Skocz do zawartości
Pacuszek

Wiedźmin - Save z części pierwszej

Polecane posty

Siemka. dotychczas myślałem że save'y z pierwszej części mam spokojnie odłożone gdzieś na dnie komputera. Myliłem się, albowiem mój brat skasował go razem z całą grą żeby zrobić miejsce na FIFA 11... Jestem ogromnie zły, bo nie dość że mam tysiąc problemów z odpaleniem gry i ściągnięciem DLC, to teraz jeszcze przepadł mój ukochany save. Domyślam się że nikt nie będzie miał save identycznego jak mój, ale jeżeli ktoś będzie miał podobny przynajmniej w tych najważniejszych wyborach moralnych, proszę, uploadujcie go albo prześlijcie na mojego maila (pan.pacek@gmail.com)! Byłbym naprawdę wdzięczny.

Oto szczegóły mojego poprzedniego save'a:

Miecze - Sihil oraz księżycowe ostrze (najlepsze bronie z całej gry)

Zbroja - Pancerz Kruka (neutralny!)

Oreny - na nich zbytnio mi nie zależy, ale dodam że kończąc grę miałem ich, ok. 40000

Ekwipunek - Na nim również mi nie zależy. Jeżeli w ogóle przechodzi on z Wiedźminem to drugiej części. Fajnie by jednak było jakby zawierał parę tych podstawowych eliksirów (Ważne: Mile widziane Opary Gonu. Legendarny składnik z jedynki który nie mógł być wykorzystany do niczego być może będzie miał jakieś znaczenie w drugiej części)

Wybory Moralne:

Abigail - Żyje czy nie, zwisa mi to. co prawda w swojej grze ją spaliłem, ale wątpię żeby miało to jakieś znaczenie w dwójce.

Romans z Triss - na tym mi zależy, to będzie miało prawdopodobnie duży związek z relacjami między Geraltem a Triss w dwójce.

Gra ukończona po stronie neutralnej - To chyba najważniejszy warunek. Bez tego ani rusz.

Wilkołak - Fajnie by było gdyby nie żył bo dawał naprawdę dobry mutagen. Jeżeli jednak nie został zabity to trudno, tutaj również mam wątpliwości czy ma to znaczenie w dwójce.

Yeavinn/Zygfryd nie żyją - Byłoby fajnie gdyby obydwaj zdychali. a szczególnie Zygfryd :P

Berengar - Czy żyje, czy nie, również mało mnie to obchodzi.

No, to chyba tyle jeżeli chodzi o te ważniejsze wybory i ekwipunek. Cała reszta jak Vetala, odczarowana północnica itp to już sprawy zbyt szczegółowe. Zgóry dziękuję za wszelką pomoc. Gdybyście chcieli pomóc innym w szukaniu save'a, wklejajcie też stany gry niekoniecznie zgadzające się z opisem powyżej. A nóż komuś się przydadzą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na posiadaniu save z samego końca gry (już po zabiciu mistrza zakonu) tylko, że z troche innymi wyborami moralnymi :dry:

Miecz - Srebrny Aerondight, Stalowy D'yaebl

Zbroja - Pancerz Kruka (zakon pomagał)

Oreny - ok. 5000

Ekwipunek - dokładnie nie pamiętam, jak będziesz miał szczęście i mój Geralt nie wypił 25 Jaskółek które zrobiłem to jeszcze tam są

Abigail - Żyje

Romans z Triss - Powiedziałem jej, że rodzina to nie dla mnie, nie chcę jej narażać, jakoś tak.

Gra ukończona po stronie Zakonu. (Geralt sam powiedział w filmiku: "Koniec z neutralnością..." :tongue: )

Wilkołak - Żyje

Yeavinn - Trup ( I dobrze dla śmiecia :laugh: )

Zygfryd - Żyje (Moja ulubiona postać w Wiedźminie, oczywiście zraz po Geralcie)

Berengar - Yyyy... Ale on chyba z każdym razem w pojedynku z Javedem ginie. Więc trup.

EDIT: Zapomniałem o także ważnym aspekcie. Strzyga - Żyje

Edytowano przez lukas12x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci, Lordzie RPG :) Tobie, Lukas12x, również. Save'y bardzo mi się przydadzą. Byłem naprawdę zmartwiony usunięciem własnego save, na szczęście na forum które podał Lord znalazłem stan gry bardzo zbliżony do mojego poprzedniego (chyba tylko zabicie wilkołaka się nie zgadza). Myślę że wątek można już zamknąć. Dzięki raz jeszcze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...