Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Borxx nie zwrociles uwagi na to, ze istnieja sieci sklepow z grami, w ktorych mozna sie zapisac jako staly klient (za niewielka oplata) i mozna wymieniac gry na konsole za dosc niska cene (okolo 40zl). Wiec, koszty sa znacznie mniejsze przykladowo za PGR4 + 3 wymiany (liczyles dla czterech gierek) dajesz w sumie 240+(3x40) daje ci to 360zl czyli 10zl roznicy pomiedzy tym co liczyles dla gier PC. Taki maly offtop co do ceny gier na konsole :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh konkurencja :roll: Trza im bombke podzucic :santa: zgodnie ze stara doktryna sycylisjką ze dobra konkurencja to taka ktora szybko sie pali 8) ( jak to "Robson" czyta to zart tylko jest) :D

A tak powaznie to oczywiscie jest sporo mozliwosci kupowania/ wymieniania oryginalow jednak nie kazdy mieszka w Wawie czy Krakowie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh konkurencja :roll: Trza im bombke podzucic :santa: zgodnie ze stara doktryna sycylisjką ze dobra konkurencja to taka ktora szybko sie pali 8) ( jak to "Robson" czyta to zart tylko jest) :D

A tak powaznie to oczywiscie jest sporo mozliwosci kupowania/ wymieniania oryginalow jednak nie kazdy mieszka w Wawie czy Krakowie

W poznaniu np. nie ma takich sklepów... przynajmniej nie było jak szukałem miesiąc temu... hmmmmm ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeinhell, to ja Ci proponuje wyjść ze swej nory, wprost na Poznań. Tryton, Wampir (kultowe miejsca tego miasta), GameB@Y- nie mieszkam w Poznaniu a znam je jak własną kieszeń.

1. Ranisz mnie :(

2. Miałem na myśli tego typu interesy z zamawianiem przez internet, a jeżeli nie znalazłem... cóż... po prostu nie szukałem dokładnie i tyle. A że x-pudło mam od bardzo niedawna to nie znam wszystkich miejsc zajmujących się takimi rzeczami.

Edit:ZŁOOOOOO!!! 666 post :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś- na X-ie da sie pisac na klawiaturze (na czacie, w głównym menu), ale grac na niej juz nie. Są podobne specjalne akcesoria do tej czynności, ale więcej nie wiem :) Wiem tylko, że prawdziwy konsolowiec obędzie się i bez nich :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dołączę do tego tematu. Planuję zakup Xboxa 360 lub PS3 (no właśnie, która?), a że nadarza się okazja, żeby ktoś mi przywiózł z Ameryki, więc pytanie:

ile taniej by mnie to wyszło, kupując tam?

czy menu będzie po polsku?

czy nie ma żadnych blokad, które by mi przeszkadzały tu w Polsce?

z grami itd. wszystko w porządku będzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dołączę do tego tematu. Planuję zakup Xboxa 360 lub PS3 (no właśnie, która?)

Jeżeli chodzi o sam sprzęt, to jestem zwolennikiem Play Station 3, dostajesz pełne multimedialne centrum zamknięte w małym chlebaku [niezawodność, blu ray]. Sony to artysta w swojej dziedzinie, Microsoft to taki doświadczony rzemieślnik, który wyrabia, a nie tworzy, wszystko jest przemyślane i ukierunkowane na zysk, ale, zawsze jakieś istnieje, konsola służy do grania, a ta kwestia wygląda znacznie lepiej na Xbox360, więc jeżeli chcesz grać w najnowsze tytuły [bioShock II, Mass Effect II, GoW II] i nie zachwycają Cię "exclusivy" [znikome, ale jednak to dość solidne tytuły] na PS3, to śmiało wybierz Xbox360.

ile taniej by mnie to wyszło, kupując tam?

Znacznie taniej, jeżeli chodzi o koszty, jednak kwestia gwarancji, jeżeli wybór padnie na Xbox360, a sprzęt jest dość awaryjny, to raczej zakup kolejnej konsoli wykluczy potencjalny zysk.

czy menu będzie po polsku?

Jeżeli chodzi o Xbox360, to aktualizacja oprogramowania powinna rozwiązać ten problem. Nie wiem jak wygląda to na PS3, ale podejrzewam, że podobnie [o ile ma ona polski soft]

Ja mam tylko jedne małe pytanko odnośnie 360tki.W jaki sposób można zrobić,żeby można było na nim grać na klawiaturze i myszy.Jak podłączam klawiaturę,to główne menu Xboxa mi ją widzi i mogę się w nim poruszać przy jej pomocy,ale gry już jej nie widzą.

Kwestia opiera się na specjalnej przejściówce [adapterze], który pozwala korzystać z klawiatury i myszki, jednak sterowanie nie jest typowo pecetowe, wszystko działa podobnie jak na padzie, więc nie zauważysz znaczącej różnicy [będzie znacznie trudniej]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej grał w gry sportowe, akcji, wyścigowe. :> A jak z podłączeniem do internetu? Mam kablówkę, wszystko w porządku?

