Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mikes

Heroes of Might & Magic V+dodatki

Polecane posty

Jeszcze jedno. Zamówiłem dzikie hordy w preorderze i na płycie nie mogę znaleźć kompendium i koła talentów. Można je zdobyć w jakiś inny sposób?
A gdzie szukałeś? Jest w folderze z H5 - Dzikie Hordy, dokładniej w "Fan Documents" - Skill Wheel.

Nie sądzę, aby miało tam go nie być, a nawet jeśli, to na stronie o Hirołsach 5 znajduje się to koło w wersji 2.03. Jeżeli jednak nie zadowala cię takie(bo to w Dzikich Hordach, które jest zwykle dołączane to chyba 3.0, spróbuj je nagrać od jakiegoś kolegi, który tak jak ty ma wersję oryginalną, ale kupioną normalnie x]

Kupilem gre HoMaM bez dodatków w polskiej wersji, bardzo milo sie gra, ale zacialem sie w jednym miejscu i chce uzyc kodów, ale nie działająsad.gif

Na forum strony wydawcy gry przeczytałem, ze trzeba gre uaktualnic i to pomaga, ale po sciagnieciu i zainstalowaniu wszystkich łatek(do wersji 1.60) nalad nie moge włączyć konsoli:(

Poza tym, że nie napisałeś w jakim momencie, to mógłbyś jeszcze dać znać, czy zacina się tylko ostatni save, czy wszystkie aż do jakiegoś momentu? Pytam, bo wielokrotnie zdarzało mi się, że jeżeli komputer zawieszał mi się w trakcie, albo niedługo po savie, to niszczył się tylko ostatni, reszta działała bez najmniejszych problemów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, znalazłem, dzięki.:P Chyba byłem ślepy...

Jeszcze jedna dziwna rzecz: W tej ostatniej misji siedzę sobie w zamku i czekam aż uzbiera się armia. No i zaczyna się nowy tydzień(już 10 miesiąc) i te 4 tytany zamiast sie pojawić ... są przywożone przez latający talerz! Działa tak jak bohater, nazywa się ... Spodek, portret ma jak imp, tylko jest zielony. Eee? ktoś już coś takiego widział? Czy może to przez jakiegoś moda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam małe problemy z nowym patchem [3.1] w dzikich hordach. przy wczytywaniu mapy [obrazek+nazwa i opis mapy] mam na dole i na gorze czarne paski. interfejs w menu [w czasie samej rozgrywki jest juz ok] jest splaszczony, gram w 1280x1024 [monitor '17, 4:3 i to jest jego rozdzielczosc natywna, wiec niebardzo wiem o co chodzi, bez patcha bylo wszystko ok]

2 problem to plynnosc...oto wymagani w pliku readme

Zalecane

-----------

SYSTEM: Windows 2000/XP sp2/XP x64/Vista(*), DirectX 9.0C

- PROCESOR: Core 2 Duo E6400 / Athlon 64 X2 5000+ lub lepszy

- RAM: 2048MB lub więcej

- KARTA GRAFICZNA: PCE-E NVidia GeForce 7600 256 MB / ATI RADEON x1600 lub lepsza

- NAPĘD DVD-ROM: 4x

- KARTA DŹWIĘKOWA: Akcelerator dźwiękowy obsługujący Dolby Surround 5.1

ja mam radka x1950pro [sporo szybszy od x1600 chyba..] i athlona 4800+ [wiec prawie to samo], a musze grac w detalach bardzo niskich [gra zacina sie na 1-2s przy odwiedzaniu miejsc/zbieraniu surowcow, laguaj niektore czary, a na mapach extra large/huge/impossible nawet nic nie robiac mam ~20fps...] wylaczonym aa i anizo [a spokojnie spelniam wymagania zalecane, zmniejszenie rodzielczosci nic nie zmienia poza rozmyciem czcionek]...mam catalysty 8.8, dual core optimizer 1.1.4 i amd 64 procesor driver zainstalowane+najnowszy dx9.0c [ten z sierpnia], przed uruchomieniem gry wylaczam neostrade i firewalla... jakies rady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patch sciagalem ten poprawiony z homm5.gram.pl [z sendspace, server gram.pl suxx], bo ten scaigniety przez aktualizator nie chcial sie zainstalwoac nawet ;p

EDIT

to rzeczywiście pomoc dostałem od pomocy technicznej xD

Dzikie Hordy mają nieco zmodyfikowany silnik gry, co może powodować zmiany w rozgrywce jeśli mowa o płynności.

Wymagania podane na pudełku/w pliku Readme są wymaganiami pierwotnymi, które mogły zostać zmienione przez producenta gry w momencie wydania poprawki 3.1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż instaluję sobie Heroes V i podczas instalacji wyskakuje mi taki oto błąd -

"

Błąd transferu składnika.

Składnik: gm

Grupa pliku: [gm] data

Plik: F:\data2.cab

Błąd: Błąd danych(CRC).

Zaznaczam, że gra była kupiona na gram.pl rok temu... nieinstalowana pod czasu kupna. Płyta praktycznie nie porysowana [no bo jak, skoro nie używana]. Wymagania sprzętowe mam pasujące do gry...

Może ktoś wie w czym może tkwić problem?

heroesbdcz2.th.pngthpix.gif

U kumpla też nie działa...

Proszę o dopisywanie się do istniejących tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd transferu składnika.

Składnik: gm

Grupa pliku: [gm] data

Plik: F:\data2.cab

Błąd: Błąd danych(CRC).

Błąd danych CRC. Spróbuj jednak oczyścić płytę, jak to się nie uda, to sprawdź czy u jakiegoś kumpla też tego nie czyta. Bo problem może być też w twoim DVD-ROMie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem w dzikich hordach mam pytanie jak wykonać 1 misje w kampanii Nekropolisu udaję się wpierw do groty zdobywam 1 część klucz potem idę to chatki wiedzmy zdobywam te kamienie i tu już atakują mnie nekromanci a mam mała armię i przegrywam ma ktoś dla mnie radę ? plis pomocy :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tym już było - nie chce mi się przeglądać prawie trzystu postów.

Problem tyczy się dodatku Dzikie Hordy. Na multi po pewnym czasie ruchy kompa robią się diablo długie, jak się gra z większą ilością przeciwników (komputerowych) to można spokojnie iść se do kuchni kawę zrobić albo grać w scrabble/szachy. Poziom ustawienia grafiki nie ma nic do rzeczy. Nie zauważyłem też zmian wraz z poziomem trudności. Jest jakiś sposób żeby komp tyle nie myślał?

p.s. u kumpla jest ten sam problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania co do edytora HoMMV:

1.Czy ktoś może mi wytłumaczyć, jak się robi skrypty?

2.Czy ktoś może odkrył opcję robienia filmików (wiecie, o co mi chodzi)? Jeśli tak, to gdzie ona jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...