Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Gra 10-lecia Forum

Polecane posty

Współczuje osobie, która ma to wszystko zliczyć...

Do kiedy będzie trwało to głosowanie?

A to moje typy:

1) Star Wars: Knights of The Old Republic

2) Thief: The Metal Age

3) Thief: The Dark Project

4) Thief: Deadly Shadows

4) MDK

5) Star Wars: Episode I: Racer

6) Giants: Citizen Kabuto

7) Larry 7: Miłość na Fali

8) Worms: Armageddon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że większość gier na czołowych pozycjach to strategie?

A to moja lista:

1. Tzar: ciężar korony

2. Settlers II

3. Biznes filmowy (taka malutka gra, w której daje się tytuł, dwóch aktorów, reżysera, studio i reklame, reszta to przypadek)

4. Call of Duty

5. Call of Duty II

6. Medal of Honor

7. FIFA 2000

8. Max Payne

9. Max Payne 2

10. Need for Speed: Underground

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto ma lista, zaznaczam że jest ona całkowicie obiektywna. Przy wybieraniu gier nie kierowałem się osobistym gustem, tylko wkładem i wykonaniem gry wogóle:

:arrow: Grand Theft Auto III - Niektórzy wolą VC, niektórzy SA. Trójka wogóle w TipsoManiaku się nie znalazła, a to właśnie po niej zaczeła się nowa era GTA.

:arrow: Half-Life - Pod wieloma względami najlepszy FPS swoich czasów. Do dziś wygrywa pomysłowością, fabułą, klimatem.

:arrow: Half-Life 2 - Wielu zawiodła, ale według mnie całkowicie udanie kontynuje swojego poprzednika. Wszystko co w jedynce + genialna grafika + najgenialniejsza fizyka. W moim przekonaniu znacznie lepsza od FarCry, i gdyby nie było następcą HL, to byłoby wyżej cenione.

:arrow: TES: Morrowind - Jeszcze niewiele wiem o Oblivionie, ale o Morrowindzie mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jest jednym z najlepszych RPG w historii. Świat, i muzyka która tworzy cudowny klimat budzą podziw.

:arrow: Diablo II - Wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju połączenie akcji i RPG. Wciągnie każdego, a filmy nadają uroku.

:arrow: GTA: San Andreas - Niżej od trójki, ponieważ jest oczywiście dalej cudowną grą, ale widać że seria potrzebuje nieco świeżości.

:arrow: Age of Empires II - Ja osobiście wolę Twierdze, ale doceniam tą grę pod wieloma względami.

:arrow: Europa Universalis II - Wstyd że o tej grze przy liście wszyscy zapomnieli! Jest to jedyna strategia tego rodzaju. Odworozuje najlepiej realia historyczne, i naprawdę wciąga.

:arrow: Football Manager 2005 - Normalnie umieściłbym CM, ale FM jest lepszy i praktycznie większych zmian nie ma.

:arrow: Enemy Territory - Najlepszy tryb multi i to za darmola.

:arrow: Ghost Master - Gra oryginalna, co dzisiaj jest naprawdę rzadkie, a przy tym grywalna.

:arrow: Splinter Cell - Najlepsza ze "skradanek" poza tym wiele wniosła do technologi graficznej.

:arrow: Deus Ex - Połączenie RPG z FPS.

:arrow: PES 4 - Kto grał w to i Fife, ten wie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja TOP-10:

1.World of Warcraft

2.Diablo(seria)

3.Morrowind

4.Warcraft(seria)

5.Starcraft

6.Unreal Tournament

7.Half Life

8.Championship Manager 4

9.Heroes of Might and Magic 3

10. Need For Speed: Porche 2000

No i specjalne miejsce (a'la lodowka w Top Gear dla Astona) :) :

# - Fifa 98 :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej... trochę mi głupio, bo w końcu nie mam tu praw moderatora, ale jak widzę posty, w których (chyba na złość) jest napisane: 'seria'... odruchowo szukam przycisku kasuj :D...

Ten post (raczej) zostanie skasowany przez prawdziwego guru, ale dajcie se siana i zacznijcie czytać (ze zrozumieniem) pierwszy post danego tematu... już nie mówię, że ja jestem idealny, a wręcz przeciwnie (bo w końcu H1 ma nieco ponad 10 lat)... ale po co pisać posty, których jedynym celem jest dręczenie moderatora, mimo nawet dobrych chęci...

Dla tych co nie lubią duzo czytać, ew. nie rozumieją: CZYTAĆ 1 POST TEGO TEMATU!!! POTEM SIĘ DOPISYWAĆ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "Gothic" - miał ogromny wpływ na moje życie osobiste ;).

2. "Operation Flashpoint" - gram od czterech lat... I jakoś nie mam dość.

3. "Morrowind" - kiedyś figurowałby na drugim miejscu, lecz niedawno chciałem doń wrócić - rezultat? Do tej pory nie zainstalowałem :P.

4. "Enemy Territory" - najlepszy shooter on-line... Dodatkowo za darmo.

5. "Fallout".

6. "Baldur's Gate".

7. "World of Warcraft".

8. "Star Wars: Knights of The Old Republic".

9. "Star Wars: Knights of The Old Republic 2".

10. "Fallout 2".

11. "Baldur's Gate 2".

12. "Pizza Connection 2".

13. "Sudden Strike".

14. "Battle Realms".

15. "Worms: Armaggedon".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja lista. Trudno wybrać najlepszą grę. Generalnie pierwsze miejsca są u mnie na równo.

1. Baldur`s Gate 2 - chyba najlepszy cRPG w jaki grałem

2. Gothic - byłem nim zaszokowany, pierwszy upgrade kompa przez gierkę

3. TES: Morrowind - drugi upgrade przez gierkę :D

4. Newerwinter Nights - super erpeg, zarąbisty edytor

5. SW:KotOR - byłby wyżej gdyby nie klimat SW

6. Diablo 2 - co ja będę komentował

7. Chronichles of Riddick - po prostu wspaniała gra

8. Medevial: Total War - najlepsza strategia w jaką grałem

9. Severance:BoD - gra nie ma sobie równych w swoim gatunku, jak do tej pory jedna jedyna gra przy której non stop siedziałem 12 godzin (bez jedzenia, picia i spania).

10. Max Payne - super klimat

11. Vampire:M-Bloodlines - fajny erpeg w Świecie Mroku

12. Fallout Tactics: BoS - najlepsza dla mnie gra taktyczna

13. Bloodrayne - klimat, klimat, klimat !!! Bloodrayne!!!

14. Mafia - byłaby znacznie wyżej gdybym nmiej lubił erpegi, moim zdaniem GTA do pięt jej nie dorasta.

15. SW:JK:Jedi Academy - na prawdę super gra, w tym klimacie bije ją tylko KotOR.

Niestety więcej nie można. Na pewno na uwagę zasługoje jeszcze Icewind Dale, Alien i Predator, X-Men2:AoA, Doom 3, Dungeo Siege i wiele innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko taką małą nadzieję, że wyniki zostaną wydrukowane w najbliższym numerze CDA :lol: (chociaż pierwsza 10-ka). W końcu ponad 200 osób chyba głosowało, czyli na pewno więcej niż redaktorów, co oznacza, że ranking będzie z pewnością bardziej reprezentatywny :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...