Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Rorschach gdybyś mógł jeszcze raz policzyć moje punkty bo mi wychodzi że zamiast 9 powinienem mieć 10 za 3 kolejkę.

1. mecz - 2pkt

2. - 0pkt

3. - 0pkt

4. - 2pkt

5. - 0 pkt

6. - 2pkt

7. - 2pkt

8. - 1pkt

9. - 0pkt

10. - 1pkt

Nie wiem, może coś pomyliłem, ale mi tak wychodzi.

EDIT.

Ale w sumie na jedno wychodzi, bo teraz sprawdziłem i w I kolejce mi dodałeś 1pkt :) Także tabeli nie musisz poprawiać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek - dzięki za poparcie, ale zupełnie niepotrzebnie :)

W zeszłym sezonie grałem w Typer Ekstraklasy i doceniam wkład Diacona w jego prowadzenie wtedy, oraz w tym sezonie i zasłużył na wyróżnienie

Jeśli o mnie chodzi, nigdy nie nastawiałem się na otrzymanie jakiegokolwiek koloru, wyznając zasadę, że czy ma się kolorowy nick, czy nie, jest tak samo dobrze.

A kolor to znak, że dany forumowicz się czymś wyróżnił i na niego zasługuje (czy ekspercki, czy moderatorski, czy "smugglerkowy" , czy też z innej okazji)

Toteż, niezależnie czy będąc człowiekiem skromnym, czy nie, obiektywnie rzecz ujmując, nie dałem się poznać jeszcze, jakim jestem prowadzącym typer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za pisanie bez moich postów ? :dry: Rozumiem, że kolejka już dziś więc trzeba się spieszyć z typami, więc tym razem nie mam pretensji. Powodem tego, że nie umieściłem posta były drobne problemy z netem przez parę dni, ale teraz już na 100% się nie powtórzą. Następnym razem jednak poczekajcie na mój post. Podliczenie zrobię po tej kolejce, za dwie.

LOL. Po pierwsze spuść trochę z tego protekcjonalnego tonu bo zdaje się nie jesteś moderatorem na tym forum. A po drugie ja czekałem tak długo jak mogłem. Akurat dzisiaj byłem większość dnia poza dostępem do neta i gdybym czekał na Twojego posta to pewnie bym nie zdążył z typami. Następnym razem jak będziesz miał jakieś uwagi to napisz to trochę grzeczniej, a nie w stylu: "A co to za pisanie bez moich postów ?" i jeszcze dawanie takich emotek, bo mnie to trochę wkurzyło. Szczególnie że sytuacja wynikła z Twojej winy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznaję, może trochę przesadziłem z formą. Ale po 1) problemy były pośrednio z mojej winy, na awarię neta i brak dostępu do zastępczego łącza, nie miałem wpływu, a po 2) to, że podliczam co kolejkę i zamieszczam wyniki to jest dla mnie ułatwienie bo nie chcę się bawić w skakanie między stronami tematu lub robienie podliczenia z kilku kolejek. Staram się robić to dokładnie żeby nie popełniać błędów i im więcej do sprawdzenia, tym więcej czasu na to muszę poświęcić. Nie jestem przeciw dużej frekwencji w zabawie tylko przeciw ewentualnemu bałaganowi

A po 3) aż tak nie bierz tego do siebie. Myślę, że sprawa wyjaśniona, rozumiem Twoje stanowisko i uwagę, a zaistniała sytuacja na pewno już się nie powtórzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki błąd, ja nie widzę żadnego :tongue: Poprawiłem, brawo za czujność. Nawet wiem co go spowodowało - za szybko zliczyłem mecz City i dałem za niego jeden punkt zamiast trzech. Większość graczy tak wypowała i chyba tylko ty trafiłeś maks. w typie tego meczu. Emocji jednak nie zabraknie, bo różnice nie są duże między czołówką :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rorschach - czy user Smokers dołączył do typera Premier League ? Bo w tabeli go nie widzę, zgłoszenia w tym temacie też nie, chyba że PW ci posłał. Pytam, bo napisał on post z typami i nie wiem czy to jakiś spamer czy coś :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uzasadnienia podałeś? Nie, więc w czym problem. w regulaminie jak byk jest napisane, że typy bez uzasadnień nie będą brane pod uwagę. Takie jest moje zdanie, Rorschacha pewnie będzie podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy za 0 zawsze są dopisywane jeśli uczestnik wziął udział w danej kolejce. Np. jeśli typował tylko parę meczy z jakichś powodów (np. czasowych) to reszta jest zaliczana jako zera, dla ułatwień w liczeniu i by na koniec porównać tych, którzy grali taką samą liczbę kolejek. A teraz odpowiedź na pytanie - nie podałeś żadnych uzasadnień i nie powinieneś dostać żadnych punktów. Ponieważ jednak usprawiedliwiałeś to pośpiechem, bo mecze się zaczynały za chwilę, zaliczyłem te punkty jakie masz ze spotkań późniejszych. To i tak jest salomonowe rozwiązanie, ponieważ, nie tylko nie napisałeś uzasadnień to na dodatek przekroczyłeś limit godziny przed meczem, a kiedyś mówiłem, że tego będę pilnował, bo ktoś może typować inaczej jeśli zna składy drużyn na mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że jestem w ogromnym szoku - przed ostatnią kolejką miałem sporą stratę do Rorschacha ( w ogóle to miałem już nie typować tej kolejki, bo jakoś niespecjalnie mi się chciało), ale okazało się, że warto walczyć do ostatniej chwili :)

