Skocz do zawartości

Resident Evil 5 - nie mogę zmienić ustawień pada w aplikacji "Launcher"


Polecane posty

Problem taki jak w temacie. Odpalam "Launchera", chcę zmienić ustawienia pada, ale dosłownie sekundę po włączeniu Launchera dostaję komunikat: "Program Launcher przestał działać". Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić jeśli jest taka możliwość? Czy to może być przez pada? Mam pada od PS2 i przejściówkę, system wykrywa mi go jako "Twin USB Joystick".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Windows 7 lub Vista? Jeśli tak to uruchom jako administrator.

Przy okazji... akurat o ile w RE4 myszka nie działała bez moda (a i wtedy średnio) to tu działa perfekcyjnie i na pewno będzie się nią celować lepiej niż padem. :P To tak na wszelki wypadek gdyby to było twoim powodem grania na padzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Mój pad to twin shock USB. Mimo, że klawiera i gryzoń dają radę ja wolę pada

Mam ten sam problem. Mój pad to twin shock USB. Mimo, że klawiera i gryzoń dają radę wolę pada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest banalne, a mianowicie najpierw odłączcie pada od komputera odpalcie Launchera no i wbijacie w zakładkę ustawienia -> gamepad ;]

Jak dla mnie nie działa - wchodzę w ustawienia pada, podłączam go i Launcher automatycznie przestaje działać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zadziałało. thnx Przy odłączonym padzie odpalam launcher, konfiguruje przyciski, zatwierdzam, wychodzę z launchera. Potem podłączam pada, odpalam launcher, włączam grę i wszystko cyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...