Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Freespace (seria)

Polecane posty

witam wszystkich:) mam problem z gra freespac i freespace 2 mianowicie nie umiem ich uruchomic;( kiedys mialem win 2k i mi dzialal teraz mam xp i nie dziala:( szukam latki do tej gry lecz nigdzie nie potrafie jej znalesc;(( moglby ktos podac link gdzie moglbym sciagnac taka latke?? ten link ktory zostal podany wczesniej albo jest nieaktualny albo... albo przeslac na gg moj nr.8479119 bylbym bardzo wdzwieczny jakby mi go ktos przeslal lub na e-mail Naios666@wp.pl bylbym naprawde bardzo wdzwieczny:) pozdrowionka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Powróciło forum serwisu FreeSpace.PL oraz forum Plato Research Center.

Oba fora są dostępne pod poniższymi adresami:

http://foxer.pl/plato/

http://foxer.pl/freespace/

Na koniec jeszcze skomentuje jedną z wypowiedzi Petracha na temat Earth Defense: Nie zapowiada się kolejne Inferno - Bedzie ciekawie, dlatego dużo trzymamy w tajemnicy. Zapowiada się oddzielna gra, tak jak w The Babylon Project, oraz zupełnie inna fabuła, niż ta z Inferna :)

Narazie i zapraszam na oba Fora Dyskusyjne! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freespace to nie rts.

To space sim w rtsie takie grafiki by nie było.

Narzie open jest poza moim zasięgiem :?

Moge tylko martzyćź o czymś takim. :(

Niechaj bedzie wieć i sim, ale mnie takie gry nie kręcą, chociarz FREELANCER był całkiem fajny :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z ludzi z forum chiał by napomniec o projekcie "Battelstar Galactica - Beyond the red line" i oto i link do tego :)http://www.game-warden.com/forum/forumdisplay.php?f=36 forum jest w jezyku angielski. Mod jest na podstawie serialu Battelstar Galactic. Zapraszam do obejżenia filmów z gry na tej stronie http://www.game-warden.com/forum/showthread.php?t=1839

No i uruchomiło się forum ponownie pod starym adresem :) więc zapraszam wszystkich fanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu nie było, nie ma i nie będzie Freespace 3?

A poza tym gra m sę wyjątkowo podobała, zresztą przygodę z Freespacem zacząłem od "okrojonej" wersji w CDA..... Jaki ja byłem zły, jak się okazało, że po Colossusie już nic nie ma.

I trzeba było kupić pełne wersje w sklepie... ale nie żałuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu nie było, nie ma i nie będzie Freespace 3?

FreeSpace 3 nie ma (nie wiadomo, czy nie będzie), bo Interplay ma kłopoty finansowe. Musiałby się znaleźć ktoś, kto odkupiłby prawa do FS3. Był nawet taki koleś, Derek Smart, czy jakoś tak (to ten co zrobił m.in. Battlecruisera), który mówił rok temu, że zrobi grę za 500 000$ w półtora roku. Spotkało się to ze sprzeciwem forumowiczów z HLP (dla niekumatych - HLP (www.hard-light.net) to prawdopodobnie największa na świecie strona o FreeSpace) i Derek zrezygnował. Można to porównać do takiej sytuacji: ktoś nam proponuję, że da nam BMW w zamian za naszego trabanta, a my odpowiadamy, że nie, bo nie będziemy już mogli w nim grzebać :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu nie było, nie ma i nie będzie Freespace 3?

A poza tym gra m sę wyjątkowo podobała, zresztą przygodę z Freespacem zacząłem od "okrojonej" wersji w CDA..... Jaki ja byłem zły, jak się okazało, że po Colossusie już nic nie ma.

I trzeba było kupić pełne wersje w sklepie... ale nie żałuję :)

Witam. Jako rekompensata FS3 może posłuzyc Earth Defence, ktory podrkeca mocno grafike w porównaniu do FS2 i przedstawia wydarzenia, które miały miejsce po drugiej części gry :) Jak na razie Developerzy wydali demo ED, które przedstawia wydarzenia mające miejsce na kilkadziesiąt lat przed ED i jak zapewniają - Pomagają one zrozumieć lepiej fabułę.

Cóż, odsyłam do strony i forum projektu - www.game-warden.com/earthdefence :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja korzystam z wersji Freespace 2 SCP, pościągałem sobie mediaVPs, dossałem parę kampanii (szczególnie polecam Derelict, Transcend i BluePlanet) i nawet na moim sprzęcie gra wygląda co najmniej tak dobrze jak Starmageddon 2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginała FreeSpace 2 z CD Project PL (pudełeczko, opakowanie gustowne, instrukcja, poradnik, jakies dodatki m.in model kartonowy mysliwca do sklejania) ściągnęłem sobie również opena i gra WYMIATA!!! Poprostu najlepszy symulator w jaki kiedykolwiek grałem... Ale może ktos wie skad wziąść oryginała 1???

FS2 MIUT! MIUT! MIUT! MIUT! MIUT!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mod pozwalający na granie w FS1 na silniku FS2 ale granie w jedynkę to i tak opcja jedynie dla fanatyków (trochę leciwa już jest, szczególnie gdy chodzi o zaprojektowanie misji).

Największą siłę rażenia FS2 ma na joysticku, choćby takim za jakieś 70 złociszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...