Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Rayman (seria)

Polecane posty

dawno temu grałem W Raymana one no i polubiłem serię póżniej dwójeczka i trójka. i do każdej z przyjemnością siadałem boto w sumie jedyna platformówka na pc więc trza ją szanować! a zawsze to jakieś oderwanie od tych rts i rpg :) ....a po przejściu powrót i oczekiwanie na dalsze części :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pogrywam sobie w Raymana 3. Musze stwierdzić że gra mi się świetnie.

Wg mnie największą zaletą tej gry jest bardzo specyficzne poczucie humoru.

Zróżnicowanie poziomów nie pozwala się nudzić podczas rozgrywki (bardzo podobała mi się rozgrywka z tym bossem który chodził na takich "grubych sdzczudłach" i rozdeptywał raymana, potem mu się te "szczudła" zabierało i samemu rozdeptywało przeciwników :twisted: jeszcze ten komentator w tle :D "lewa noga, prawa noga")

Ogólnie "rejmen" przyciaga do monitora, a do tego rozgrywka jest zupełnie bezstresowa co pozwala na relaks podczas grania :D

PS. "brawo ja"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy Rayman: znakomita platformówa. 2 i 3 cały czas rządzą. Bosowie bardzo róznorodni, Ciekawe scenerie...

Tylko nie mogłem przejśc w trójce poziomu gdzie trezba pokonac wiedźme na takim trzęsawisku :roll: dużo próbowałem, ale, no... aż ku*wicy nie dostałem i nie zresetowałem kompa z kopniaka :lol: potem zaczęło sie cos pieprzyc i musiałem usunąc system na nowo xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rayman 3 zarąbista moim skromnym zdaniem najlepsza zręcznościówka na kompa jak i reszta serii.Nie grałem tylko w jedynke ale za to 2 i 3 przeszłą całą chociaż ostatni boss w 2 był trudniejszy od tego w 3. Grałem rok temu a dalej w głowie słysze ten tekst "przełącznik służy do przełącznia!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróżnicowanie poziomów nie pozwala się nudzić podczas rozgrywki (bardzo podobała mi się rozgrywka z tym bossem który chodził na takich "grubych sdzczudłach" i rozdeptywał raymana, potem mu się te "szczudła" zabierało i samemu rozdeptywało przeciwników :twisted:

W kierowaniu tym "pojazdem", o którym napisałeś podobały mi się komentarze stylizowane na mecz piłkarski :D Rayman 3 to gra potrafiąca przyciągnąć do monitora na długie godziny, chociaż... grafika bardziej podobała mi się w 2. Według mnie "odświeżenie" wyglądu Raymana go zepsuło. A Murphy, pomimo świetnych tekstów, nie spodobał mi się (cały taki wyszczerzony, a fe!).

A propos tekstów są one mocną stroną tej gry. Powiedzonka Globoxa, albo teksty, które wypowiadają "duszki" po uwolnieniu :)

Kolejną mocną stroną "trójeczki" jest oczywiście humor oraz świetne pomysły. Doktorek hippis grający na ręcę Globoxa, jak na gitarce :D Albo ściganie własnego buta :lol: A bonusy... to dopiera świetna sprawa! Zaśmiewałam się z tych lekcji, pokazujących Mroklumom, jak dokopać Raymanowi ;)

Tak trochę poza tematem Rayman M to także świetna gierka. Wyścigi + walki na arenie :idea:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raymann 3 to chyba jedna z gorszych gier w jakie grłem. Nudna, długa, przytłaczająca smętnymi lokacjami i w ogóle DNO. Fakt grafika jest boska, teksty i postacie nieraz przyprawiają o wybuchy śmiechu, ale po jakimś czasie zaczyna się to nudzić. R3 to zupełne przeciwieństwo do "Wielkiej Ucieczki" . Tam znalazłem wszystkie klatki i lumsy a po planszach buszowałem z wypiekami na twarzy. A walka finałowa była tak wkurzająca ze aż boska. Stare dobre czasy, kiedy Raymann dziesiątkował piratów (ha! latanie statkiem było ekstra) a na drodze nie stanie Ci połatata w skórę czarna mucha - za tym tęsknię. Raymann 3 to gra dopracowana ale poziom trudności może sprawiać trudności xD :lol: :lol: :lol: (poprawna polszczyzna a jak!) młodszym graczom. Minigry i bonusy od ,których ta gra po prostu pęka, są świetne i to trzeba przyznać... Przyznam się szczerze ,że nie przeszedłem jej do końca. Znudziła mnie i raczej nie zamierzam do niej wracać...

Jeżeli obraziłem jakiegoś fana Bezszyjnego to przepraszam... Ale moim zdaniem 2 nic nie pobije. I kropka . O. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Samuel Vimes
Raymann 3 to chyba jedna z gorszych gier w jakie grłem. Nudna, długa, przytłaczająca smętnymi lokacjami i w ogóle DNO.

