie wygrają.

Chelsea - West Bromwich Albion 2-0

WBA dobrze się broniło w meczy z MU, ale nie dali rady teraz myślę, że również przegrają.

Everton - Quens Park Rangers 1-0

Everton nie grał w poprzedniej kolejce a nie oglądałem ich meczów przedsezonowych więc nie wiem jak grają, obstawiam jednak ichj wygraną z beniaminkiem.

Man. Utd - Tottenham 3-1

Najlepszy mecz w tej kolejce. Mecz będzie zacięty ale to MU wygra przed własną publicznością.

Norwich - Stoke City 1-2

Obie drużyny zremisowały, ale Stoke grało lepiej i to oni wywiozą 3 punkty z Carrow Road.

Sunderland - Newcastle 1-1

Wyrównany mecz który zakończy się bramkowym remisem.

Swansea - Wigan 2-0

Drugi mecz beniaminka, który po nieudanym starciu w Manchasterze będzie chciał zdobyć jakieś punkty.

Wolverhampton - Fulham 2-1

Wolves grają dobrze i tym razem również wygrają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1-1

Chyba na papierze najbardziej emocjonujący mecz kolejki się szykuję. Drużyny nie zaprezentowały się nadzwyczaj dobrze w pierwszej kolejce. Arsenal zagra bez Songa i Gervinho, natomiast Liverpool jeszcze nie do końca się zgrał z odmienionym zespołem, trzeba mu trochę czasu dać. Będzie to wyrównane spotkanie.

Aston Villa - Blackburn 1-0

Blackburn będzie chciało się zrekompensować za porażkę z Wilkami, ale faworytem jest tutaj Aston Villa, w dodatku grają u siebie. Dlatego wygrają, ale skromnie.

Bolton - Man. City 0-2

Bolton ładnie ograł w poprzedniej rundzie beniaminka. Co nie znaczy, że poradzi sobie z tak klasowym zespołem jakim są The Citizens. Oni walczą w tym sezonie o najwyższe zaszczyty. To będzie ich sezon. Wygrają tutaj bez problemu.

Chelsea - West Bromwich Albion 1-0

Chelsea nie zachwyciła w poprzedniej kolejce na dodatek WBA to nie jest byle jaki zespół, radzi sobie przyzwoicie, ale teraz ulegnie, stracił trochę wiarę po porażce z ManU. W ogóle trafił na początku na ciężkich rywali.

Everton - Quens Park Rangers 3-0

Nie wiadomo w jakiej dyspozycji jest Everton, ale mieli tydzień więcej na przygotowania, są wypoczęci, a beniaminek tak szybko się nie pozbiera po porażce w pierwszej kolejce. Raczej pewna wygrana Evertonu.

Man. Utd - Tottenham 2-1

Manchester pokazał, że umie wygrywać i bez swoich asów. Zagrał bardzo młodym zespołem i to zaowocowało trzema punktami. Tottenham to jednak rywal trudniejszy, ale nie poradzą sobie z Czerwonymi Diabłami, szczególnie, że grają na wyjeździe.

Norwich - Stoke City 0-0

Oba zespoły mają po punkcie na swoim koncie, raczej będzie to mecz wyrównany, niezbyt przepełniony emocjami.

Sunderland - Newcastle 1-0

Sunderland potrafi zaskakiwać, wygraną ułatwi im granie u siebie oraz fakt, że Newcastle nadal boryka się z problemami wewnętrznymi.

Swansea - Wigan 0-1

Beniaminek moim zdaniem trochę się pozbiera, bo wie że grał z zespołem z wysokiej półki i porażka była do przewidzenia, co nie zmienia faktu, że przegrają z Wigan, choć skromnie.

Wolverhampton - Fulham 1-0

Wilki ładnie zaczęły sezon, Fulham przeciętnie. Spotkanie wyrównane z lekką przewagą Wolverhampton. Zadecyduje atut swojego boiska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool- 0:2. Typuję taki wynik ponieważ, w Arsenalu nie jest teraz za dobraatmosfera i i nie są w formie.Dlatego stawiam na wynik pozytywny dal Liverpoolu.

Aston Villa - Blackburn- Mecz będzie wyrównany, ale mimo wszystko Aston jest lepszą drużyną, bardziej doświadczoną i zgraną od Blackburn. Dlatego stawiam 2:1 dla Villa.

Bolton - Man. City- 0:3. Mecz jednostronny, doświadczenie, finanse i piłkarze, to dzieli te dwa kluby. City ma o niebo lepszych piłkarzy niż ich rywale. Są ze sobą zgrani i to zaowocyje.

Chelsea - West Bromwich Albion1:0 Dlatego, że chelsea rozczarowała nas w pierwszej kolejce. WBA jest to średniak, ale głodny zwycięstwa po porażce z red Devil's.

Everton - Quens Park Rangers Everton miał sporo czasu na przygotowanie się do rozgrywek ligowych. tak więc stawiam na zwycięstwo Evertonu 2:0. Ich rywale, coż co tu dużo mówić nie są tak dobrzy, aby teraz powalczyć z Evertonem.

Man. Utd - Tottenham 3:1 Czerwone diabły są w świetnej formie. Nawet bez kontuzjowanych kolegów potrafią wygrywać i to nam udowodnili. A totenham jest mocny i będzie dążyć do wygrania spodkania, ale będzie ciężko z powodu obrony MANU.

Norwich - Stoke City0:2. Ta drużyna pokazała nam, że jest nie obliczalna jak zremisowała z Liverpoolem. Powinno pójść łatwo.

