Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Po pierwszej rundzie spotkań Daedroth pewnie prowadzi w typerze. Ciekawe czy obstawił mecze na Fortunie czy na STS-ie?
Wyniki drugiej rundy spotkań powinny pojawić się jutro. Jestem po 7 nockach i powiem szczerze, że nie chce mi się dzisiaj liczyć wyników. 
Zapraszam do typowania kolejnych meczów. Postarajcie się obstawiać mecze do końca ME. Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie obstawiałem, a coraz bardziej tego żałuję :). IMO na wielkich turniejach jak ME, czy MŚ nie ma sensu obstawiać wysokich wyników, bo wszystkie drużyny grają dość zachowawczo. Nawet ci teoretycznie spisywani na straty spisują się całkiem nieźle i mogą napsuć trochę krwi faworytom. Tej zasady się trzymam i jest całkiem nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znów odwrotnie wolę obstawiać mecze ligowe niż reprezentacji. Na tym turnieju dla mnie już padło kilka niespodziewanych wyników. Na takich turniejach nie ma słabeuszy każdy może wygrać  z każdym, i to dla mnie wielka niewiadoma na jaki wynik postawić.  Prosty przykład:  Portugalia to co zrobiła z Austrią  to szkoda gadać.  Jeśli chodzi o typowanie to po prostu strzelam w wynik na tym turnieju, bo dla mnie nie ma pewniaków w tym turnieju. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę prowadził typera ligi polskiej.  Może znajdzie się chętny do jego prowadzenia.

Euro 2016 powoli się kończy. Walka o zwycięstwo w typerze zapowiada się interesująco.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Daedrotha  za zwycięstwo. Niestety nawet przez myśl mi nie przeszło że będzie w tym spotkaniu dogrywka, liczyłem na obstawienie dokładnego wyniku, ale i tak obstawiliśmy ten sam.   Dzięki wszystkim uczestnikom i być morze do zobaczenia w innym typerze. 

 

Jeśli ma typer ekstraklasy wystartować to przynajmniej do jutra trzeba znaleźć skromne sześć osób i prowadzącego. Chyba mało realne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że typer ekstraklasy na forum nie ruszy. Czy wynika to tylko z braku organizatora?

Jeśli byliby chętni to zabawy to można byłoby zrobić prywatną ligę w jakimś serwisie dla typujących. Myślę, że znalazłoby się coś takiego. Pytanie tylko czy ktoś chciałby dołączyć. Dużo czasu do startu nie pozostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...