Wielkie dzięki za współzawodnictwo całej ekipie typujących, prowadzącemu należy się owacja na stojąco za kawał dobrej roboty - bezproblemowe prowadzenie, jasność i klarowność w tym co zrobił :)

Mam nadzieję, że zobaczymy się znów w sezonie 2012/13 (ja się pojawię na pewno), a tymczasem zapraszam Was na typera Euro 2012, którego poprowadzi... daveNWN :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy, bo patrząc po tabeli walka rozstrzygnęła się podobnie jak mistrzostwo Anglii-w ostatniej kolejce :) . Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za udział, najbardziej Rorschachowi, który przez cały sezon wykonywał kawał dobrej roboty i co najważniejsze, wyraził chęć kontynuowania prowadzenia zabawy :) . Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie równie licznie będziecie typować mecze tych rozgrywek.

Najbliższy typer->Euro 2012. Zapraszamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ciepłe słowa pod moim adresem, jeżeli w przyszłym sezonie typer wystartuje, postaram się o równanie do wysokiego poziomu i polepszanie, jeśli tylko będzie to możliwe. Chciałbym tu wspomnieć o paru rzeczach, których nie nadmieniłem w poście zamykającym typer. O ile mnie pamięć nie myli, najwyższe wyniki w tym sezonie w danej kolejce, oscylowały wokół 20 punktów, na 30 możliwych do zdobycia za każdym razem, z wyłączeniem rund z meczami zaległymi. Bywały też momenty gdy uczestnicy zdobywali ledwie po 1 lub 2 punkty, ale jak pokazała ostatnia kolejka, każdy z nich był ważny i warto walczyć do końca. Mam nadzieję, że to będzie świetna reklama Typera Premier League na przyszły sezon. Wygrana rozstrzygnęła się dosłownie o włos - ja zdobyłem mało punktów tym razem, daveNWN sporo, ale gdyby nie jeden gol, byłby remis. Gdybym postawił na 2-0 dla Tottenhamu, a nie 2-1, miałbym z dave'm taką samą liczbę punktów oraz typów za 3, 2 i 1. Absolutny remis. Piszę o tym przykładzie nie aby deprecjonować osiągnięcie dave'a, ale by pokazać chętnym na kolejny sezon, jak ten los może czasami obrócić się niespodziewanie na czyjąś korzyść. Dobrze, że daveNWN nie odpuścił, wygrał zasłużenie. A ja byłem liderem po pierwszej kolejce :P Liczy się jednak kto jest po ostatniej. Długie tygodnie liderował Kruczek11 i o nim też wypada wspomnieć. Brawa szczególnie dla wszystkich, którzy typowali wszystkie kolejki, od pierwszej do ostatniej - FaceDancera, adriana_te. Pozostali również dzielnie walczyli, szczególnie gdy dołączyli z opóźnieniem. Oby ci, którzy zrezygnowali, a typowali celnie, a było paru takich, mieli chęci grać w przyszłym sezonie i wytrwać. Dziękuję wszystkim za grę i powodzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję w szczególności prowadzącemu za kapitalną robotę, dzięki której mogliśmy bawić się tak dobrze. Dla zwycięzcy również brawa, przez znaczną część sezonu wymienialiśmy się pozycjami (wielokrotnie lidera), ale to jednak Dave był lepszy m.in. przez moje gapiostwo i nie wytypowanie paru(nastu) meczów. Nie umniejszam rangi jego zwycięstwa, bo i tak nie dałbym rady, ale myślę, że jak na absolutny debiut we wszelkiej maści typerach spisałem się nieźle i nie odpuściłem walcząc do ostatniej kolejki. Dzięki za szansę i zapowiadam uczestnictwo w następnym typerze Premier League i Euro 2012 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję zwycięzcy. Ze swojego wyniku jestem zadowolony, choć oczywiście chciałbym być jeszcze wyżej. Nie wiem czy będzie do tego okazja, bo w przyszłym roku mogę nie mieć czasu na taką zabawę. A każdy kto uczestniczył w typerze od początku do końca wie, że jest to czasochłonne i czasami męczące. Szkoda, że jak zwykle większość postanowiła zrezygnować po zaledwie kilku kolejkach. Wymagają od piłkarzy walki, a sami zero ducha rywalizacji :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...