Sunderland - Newcastle 0:3. Newcastel jest solidną i silną drużyną. Ma też dobrych piłkarzy

Swansea - Wigan Bez bramkowy remis, ponieważ Wigan jest w słabej formie, a Swansea...czuż nie wiem jak się znalazła tutaj ;)

Wolverhampton - Fulham gładko pójdzie 0:2 dla Fullhamu. Dlatego, że Wolvelrhampton kwalifikuje się do spadku, jest za słaby na PS. Fullham jest średnio przygotowany, ale jak na takiego przeciwnika to powinno wystarczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal 1-2 Liverpool

Jakoś nie wierzę w to, że Arsenal po tylu osłabieniach zaistnieje w lidze. Na pewno odczują stratę Fabregasa i pauzę Gervinho. Do tego trochę kontuzji i sytuacja jest lekko skomplikowana. Oglądałem kawałek ich meczu z Udinese i nie porwali swoją grą. Liverpoolowi nie udało się rozpocząć sezonu sukcesem i teraz będą chcieli to naprawić. Kadrowo są o niebo lepsi od Kanonierów i uważam, że to potwierdzą. Gospodarzom będzie sprzyjać stadion, ale nic im to nie da.

Aston Villa 2-0 Blackburn

AV mnie nie przekonuje, ale Blackburn ze średnim trenerem i słabą kadrą jest wg mnie jednym z kandydatów do spadku. Nie mam wątpliwości, że gospodarze spokojnie powinni wygrać to spotkanie.

Bolton 1-3 Man. City

City w tym sezonie ma już potencjał nawet do sięgnięcia po mistrza. Piłkarze coraz lepiej się rozumieją, a wygląda na to, że trzon zespołu (Yaya Toure, Silva + od teraz Aguero) jest w świetnej formie. Bolton w pierwszym meczu dał QPR lekcję futbolu, ale na pewno nie mogą się równać z City. Na pewno coś wbiją, bo zawsze potrafią ukąsić tymi wysokimi piłkami i ostrą grą, ale to nie wystarczy.

Chelsea 2-0 West Bromwich Albion

The Blues na pewno nie są zadowoleni z pierwszego meczu, więc na Stamford Bridge będą podwójnie zmotywowani. Dwie straty punktów z rzędu to byłoby za wiele, szczególnie mając w pamięci poprzedni sezon. West Brom niestety może znaleźć się po pierwszych spotkaniach w strefie spadkowej, ale jestem pewien, że ostatecznie się utrzymają.

Everton 2-1 Queens Park Rangers

QPR raczej nie będą takim angielskim ŁKS-em i nie spodziewam się kolejnego pogromu z drużyną ze środka tabeli. Mimo to nie będą wg mnie w stanie wygrać na terenie rywala. Everton jest niewiadomą, ale powinni podołać temu wyzwaniu. Siły ofensywnej wielkiej nie mają, ale obrona beniaminka chyba też pozostawia wiele do życzenia. Ze strony gości ukąsi ktoś z trójki Bothroyd-DJ-Taraabt.

Man. Utd 3-1 Tottenham

United trochę się wzmocnili przed sezonem, przyszła zdolna młodzież, która jest zdolna załatać dziury po kontuzjach. Liczę tu na dobre widowisko i sporo goli. Tottenham jednak nie ma wystarczającej siły rażenia by pokonać drużynę SAF-a na Old Trafford.

Norwich 1-0 Stoke City

Nie wiem czemu, ale Norwich budzi we mnie sporo sympatii. Może to po części z powodu ładnych koszulek ;) W każdym razie w debiucie nie zagrali źle i wydaje mi się, że strzelą tego jednego, decydującego gola. Na więcej Stoke nie pozwoli, bo ma dość solidną defensywę. Jednak poza swoim boiskiem drużyna Pulisa jest jak dziecko we mgle, dlatego raczej nic nie strzelą.

Sunderland 2-1 Newcastle

Lokalne derby, pewnie będzie sporo walki, fauli, ale także ambicji. Sunderland jednak sprawia lepsze wrażenie. Dokonali kilku ciekawych wzmocnień, jak choćby Larsson. Dodatkowe doświadczenie w defensywie w osobie Browna też na pewno się przyda. Tak więc po zaciętym meczu 2-1 dla gospodarzy.

Swansea 1-1 Wigan

Nie wiem czego się spodziewać po tych drużynach. Pierwszy mecz Swansea niczego nie udowadnia, bo grali ze świetnym rywalem, więc to musiało się skończyć pogromem. Wigan natomiast trochę się osłabiło, ale przecież nie przypominam sobie, by kiedykolwiek mieli jakichś wybitnych grajków, a mimo tego potrafią się utrzymać w lidze. Stawiam remis, bo tak chyba jest najbezpieczniej.

Wolverhampton 1-1 Fulham

Fulham jest królem remisów i w tym sezonie może być podobnie. Dodajmy do tego dobrą obronę i doświadczonego bramkarza. Powinni wywieźć remis z terenu rywala. Wolves jakoś mnie nie przekonują. Niech oddadzą Rogera Johnsona, Fletchera i Jarvisa i lecą do Championship :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1:1 Arsenal od pewnego czasu wciąż się osłabia, jednak nadal pozostaje drużyną z czołówki Premiership. Chociaż L'Pool Dalglisha będzie bez przerwy atakował, nie uda im się wywieźć z Emirates zwycięstwa. Starcie gigantów skończy się remisem.

Aston Villa - Blackburn 2:0 B'Burn to wciąż najmniej poukładany zespół z tych, które nie są beniaminkami i piłkarze Villi nie powinni mieć problemów żeby to wykorzystać

Bolton - Man. City 2:2 Kłusaki przystopują nieco rozpędzające się City. Mają słabszy skład, ale na gole Citizens są w stanie odpowiedzieć szczególnie grając przed własną publicznością i mając chyba ambicje sięgające nieco wyżej niż górne stany środka tabeli.

