Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Wiem, że to takie nie-ekonomiczne, ale najlepiej kupić samą konsole w jakimś dobrym sklepie (czyt. tanim bo czasami w jednym sam Xbox kosztuje tyle co w drugim z 2 grami) i do tego grę, na którą macie największą ochotę. Mój przypadek to Elite + GTA IV ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam elite (120GB) od niecałych 2 tygodni. Zaraz po zakupie miałem zajęte już 15GB, na konsoli było pełno demek jakiś śmieciowatych gierek i innych niepotrzebnych rzeczy, oczywiście można to wszystko usunąć. Teraz po zainstalowaniu 3 gier i kilku demek mam wolne jakieś 83GB. Duży dysk ma sporo zalet, możesz instalować wszystkie gry (konsola ciszej chodzi, nie grzeje się tak bardzo i nie ma niebezpieczeństwa porysowania płytek) ściągać dema i gry z xbox'a. Mnie trochę zaskoczyło to że Far Cry 2 (duży świat i ładna grafika) po zainstalowaniu zajmuje tylko 4 GB, więc jeśli nie będziesz kupował co miesiąc nowej gierki i usuwał demka po przejściu 60GB powinno wystarczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirZolty

A powiedzcie jak jest z podłączaniem do PC, czy możliwy jest jakiś transfer danych (zdjęcia, muzyka...), jeśli tak to w jaki sposób się podłącza (USB?). Wiem, że jest możliwość podłączenia Wi-Fi, ale jest to cholernie droga zabawka jak na mój budżet... Czy za filmy z live'a się płaci? A za demka można dostać punkciki? ;) Te gry z live'a na xbox'a wymagają jakichś emulatorów chyba. Z góry dzięki za każde sensowne info, pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy można przesyłać dane przez usb kabelkiem nie wiem, ale na pewno można użyć do tego pendrive'a.

2.Za wypożyczanie filmów płacisz punktami microsoftu, jest dostępna rozdzielczość normalna jak i HD (odpowiednio droższa).

3.Dostać punkty za dema? Nie za bardzo rozumiem, pytasz się czy dostaniesz punkty za ściąganie dem?

4.Do odpalanie gier z xboxa szóstej generacji potrzebujesz dysku, konsolka sama radzi sobie z emulacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu pewnie o punkty gamerscore za zdobywane Achievementy. Otóż odpowiedx brzmi : nie. W demkach nie ma osiągnięć do zdobycia.

Co do transferu danych to da sie po prostu poprzez kabel sieciowy, ale oczywiście różnie bywa z szybkością przesyłu danych. Tzn. możesz rzeczy z pieca oglądać na TV, nie próbowałem czy pliki z X'a prześlesz na pieca, raczej nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad zakupem X0, z tym że nie mam odpowiedniego telewizora. Myślę żeby kupić jakiś 21" CRT i podłączyć go z X'em przez VGA (od BigBena). Może mnie ktoś oświecić jak bardzo jakość obrazu na tym ucierpi? :C Mam jeszcze możliwość podłączenia pod 19" LCD, jakby ktoś mógł doradzić co i jak to byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirZolty

LCD. Kup kabel od razu z przejściówką (BigBen takie robi, coś koło 80 zeta) łączącą, bo masz w VGA kablu L i R audio, mój kumpel zapomniał, musiał potem do sklepu biegać. Poza tym, to zdecydowanie lepsze kable od tych dedykowanych XO, te mają pozłacane styki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z padem od xbox'a. W czasie używania pada zdarza mu się samemu wyłączyć i na przemian palą się 2 diody (na padzie) np. górna po lewej i dolna po prawej, po sekundzie diody gasną i zapalają się ich odpowiedniki po drugiej stronie, nie wiem czy to jest jakiś błąd ale przedtem czegoś takiego chyba nie było. Pad jest nowy, tak samo jak konsola, mają jakieś 2 tygodnie, więc nie sądzę żeby to była wina baterii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji Arcade będe mógł grać we wszystkie gry? Jeśli nie to w jakie, i czemu raczej.

Będziesz mógł zagrać we wszystkie gry. Odnośnie przyszłości, istnieje bardzo nikłe prawdopodobieństwo, iż pojawią się tytuły wymagające dysku twardego [polityka MS, choć klientów mają w poważaniu, to nie posuną się, aż do tego rodzaju rozwiązań, dla mnie to marnowanie potencjału dysku twardego, jednak konsola to konsola, modele mogą mieć różne wyposażenie, ale działać musi wszytko] Spokojnie możesz kupić Arcade, nie polecam, dysk jest przydatny, wygodny, ale jeżeli chcesz mieć konsolę, a masz ograniczone zasoby, to lepszy to niż nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy da się podłączyć xboxa do monitora który nie ma wyjmowanego kabla od obrazu ?

Tak, można jeżeli zastosujesz przejściówkę [złączkę] którą złączysz dwa kable [ten od monitora i ten od konsoli].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z pewnych osobistych względów rozpocząłem oglądanie wersji Arcade na allegro na prezent i tu jest problem, bo prawie każda jest iEXTREME. Nie interesuję się raczej rynkiem konsol (chociaż gram i mam :D ) ale czy jest to przeróbka żeby grać piratami? I tak raczej nie kupię na allegro ale pytam z ciekawości.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mack00: Tak.Szkoda że tak dużo osób kupuje ten chip za gdzieś 100 zamiast płacić na gry... Ja mam inny problem:Kupiłem grę Gta IV. Gierka super działała itp. Wszystko to do czasu aż przez przypadek podniosłem moje XPudło podczas gry.Zrobiły się "piękne" ryski.Gra oczywiście nie działała. Znalazłem ludzi (zresztą z reklamy która była w CDA:]) którzy czyszczą ryski.Poczekałem, naprawiona.Niestety, gra po jakichś 2 godzinach grania się wyłączyła, i pojawił się błąd żeby przetrzeć płytkę, a do większych szczegółów odwiedzić www.xbox.com/support.Przetarłem miękką ścierką.Pograłem i znowu po 2 godzinach się wyłączyła. Teraz jest gdzieś miesiąc od przywiezienia płytki, i gra wyłącza się po niecałej minucie (!). Cały czas tak jest, nie mogę w ogóle zagrać.Mam też drugą grę na Xboxa i działa dobrze. Xbox.com też odwiedziłem, ale "kijowo" u mnie z angielskim. Co można zrobić żeby gra działała? Konsola to Xbox360 Premium, i bez żadnego przerabiania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...