Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TrAwA

Gry PC, zapraszam (Aktualizacje)

Polecane posty

Witam mam do sprzedania gry PC, możliwa sprzedaż przez allegro lub Gametrade. O foty pisać.

Wysyłka według cennika poczty. Najczęściej gdy przelew to 7 zł gdy pobranie to 12 zł, w cenie jest oczywiście koperta bombelkowa.

Istnieje nowa możliwość wysyłki, za 3 zł + 1 zł za kopertę, lecz tylko na odpowiedzialność kupującego, bo gdy list zaginie ja nie mam nawet dowodu wysyłki, SKRZYP3X skorzystał z tej opcji i jest zadowolony.

Obniżka cen wszystkich gier !!! dnia (16.11.11)

Sprzedam

1.Icewind Dale II PL 6 zł

2.Heroes of Might and Magic IV PL 6 zł

3.Tactical Ops: Assault on Terror PL 5 zł

4.Frontlines: Fuel of War PL(Platynowa kolekcja) 8 zł

5.Wheelman PL 7 zł

6.Diablo II (BestSeller) 20 zł

7.Call of Duty 5 (niebanowany oryginalny cd-key) 23 zl

8.Gears of War (Platynowa Kolekcj) 13 zł

9.UNREAL TOURNAMENT III (Kolekcja Klasyki Gold) 9 zł

10.Stranglehold PL 7 zł

11.Rome Total War ?? zł

Sprzedane

F.E.A.R.: Złota Edycja / Golden Edition (Platynowa Edycja) 10 zł

Bioshock (premierowa) 16 zł

Dead Space (EA classic) 24 zł/

Turok (Premiera) 9.90 zł

Mirror Edge (EA classic) 22 zł

Crysis (premierowa) 13 zł

CoD 5 (premierowa) 36zł (cdkey niebanowany, gramy tylko w nazi zombie)

Mass Effect (premierowa) 23 zł

Konto Steam (Zeno Clash, Orange Box, L4D i inne) 45 zł

Call of Duty 6 (+Konto steam) 36 zł

Radeon 9250 22 zł

Enemy Territory: Quake Wars PL 9 zł

Tom Clancy?s Rainbow Six: Vegas (premierowa) PL 2 20 zł

Gothic 3 PL (premierowa) + oryginalna mapa 13 zł

Gears of War(Platyna kolekcja) PL 17 zł

Bordelands (premierowa) 30 zł

Star Wars: Knights of the Old Republic II The Sith Lords 24 zł

Battlefield Bad Company 2 + Vietnam (Premierówki, Oczywiście w zestawie konto do multi) 48 zł

Saga Fallout (Fallout PL Fallout 2 PL Fallout Tactics: Brotherhood of Steel) ?? zł

Call of Duty 2 (niebanowany oryginalny cd-key) 18 zl

Call of Duty 4 (niebanowany oryginalny cd-key) 23 zł

Przy zakupie moich gier i użytkownika Abruzzi1313 (link od jego aukcji), PŁACISZ RAZ ZA WYSYŁKĘ ! ! !

Zdięcia są już w internecie, ale temat ładuje się dosyć sporo i je na razie wyciąłem, jak co to pisać ja je umieszczę spowrotem

No i gratisy które się dostanie (oprócz oczywiście rabacików) przy kupnie więcej niż jednej sztuki.

dsc0179461x307.jpg

Propozycje proszę składać najlepiej w temacie lub na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny podane są bez przesyłki, należy doliczyć 5.90 za wysyłkę, kiedy zrobisz przelew, i 11 zł za pobranie.

Nie jeste przypisany

Kod do multi był używany ale nie jest jednorazowy, wpisuje się go przy instalacji. Należy pamiętać że daje kopie płyty ponieważ oryginał został zniszczony :( przez niewierny napęd, ale plus jest taki że na płycie są już wszystkie patche do multi. Więc z CoDem 4 i 5 nie ma co się martwić o multi, grałem krótko beż żadnych cheatów, więc na żadnym servie cddkey nie jest zbanowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zginęła mi ta płytka, ale nie masz co się martwić, cdkey, nadrukowany jest na instrukcji. wiem że np. na steam bo odzyskać konto wystarczy oryginalna instrukcja z cdkey, płyta jest niepotrzebna. Jeśli byś kupił i wystąpił by jakiś problem, to oddam Ci pieniądze za grę, choć nie wiem jaki komplikacje mógł by nastąpić.

Co do gierki, singiel przeszedłem 2 razy, świetny. Multi pograłem do 25 lvl. W multi jest bardzo dużo serwów więc ze znalezieniem gry nie nie ma problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TrAwA

Sprzedawanie "kopii zapasowej" nie pochodzącej od oryginalnego nośnika danych (i, w szczególności - bez posiadania tegoż nośnika) - jest nielegalne. Za to otrzymujesz ostrzeżenie. Złamałeś licencję tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mogę przez allegro, ale wolał bym nie, bo jednak zapłacę tą prowizje, ale jeżeli chcesz to oczywiście. Mam jeszcze jedną kopertę, więc nie będę musiał kupować więc przesyłka to chyba 7 zł, jeżeli przelew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zapłacisz przelewem 38 + 7 zł, jeżeli za pobraniem 38 zł + koszt przesyłko (coś koło 12 zł).

@edit: No i coś z gratisów jak chcesz.

Czyli łącznie 45 zł ?? Jak będę miał kasę to się odezwę (mógłbyś zarezerwować do końca czerwca lub początku lipca ? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...