Chelsea - West Bromwich Albion 3:1 Jakkolwiek pragnąłbym wygranej WBA, jednak CFC nie może pozwolić sobie na stratę punktów u siebie i mimo braku Cecha uda im się zwyciężyć. Wizja V-B powinna powoli zaczynać się przekładać na grę londyńczyków

Everton - Queens Park Rangers 2:1 Mecz - niespodzianka. W jakiej formie jest Everton ? Czy klubowe problemy przekładają się na ich grę ? Wydaje mi się, że w otwierającym meczu sezonu, u siebie, z beniaminkiem, powinni zgarnąć trzy punkty. Jednak po ciężkiej przeprawie.

Man. Utd - Tottenham 2:1 Szykuje się bardzo ciężki mecz. Tottenham miał czas by dłużej odpocząć po okresie przygotowawczym i dysponuje sporym potencjałem jeśli chodzi o środek pola, jednak ManUtd to mistrz kraju i zespół, który mimo braku spektakularnych transferów, wciąż ma bardzo mocny skład i chęć by wygrać 20 tytuł.

Norwich - Stoke City 1:2 Ten mecz wytypowałem jako kandydata do niespodzianki kolejki. Chociaż Norwich nie jest zespołem łatwo odpuszczającym mecze domowe, to Stoke przez wielu typowane jest na czarnego konia klubów tzw. "środka". Przychylam się do tego częściowo i czuję, że Garncarze w tym sezonie postanowili szukać punktów również na wyjazdach

Sunderland - Newcastle 1:1 Ten mecz to praktycznie derby i dlatego taki właśnie wynik przewiduję. Oba zespoły się nie lubią i piłkarze na pewno nie będą odstawiać nogi w żadnej sytuacji. Gdy determinacja podobna, to i na rezultat się to przełoży

Swansea - Wigan 1:1 Wigan - kandydat do spadku, Swansea - kandydat do spadku. Dla każdego z zespołów wzajemne starcie może się okazać na koniec sezonu na wagę złota, dlatego będą walczyć do końca o punkty... i ostatecznie się nimi podzielą

Wolverhampton - Fulham 2:1 Oba zespoły to typowe średniaki bijące się o utrzymanie i lądowanie w okolicach 10 miejsca na koniec sezonu. Potencjał ofensywny Fulham przekonuje mnie tylko połowicznie - na twardo grające Wolves to nie starczy. Wilki w końcu są silnym psychicznie zespołem, który przerwał sezon temu passę spotkań bez porażki późniejszego mistrza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1:1

Może Arsenal gra słabo ale raczej nie da sobie wyrwać kompletu punktów na własnym podwórku

Aston Villa - Blackburn 2-1

Villa powinna wygrać z Blackburn pomimo straty Younga i Downinga

Bolton - Man. City 0-2

City są mocni i wygrają na wyjeździe z Boltonem, którego defensywa nie podoła naporowi takich graczy jak Aguero, Dzeko czy Silva

Chelsea - West Bromwich Albion 2-0

Chelsea nie powinna 2 raz z rzędu stracić punktów ze średniakami i w tym meczu Torres i spółka się postarają i wbiją WBA 2 bramki.

Everton - Quens Park Rangers 1-0

Chociaż Everton ma spore problemy finansowe i nie wzmacnia się to z beniaminkiem na swoim stadionie powinni wygrać.

Man. Utd - Tottenham 3-1

MU na własnym stadionie powinno zdobyć komplet punktów, mimo meczu z trudnym rywalem z Londynu.

Norwich - Stoke City 1-0

Beniaminek powinien zdobyć 3 punkty ze Stoke, powinni się do tego przyczynić Holt z Hoolahanem.

Sunderland - Newcastle 2-0

Sunderland ściągnął dobrego gracza jakim jest Larsson i z niezłymi graczami ofensywnymi powinni ugrać 3 punkty z osłabionymi "Srokami".

Swansea - Wigan 1-0

Swansea pokazała się z niezłej strony z MC (powiedzmy :D) i z Wigan powinni wygrać.

Wolverhampton - Fulham 1-0

Wolves u siebie są groźni i powinni zdobyć 3 pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1:1

Arsenal średnio, Cesca nie ma, osłabieni, ale remis powinien być

Aston Villa - Blackburn 1:0

Aston zawsze miała lepszą ekipę niż Blackburn i w tym sezonie wygra z nimi

Bolton - Man. City 1:2

Man ma potencjał kadrowy, i powinien wygrywać i tym razem będzie podobnie.

Chelsea - West Bromwich Albion 2:0

Chelsea po stracie pkt ze słabymi z Stoke, czas na rehabilitację a WBA raczej to "kadrowicz" do spadku.

Everton - Quens Park Rangers 2:0

Młodzi i nowi ale to i tak jak weszli to i wróca do "Swojej" ligi. Everton zawsze miał dobry dobry skład na górną tabelę.

Man. Utd - Tottenham 2:1

Bardzo ciekawy mecz. Manu i siebie raczej nie przegrywa, zdecyduje atut Old Trafford.

Norwich - Stoke City 0:1

Stoke miało dobry wynik z Chelsea to i tu powinno nawet poradzić sobie z nimi.

Sunderland - Newcastle 2:1

Sunderland powinien zwyciężyć i do tego atut swojego boiska przemawia za nimi, 1 bramka zadecyduje.

Swansea - Wigan 0:1

Wigan wygra ten ich mecz o "przeżycie" w lidze.

Wolverhampton - Fulham 2:2

Wilki z Fulham, obstawiam dużo bramek i remis. Hm nie wiem co więcej dopisać....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 2:2

Na razie trudno dokładnie ocenić siłę poszczególnych zespołów. Arsenal niby osłabiony, ale gra u siebie. Liverpoolowi jeszcze zgrania braknie.

Aston Villa - Blackburn 2:1

AV prezentuje wyższy poziom, niż Blackburn.

