Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mikes

Heroes of Might & Magic V+dodatki

Polecane posty

Kiedyś miałem Balerona 300, takiż sam problem zaczął się pojawiać po przetaktowaniu procesora... nowy 1300 dopiero uwolnił mnie od tych błędów... nie wiem, może to jakiś szczególny przypadek miałem, może coś mi się zrypało równolegle... hmmm...

W którym mięsnym upiłeś balerona - może był nieświerzy ? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Semprona2800+64Bit @1,9 Ghz 512 ram'u Geforce5200 270/400 i pelna angielska wersja chodzi mi na 1024-768 ustaiwenia na normal;-)

Na dużych i bardzo dużych mapach też działa płynnie? Bo trochę się obawiam płynności rozgrywki na najwiekszych mapach - zwłaszcze "napakowanych" miejscami, przedmiotami i potforasami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Ostatnio udało mi się za czwartym podejściem zainstalować neostradę. A że to 1mbit, więc postanowiłem wypróbować HoMMV po sieci...i lipa...

Co zrobić, żeby grać w tą grę...Zarejestrowałem się w UBI, ale za chiny nie wiem o co chodzi z tym kluczem, który trzeba wbić...Który to jest. Próbowałem wpisać z książeczki, ale z tego co pamiętam nic mi nie wyszło...

Sorrki. Może to głupie pytanie, ale w grach online jestem totalnym laikiem...

To samo się tyczy gierki Far Cry. Wpisuję swój login i hasło, i też nie mogę sobie zagrać (niby coś tam próbuje się połączyć z serwerem ubisoft, ale nic z tego nie wychodzi)... Sprawdzałem sobie ustawienia firewall i jest ok.

Please help me...Zaraz pewnie zadam to samo pytanko w przypadku SW: Empire at War....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, żeby grać w tą grę...Zarejestrowałem się w UBI, ale za chiny nie wiem o co chodzi z tym kluczem, który trzeba wbić...Który to jest. Próbowałem wpisać z książeczki, ale z tego co pamiętam nic mi nie wyszło...

Rejestrujesz się na Ubi.com, potem w grze rejestrujesz wpisujesz klucz do gry znajdujący się na tylniej stronie Instrukcji do gry, a następnie czekasz na zalogowanie. Czasami serwer ma problemy i nie loguje poprawnie, więc musisz próbować do skutku.

BTW Czy mi się wydaje, czy są dwa tematu o HoM&MV w dziale gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie i zwracam sie z prośbą o pomoc.

Jest w ostatniej piątej misji "Upadek króla" w kampani przystan (pierwsza z Izabelą)

Mam problem ze znalezieniem łzy Ashy, otoz znalazlem dwie budowle swiecące sie na niebiesko ale nie wiem co dalej ? Co zrobic aby wykopac/znalesc tą Łzę ? Prosilbym o szczegolowy opis ;)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Czy mi się wydaje, czy są dwa tematu o HoM&MV w dziale gry?

No no, gratuluje spostrzegawczośi.. po twoim poście sam się zdziwiłem... poszukałem no i rzeczywiście... mamy 2 tematy i w obu piszemy.. to dosyć eee... interesujące? :? albo dziwne... A coraz częściej zdaża się coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie i zwracam sie z prośbą o pomoc.

Jest w ostatniej piątej misji "Upadek króla" w kampani przystan (pierwsza z Izabelą)

Mam problem ze znalezieniem łzy Ashy, otoz znalazlem dwie budowle swiecące sie na niebiesko ale nie wiem co dalej ? Co zrobic aby wykopac/znalesc tą Łzę ? Prosilbym o szczegolowy opis ;)

Pozdrawiam

Czy zawsze znajdzie się jakiś ktoś który mie wie jak przejść tą misję. Ja przeszłem za pierwszym razem ale widzę że niektórzy nie wiedzą o co tam chodzi. MASZ 3 OBELISKI. NA FORUM BYŁO O TYM TYSIĄCE RAZY POSZUKAJ!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za słaby procesor, podobnie jak mój kuzyn kupił HOMMa wszystko świetnie zainstalował na świeżym dysku żeby nie było a potem to samo co u ciebie albo sam się restartował. Odłóż tą gre na półkę niech poczeka na zmianę kompa albo sprzedaj ją na Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz mi panowie Doradźcie ;p Kupić H5 czy Oblivion? mam kase tylko na jedna gierke i sam nie wiem..

