Jump to content
Daredevil

Peter Jackson King Kong - No Big File Specified as First .ex

Recommended Posts

Witajcie!

Przy próbie uruchomienia gry pojawia mi się taki komunikat No Big File Specified as First .exe

Co mam zrobić? Przejżałem wiele anglojęzycznych forów ale nic nie znalazłem. Pomocy!

Mam ten sam problem. Ponadto gdy uruchamiam grę za pomocą skrótu na pulpicie pojawia mi się, że wystąpił błąd podczas dokonywania wpisu do rejestru. Potem uruchamia mi program do ustawień gry, który oprócz paru przycisków świeci pustkami. Gdy wciskam "Graj" lub "Zapisz", program wywala się. Ktoś ma jakieś pomysły? Dodam, że dawałem zgodność, uprawnienia Administratora itp. Mam najnowsze sterowniki. Specyfikacja komputera:

Notebook ACER Aspire 5738 ZG

Procesor: Intel Pentium T4200 (2 GHz)

Grafika: NVIDIA GeForce G105M

RAM: 3 GB

System: Windows Vista Home Premium, Service Pack 2, 32-bit

-----

Gra nie instalowana na partycji systemowej, po instalacji zostało ponad 30 GB wolnego miejsca na partycji z grą, więc nie ma mowy o małej ilości wolnego miejsca na dysku.

post-33179-1315586499_thumb.jpg

post-33179-1315586488_thumb.jpg

Edited by pejter

Witajcie!

Przy próbie uruchomienia gry pojawia mi się taki komunikat No Big File Specified as First .exe

Co mam zrobić? Przejżałem wiele anglojęzycznych forów ale nic nie znalazłem. Pomocy!

Zapewne odpalasz grę z pliku KingKong8 Spróbuj przez plik CheckApplication Powinno pójść

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...