Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2011 zawartość

Polecane posty

Czyli recki Rush'n'Attack nie będzie? Eh kpina z czytelników!:/

A dokladniej z jednego.

Dobra stwierdziliście że skoro tylko jedna osoba będzie tym zainteresowana to jej w ogóle nie wstawicie :?:

Stwierdzacie: "a tam co będziemy dla 1 osoby recenzje wstawiać". No sorry ale gdzie tu szacunek dla człowieka który was miesiąc w miesiąc kupuje ?! Żeby chociaż normalnie odpisać wyjaśnić dlaczego ta recka się nie pojawi to jeszcze mnie bezczelnie zbywasz. Widzę że liczy się tu zdanie grupy a jednostka nie ma nic do powiedzenia. Szanujące się pismo powinno choćby na lamach wyjaśnić błąd, przeprosić a nie jeszcze zbywać ludzi. Zawiodłem się na was. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo udany, jednak jest jedno ''ale''. Mianowicie recenzja Wiedźmina 2. Przez cały tekst sypią się pochwały, a gra dostała to co dostała (nie wiem czy mogę zdradzić, nie wszyscy jeszcze kupili CD-A). To oczywiście bardzo wysoka ocena, i nie myślcie sobie, że ta dycha to dla mnie sprawa życia i śmierci, ale chciałbym się dowiedzieć, za za Wiedźmin dychy nie dostał.

Aby wystawic 10/10 grac musza i taka ocene dac CO NAJMNIEJ 3 soby. Amen.

Do tego pewno by sie dalo jeszcze cos znalezc, ale ze tak powiem "ideologicznie" 10/10 byla wykluczona.

Dobra stwierdziliście że skoro tylko jedna osoba będzie tym zainteresowana to jej w ogóle nie wstawicie :?:

>>>Nie powiedzialem, ze NIE wstawimy. Czemu sie nie pojawila tez wyjasnilem, wystarczy poszukac.

A u mnie Mythos nawet nie chce się zainstalować bo wywala błąd podczas kopiowania pliku (błąd CRC). Ktoś ma podobny problem?

1. Przekopouj na HDD i sprobuj instalacji z dysku.

2. Jak nie da rady odeslij plyte do wymiany (ew. sprawdz czy na innym kompie jest tak samo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą, sami autorzy recenzji - enki i Monk

dychy nie chcieli postawić ze względu na zakończenie nie pasujące do genialności całokształtu

. Szkoda. Ale, patrząc na ogólny wydźwięk recenzji... Aż mnie palce świerzbią, by zacząć kręcić młynki Geraltem :) .

Dwie uwagi:

1. Szkoda, ze w recenzji nie znalazła się wspominka, a tym bardziej test wydajności ukazujący, jak na różnych konfiguracjach chodzi Wiedźmin 2....

2. Świat wychwala Portala 2, a redakcja CD-Action, tak jak poprzednio z Divinity 2(choć nie aż tak bardzo), jest raczej rozczarowana. Ach, te różnice poglądów. Sam grę przeszedłem u kumpla i mi się podobała, ale chyba bliższy jestem waszej opinii, niż takiego chociażby IGN (i Siekiery).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam ten numer i kilka szybkich uwag:

1. Może tracę poczucie humoru ale akurat te cytaty i txt "bo mu wiosło ukradli" z okładki w ogóle mnie nie śmieszą. IMHO są stare i słabe.

2. Jedyną wadą tego świetnego megaplakatu jest to, że mi się w antyramę 100x70 nie mieści. I można porównać z tym z zeszłego roku czy lepsze są plakaty matowe czy błyszczące. No i dobrze, że w końcu jest jakiś plakat poziomo.

3. Bardzo dobry dobór dziewczyn miesiąca :tongue:

4. Wadą jest to, że z numeru strasznie "jedzie" farbą drukarską, o wiele mocniej niż ze wszystkich poprzednich w tym roku.

5. Niby megarecenzja Wiedźmina ale txtu recenzji nie jest dużo. Miejsce zabierają duże screeny i ramki z cytatami. Więc bez rewelacji.

6. Pięęęękny Goro przy recce MK. Szkoda, że on się na okładkę nie załapał (w stylu jak ork z okładki CDA 4/09).

7. Za mało o dodatku do Disciples 3.

8. Dalej za dużo zmarnowanego miejsca w NL.

9. Widzę, że promocja prenumeraty z 4/11 nie zczyściła wam magazynów. Shogun 2 i Homefront wracają do waszej oferty.

Tyle na razie, więcej jak przeczytam dokładniej. Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie - kiedy będzie numer SPEC? Pojawi się jeszcze do wakacji (kiedy gier nie ma za wiele)? Czy wracacie do koncepcji speca na święta, przez co wracamy do sytuacji że numer majowy jest w kwietniu, czerwcowy w maju itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Wadą jest to, że z numeru strasznie "jedzie" farbą drukarską, o wiele mocniej niż ze wszystkich poprzednich w tym roku.