To temat o problemach z grami, więc pytanie mimimalnie, ale pasuje do tematu. ;] Ja na Twoim miejscu kupiłbym oczywiście Heroes of Might and Magic V. Świetna gierka, multi, który daje wiele zabawy i niewygórowana cena. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś (w demku) znalazł opcję podziel armię oraz opis specjalnych zdolności jednostek? Grałem w demko godzinę i jakoś się tego nie dopatrzyłem :/

tak...

naciskassz na rmie, ktora chcesz podzielic i naciskasz czy tam przetrzymujesz shifta..

musisz poprubowac...

PS. Wy sie tak chwalicie tym swoimi sprzetami..

ja gdybym sie pochwalil co ja mam za PieCa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie chcialem pochwalic smiesznym bugiem. Kampania Sylvan. Sporo wysp, wiec poruszam sie statkiem. I teraz zabawne. Laduje na wyspie i... nie mam czym wrocic bo mi statek znika. Taki tam folklor. Jakos to obejde, nie takie rany chlopaki mieli i z tego wychodzili, ale przydalby sie jakis kolejny patch, bo co raz wiecej tego typu bledow znajduje w grze. Jeszcze jeden - mnie uciazliwy. W Lochach, gdy wybudujemy siedlisko smokow dowiadujemy sie, ze gdy je ulepszymy bedziemy mogli rekrutowac... hydry z glebin... :-) Inne denerwujace - gdy klikniemy bohaterem, zeby dostal sie z pkt. A do odleglego pkt. B, a w poblizu jest portal, to ten cisnie do tego portalu, pomimo tego, ze czesto przeniesie go to na przeciwlegly koniec mapy. I takie tam inne. Wie ktos moze na kiedy planowany jest kolejny pach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie chcialem pochwalic smiesznym bugiem. Kampania Sylvan. Sporo wysp, wiec poruszam sie statkiem. I teraz zabawne. Laduje na wyspie i... nie mam czym wrocic bo mi statek znika. Taki tam folklor.

A przypadkiem nie jest od tego taki czar jak przywoływanie okrętu? Nigdy z niego nie korzystałem, bo na razie gram tylko w multi (na mapach bez wody) i w hot-seat, więc nie potrzebowalem go używać.

Co do patcha. to powinien zostać wydany już niedługo. Też czekam na niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>A przypadkiem nie jest od tego taki czar jak przywoływanie okrętu?

I tak, i nie. Tez na to wpadlem, ale przywolac mozna tylko niezbyt odlegle, i niezajete okrety - przystan byla za daleko zebym mogl przywolac okret. Ja to rozwiazalem w inny sposob. Kupilem jakiegos bohatera i podplynalem do tego uwiezionego. Po zamianie miejscami, uwiezionego mialem bohatera na 1 a nie 18 poziomie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz mi panowie Doradźcie ;p Kupić H5 czy Oblivion? mam kase tylko na jedna gierke i sam nie wiem..

Oczywiscie ze HOMM V.Oblivion przejdziesz raz i po grze.W "hirołsów"mozesz grac po necie masz kampanie i do tego potyczki z komputerem i do tego mozesz jeszcze graz z kumplami na jednym kompie do tego wogule sie nie nudzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tyle, ze gdyby zadac to samo pytanie w temacie o Oblivionie, odpowiedz bylaby zapewne krancowo rozna. Tak ja rozne sa te gry. Ale szczerze mowiac ja osobiscie porzucilem Obliviona do czasu kiedy nie skoncze kampanii w HoMMV. Oblivion jest na prawde ladna i wciagajaca gra (chcialem napisac, ze dobrze zrobiona, ale bym przesadzil - wymagania sprzetowe tej gry sa chore i zupelnie nie na miejscu. IMHO powinna byc o wiele lepiej zoptymalizowana). HoMM jednak to HoMM. Zakochalem sie w czesci 2. Pozniej 3. Czwara uznajmy za niebyla. A piata czesc znow jest magiczna. I na dodatek jest tansza od Obliviona. Jesli mialbym kase na tylko jeden tytul to rowniez wybralbym HoMM. To ja. Ale jesli bardziej podobaly Ci sie np. Wrota Baldura od HoMMIII, to Ty powinines wybras TES IV.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...