Bolton - Man. City 2:3

Tutaj pójdzie na noże i na wymianę. Bolton zawsze jest groźny, Man. City ma mocny skład, ale mogą nieco zlekceważyć rywali.

Chelsea - West Bromwich Albion 3:0

Chelsea u siebie, WBA może w tym sezonie ulec złudnej nadziei, że po sezonie jako beniaminek i utrzymaniu nic im nie grozi.

Everton - Quens Park Rangers 2:0

Everton miał więcej odpoczynku, może w końcu zaliczy dobry start w lidze. W końcu musi zacząć wygrywać z beniaminkami. Tym bardziej u siebie. QPR dostało w pierwszym meczu niezłe cięgi i nie wiadomo, czy prezentują sportowy poziom odpowiedni do Premier League.

Man. Utd - Tottenham 3:2

Zacięty mecz, ale zadziała magia Fergusona i OT :)

Norwich - Stoke City 0:2

Stoke powinno w tym roku bić się o puchary, poza tym oni zawsze i wszędzie są groźni. No i mają już duże doświadczenie i to ono będzie decydujące.

Sunderland - Newcastle 2:1

Sunderland się wzmocnił, a Newcastle - mam wrażenie - mocno osłabiło w tym okienku.

Swansea - Wigan 1:1

Nie mam przekonania co do szans Wigan na utrzymanie, więc może na nich Łabędzie zdobędą pierwszy punkt.

Wolverhampton - Fulham 1:3

Fulham to solidna firma, a do Wilków jakoś nie mam przekonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1:0

Obie drużyny nie zachwyciły podczas inauguracji Premier League, więc teraz pora, aby zdobyć pierwsze 3 pkt. Arsenal już bez Nasriego i Fabrega, ale za to z Gervinho, v.Persie i Walcottem, który jest w wybornej formie. Na plus warto zanotować również Szczęsnego w bramce, który jest gwarantem czystego konta. Liverpool nie ma siły przebicia i przegra ten mecz jedną bramką.

Aston Villa - Blackburn 2:1

Villa to zdecydowanie lepsza drużyna, która na dodatek w poprzedniej kolejce zremisowała z mocnym Fulham na wyjeździe.

Bolton - Man. City 1:3

Mecz może być bardzo wyrównany. Bolton po zwycięstwie 4:0 - co prawda z beniaminkiem, ale 3 pkt są - może mieć chętkę na zwycięstwo u siebie. Z drugiej strony Citizens mają Dżeko, Aguero i mnóstwo innych klasowych grajków. Typuję jednak zwycięstwo City.

Chelsea - West Bromwich Albion 3:1

Nie tak Villas-Boas planował debiut na Wyspach. The Blues rozwścieczeni po bezbramkowym remisie ze Stoke, powinni gładko pokonać WBA, które będzie walczyło o utrzymanie. Brak Cecha w bramce, może pozwolić WBA na strzelenie bramki.

Everton - Quens Park Rangers 2:0

Everton, który miał tydzień więcej na przygotowanie do sezonu powinien gładko ograć QPR.

Man. Utd - Tottenham 2:1

Hit kolejki. Drużyna Fergusona trapiona kontuzjami, będzie łatać skład rezerwowymi graczami. Tottenham jest w formie, co pokazał w el. LE wygrywając 5:0 z Hearts. Będzie zwycięstwo MU, ale bardzo skromne.

Norwich - Stoke City 1:1

Stoke musi zachować siły na rewanż z Thun, co skrzętnie wykorzystają gracze Norwich.

Sunderland - Newcastle 2:1

Pojedynek pomiędzy dwoma drużynami prezentującymi podobny poziom, lecz gra u siebie i wzmocnienia ze strony Sunderlandu dają znać, że nie będą w tym sezonie dostarczycielami 3 punktów. Zwycięstwo gospodarzy.

Swansea - Wigan 0:1

Wigan musi wygrać ten mecz, jeśli chce się utrzymać, bo Swansea to drużyna, która odstaje od stawki pod względem graczy jak i wyników.

Wolverhampton - Fulham 2:2

Fulham ma już raczej zapewniony awans do fazy grupowej LE, więc nie odpuszczą spotkania z Wilkami. Z drugiej strony, Wolves pokazali kawał dobrego futbolu w I kolejce. Stawiam na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1-1 Obydwie drużyny mają coś do udowodnienia.

Aston Villa - Blackburn 1-0 Villa u siebie to mocny zespół, mogący poradzić sobie ze wszystkimi.

Bolton - Man. City 1-2 MC w tym sezonie celuje w mistrza, dobry mecz w 1 kolejce tylko dodał im skrzydeł.

Chelsea - West Bromwich Albion 3-0 Chelsea u siebie musi wygrywać z takimi zespołami.

Everton - Quens Park Rangers 2-0 Everton będzie grał na świeżości, więc wygra z beniaminkiem.

Man. Utd - Tottenham 1-1 Dla mnie hit kolejki. A w hitach lubi być remisik.

Norwich - Stoke City 1-0 Stoke będzie się oszczędzać przed pucharami.

Sunderland - Newcastle 1-1 Oba zespoły to średniaki, dlatego remis.

Swansea - Wigan 1-2 Beniaminek przegra, bo po prostu odstaje od reszty.

Wolverhampton - Fulham 0-2 Fulham to mocny zespół, czego nie można powiedzieć o Wilkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal 1 -2 Liverpool Kanonierzy grają bez Fabregasa + pauza Gervinho za czerwoną kartkę. Ich defensywa również nie zachwyca dlatego stawiam iż Suarez i spółka 2 bramki ustrzelą. Arsenal będzie walczył, ale mimo wszystko nie stać ich na więcej niż 1 bramkę.

Aston Villa 2 - 0 Blackburn AV sporo straciła bez Younga, ale na Blackburn wystarczy. Po za tym mecz na ich stadionie. Blackburn nie dało rady z Wilkami więc tu również polegną.

