Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Jak na razie pierwsza kolejka mnie zaskoczyła, a druga zdecydowanie lepiej mi poszła. Dzisiaj mam nadzieję że Górnik nie przegra, a reszta mam nadzieję ze nie będzie niespodzianek, bo mecze na papierze wydają się proste. Jednak nasza liga wciąż jest nieobliczalna, a przy tym wyniki mogą być kosmiczne.smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek rundy jest dla mnie udany.

W każdej kolejce zdobyłem po 8 punktów.

Wczoraj dałem na Piasta, bo coś czułem, że Górnik przegra. Na szczęście w następnym meczu Górnik zagra u siebie.

Lechia zanotowała słaby start sezonu, ale myślałem, że wygra z Pogonią

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki czwartej kolejki ligi polskiej były dziwne. Z drugiej strony nasza liga potrafi zaskakiwać , więc nie ma co narzekać smile_prosty2.gif

Z drugiej strony można podziękować naszym piłkarzom, bo tabela w naszym typerze jest wyrównana i zapowiada się ciekawa zabawa/rywalizacja*

Niepotrzebne skreślić smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa sezonu zasadniczego za nami.

Jak widać po tabeli naszego typera zapowiada się ciekawa walka o zwycięstwo.

Obecnie trwa przerwa na kadrę i mam nadzieję, że piłkarze dobrze wykorzystają ten czas. Mam tu głównie na myśli zawodników Górnika Zabrze.

Pozostaje życzyć wszystkim udanych typów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami jeszcze siedem kolejek.
Zapowiada się ciekawa rywalizacja w naszym typerze. Do ostatniej kolejki powinna być walka o zwycięstwo.

Przed nami jeszcze siedem kolejek.
Zapowiada się ciekawa rywalizacja w naszym typerze. Do ostatniej kolejki powinna być walka o zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się ostatnia kolejka ekstraklasy i oczywiście typer.  W lidze prawie wszystko przesądzone, lecz rywalizacja w typerze nadal trwa o pierwszą trójkę.  Ja w ostatniej kolejce zaryzykowałem, jak chcę dogonić lidera to muszę postawić na niespodzianki. :smile::smile::smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Lepiej walcz o trzecie miejsce, a nie myśl o odrobieniu strat do lidera :-)

Zapowiada się ciekawa walka o zwycięstwo w naszym typerze jak i o brązowy medal w naszym typerze
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typer ligi polskiej dobiegł końca. Walka o zwycięstwo jak i podium była  ciekawa do samego końca. O wszystkim decydował jeden punkt.
Dzięki Wszystkim za udział w zabawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zaczyna się Euro 2016.  Jak ktoś chce brać udział w typerze to niech napisze do mnie PW lub zgłosi chęć udziału w tym temacie. Fajnie jakby minimum 6 osób brało udział w typerze. 
Zwycięzca typera otrzyma rangę "[Typer Euro] Zwycięzca" 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...