Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lamka1

Tomb Raider: Legend

Polecane posty

Mam pytanie do ludzi ktorzy ukonczyli ta gre.

Ostatni save [ten ktory robi sie po zakonczeniu gry : final save]

pokazuje mi 84% ukonczenia gry... [a napisy juz lecialy]...

Wie ktos moze dlaczego?

>Wersja jaka posiadam to orginal: kupiona we francji.

[multi lang: z angielskimi podpisami]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi ktorzy ukonczyli ta gre.

Ostatni save [ten ktory robi sie po zakonczeniu gry : final save]

pokazuje mi 84% ukonczenia gry... [a napisy juz lecialy]...

Wie ktos moze dlaczego?

>Wersja jaka posiadam to orginal: kupiona we francji.

[multi lang: z angielskimi podpisami]

Skoro tak, to ukończyłeś gre, ale nie odkryłeś WSZYSTKICH sekretów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejsc bossa w West Africa? Tego, ktory ma 4 stacje ladujace i mimo ze rozwalam te krysztaly on nadal sie regeneruje i nie moge tego przerwac. Jak go pokonac?

PS. Tez mam oryginal.

napisane ponizej

Chodzi ci o typa z kawałkiem miecza tak ?? No to rozwalasz te kryształy a potem tą linką jeszcze ciągniesz te kryształy i rozwala się ten górny chodznik wtedy a potem juz go wykanczasz. Jak coś to pisz ja mam 99.9% gry bo nie moge 10 srebra w domu lary znaleźć. nawet w solucjach go pomineli)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz strzelac do tych krysztalkow a potem calosc potraktowac linka :)

Jak juz gosc nie bedzie mial gdzie sie doladowywac to bedzie z gorki :)

//edit: jak juz znajdziesz to srebro... mogl bys post'nąć swoje save'y na forum lub dac mi je na maila ;)

[w grze nie zbieralem tych swiecidelek] :)

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proszę o pomoc w końcowej walce z Amandą. Podobno trzeba ją powalić 4 razy, a mi cuden udało się 3 razy, do tego nie mam żadnej apteczki. Proszę o pomoc, może powtórzyć planszę albo zmienić poziom trudności, ale nei wiemjak to zrobić :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misja w Japonii w miejscu skoku na motocyklu z jednego budynku na drugi. Najpierw rozpedzony przeskakuje na rampie, pozniej wciskam strzalke w lewo i Lara zaczepia sie hakiem magnetycznym, po pelnym obrocie wciskam strzalke w gore i Lara londuje na sasiednim budynku. W tym miejscu zaczynaja sie "schody". Kamera robi najazd na plonace beczki i wyskakuje na ekranie ze trzeba wcisnac strzalke w dol, wciskam i wciskam ale nic sie nie dzieje a beczki zaraz wybuchaja po czym Lara ginie. Ktos wie jak to przejsc???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok problem rozwiazany. Faktycznie trzeba wcisnac kierunek "w dol". Tylko problem w tym ze gra nie lapie wcisnietego klawisza - gram na wsad - mozliwe ze to jakis bug. Pomoglo wcisniecie kierunku na klawiszach kierunkowych czyli strzalke. Zauwazylem tez ze problem wystepuje tylko z kierunkiem dolnym. Za to zeby bylo smieszniej gra w momentach zrecznosciowych na refleks nie lapie pozostalych kierunkow i trzeba wklepywac z wsad. To samo tyczy sie schodzenia drabinami. Jak wciskam "s" Lara puszcza drabinke i spada na leb na szyje a jak wcisne strzalke "dol" elegancko schodzi po szczeblach. Dziwne to wszystko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem etapu w Kazakhstanie

Po przeciągnięciu po szynach pudła z naelektryzowaną

kulką i uzyciu działka przechodzę do korytarza z oparami.

Wspinam się na platformę i przechodzę po drążku przez

który zasuwa kulka z prądem na drugą platformę i nie wiem co robic

Do następnego drążka jest za daleko i nie mogę doskoczyć.

Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , ze to troszke glupio zabrzmi , ale mam problem na samym poczatku :P Doszedlem do miejsca gdzie sa takie jak by noze co sie po nich skacze , a one sie obracaja i nie moge obrocic sie na nich tak zeby wskoczyc na ten ostatni. Prosze o pomoc... :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pokonać smoka w anglii w sali z klatkami?

z tego co wiem trza strzelić w dzwon i opuscic klatke. Jednak cos nie ak i zanim lara dorzuca hak (robie to szybko) wynurza sie i z tego co mi sie wydaje obok klatki. Jak go pokonać? Proszę o szczegółową instrukcję od początku do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

screena (nie wiem czemu) zrobic sie nie dalo.

tlumacze:

po filmiku, w ktorym lara odkrywa pomieszczenie z grobem dworu Camelot, i po tym, jak dzwonimy zyrandolem w dzwon i zabieramy kawalek miecza wychodzi sie do pomieszczenia z klatkami (ktorym sie dostalismy do sali z kawalkiem miecza) atakuje nas z wody smok. prosze o dokladny opis pokonania tego bydlaka.

z gory thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banał drogi panie...

Strzelasz w te niby dzwony/budynki... one wydają taki fajny dzwięk.

No więc walisz w nie do oporu, czyli momentu w którym wredny pełzacz zaczyna się tą budowlą żywo interesować. Wtedy trzeba szybko pociągnąć linką za dzwigniękoło tegoż domku/dzwonu. W efekcie ta klatka co wisi u góry spadnie gadowi na łeb. Gad w furii rozniesie budowlę.

Całą sekwencję musisz powtórzyć 4 razy żeby utrupić gada.

Miłej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...