Awaryjny? O jakie awarie chodzi? Spala się coś? Naprawdę PS3 jest dużo mniej awaryjny od X360?

Co do przekonań to na razie grałem tylko na X360 przez 3 godzinki w FIFE (niebo lepsza niz na PC) i burnout paradise, więc dlatego jestem bardziej przekonany do xboxa. Ponadto pad mi pasuje i wygląd, chociaż PS3 też niczego sobie :) A jak jest z cenami gier? Porównywalne, tak?

No i cena, czy podałby mi ktoś dokładniej jaka by to była różnica? W Polsce wersja Premium X360 ok. 1100 zl, a tam? I PS3 jak? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z podłączeniem do internetu? Mam kablówkę, wszystko w porządku?

Większych problemów raczej mieć nie będziesz, dodatkowo w sieci masz multum poradników odnośnie konfiguracji i sposobu podłączenia.

Awaryjny? O jakie awarie chodzi? Spala się coś? Naprawdę PS3 jest dużo mniej awaryjny od X360?

Jeżeli się nie mylę, to jest to spowodowane niesprawdzonymi, bezołowiowymi lutami [ wymóg związany z ochroną środowiska ?]. Największe problemy są z przegrzewaniem się konsoli, czasami padają napędy. Zasadniczo to niektórym bezproblemowa działa pierwsza wersja konsoli, od czasu premiery, a niektórzy mają już którąś z kolei. Jedno jest pewne, PS3 jest mniej awaryjne, ale na Xbox360 masz 3 lata gwarancji, więc jeżeli nie naruszysz jej warunków [czyli nie zerwiesz plomb], to wadliwy egzemplarz Ci spokojnie wymienią, tylko trzeba czekać.

A jak jest z cenami gier? Porównywalne, tak?

Ceny są raczej porównywalne, ale wszystko zależy od sklepu, można znaleźć taniej, drożej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę, to jest to spowodowane niesprawdzonymi, bezołowiowymi lutami [ wymóg związany z ochroną środowiska ?]. Największe problemy są z przegrzewaniem się konsoli, czasami padają napędy. Zasadniczo to niektórym bezproblemowa działa pierwsza wersja konsoli, od czasu premiery, a niektórzy mają już którąś z kolei. Jedno jest pewne, PS3 jest mniej awaryjne, ale na Xbox360 masz 3 lata gwarancji, więc jeżeli nie naruszysz jej warunków [czyli nie zerwiesz plomb], to wadliwy egzemplarz Ci spokojnie wymienią, tylko trzeba czekać.
Z tego co wyczytałem to w tych nowszych egzemplarzach (z hdmi) już awaryjność jest (dużo?) mniejsza. Tylko ile będzie to kosztować tu w Polsce?;>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to w tych nowszych egzemplarzach (z hdmi) już awaryjność jest (dużo?) mniejsza. Tylko ile będzie to kosztować tu w Polsce?;>

Znaczy co dokladnie ma kosztowac? Bo konsole z hdmi na rynku sa juz od kilku miesiecy, i kosztuja od 777zl (arcade) do 1399 (elite). Uwazalbym jeno na roznorakie wyprzedaze, bo wypychaja starawy sprzet po niskiej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe są mniej awaryjne bo poprawili te luty i chłodzonko lepsze ;)

Chociaż ja mam starego 90nm bez HDMI i na razie śmiga bez problemów (we wrześniu stuknie mu rok) a nawet jak się zepsuje to dostanę nowego od M$ więc w czym problem ?

Na awaryjność xbox'a psioczą tylko piraci którzy zrywają plomby żeby przerobić konsolę na piraty .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to w tych nowszych egzemplarzach (z hdmi) już awaryjność jest (dużo?) mniejsza.

No raczej tak. Z pierwszym 10 milionów 40% (czyli przecież 4 miliony!!!) poszło "na złom". Teraz podobno jest to kilkanaście procent awaryjności. A Wii i PS3 mają około 6%, czy nawet mniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli chodzi o Xkloce to sprawa jest jasna.3 letnia gwarancja jaką wystosował Wielki Bill rozwiązuje problem.Przez długie 3 lata nikt nie musi się martwic o to czy Kloc się zwali czy nie.Nawet kurier jest za free:)

A co do konsol konkurencji to jak wiemy PlayStation chyba nigdy nie był mocno awaryjny.Tak jest do tej pory.Nintendo to konsola cudaczna.Takie coś chyba nigdy się nie zwali:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie postawmy sprawe jasno.

xbox 360

-wiele gier ,ktorych nie znajdziecie na innych konsolach(halo 3,lost odysey)

-do x360 nie trzeba a,nawet nie powinno sie kupowac odbiornika full hd

-na x360 wiecej osob gara przez siec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add to post 'wiertek':

- był pierwszym Next-genem w Polsce

- jest najbardziej awaryjną konsolą

-do x360 nie trzeba a,nawet nie powinno sie kupowac odbiornika full hd

Hmmm. To akurat skomentuje w ten sposób - można jeździć ferrari po polskich drogach, tylko po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...