Bolton 1 - 2 Man. City City celuje w mistrzostwo kraju, wygrana z beniaminkiem dodała im skrzydeł. Ale Bolton w poprzedniej kolejce również sprawił lanie beniaminkowi. Mimo wszystko City wywiezie komplet punktów na tym trudnym terenie.

Chelsea 4 - 0 West Bromwich Albion Chelsea gra na swoim stadionie i najwyższa pora by pokazała pazur. Może przyjście Lukaku do drużyny podziała mobilizująca na resztę napastników.

Everton 2 - 0 QPR Everton dopiero wchodzi w sezon, ale z beniaminkiem nie powinien mieć problemu. QPR po solidnym laniu od Boltonu weźmie się w garść i dostanie odrobinę mniej od The Toffes.

Man. Utd 2 - 1 Tottenham Nie hit, ale na pewno ciekawe spotkanie. Czerwone Diabły jak już nie raz udowadniały są piekielnie mocne na własnym obiekcie, ale z drugiej strony Totki będą chciały pokazać wszystkim iż nadal liczą się w walce o TOP4. Myślę że bramkę zdobędą po babolu nowego bramkarza.

Norwich 0 - 1 Stoke City Shawcross i Huth nie dadzą sobie strzelić bramki. Skoro z Chelsea się udało, to dlaczego tu miałoby być inaczej ?

Sunderland 0 - 0 Newcastle Średnie zespoły, oba się osłabiły tak więc stawiam na bezbramkowy remis.

Swansea 2 - 0 Wigan Łabędzie chociaż przegrały 4:0 z MC to w pierwszej połowie kontrolowały grę. Skoro dali radę z MC przez jedną połowę, tak z Wigan powinni dać radę przez obydwie. Liczę iż Sinclair coś ustrzeli.

Wolverhampton 0 - 1 Fulham Wilki na swoim boisku potrafiły wygrać z Chelsea czy Man utd, ale w mojej opinii to był tylko przypadek. Fulham dobrze się prezentuje w defensywie więc bramki nie stracą, a może coś ustrzelą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-69999-1314054869_thumb.png

Oto wyniki 2 kolejki naszego typera. I po raz kolejny przypominam o porządnych uzasadnieniach swoich typów oraz pisaniu typów z linijką przerwy między każdym spotkaniem i ewentualnie pogrubianiem czcionki z nazwami drużyn oraz wynikiem. Dla piszącego to żaden wysiłek, a dla mnie ułatwienie. Mam nadzieję, że trzeci raz co poniektórym graczom nie będę musiał przypominać

Kolejna runda Premiership :

Aston Villa - Wolverhampton

Wigan - Queens Park Rangers

Blackburn - Everton

Chelsea - Norwich

Swansea - Sunderland

Liverpool - Bolton

Newcastle - Fulham

Tottenham - Man City

West Bromwich - Stoke City

Man Utd - Arsenal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa - Wolverhampton 1:1 Wilki udowodnili w poprzednich meczach, że mają najlepszą formę od lat. Jeśli teraz wykorzystają tą sytuację, to pod koniec sezonu nawet nie pomyślą o spadku, a wręcz przeciwnie - o jak najlepszej pozycji w tabeli.

Wigan - Queens Park Rangers 2:1 QPR ograli Everton w świetnym stylu - po pierwsze podnieśli się po wysokiej porażce z przeciętnym zespołem, a po drugie wygrali na nie swoim terenie ze średnim Evertonem :)

Blackburn - Everton 0:0 Everton spisał się słabo z QPR, a Blackburn także przegrali w 2. kolejce. To będzie typowy mecz przegranych, a kazdy z zespołów będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o klęsce z poprzedniej kolejki.

Chelsea - Norwich 3:1 Niebiescy mieli dużo szczęścia w starciu z WBA - pierwsza bramka padła bardzo szybko i mogła dobić jedenastkę Chelsea. Tym bardziej, że na bramce stanął rezerwowy bramkarz. Chelsea coś wie na temat umiejętności swoich rezerwowych kiperów - w poprzednim sezonie stracili sporo punktów przez kontuzję Cecha...

Swansea - Sunderland 2:2 Swansea także odbili się po wysokiej porażce z City meczem z Wigan - remis był dla nich korzystny, bo jak na razie nie znajdują się na pozycji spadkowej. Sunderland za to przegrał w poprzedniej kolejce i będzie tym lekko podłamany.

Liverpool - Bolton 3:2 Liverpool udowodnił klasę w meczu z upadłym Arsenalem i gdyby nie Szczęsny, to bramek padło by tam więcej. Liverpool wie, że są w formie i wykorzystają to w starciu z rywalem City z 2. kolejki. Stawiam na dokładnie taki sam wynik, bo Bolton wie, że może pokonać swoich rywali, choć przeszkodą będzie dla nich gra na stadionie Liverpoolu.

Newcastle - Fulham 2:0 Newcastle najpierw zremisował z Arsenalem, ale w 2. kolejce zdobyli komplet punktów skromnym zwycięstwem nad Sunderlandem. Fulham natomiast nie ma potencjału, by pokonać ten zespół. W tym sezonie raczej sukcesu nie odniosą.

Tottenham - Man City 1:3 City z Aguero to kandydat na mistrza Anglii, a Tottenham ma sporo kontuzji w 1. składzie. Na dodatek dostali 3:0 od diabłów.

West Bromwich - Stoke City 1:1 Stoke ciuła punkty remisując od samego początku. Tym razem myślę, że znów może być skromny remis, bo WBA to dobra drużyna, ale początek sezonu był ciężki, ponieważ piłkarze grali z dobrymi drużynami i prawie ich ograli.

