Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario21211

Jakie forum lepsze ?

Polecane posty

@mario - Ogólnie z tych dwóch skryptów lepszy jest myBB. Sam używałem najpierw phpBB 3 i poczułem dużą ulgę jak przesiadłem się na myBB, więc gorąco to polecam.

Zanim sobie postawisz forum na myBB, zobacz jeszcze skrypt SMF(simple machine forum), sam go osobiście nie używałem, ale słyszałem dużo pozytywnych opinii o nim.

Po za tym, jeśli chodzi o skrypty forum, polecam tę stronkę KLIK(niby tam phpBB3 ma o pół wyższą ocenę, ale jednak to myBB zdobyło tytuł skryptu roku ;)).

Do tego phpBB nie polecam, miałem problem z botami na forum postawionym właśnie na phpBB3 i próbowałem na wiele sposobów, w tym oczywiście te zalecane przez polski support i nic nie dało, pomogło tylko przeniesienie na myBB :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem kiedyś PHPBB3 (jak i starszych wersji) i otwarcie przyznaję, że to naprawdę średni skrypt. Niby praktycznie najpopularniejszy, ale sprawia sporo problemów i sporo rzeczy jest wkurzających. Z tych dwóch bez wahania wybrałbym MyBB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co chcesz uzyskać. O czym ma być to forum ?

Forum ma być tematyką pomocną a w szczególności programach. :wink:

Jeśli chodzi o skrypt phpbb3 to uważam że jest dużo problemu(wada tego jest że shoutbox automatycznie wpisy się odnawiają trzeba odświeżać) i rezygnuje z tego powodu :wallbash:

Mybb jest podobny do vbulletin i uważam że jest lepszy od tego phpbb :happy:

Jasno chcę się wyrazić szukam forum które mnie interesuję wygodne obsługiwanie forum ,

choćby takie forum jak IPB lub vBulletin czy ten Mybb :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...