Skocz do zawartości

Kupię Blood Omen:Legacy of Kain


Zyll

Polecane posty

Mam coś takiego, z jakieś czasopisma chyba.Zainteresowany?

Hmm, wolałbym raczej wersję pudełkową, ale zobaczmy .Ile byś chciał, i czy mógłbym zobaczyć zdjęcie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję z CD-A (w normalnym CD-boxie - tekturowa okładka + plastikowe etui). Stan bardzo dobry - jedna niewielka ryska. Oddam za koszty przesyłki :]. Jak chcesz zdjęcia, to jutro podeślę, bo trochę potrwa, zanim naładuję akumulatorki od aparatu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Blood Omen przeszedł na licencję abandonware, dlatego można go pobrać za darmo z kilku stron (oczywiście legalnie). Tutaj znalazłem linka do wersji pełnej

[CIACH]

Ogólnie popularne są też wersje zripowane (80 MB - bez filmików), np. stąd:

[CIACH]

Nie ma problemu z załatwieniem gry, oczywiście traci się tę jej "pudełkowość", a jeśli bardziej poszukujesz jej do kolekcji, niż do grania, to na nic się to nie zda. Poza tym pojawia się poważny problem z uruchomieniem Blood Omena na nowszych systemach operacyjnych (nie pamiętam jak to było z Win XP, ale Vista i 7 zmuszają do napocenia się). Tutaj link do paru porad:

[CIACH]

Mi na Windowsie 7 pomogło wrzucenie "ulepszonego" .exe z tej stronki oraz podwójne odpalenie CPU Grabbera (żeby pozjadał trochę obrotów obu rdzeni procka).

Proszę nie bawić się w polecanie stron z abandonware, bo to bardzo śliska sprawa. Ogromna większość, to zwykłe piraty. Natomiast z tego, co się dowiedziałem od kilku osób znających temat Blood Omen, to ta gra nie ma takiego statusu. Więc, nomen omen, poleciłeś linki do pirata. Ale uznaję, że nie wiedziałeś i zostałeś w błąd wprowadzony. - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, ale... Z punktu widzenia prawa nie ma czegoś takiego, jak licencja abandonware. Po prostu z tej perspektywy oprogramowanie nazywane abandonware'm nie różni się niczym od "piratów" i tak samo jest nielegalne. I żeby nie było, nikogo nie potępiam za korzystanie z abandonware, jedynie radzę mieć świadomość, że jest to mimo wszystko przestępstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...