Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

Hmmm, filmy na podstawie gier i na odwrót (filmy na podstawie których powstały gry) jak dla mnie bardzo interesująca idea. Problem: zajmuje to trochę miejsca, zapewne trzeba by oddzielną płytkę dorzucać. Jam jest typ, który potrafi nawet gniot obejrzeć, ot czasem lubię filmy, które za słabe uważane są.

Może warto choć raz, spróbować, z filmem jakimś płytkę dorzucić i... no właśnie zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja jestem za filmami. Co powiecie na to, by dorzucać film raz na rok? Jeden to chyba nawet najwięksi przeciwnicy jakoś wytrzymali, a przy kompie lepiej zamiast tylko grać jeszcze obejrzeć od czasu do czasu jakiś dobry film. Teraz wszędzie są dodawane filmy. Jakiś czas temu złapałem perełkę Sin City w dzienniku za (o matko!) 6 złotych. Gdy jest okazja zawsze zaopatrzę się w dodatkowy film, a w czasopiśmie też z chęcią bym widział jeden na jakiś czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy realistami - filmy w premierowych wydaniach na DVD kupuje się dzisiaj naprawdę sporadycznie. Ludzie po prostu w filmy zaopatrują się poprzez gazety czy czasopisma, więc jeśli tylko istniałaby możliwość umieszczenia jakiegoś dzieła na poziomie, to bez wątpienia czytelnicy by nim nie pogardzili. :P

Temat ten funkcjonuje odkąd jestem na forum, nigdy jednak filmu od tego czasu jeszcze nie załączyliście. Czekamy. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby moje życie składało się tylko i wyłącznie z gier wideo, ale jak mam do wyboru powiedzmy takiego Jemsa Bonda czy czterech pancernych i pies (czy inne videos nie koniecznie klasyki) to jednak wole pograć w jakąś ciekawą przygodówke albo fpsa.

Owszem jak czasem się zdarzy że brak interesujących gier które można by wrzucić na DVD to czemu nie miło było by dobry film obejżęć.

P.S

Jak mamy ochote na film to tak jak Stuntman Greg napisał

a filmy pozostawić "dziennikom" "paniom domu" "claudiom" itp.

albo poprostu wyjąć z kieszeni powiedzmy te 10 zł czy więcej ( nieznam się za bardzo na cenach) i zakupić film nas interesujący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry film jest lepszy niz nudna gra (odwrotnie rowniez;)).

Jesli filmy mialaby byc dodawane do CDA, to najlepiej aby byly to 'klasyki'- niekoniecznie nowe, lecz z cala pewnosci warte uwagi i poswieconego im czasu. Od czasu do czasu (raz na kilka miesiecy lub nr specialny), w ramach poszerzania horyzontow, warto byloby wrzucic cos, co (prawie) kazdy powinien obejrzec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, poza tym może chociaż cząstkowo przyczyniło by się to do zminimalizowania piractwa ,,filmowego" zamiast znów ściągnąć jakiś film taki delikwent dostanie go w cd-a :), myślę że filmy to dobry koncept.

Nie rozumiem tylko jednego.... jak wynika z topicu większość jest za tym żeby filmy znalazły swoje miejsce na płytkach a jak ich w cd-a nie było tak nie ma :-( więc po co temat ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi jestem jak najbardziej na tak. I to nie tylko dla filmów, ale również dla wszystkich dodatków, jakie serwujecie w Cd-action. Myślę, że fajnie by było np co kwartał i w numerach urodzinowych i specjalnych załączać jakiś film. Przecież nie samymi grami człowiek żyje.

Do tej pory jeśli chodzi o filmy dodane do Cd-action najbardziej cieszyłem się z Blair witch project. Chyba z pół dnia łaziłem z bananem na twarzy - taka miła to była niespodzianka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy w cda? hmmm wolałbym dodatkowe demko lub mniejszą pełną wersję, ogółem mogłoby ich nie być bo i tak ich nie oglądam :)

a jak już o filmy z grami chodzi to wstawcie jakiś filmik z kaszanką będzie z czego się pośmiać :D

a jeśli chodzi o filmy filmowe to dajcie martwice mózgu tę ze zwierzakami

[uWAGA TYLKO DLA MOCNYCH ŻOŁĄDKÓW] ja po 15 minutach padłem po prostu już mi się obiad cofał...

