Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Domyślam się że xbox'y są sprzedawane jeszcze z starym, (polskim) menu?

EDIT: coś oglądam fotki zestawu z xbocem elite i kabla hdmi tam nie widzę, an pewno jest w zestawie?

EDIT 2: czy te pady się od sebię przypadkiem nie różnią http://www.slashgear.com/gallery/data_files/1/4/6/xboxes.jpg ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że xbox'y są sprzedawane jeszcze z starym, (polskim) menu?

Tak, ale możesz bez większych problemów przeprowadzić aktualizację, wystraszy jakiś nośnik danych.

EDIT: coś oglądam fotki zestawu z xbocem elite i kabla hdmi tam nie widzę, an pewno jest w zestawie?

Na pewno się różnią zawartością, Elite ma kabel HDMI [Elite - Pro]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś, czy to prawda że lepiej jest stawiać konsolę na boku niż na "podstawce"?

Do wersji elite (nie wiem czy do pozostałych też) w pudełeczku przyczepionym do kabla zasilającego (nie wiem jak to nazwać) jest wentylator, ktoś wie po co na kablu dostosowującym napięcie (bo chyba po to on jest prawda?) wentylator?

Jeszcze coś obejrzyjcie to :http://pl.youtube.com/watch?v=w3y0CYcKtW0&feature=related dwa pytania:

1. Do czego jest ta karta podłączana z tyłu xboxa?

2. Do czego jest, to coś co było pokazane po padzie i słuchawkach do xboxa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.To podłączane z tyłu to, jesli się nie mylę, moduł wifi podłaczany pod USB (z tyłu jest jedno wejście) dokupowany oddzielnie, jesli chcesz odbierać net bezprzewodowo.

2. Chodzi ci pewnie o bezprzewodowy headset (nie trzeba podpinać nawet do pada), zakładany na ucho, czesto spotykasz siez takim czyms w komórkach, więc nie wiem skąd ta niewiedza.

3.Konsole lepiej stawiać na leżąco, mniejsze ryzyko porysowania płyt, nieszczęsliwego upadku konsoli też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe menu jest dostępne także w wersji polskiej, prawda?

Jak się przeprowadza aktualizację? Samemu ją trzeba ściągnąć i zainstalować czy konsola sama, po podłączeniu do neta rozpocznie pobieranie?

To prawda że po aktualizacji mogą wystąpić jakieś problemy z live! ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Do czego tak naprawdę przydaje się twardy dysk?

2.Na czym polega Xbox Live?

ad1

-do zapisywania stanów gry (ale to można na karcie pamięci),

-do instalowania gier (konsola chodzi ciszej bo napęd nie działa wtedy),

-do ściągania dem

-do ściągania trailerów

-do ściągania dodatków do gier

ad2

Xbox live: system rozrywki sieciowej stworzony przez Xbox Team, która jest częścią Microsoft Corporation. Podłączyć się do niej mogą wszyscy posiadacze konsoli Xbox i Xbox 360 z kraju w którym odbyła się premiera tego serwisu. W praktyce pozostali użytkownicy rejestrują się podając fikcyjny adres zamieszkania np. w Wielkiej Brytanii czy USA. Nie jest to jednak zgodne z prawem. Pojawiła się również plotka, że Microsoft może rozpocząć kasowanie kont tych użytkowników. Usługa jest płatna, by z niej korzystać należy uiścić opłatę za pomocy karty kredytowej, albo zakupić specjalne zdrapki z kodem.

z wikipedii

mój komentarz dotyczący tekstu wyżej:

Płatne jest konto GOLD, dzięki któremu można grać online. I microsoft wie, że ludzie rejestrują się na fikcyjne adresy ale tego nie zabrania bo wie jak wygląda sytuacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives, automatycznie po podpięciu do neta wyskoczy ci komunikat, że jest dostępna nowa aktualizacja. A jak nie masz neta to można na płytke nagrać .

Menu jest polskie.

Co do problemów to sobie juz sam poczytaj, zresztą nie masz sie czego bać.

To ostatnia moja odpowiedź na tak banalne pytania: google nie boli, mamy tez mnóstwo rozwiniętych for, gdzie znajdziesz wszystko. Najpierw szukaj, potem pytaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz będzie coś trochę bardziej rozgarniętego.

Wczoraj kupiłem xboxa w wersji elite, podobno mam mieć na pierwszych 3 kontach za darmo miesiąc usługi live! Założyłem jedno konto a drugie odzyskałem, grałem na nim a PC w GoW (konto sieciowe), i głównie teraz go będę używał. Na koncie z pc mam status silver, ktoś wie jak go zamienić w gold? Szukałem w instrukcji żeby nie było, ale nic nie znalazłem, są tam tylko informacje o tym jak konsole podłączyć, ustawić, skonfigurować ustawienia itd. nic o kontach.

I drugie pytanie, czy mogę podłączyć do xboxa pada speedlinka, ten zwykły, nie udający pada od xboxa, jeśli tak to czy muszę instalować sterowniki z płytki dołączonej do pada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC przecież już, z tego co słyszałem, nie ma płacenia za Live!, czyli masz wszystkie przywileje dostępne od razu. Jest tak już od dosyć dawna, odkąd M$ zrezygnował z pobierania opłat. Oczywiście dotyczy to tylko platformy PC, nie Xboxa.

Poza tym miesiąc golda dostajesz tylko i wyłącznie podczas zakładania nowych kont...

Co do pada to nie ma takiej możliwości. Tylko oryginalne, od M$.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to konto było założone na pc, ale teraz używałem go na konsoli, a za korzystanie z live na xbox'e trzeba płacić. Ale i tak już sobie poradziłem z kontem i ponawiam pytanie, czy można używać pada speeslink'a na xbox'e?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirZolty

Jasne np. Prince of Persia, nowe CoD, chyba, że wolisz klimaty Kung Fu Pandowe Lego Indy.

Poszukaj w sklepach internetowych możesz znaleźć inne zestawy - Forza Motosport, Viva Piniata... - każdy znajdzie coś dla siebie, zależnie od upodobań. W sklepach takich jak zawszone media markt lub saturn zapłacisz powiedzmy ok. 900 za premium (60gb), w necie maks. 50zł mniej, od Ciebie zależy gdzie kupisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...