Man Utd - Arsenal 3:0 Uwierzyłem w zgrany Manchester po wysokiej wygranej z Kogutami. Bądź co bądź grali na niezdobytym Old Trafford, ale w tak rezerwowym i przy tym nowym składzie to bajka. Wg. mnie mają potencjał na przyszłość i sporo świetnych zawodników w zespole. Mam nadzieję, że już nikt więcej nie zostanie kontuzjowany - dziurawa obrona to wystarczająco dużo, choć dziwne jest to, że piłkarze Fergusona grają jak natchnieni i nie przejmują się ubytkami w składzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa - Wolverhampton 1:1 - wilki pozytywnie zaskoczyły mnie w tym sezonie. Zapowiada się remis z Astonem, który dzięki swojemu boisku strzeli bramkę.

Wigan - Queens Park Rangers 0:1 - wigan = nudy. Tym razem nie będzie remisu i QPR powinni wygrać na wyjeździe z typowym średniakiem.

Blackburn - Everton 0:1 - oba zespoły znajdują się na dole tabeli. Będą musieli ze sobą powalczyć, jeżeli chcą nie spaść. Blackburn ma więcej straconych goli, Everton powinien przywiesć skromne zwycięstwo.

Chelsea - Norwich 2:0 - po mimo posiadania rezerwowego bramkarza, Chelsea powinna gładko wygrać z Norwich. Dodatkowo grają na Stamford Bridge.

Swansea - Sunderland 0:0 - mecz dwóch średniaków, który zakończy się bezbramkowym remisem. Zobaczyć, zdać relację, zapomnieć. Nudy.

Liverpool - Bolton 2:1 - bolton zagrał dobrze w meczu z City, ale teraz powinno być inaczej. Dawno nie widziałem tak dobrego Liv'poolu, dodatkowo grają u siebie.

Newcastle - Fulham 2:0 - Fuhlam przegrało 2:0 z wilkami. Newcastle pomimo sprzedania wielu kluczowych piłkarzy nadal potrafi coś grać. Powinni wygrać z dziurawą obroną Fulhamu

Tottenham - Man City 1:3 - City może w tym sezonie powalczyć o mistrzostwo. W przeciwieństwie do kogutów, nie mają tylu kontuzjowanych piłkarzy.

West Bromwich - Stoke City 1:0 - WBA przegrało głównie dlatego, że trafili na mocne drużyny w pierwszych kolejkach. Powinni rozgromić Stoke. Dodatkowo grają u siebie.

Man Utd - Arsenal 2:0 - ManU po wysokim zwycięstwie powinien wygrać z zdezorientowanymi The Invincibles. Szczęsny wybroni kilka strzałów i to wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa - Wolverhampton 1:1

Postawa Wilków jest dla mnie dużym zaskoczeniem. W Birmingham, z przeciętnymi gospodarzami uda im się powiększyć dorobek punktowy.

Wigan - Queens Park Rangers 0:1

Postawię na małą niespodzianką i wygraną beniaminka, choć każdy wynik jest w tym meczy możliwy.

Blackburn - Everton 1:0

Oba kluby słabo zaczęły sezon. W przypadku Evertonu może być tradycyjne sierpniowo-wrześniowe problemy, więc stawiam na gospodarzy.

Chelsea - Norwich 2:0

Każda strata punktów przez Chelsea byłaby ogromną niespodzianką.

Swansea - Sunderland 1:2

Beniaminek w dalszym ciągu mnie nie przekonuje, a Czarne Koty będą bardzo zdeterminowane, by wygrać pierwszy mecz w sezonie.

Liverpool - Bolton 2:0

Bolton gra w kratkę, za to Liverpool ma chrapkę na powrót do najlepszej trójki ligi. Gospodarze powinni spokojnie wygrać.

Newcastle - Fulham 1:0

Gospodarze bardzo dobrze zaczęli sezon, powinni minimalnie wygrać z Fulham.

Tottenham - Man City 1:3

Współczuję Kogutom. Po laniu od Diabłów czeka ich kolejna porażka z drużyną z Manchesteru.

West Bromwich - Stoke City 1:1

Stoke przyjedzie z założeniem zdobycia 1 pkt, a gospodarze nie będą w stanie przechylić szali na własną korzyść.

Man Utd - Arsenal 3:0

Dla United ten mecz wypadł w świetnym terminie, Diabły są w niezłej formie, za to Kanonierzy w słabej. Jeśli Szczęsny nie stanie na wysokości zadania skończy się pogromem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa - Wolverhampton 2:0

Będzie to wyrównany mecz, ale jak się ostatecznie okaże, szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechyli Aston Villa.

Wigan - Queens Park Rangers 1:1

Wyrównany mecz, ale bez jakiejś super gry obydwu drużyn.

Blackburn - Everton 0:1

Everton będzie przeważał i ta przewaga pozwoli na zdobycie jednej bramki.

Chelsea - Norwich 3:0

Chelsea się rozstrzela, bo kiedyś musi, a pierwszą ofiarą będzie beniaminek z Norwich.

Swansea - Sunderland 1:1

Swansea u siebie będzie mocną drużyną, więc uda im się ugrać 1 punkt z mocnym przeciwnikiem.

Liverpool - Bolton 2:1

Bardzo ciekawy mecz, z wieloma sytuacjami podbramkowymi, ostatecznie będzie zwycięstwo Liverpoolu.

Newcastle - Fulham 2:0

Newcastle powalczy i pewnie pokona gości z Londynu.

Tottenham - Man City 2:2

Będzie to super mecz, prowadzony w szybkim tempie, nie zabraknie wielu podbramkowych sytuacji, dlatego i też taki okazały wynik.

West Bromwich - Stoke City 0:0

Nudny mecz, obydwie drużyny stworzą mało sytuacji bramkowych, mecz będzie toczył się głównie w środku pola.

