Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

@up

Ale... ale... ale... No ja nie wiem Tur, modelarstwo samo w sobie z twórczością jest związane bardzo silnie, i jakkolwiek w podrzuconym przez ciebie temacie miejsce na dyskusję jest, to już z prezentowaniem tam swoich dokonań bym się tam nie wciskał. Dobrze by było to jakoś rozgraniczyć. Tak mi się przynajmniej zdaje, ale co ja tam wiem. ;)

EDIT

Tym bardziej, że jak widzę, tematu stricte modelarskiego tam zupełnie nie ma. :/

Edytowano przez nerv0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym... Hmm, myślę że modelarstwo mogłoby znaleźć się w "Twórczość". W końcu często (tutaj akurat figurki) można modelować wg swojego własnego projektu itp.

Więc nie robi się wszystkiego według schematu, nie?

Poza tym fotografia też może być hobby a rozmawia się o niej w "Twórczość", więc proszę o rozpatrzenie tego jeszcze raz ^^

Edytowano przez MarcinCallOfCthulhu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest "Grafika" w której takie rzeczy się zamieszcza...

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...&start=2680

BTW: Zostanie coś powiedziane o "Modelarstwie", czy to już koniec "dyskusji"?

Czy ktoś tu w ogóle wchodzi z moderatorów? :pokerface:

Whatever... :dry:

No one cares? :dry:

Edytowano przez MarcinCallOfCthulhu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Cz0rny - napisz temat w tym dziale:

http://forum.cdaction.pl/Magazyn-CD-Action-f4.html

To miejsce wydaje mi się lepsze na tego typu inicjatywy. Temat będzie musiał być zatwierdzony przez kogoś z redakcji (albo moderatora), więc przed jego założeniem możesz podpytać kogoś z redakcji, czy ma on szanse na zatwierdzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukać współpracowników można i bez posta tutaj. Skoro uważasz, że chcesz w to brnąć, możesz założyć taki temat. Tylko dobrze by było, byś się porządnie do tego przyłożył i ładnie wszystko zaprezentował.

Zresztą, już kilka podobnych tematów tutaj istnieje. Ale - nie liczyłbym na uzyskanie zbyt wiele poprzez to. Ludzie mają mnóstwo zapału, tyle że słomianego :]. Zawsze możesz do kogoś dołączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy mamy takie, że wiele osób kręci mniej lub bardziej zaawansowane video/audio blogi. Jest to dość konkretna i nie najprostsza działka, którą jak najbardziej można nazwać twórczością. Kamery, mikrofony, obróbka obrazu i dźwięku - początkujący jak i doświadczeni vlogerzy mieliby o czym dyskutować.

Edytowano przez ...AAA...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się proponujesz temat dyskusyjny dla vlogerów. Cóż, jestem zdania, że w temacie Film, czy Twórczość własna mogą się wypowiadać na ten temat. Czego zresztą nie robią, bo wolą wlepić filmik do posta i co najwyżej pożebrać o lajki.

Żeby było jasne, pomysł podałeś ciekawy, ale póki co nie widzę, by był taki topic zbyt aktywny. Skoro już są tematy, w których można dyskutować, a się tego nie robi, to po co tworzyć następny? Dopóki domorośli vloderzy nie skończą z postami "tutaj link do filmiku, daj lajka", jestem do nowego tematu po prostu sceptycznie nastawiony.

A więc - jeśli, drodzy vlogerzy, chcecie temat dyskusyjny poświęcony tylko temu zagadnieniu, udowodnijcie, ze Wam zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą propozycję. Nie wiem czy to się na daje do tego katalogu ale... Proponuję założyć temat o robieniu unboxingów, prezentacji np kolekcji, lets play, vblogów itp ale tylko od strony technicznej. Jest temat Twórczość użytkowników, ale w nim raczej są zamieszczane już gotowe dzieła. Nie chciałbym zaśmiecać innych tematów więc taki mam tylko pomysł. Jeśli go odrzucicie - trudno.

Będę wdzięczny za opinię i ewentualne poparcie.

Jak nie to czy rozmowy o technicznej stronie tworzenia wszelkiej maści filmików nie będą traktowane jako offtop - chodzi o temat Film

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry, Proponuję temat : Mam pomysł na śmieszną grę... O co mi chodzi, Otóż w temacie mam pomysł na grę pisze się te prawdziwe i poważne pomysły, Zabronione jest napisanie np: Symulator Redakcji CDA. A co jeśli stworzyć temat w którym trzeba będzie pisać właśnie takie zabawowe posty ? Można będzie się pośmiać, Myślę ,że się uda, A co wy sądzicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzę? Że dostajesz moderację za brak poszanowania zasad rządzących językiem ojczystym. A ostrzegałem.

Dodatkowo, patrząc na posty z tematu "Mam pomysł na grę" (m.in. Twój), to dodatkowy topic nie jest potrzebny. Po pierwsze, większość pomysłów, pewnie wręcz przeciwnie, niż założyli sobie to autorzy, jest śmieszna. Po drugie, taki rozstrzał na śmieszne/poważne jest imo nielogiczny. Bo co niby stoi na przeszkodzie, by i jeden i drugi typ pomysłów zamieszczać w obecnie istniejącym topicu? Zresztą, to temat ledwo dyszący i nie cieszący się zbytnią popularnością, więc tworzenie kolejnego, niemal identycznego (bo różnica występuje tylko na płaszczyźnie... kosmetyką to nazwijmy), spowoduje, że będziemy mieli dwa niemal martwe tematy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...