I tu pewnie znowu wyjdzie moje dziwactwo, ale zapach tej farby jest przecudowny. W czasach, gdy olbrzymia większość ludzi, którzy korzystają ze mną ze środków komunikacji miejskiej, używa elektronicznych czytników, tabletów i innych ustrojstw, ekstatyczny zapach farby drukarskiej jest niczym widok ostatniego przedstawiciela ginącego gatunku... Uffff... jakie długie zdanie :)

Jak widać każdy z nas ma inny gust. I to jest najlepsze. A ja poproszę szanownych redaktorów o przesłanie na mój adres aromatu, którego używają podczas produkcji swojego pisma :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą, sami autorzy recenzji - enki i Monk

dychy nie chcieli postawić ze względu na zakończenie nie pasujące do genialności całokształtu

. Szkoda. Ale, patrząc na ogólny wydźwięk recenzji... Aż mnie palce świerzbią, by zacząć kręcić młynki Geraltem :) .

I tak jest wrzask, ze zdradzili zakonczenie sagi we wstepie (tak jakby w I czesci gry nie bylo przeciez powiedziane, ze Wiesiek ZMARTWYCHSTAL...) to jeszcze by plakano "i jeszcze final zdradzili". :P

1. Szkoda, ze w recenzji nie znalazła się wspominka, a tym bardziej test wydajności ukazujący, jak na różnych konfiguracjach chodzi Wiedźmin 2....

Nie jest tajemnica, ze gralismy w siedzibice CDP Red, gdyz firma nie miala prawa "wypuscic" gry poza studio. Tym samym grano na identycznej i przypakowanej konfiguracji. Jednak jak tylko gra pojawi sie w sprzedazy to zrobimy i opublikujemy (na stronie WWW) taki test.

2. Świat wychwala Portala 2, a redakcja CD-Action, tak jak poprzednio z Divinity 2(choć nie aż tak bardzo), jest raczej rozczarowana.

To nie do konca tak - nie tyle narzekamy, ze gra jest kiepska, co liczylismy na wiecej. To jakbys skreslil 6 w totka ale liczyl na jakies 8 baniek (bo byla kumulacja) a tu pare osob tez trafilo, wiec dostaniesz na reke "tylko" 2 miliony. Wiec czlek szczesliwy, ale jednak co 8 to nie 2... wiec jest jakas nutka rozczarowania w tej radosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam ten numer i kilka szybkich uwag:

1. Może tracę poczucie humoru ale akurat te cytaty i txt "bo mu wiosło ukradli" z okładki w ogóle mnie nie śmieszą. IMHO są stare i słabe.

Cytaty na okladce niekoniecznie musza byc smieszne. Ale sa to cytaty z wiedzmina i o to szlo.

5. Niby megarecenzja Wiedźmina ale txtu recenzji nie jest dużo. Miejsce zabierają duże screeny i ramki z cytatami. Więc bez rewelacji.

24.000 znakow... malo to nie jest. :)

8. Dalej za dużo zmarnowanego miejsca w NL.

Aj tam, aj tam.

9. Widzę, że promocja prenumeraty z 4/11 nie zczyściła wam magazynów. Shogun 2 i Homefront wracają do waszej oferty.

To nie jest tak, ze mysmy kupili xx egz. a teraz "wypychamy". Po prostu byla mozliwosc takiej promocji ponownie, wiec czemu nie.

Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie - kiedy będzie numer SPEC?

Wakacje to chyba dobry moment na Troszke Inny CDA NiZ Zwykle. :)

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że recenzje są coraz krótsze?! Coraz mniej tekstu coraz więcej obrazków.

Dowodem jest Wiesiek, Portal i Mortal Kombat. :)

Proporcje tekstow i screenow ustalono dosc dawno temu i sie tego trzymamy. Byc moze jest wiecej recenzji na 1 strone w tym numerze ale to TYLKO dlatego, ze widac byly to gry, o ktorych wiecej pisac nie mialo sensu. Bo chyba nie ma sensu "lac wody" zeby byle sredniaka koniecznie na 2-3 strony opisywac, gdy da sie w jednej o nim wszystko co trzeba powiedziec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler jesteś super to wszystko dzięki tobie że trafiają takie superowskie gry i recenzje są też super i nie tylko gratulacje.Co do numeru jak zawsze jest super jeszcze ten plakat masakra na prawdę świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer sprzeda się świetnie. Wnioskuję to po tym, że aż w dwóch kioskach po zapytaniu: czy jest CDA, dostałem negatywną odpowiedź. Nigdy nie musiałem chodzić do innego kiosku, a teraz odprawili mnie aż 2 razy! W trzecim na szczęście Ekszyn się znalazł, lecz cieszyłem się do czasu - kiedy odpakowałem pismo, zauważyłem, że pudełko znów się nie domyka. Kurna, już czwarty raz z rzędu jest nie tak, jak być powinno :( Na szczęście plakat i zawartość pisma od razu poprawiły mi humor. :)