Man Utd - Arsenal 3:1

ManU jest w gazie, Arsenal jest rozbity, na dodatek będzie zmęczony po środowym boju w Udine. Ciekawy mecz, z wyraźną przewagą Czerwonych Diabłów. Świetny mecz w wykonaniu Szczęsnego, który uchroni zespół od większej porażki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa - Wolverhampton 2-1

Wilki pokazały dobrą formę, ale przeciwko ich obronie nie zagrał jeszcze żaden sensowny napastnik (takowych nie ma ani Fulham, ani Blackburn). A Villa ma Benta i swój stadion, na którym jest bardzo niewygodnym rywalem. Wątpię, żeby odmienieni Wolvesi ugrali choćby punkt.

Wigan - Queens Park Rangers 1-1

Goście ugrali bardzo szczęśliwie 3 punkty na Goodison Park. Tam jednak byli stroną broniącą, tutaj zaś pewnie będą chcieli częściej atakować - dlatego stracą jakąś bramkę. Wigan w dwóch pojedynkach z beniaminkami ugrała dwa punkty, więc czemu mieliby nie ugrać kolejnego?

Blackburn - Everton 1-1

Oba kluby zaliczyły słaby początek sezonu. Szwankuje obrona Rovers, a Everton nie ma napastnika. Z trudem pewnie wciupi jakąś bramkę, ale znając ich szczęście, Blackburn zrobi jedną-dwie akcje i jedną wykorzysta.

Chelsea - Norwich 3-1

Może w końcu posadzą Torresa i dadzą z przodu szaleć Drogbie? Londyńczycy nieco szczęśliwie wygrali ostatnio z WBA, a Norwich zdaje się być zespołem słabszym, na dodatek z mniejszym doświadczeniem. Zdziwię się, jeżeli stawią czoło Chelsea podobnie jak Stoke.

Swansea - Sunderland 1-2

Po świetnym meczu na Anfield Sunderland przegrał u siebie z zaskakująco dobrze prezentującym się na początku tego sezonu Newcastle. Ten zespół to dla mnie teraz jedna z większych zagadek. Swansea zaś jak dotąd nie strzeliło bramki nawet słabiutkiemu Wigan. Może jednak się przełamią, ale o choćby punkt będzie bardzo ciężko.

Liverpool - Bolton 2-1

Aż korci napisać "3-2" ;) Bolton okazale rozbił beniaminka, jenak w starciu z klasową drużyną ma wciąż niewielkie szanse. Z przodu wyglądają całkiem dobrze, jednak ich obrona raczej nie wytrzyma długo przeciwko Adamowi, Downingowi czy Suarezowi.

Newcastle - Fulham 1-0

Fulham bardzo kiepsko rozpoczyna ten sezon, a Sroki są jak dotąd na 0 z tyłu. Obie drużyny mają kiepski przód, jednak Newcastle pewnie wbije coś po stałym fragmencie.

Tottenham - Man City 1-2

Tottenham po stracie Modrica będzie potrzebował nieco czasu, by złapać wiatr w żagle. City z kolei jest rozpędzone po udanych transferach. Szkoda, bo preferuję Koguty, które do LM awansowały w zdecydowanie większej mierze dzięki pracy, a nie ogromnej gotówce, jak City.

West Bromwich - Stoke City 1-1

WBA miało pecha, ponieważ bardzo dobre występy przypadły im na najsilniejsze drużyny ligi. Wątpię w to, że uda im się utrzymać koncentrację na mecz ze słabszym rywalem, dlatego typuję podział punktów.

Man Utd - Arsenal 2-0

Arsenal jest w zupełnym dołku, zaś United pokazali kto rządzi, jeśli chodzi o tworzenie nowych gwiazd. Cleverley, Welbeck czy Jones to jednak wyższa półka niż Miguel, Frimpong czy Jenkinson. Choć może to tylko zasługa trenera? Poza tym, po stronie Kanonierów jest tylko osamotniony van Persie (jeśli transfer Nasriego dojdzie do skutku), a po stronie United - Young, Rooney i Nani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa - Wolverhampton 1:0

Popularne Wilki mimo imponującego początku raczej nie dadzą rady ekipie z Birmingham. Aston Villa powinna poradzić sobie z teoretycznie słabszym rywalem na własnym stadionie. Sądzę, że będzie to wymęczone zwycięstwo gospodarzy.

Wigan - Queens Park Rangers 1:1

Obydwie ekipy będą w tym sezonie pełniły rolę chłopców do bicia. Będzie to wyrównany pojedynek dwóch kandydatów do spadku.

Blackburn - Everton 0:2

Everton powinien mieć kontrolę nad meczem. Blackburn bardzo słabo zaczęło sezon, a Everton miał jedynie wypadek przy pracy. Trzeba pamiętać, że Everton nie rozegrał pierwszego spotkania z Tottenhamem, przez co nie weszli w rytm meczowy.

Chelsea - Norwich 3:0

Niebiescy na swoim stadionie nie takich rywali ogrywali. Mimo ogólnie średniego początku sezonu ogranie beniaminka nie powinno sprawić większych trudności.

Swansea - Sunderland 1:2

Remis na własnym obiekcie z ekipą Wigan źle wróży Łabędziom. Sunderland dysponuje mocnym składem i spróbuje odbić się od dna.

Liverpool - Bolton 3:1

Liverpool w końcu zagra z godnym siebie rywalem. Bolton gra dobrą piłkę i strzela bramki. Jednak Liverpool pod wodzą Kenny'ego Dalglisha będzie bardzo wymagającym przeciwnikiem, a na Anfield nie ugiął się najlepszym w poprzednim sezonie. Kłusaki mają bardzo małe szanse na choćby 1 punkt.