Smętne lokacje?!!? Gdzie! Lokacje są przezabawne, kolorowe i wesolutkie! Nie wiem co Ci się w nich nie podobało - IMO super! Nudna? A kiedy się nudzić? Humor, walki, różnorakie skakanie i jescze raz HUMOR! Rayman 3 to najlepsza platformówka 3D w luźnym stylu na PC, a na potwierdzenie wagi moich słów przypomnę jej:

- Grafikę (Cudo, kolory, światła, design!)

- Dźwięk (Odgłosy, muzyczka, speeche)

- Teksty i humor (Murphy się kłania!)

- Klimat (Magiczna, piękna kraina!)

- Walki i przeciwników (Zwariowana zgraja Hoodlumów, walka przy użyciu powerupów, Bossowie wreszcie (Ta pseudoośmiornica... THE BEST.)

- Doktorków Romea, Otta i tego chińskiego lewitującego. Komizm postaci!

- Globoxa i Andre (jw.)

- Etapy z dziką jazdą na desce przez odjechane tunele i uskoki między światami.

- Czy wspomniałem humor?

- Etapy zręcznościowe i zręcznościowo-logiczne (gdzie indziej możesz TAK skakać?) Plus GENIALNY, surrealistyczny poziom z koronami.

Uff... Oczywiście szanuję Twoje zdanie, ale będę z nim zawzięcie polemizował! No! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rayman rządzi :) Ja przeszedłem 2 i 3 :) Ale 1 nie potrafiłem...brakowało mi 1 skrzyneczki...wiedziałem, gdzie jest i nie mogłem się do niej dostać :/ Ale poza tym to super gierka :) W 1 uwielbiałem świat muzyczny i etap z jazdą po tych śliskich poręczach. W 2 fajny był etap z jazdą na pociskiem :P A w 3 najlepsze są tunele i 1 etap z textam tej małej porąbanej muchy :P Rayman RUUUUUULEZ :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobala mi sie druga czesc Raymana, ale trojka juz niezbyt przypadla mi do gustu. Momentami zbyt trudna, troche monotonna, malo rewolucyjna (a moze ewolucyjna? :) ) w stosunku do poprzedniej czesci. Aczkolwiek nie uwazam ze Rayman 3 to zla gra - wrecz przeciwnie - jedna z lepszych platformowek na PC. Ja daje 7/10, ale jesli lubicie tego typu gry to smialo dodajcie punkcik albo i dwa do mojej oceny. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rayman 3 fajna gierka graficznie i grywalnie tylko dziecinna;p
Dziecinna... Hm... :D

Większość gier platformowych (i na PC i na Konsole) zazwyczaj odznacza się szatą graficzną i klimatem ktory pozornie mozna uznac "dla dzieciaków". Ale prawda jest taka ze i duze dzieci moga z przyjemnoscia pocinac w Raymana, czy np. Beyond Good&Evil. 8)

Za gry "dziecinne" to mozna szybciej uznac np. Hugo: Zakleta Kolejka, Modi i Nana, czy Królik Bystrzak (gra ta dostała 10/10 w wortalu gry.o2.pl!!! <lol>)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

widze, ze R3 ciagle zyje. Ja chcialem sobie ta gre odswiezyc przy okazji zakupu pada Logitecha Rumblepad 2... wczesniej gralem w to na klawiaturze.

Niestety gra nie widzi pad'a. Nie mam pojecia czemu. W programiki konfiguracyjnym jest widziany. W samej grze nie.

W innych grach bez problemu. W sieci znalazlem dwa pytania ludzi z takim problem - zero odpowiedzi.

Mam XP PL Prof - pelne update'y.

Pomozcie - chce grac! :)

Pozdrawiam

lhobbit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

widze, ze R3 ciagle zyje. Ja chcialem sobie ta gre odswiezyc przy okazji zakupu pada Logitecha Rumblepad 2... wczesniej gralem w to na klawiaturze.

Niestety gra nie widzi pad'a. Nie mam pojecia czemu. W programiki konfiguracyjnym jest widziany. W samej grze nie.

W innych grach bez problemu. W sieci znalazlem dwa pytania ludzi z takim problem - zero odpowiedzi.

Mam XP PL Prof - pelne update'y.

Pomozcie - chce grac! :)

Pozdrawiam

lhobbit

Może potrzebujesz sterowniki do pada.Jeżeli była do niego dołączona płyta, powinny się na niej znajdowac.Jeżeli nie, sprawdź na stronie Logitecha, powinny byc.

A zresztą klawiaturą też źle się nie gra :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

widze, ze R3 ciagle zyje. Ja chcialem sobie ta gre odswiezyc przy okazji zakupu pada Logitecha Rumblepad 2... wczesniej gralem w to na klawiaturze.

Niestety gra nie widzi pad'a. Nie mam pojecia czemu. W programiki konfiguracyjnym jest widziany. W samej grze nie.

W innych grach bez problemu. W sieci znalazlem dwa pytania ludzi z takim problem - zero odpowiedzi.

