Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzonsi

Wiedzmin 2 - misja "Zabojcy Krolow", kryjowka krolobojcow

Polecane posty

Witam

Otoz po zabiegu nekromancji musze odnalezc kryjowke krolobojcow... Okej, przeszukuje caly tunel, ktorym przemieszczalem sie w wizji i nic. Zadnego wyjscia, nic nie znalazlem. Wg. poradnika kryjowka jest gdzies za mgla, niedaleko Vergen. Probuje zatem przejsc na druga strone mgly, jednak zawsze gdy juz jestem na koncu, Geralt wraca na poczatek. W dodatku szkielety maja mnie na trzy strzaly. Moglby ktos podac dokladna sciezke, jak dostac sie do tej kryjowki? Probowalem juz tunelem i nic z tego.

Z gory dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie masz chyba zaznaczony statek ( w każdym razie na pewno jest w poradniku) idziesz w kierunku tego statku, a gdy dalszą drogę zagraca Ci MGŁA skręcasz w prawo. Brawo masz kryjówkę królobójców

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trafiłem.

Idziemy do wieży w kierunku wieży, przechodzimy przez mostek i wchodzimy do strumyka. Idziemy jego korytem w kierunku miejsca w którym spalono wiedźmę. W pewnym momencie po lewej zauważymy ścieżkę między skałami. Idziemy nią i spotykamy bandytów i harpie. Po walce dochodzimy do mgły. NIE WCHODZIMY W NIĄ! Idziemy dalej i zobaczymy znajome kamienne wrota,dalej już dojdziecie sami bo droga jest prosta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...