Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mikes

Heroes of Might & Magic V+dodatki

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich

mam troche inny problem po zainstalowaniu demka z naszego "kochanego" CD-ACTION myszka przestaje reagowac z tym ze przyciski działaja jednak w żaden sposób nie mogę nią ruszac wszystkie sterowniki do niej sa zainstalowane nigdy nie miałem z nią problemów dlatego proszę was o pomoc jest to zestaw Dexxa Wireless nie mam pojęcia co zrobic swoją prośbę kieruje przedewszystkim do redakcji CD-Action

Serdecznie pozdrawiam GG.4925367 e-mail cartillan@tlen.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna ci pójść bo u mnie demo bez problemu odpaliło na takiej konfiguracji :athlon 2000xp+ radeon 9550 gecube i 640 mb ram.

Chodzi może w nienajwyższych detalach ale to szczegół bo jeśli chodzi o grywalność to jest godna polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najnowsze directy masz zainstalowane... Bo cuda się nie dzieją ,ja dzisiaj na takiej konfiguracji odpaliłem demko bez problemów i nawet niezłych ustawieniach ;)

Mam pytanko: czy na moim kompie(w podpisie) Heros5 bedzie chodzil??

Będzie na pewno i to w dobrych detalach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem szczesliwym posiadaczem pelnej wersji, ale na razie niestety tylko teoretycznie - wysla 05.06.2006. Tym czasem bawie sie wersja DEMO dolaczana do CDA. I teraz pytanie: piszecie, ze np. na R9550/512MB/1900XP smiga az milo. A w jakich ustawieniach? Powiem o co chodzi. Mianowicie ustawienie 1280x1024 w maksymalnych detalach z AA i filtrowaniem anizotropowym powoduje, ze tnie sie tak, ze ledwo da sie mysza ruszyc. Wlasciwie to Oblivion na podobnych ustawieniach chodzi mi znacznie lepiej. Sprzet: A3000+@2500MHz/2 GB DDR 400@417MHz/GF 7600GT@640/1580. Moze nie rozpusta, ale znowu nie taka ostatnia pasc... Czy moze jednak pasc i tak ma byc? A moze to wina wersji DEMO i pelna juz bedzie mi dzialac normalnie? Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem o co chodzi. Mianowicie ustawienie 1280x1024 w maksymalnych detalach z AA i filtrowaniem anizotropowym powoduje, ze tnie sie tak, ze ledwo da sie mysza ruszyc. Czy moze jednak pasc i tak ma byc? A moze to wina wersji DEMO i pelna juz bedzie mi dzialac normalnie? Pozdrawiam.

Chyba coś przestawiłeś w widoku mapy. Gdyż grałem w demo na najwyższych detalach, takich jak Ty, a na PIV2,4, 1 GB RAM i Radeonie X850XT nie miałem problemów. Jednak jak coś powciskałem to liczba wyświetlanych klatek zmalała dwukrotnie. Musiałem ztesetować ustawienia gry i dopiero znowy wysztsko było dobrze. Więc może w tym tkwi problem, bo gra nie powinna się ciąć na tym sprzęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze po komach niektórym na niskich wymaganiach gra śmiga a niektórym stoi zupełnie.

U mnie jest podobny problem, demko instaluje sie bez problemu, filmiki chodza płynnie, ładuje jakąś misję i w połowie ładowania wywala mnie do windowska tłumacząc błąd winą programu .exe

Przeinstalowałem gre 3 razy i ciągle to samo :/ ściagnałem też najnowasze sterowniiki do karty

Mój sprzet

pentium 4 2,3 GHz 512 ram, GeForce 440 MX directX 9.0

Co jest grane? :(((

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że to tylko demo...

W pełnej wersji wymagania pewnie jeszcze troche bodciagnal :cry:

to taki chwyt marketingowy. W demie obnizaja wymagania zeby skusic graczy na pelna wersje, a potem zdiwka bo nie chodzi jak w demie na full...

Marketing SUX! :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że to tylko demo...

W pełnej wersji wymagania pewnie jeszcze troche bodciagnal :cry:

to taki chwyt marketingowy. W demie obnizaja wymagania zeby skusic graczy na pelna wersje, a potem zdiwka bo nie chodzi jak w demie na full...

Marketing SUX! :cry:

Ja tam nie wiem czy przypadkiem nie jest odwrotnie. Zreszta roznice w wymaganiach demo-full sa przewaznie nieznaczne. Demo to tylko demo i do pelnej wersji mozna jeszcze sporo poprawic gdy gracze placza o to czy owo. Co do Herosow to wymagania spadly w stosunku do wersji beta. Jak bedzie z pelna gra to zobaczymy bo przesylka z gra przyjdzie dopiero w czerwcu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demkiem. Chodzi o kampanię ludzi. Po tygodniu pojawia mi się napis przegrałeś. I nie wiem dla czego. Przecież nie da się przejść tej misji w tydzień.

W tydzien, to musisz tylko zdobyc zamek, a potem uwolnic ta 'rycerke' :P

[spojler]

Aha jeszcze jedno, jak juz to zrobisz, to na poczatku drugiego, albo trzeciego tygodnia juz musisz miec zamek dobrze ufortyfikowany, bo nadciagna worgowie:D

[/spojler]

Pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Triku

Zmodernizować sprzęt... innej opcji nie widzę...

Wymagania minimalne HoM&M V

- OS: Windows 2000/XP, SP2, DirectX 9.0C

- CPU: Pentium 4 / Athlon 1.5 GHz or higher

- RAM: 512 MB or higher

- Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card

- CD/DVD-ROM speed: 32x

- Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card

jak widzisz twoja karta ni jak nie spełnia wymagań... procesor także.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie. Kiedy jest premiera Heroes V i i ile będzie w przybliżeniu kosztować. Z góry dzięki.

Premiera angielksiej wersji była juz 19 maja. Polska wersja powinna ujrzeć światło dzienne 8 czerwca 2006. Gra zostanie wydana przez CD Projekt i ma kosztować ok. 80-100 zł. 80 złotych to cena bardzo zachęcająca, więc już dawno zamówiłem sobie polską wersję językową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie bo już nie mogę wytrzymać z moim kompem

a mianowicie podczas instalacji demka herosów V wywala mi taki bład

http://img208.imageshack.us/img208/3357/problem13os1.jpg

najgorsze jest to że mam problem z instalacją prawie każdej gry i wyskakują takie same błedy CRC i zawsze to samo przerwij, ponów próbe anuluj

wie ktoś jak mi pomóc ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Balerona 300, takiż sam problem zaczął się pojawiać po przetaktowaniu procesora... nowy 1300 dopiero uwolnił mnie od tych błędów... nie wiem, może to jakiś szczególny przypadek miałem, może coś mi się zrypało równolegle... hmmm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...