Mam XP PL Prof - pelne update'y.

Pomozcie - chce grac! :)

Pozdrawiam

lhobbit

Może potrzebujesz sterowniki do pada.Jeżeli była do niego dołączona płyta, powinny się na niej znajdowac.Jeżeli nie, sprawdź na stronie Logitecha, powinny byc.

A zresztą klawiaturą też źle się nie gra :P

Mam sterowniki...

Dzis kolejny problem. Demo TOCA 3 - tez pad nie dziala. Kicha jak nic ten pad pod PC-ta. Polowa gier dziala, polowa nie. Bezsensu. Trzeba sie przesiac na konsole by padem grac... czuje sie oszukany.

Pozdro

lhobbit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie na klawiaturę. xD

Wolelibyście grać samą myszką? Nie? Więc co się plujecie? :P

Ja Raymana3 przeszedłem. Super gra. Zwłaszcza pojedynki z bossami.

A grafika też jest niezła, ponadczasowa.

Fabuła? Fajna, w każdym bądź razie nie gra pierwszych skrzypiec :)

Sterowanie? Pograjcie w DevlMC3, a zrozumiecie, że w Rayman'ie sterowanie nie jest takie złe.

Przeszedłem dwa razy do końca. powtarzanych misji nie zliczę :D

Najulubieńsza plansza? Nie wiem, bagna chyba, ta wiedźma taka sympatyczna.

"Zapewne teraz zadasz mi gwałt, prawda? Prawdaaaaa...?"

Wypowiedziane takim fajnym, proszącym głosem :)

Najgorszy level? Najdłuższy skrót, jako że nie lubię się spieszyć. :)

I pojedynek ze zmutowanym Refluksem.

Ogólnie gra jest super. Polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Rayman 3 był świetny. Czasem pokręcony humor, niezłe zagadki ale potem to już od groma walk. Co do Kórlików to jestem ciekawy jak toto wygląda i jak w to się gra. Wydaje mi sie, że Ubisoft coraz bardziej "zeschizowuluje" (nowe trudne słowo) Raymanka. Cóż, jak ukończę Empire at War to sobie załatwię Kórwi...Kórliki po polsku. Polecacie? Gra warta grzechu? :DD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie świetnie się składa ;)

Chciałbym zapytać kogoś kto już ma Szalone Kórliki. Czy jest to udana gra?? Poprzednie mi się podobały, ale nie jestem fanatykiem serii by ryzykować wydanie kasy na produkt, który może okazać sie słaby. Wole poczekać na recke w CDA, albo na Wasze opinie. :P To jak ma już ktoś??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na PC (czytaj - przeszedłem)... Muszę powiedzieć, że jest bardzo dobra! Świetna grafika, wspaniała muzyka i humor - mój brat bardzo się śmieje gdy w nią gram...

Podoba mi się pomysł z przebraniami (ach... szkoda, że Beyon Good & Evil takiego nie było), i uznaniem królików! (dowiedziałem się, że kochają Ray'a :D... Gra ma świetne mini-gierki, nawet nie powodują (u mnie) frustracji, jedyne co mnie zaskoczyło, to to, że Rayman nie skacze (no może oprócz skakanki :D)... Ale wspaniale zrealizowane mini-gry mi to rekompensują...

Polecam Szalone Kórliki, bo to świetna zabawa dla całej rodziny (w trybie punktowym i familijnym)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na PC... Mószę powiedzieć, że jest bardzo dobra! Świetna grafika, wspaniała muzyka i humor - mój brat bardzo się śmieje gdy w nią gram...

Rozumiem, że jest to wersjia PL. Jak wypadła lokalizacja?? (wiem, że nie ten temat, ale topicu Lokalizacjie raczej się pisze swoje wrażenia, a nie pyta)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jest to wersjia PL. Jak wypadła lokalizacja?? (wiem, że nie ten temat, ale topicu Lokalizacjie raczej się pisze swoje wrażenia, a nie pyta)

Wersja polska jest przygotowana na wysokim poziomie, ale... Nie spodziewajmy się rewelacji takich jak w Rayman 3, bowiem Ray znów nie wypowiada ani słowa, żadna inna postać też... Jeśli chodzi o tekst, to znalazłem kilka literówek, ale nie wpływały one jakoś ujemnie na ogólne wrażenie gry :)

Wracając do gry... Odblokowałem sobie kilka bonusów... Najfajniejszy jest filmik, jak króliczki chcą się włamać na Games Convention (Bunnies can't infiltrate Games Convention, but they can dance), są różne nawiązania do Metal Gear Solid... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rayman 3 i Psychonauts to zdecydowanie jedne z najlepszych platformówek w jakie grałem. Zwykle jestem przeciwny polonizacji gier ,ale w wypadku Raymana 3 polonizacja jest nawet lepsza niż oryginalna wersja angielska. Z niecierpliwością czekam na Raymana 4 na PC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...