P.S. - narzekania na jakość pudełek wskazują na to, że jednak coś jest nie w porządku. Żeby nie było - ostatnie 4 numery CDA kupowałem w trzech różnych w zupełnie innych miejscach i nadal to samo. Na szczęście z samym pismem wszystko ok - nie jest pogniecone, podarte itd. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśłałem że będzie recenzja Fable 3 na PC ale się zawiodłem :( Czy taka recenzja wogóle się pojawi? Aha i mam jeszcze jedno pytanie czy istniałaby możliwość, aby druga płyta była także zapakowana w plastikowe pudełko? Nie narzekam na te kartonowe, ale po prostu chcę wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, ja do spoilerów nie mam żalu, nawet jeśli były bardzo malutkie :) . Z resztą fajnie, że ten test będzie na stronie, to miłe. A co do Portala 2 - nie napisałem, że jest kiepska, tyle że podobnie, ale nie tak samo, jak Div 2, oceniacie grę trochę inaczej niż reszta świata, z USA na czele. I się temu nie dziwię, gdyż gra może i jest bardzo dobra, ba, nawet świetna, ale nie ma tej rewelacji, której można byłoby się spodziewać po Valve i chociażby pierwszym Portalu, gdzie może grało się te 2-3 godziny, ale za to jak świetnie były wykorzystane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam trochę za szybko piszę i dlatego takie teksty edytowalem post :P.No wiem przesadziłem trochę przepraszam to może z tej radości.

Nawet nie chodzi o przeklenstwo, tylko myslisz ze to ja wszystko w CDA zalatwiam itd? Kurde, litosci. :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Wieśka faktycznie krótka jakaś taka się wydaje, może nie mieli na tyle czasu żeby więcej o niej napisać, nie mówię, że na kolanie pisana, ale... :tongue:

Natomiast interesująco wygląda publicystyka, jak zwykle warto będzie poczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie mam nadrukowanych kodów na opakowaniu drugiej płyty dvd?

Zostałeś 'wybrany' do nagrody głównej. Za to otrzymujesz 2 godzinny pobyt postój w kolejce na poczcie w celu odesłania płyty do reklamacji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Wieśka faktycznie krótka jakaś taka się wydaje, może nie mieli na tyle czasu żeby więcej o niej napisać, nie mówię, że na kolanie pisana, ale... :tongue:

Natomiast interesująco wygląda publicystyka, jak zwykle warto będzie poczytać.

Kurde, napisac WIECEJ zawsze MOZNA, tylko czy jest SENS? W wypadku takich recenzji to nie jest tak, ze sie scina tekst "bo sie nie miesci na wyznaczonych stronach". Po prostu autor pisze tyle, ile uwaza za konieczne a potem sie patrzy ile stron na to trzeba.

Wiec pewnie mozna by i strone o samych cyckach Triss napisac, tylko... po co.

Juz nie wspomne. ze zdrowiej wstac od stolu z "zjadlbym jeszcze troszke" niz "kurde, zaraz bede rzygal, za duzo tego bylo...".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypadku takich recenzji to nie jest tak, ze sie scina tekst "bo sie nie miesci na wyznaczonych stronach". Po prostu autor pisze tyle, ile uwaza za konieczne a potem sie patrzy ile stron na to trzeba.

No wiem, no wiem; chodziło mi nie o ograniczoną ilośc miejsca na recenzję, ile o to, że może nie grali na tyle długo, aby móc więcej swoich wrażeń zamieścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś dodam :D

Recenzje napisane jak zwykle dobrze (Te trzy które przeczytałem), niestety mój komp za Ch...iny nie pociągnie Widźmina 2... Ani w sumie żadnej innej gry. Więc zostaje mi Mortal Kombat.

W "They're Alive" zagram na pewno! Świetna gierka widzę z recenzji! Aż tak wysoka ocena za taką niszową grę? Jak dla mnie: must-have :)

W "Na luzie" pojawił się ten sam screen w "Oczom nie wierzę" :dry:

Jak nie macie już screenów na to - to ich nie dodawajcie ;)

Artykuł "Czego nas uczą gry" bardzo fajny. Czytało się mega przyjemnie ;)

Tylko troszkę za dużo screenów na sobie. To wszystko jakoś tak brzydko wygląda ;)

No, pełniaki - Dobre, nie prześwietne, ale się też tego nie spodziewałem, więc jest dobrze ;)

To tyle ode mnie. Idę czytać dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...