Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thug

Wiedźmin 2 - Gdzie są save'y?

Polecane posty

Nie wiem czy to właściwy tema ale chyba tak bo dotyczy save z wieska 2 . Niedawno Kupiłem sobie Wiedźmina 3 Edycja Roku ( to w żółtym opakowaniu ) PC edycja i chciałbym zacząć importując save z  2 część jednak nie wiem jaką nazwę noszą sejwy z tej gry jakby ktoś mógł mi podać taka nazwę lub chociaż nawę rozszerzenia save od wiedźmina 2 a co folderu the_witcher_2 to jest on pusty z 3 powodów 1 Powód to taki że porostu gdzieś przeniosłem jego zwartość dlatego teraz szukam tych sejwuw po całym Kompie ( 3TB )  2 Powód to było ich tyle że zajmowały kilkanaście giga prawie tyle co gra (  robiłem je bardzo często )  3 Powód łączy się z częściowo z 1 i tym ze zwykle trzymam save kilaka lat na dysku (przykładowo ma  save od Baldusa na kompie gdzieś  ). NO ale tych z Wieska 2  nie widzę tylko te z Pierwszego znalazłem tylko dlatego że tu przeniosłem cały folder a nitylko zapisy . Więc tak jak się mogą nazywać te pliki ? A dodatkowo na Partycji z  profilem miałem od tamtego czasu forma związany z przejściem z 32 bitowego system na 64 bitowy ( właściwie to ze zmianą całego dysku sytemu plikow  MBR na  GTP )

*Wiesiek 2 to Oczywiście Wiedźmin 2 Zabójcy królów Edycja Rozszerzona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisane stany gry z Wieśka 2 mają standardowe rozszerzenie .SAV (chyba większość gier z takiego korzysta). Przykładowo: autosave_XXXX.sav, gdzie X to nr porządkowy zapisu, np. autosave_0016.sav

Jeżeli nic nie wyrzuciłeś, to z zapisami powinny jeszcze być bitmapy (pliki .BMP) dla każdego zapisu. Ich nazwy to: autosave_XXXX_640x360, czyli trzymając się podanego przykładu - autosave_0016_640x360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...