Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lamka1

Tomb Raider: Legend

Polecane posty

Ja właśnie tek próbowałem i mi nic nie wychodziło. Nie mogłbyś tego opisać bardziej dokładnie...

Nie wiem czy dokładniej się da, ale spróbuję.

Początkowo platforma znajduje się po lewej stronie, ,,wsysasz" ją, nakierowując ją jak najbardziej w prawą stronę. Potem odpychasz w prawą stronę tuż przy tym wzniesieniu tej rury, do której przyczepione są liny tej platformy. Znowu ,,wsysasz" tak, aby platforma była przechylona najbardziej do Ciebie (tak pod kątem 45 stopni) i potem z całą siłą, bez przerwy, odpychasz ją (klikasz ciągle klawisz odpowiadający za odpychanie), aż dostanie się do końca w prawo. Po kilku próbach powinno się udać ;)

EDIT:

Nicek, ale ja mówiłem o sekrecie :P Niemożliwe, aby Lara dostała się do sekretu, bez przesunięcia platformy najbardziej w prawą stronę, bo nie doskoczy. Jeśli chodzi o przejście rundy to wystarczy tylko lekko platformę przesunąć w prawo, to fakt ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może powiedzieć,jak rozwalić tego wielkiego węża morskiego.Podejrzewam,że trzeba użyć tych opuszczanych klatek z kolcami,tylko jak??

Rozwiązanie jest strona wcześniej.

Jednak Napiszę :P- Najpierw trzeba strzelać w Wielkie dzwony,gdy Gadzinka zacznie się przyglądać trzeba użyć haku magnetycznego aby zrzucić na niego ową klatke.Powtórzyć 4 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden problem i jestem ciekaw czy występuje i u was. NA początku etapu Ghany nie mam dźwięku wodospadu ani dźwięków otoczenia. Co więcej na filmiku z Larą dźwięk wodospadu już jest. Dziwne. Co jeszcze więcej wcześniej miałem kłopot z tym etapem bo gra sama zmieniłą mi kostium Lary na kremowy garnitur. Okropieństwo! Co jeszcze jeszcze więcej gra ponownie sam zmieniła mi kostium po kilku dniach. Nie rozumiem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też wszystkie kody nie odblokowały się po przejsćiu całej gry tylko 1 ale nie przejąłem się tym, bo ich nie potrzebuję a co do problemów, radzę ściągnąć nowe stery do karty graficznej alboi przeczytać plik readme. jak to nie pomaga to się powiesić :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sorka za odświeżanie temaru, ale nie opłaca sie chyba zakładać nowego ;P

Otóż naszła mnie ochota na zagranie w Legend, ale zanim postanowiłem zakupić pełniaka, chciałem zainstalować Demo. Mój komputer ledwo, ledwo, ale spełnia wymagania gry (Proc. 1 GHz, 384 RAM-u, karta Radeon 9600, duużo wolnego miejsca na dysku ;P). Podczas próby instalacji wyskakuje mi komunikat "Gra może zostać uruchomiona na komputerach obsługujących zestaw instrukcji SSE, których twój komputer nie obsługuje, skontaktuj sie z pomocą techniczną."

Ktoś mi może wytłumaczyć, w czym dokładnie tkwi problem ?? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

screena (nie wiem czemu) zrobic sie nie dalo.

tlumacze:

po filmiku, w ktorym lara odkrywa pomieszczenie z grobem dworu Camelot, i po tym, jak dzwonimy zyrandolem w dzwon i zabieramy kawalek miecza wychodzi sie do pomieszczenia z klatkami (ktorym sie dostalismy do sali z kawalkiem miecza) atakuje nas z wody smok. prosze o dokladny opis pokonania tego bydlaka.

z gory thx

Moja siorka całe ukonczyłą w 100% tego smoka jest łatwo zabić wystarczy stszelac w figury obok tego potwora wtedy on bendzie sie w to patszył i wtedy szypko hakiem magnetycznym w dzwignie takom dużom obok tego potwora w tedy spadnie mu na łeb klatka.Tych figur jest 3 potem pendzisz do najbliszego posongu i powtaras akcjie. a potem jest most i też robisz to samo i wtedy potwur ginie i muszisz wejść na niego i pujść do wyjścia[nie tego czym wszedłęś bo to niemożliwe]i gotowe.

To wale w te dzwonki w puszce gad sie gapi, a ja spuszczam klate i czapa! Chłopak sie tylko uśmiecha i pieści mnie trucizną z buzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Anglii. Jestem niemal na samym początku, przy gadających figurkach Artura i Merlina; przeskakując po drążkach mam dostać się do czegoś jakby mostu zwodzonego. Trik chyba polega na tym, by nań skoczyć, a gdy zacznie się opuszczać szybko odskoczyć z powrotem. Sęk w tym, że Lara nie potrafi chwycić się mostu (żółta ikonka łapy) i zaraz spada, nie dając szansy powrotu na poprzedni drążek. Jak wykonać ten skok tak, aby się udało?

trl3rh1.th.jpg

Dzięki Nicek, teraz sobie przypomniałem, że była o tym mowa we wprowadzeniu w Boliwii. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi ktorzy ukonczyli ta gre.

Ostatni save [ten ktory robi sie po zakonczeniu gry : final save]

pokazuje mi 84% ukonczenia gry... [a napisy juz lecialy]...

Wie ktos moze dlaczego?

>Wersja jaka posiadam to orginal: kupiona we francji.

[multi lang: z angielskimi podpisami]

Bo nie znalazłeś wszystkich bonusów i time trialów:rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Przy instalacji Legendy, podczas wypakowywania archiwum, nagle pojawia się error. Nie da się tego w żaden sposób ominąć, co mam robić?

Spróbuj sformatować komputer.

screena (nie wiem czemu) zrobic sie nie dalo.

tlumacze:

po filmiku, w ktorym lara odkrywa pomieszczenie z grobem dworu Camelot, i po tym, jak dzwonimy zyrandolem w dzwon i zabieramy kawalek miecza wychodzi sie do pomieszczenia z klatkami (ktorym sie dostalismy do sali z kawalkiem miecza) atakuje nas z wody smok. prosze o dokladny opis pokonania tego bydlaka.

z gory thx

Moja siorka całe ukonczyłą w 100% tego smoka jest łatwo zabić wystarczy stszelac w figury obok tego potwora wtedy on bendzie sie w to patszył i wtedy szypko hakiem magnetycznym w dzwignie takom dużom obok tego potwora w tedy spadnie mu na łeb klatka.Tych figur jest 3 potem pendzisz do najbliszego posongu i powtaras akcjie. a potem jest most i też robisz to samo i wtedy potwur ginie i muszisz wejść na niego i pujść do wyjścia[nie tego czym wszedłęś bo to niemożliwe]i gotowe.

To wale w te dzwonki w puszce gad sie gapi, a ja spuszczam klate i czapa! Chłopak sie tylko uśmiecha i pieści mnie trucizną z buzi

Jeżeli się ta kolumna (czy co tam, nie pamiętam) nie rozwaliła to trzeba jeszcze raz uderzyć w dzwon i zwalić na niego te bloki skalne. Tak robić do skutku przy każdym z 4 takich miejsc. Musi się udać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...