Newcastle - Fulham 1:0

Fulham na St. James Park spróbuje wrócić do domu z 0 z tyłu, jednak piłkarze Newcastle mający wsparcie kibiców powinni zdobyć wymęczone zwycięstwo.

Tottenham - Man City 0:3

Mecz kolejki. Mimo wszystko nie daje Tottenhamowi najmniejszych szans na wygraną z tak grającym Manchesterem City. Na moje Manchester City razem z United są głównymi kandydatami do mistrzostwa.

West Bromwich - Stoke City 1:1

Widać, że Roy Hodgson dobrze czuje się w średniakach, na których nie spoczywa taka presja. West Brom gra całkiem nieźle i sądzę, że gdyby nie mieli takich dwóch rywali na start ligi, to nie siedzieliby w dole tabeli.. Jednak znów czeka ich ciężki przeciwnik, lecz już mniejszego kalibru. Szykuje się remis i liczę na to, że będzie to remis bramkowy..

Man Utd - Arsenal 1:0

Skończy się jak rok temu. Liczę na to, że Arsenal, mimo swojej wyprzedaży, pozbiera się w dzisiejszym meczu z Udinese i znowu wróci do gry. Awans do LM podniesie nas na duchu. Jednak nie czekam na żadne cuda, ale na najmniejszy wymiar kary za sprzedaż Fabsa i Nasriego. Jeżeli zagra duet TV5-Koscielny, to ten wynik jest całkiem realny. Zastanawiam się tylko: kto zagra na pozycji DP?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa - Wolverhampton 2:1 - Przez ostatnie kilkanaście dni trwał dzień dziecka Micka McCarthy'ego i jego drużyny. To chyba najlepszy start Wolves w ciągu ich trzeciego z rzędu sezonu w Premierleague. Jednak do tej pory ograli tylko słabe na początku sezonu Blackburn i średnio spisujące się Fulham. Aston Villa błysnęła w ostatnim meczu, a zawodnicy tacy jak Bent czy Agbonlahor wydają się być w formie. Ważnym czynnikiem powinna być też przewaga własnego parkietu. Stawiam na skromne zwycięstwo gospodarzy.

Wigan - Queens Park Rangers 1:0 - Wigan prezentuje się znacznie lepiej od QPR, które w pierwszych dwóch meczach nie grało dobrej piłki, ale miało furę szczęścia. Odwrotnie w przypadku Wigan, które na własne życzenie nie potrafiło wygrać w żadnym z dwóch pierwszych spotkań. Wydaje mi się, że tak grający Londyńczycy będą mieli mikre szanse na zwycięstwo i ulegną Atletom z Wigan.

Blackburn - Everton 1:1 - Mecz dwóch zespołów, które słabo rozpoczynają sezon. Blackburn przegrało dwa mecze, a Everton skompromitował się w starciu z QPR. Bardzo chciałbym, żeby wygrali goście, ale Rovers mają atut własnego boiska a nad zespołem z Liverpoolu ciąży fatum początku sezonu. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki wydaje mi się, że remis jest bardzo prawdopodobny.

Chelsea - Norwich 3:0 - Norwich to dla mnie największa tajemnica tego sezonu. Nie widziałem ich ani razu, a ich dorobek po dwóch meczach to 2 punkty po dwóch remisach 1-1. Tylko, że były to zespoły z dolnej części tabeli - Stoke i Wigan. Teraz gracze Kanarków udają się wprost w paszczę londyńskiego lwa. To się skończy co najmniej kilkoma bramkami w plecy.

Swansea - Sunderland 2:2 - Znowu tajemnicza para. Sunderland gra w kratkę, a o grze Swansea też za wiele powiedzieć nie mogę. Gdyby gracze ze Stadium of Light lepiej spisali się w derbach Tyne-Wear z Newcastle to stawiałbym na nich, a tak bardziej bezpiecznie będzie opowiedzieć się za podziałem punktów. Uważam, że bramki jednak padną.

Liverpool - Bolton 2:1 - Z jednej strony Liverpool wygrał ostatni mecz z Arsenale, ale z drugiej Bolton wygląda na bardzo dobrze przygotowany do sezonu. W tym meczu stawiam jednak na LFC, które będzie chciało wykorzystać atut własnego boiska i większą liczbę lepiej uzdolnionych technicznie zawodników od graczy Coyle'a.

Newcastle - Fulham 1:0 - Newcastle imponowało w pierwszych meczach w defensywie. Z drugiej strony Fulham atak ma bardzo słaby. Może się mylę, ale postawie na zwycięstwo gospodarzy, którzy po raz kolejny zachowają czyste konto.

Tottenham - Man City 1:2 - Lider z Manchesteru będzie chciał ugruntować swoją pozycję na Wyspach i dołozyć do dorobku kolejne trzy punkty. W zespole trzeciego zespołu Premierleague ostatniego sezonu widać wielu dobrze przygotowanych do sezonu piłkarzy, a zdeprymowany gładką porażką z United Tottenham polegnie na White Hart Lane.

West Bromwich - Stoke City 2:1 - West Brom ma zdecydowanie zbyt mało punktów niż na to zasługuje. W pierwszych dwóch meczach zagrali z Manchesterem United i Chelsea i w obu tych meczach sprawili swoim rywalom kłopoty i dość pechowo przegrali. Wydaje mi się, że tym razem fortuna się do nich uśmiechnie i uda im się zdobyć komplet oczek.

Man Utd - Arsenal 2:0 - Trzeba motywować? Arsenal jest w największym kryzysie od lat, z kolei MU bardzo dobrze zrobiło wprowadzenie świeżej krwi do zespołu. W dodatku to Kanonierzy mają łatkę wiecznych przegrywaczy i po odpadnięciu z Ligi Mistrzów z Udinese (jak zakładam) będą zupełnie załamani. W dodatku wciąż nie mogą korzystać z usług Gervinho i Songa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...