Swoją drogą krwio-tryski jakich nie powstydziłby się punisher a Blad'e przy tym wymięka od nadmiaru :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy w cda? hmmm wolałbym dodatkowe demko lub mniejszą pełną wersję, ogółem mogłoby ich nie być bo i tak ich nie oglądam :)

a jak już o filmy z grami chodzi to wstawcie jakiś filmik z kaszanką będzie z czego się pośmiać :D

a jeśli chodzi o filmy filmowe to dajcie martwice mózgu tę ze zwierzakami

[uWAGA TYLKO DLA MOCNYCH ŻOŁĄDKÓW] ja po 15 minutach padłem po prostu już mi się obiad cofał...

Swoją drogą krwio-tryski jakich nie powstydziłby się punisher a Blad'e przy tym wymięka od nadmiaru :P

Popieram wniosek odnośnie dodania gameplaya z kaszanki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

A ja tam wolę, żeby CDA inwestowało w pismo lub pełniaki. Po film zawsze mogę się udać do wypożyczalni, a co z tego jak obejrzę go z trzy miesiące po premierze. Wrażenie też to samo (o ile jakiś namolny kolega Ci nie opowiedział, dlatego jak ktoś zaczyna temat o filmie którego nie widziałem, zajmuję się od razu czymś innym).

Wolę więcej ciekawych rzeczy do poczytania lub lepsze pełniaki niż filmy, które mogę obejrzeć prędzej czy później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę, żeby CDA inwestowało w pismo lub pełniaki. Po film zawsze mogę się udać do wypożyczalni, a co z tego jak obejrzę go z trzy miesiące po premierze. Wrażenie też to samo (o ile jakiś namolny kolega Ci nie opowiedział, dlatego jak ktoś zaczyna temat o filmie którego nie widziałem, zajmuję się od razu czymś innym).

Wolę więcej ciekawych rzeczy do poczytania lub lepsze pełniaki niż filmy, które mogę obejrzeć prędzej czy później.

W pełni się z tobą zgadzam. Cd-Action jest pismem o grach więc nie robmy z niego za wszechstronnego magazynu, ja tak jak ty wolałbym żeby pieniądze były inwestowane w dobre pelniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg w ogole notujesz jakos wynik tego wszystkiego? ;p

A tak co do tematu to ... filmy? Stanowcze nie, to nie jest czasopismo dla maniakow filmow, seriali i innego takiego. Poza tym film okolo 100min. w AVI zajmuje okolo 700mb, a to jest jedna dobra (co prawda dosc wiekowa) gierka (np: HoMM II ;p) a jakbyscie chcieli cale DVD wrzucac to ... ajj... Takie moje zdanie...

@down

OMG ... no comments ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy? Na początku myślałem że chodzi o trailery i gameplaye, ale widzę że chodzi takie, jakie puszczają w kinach i telewizji, więc interweniuję. TO JEST CZASOPISMO DLA GRACZY, nie dla filmowych maniaków. Dla mnie wystarczą gameplaye i trailery, ale filmy? No, jeśli byłyby na podstawie gry i JAKO BONUS do czasopisma, to nawet fajny prezent, np. na numer urodzinowy. Ale dawać np. "Nagi instynkt" to bez sensu. Jak już to na podstawie gry i jako bonus, nie podwyższający ceny magazynu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Filmy, książki to byłby dobry pomysł szkopuł w tym jakie ? :) Jeśli chodzi o książki mam propozycje ostatnio głośno jest w okół Stalkera więc coś braci Strugacckich było by na czasie np Piknikos jakiś radioaktywny :) ja właśnie Stalkerowskiemu klimatowi zawdzięczam poznanie książek takich jak "Trudno Być Bogiem" polecam jak ktoś już wcześniej napisał "zupełnie niespotykana jazda" pozdro dla ©ONANA moim zdaniem recka miesiąca ;). A tak seriosos myślę, że takie akcje typu. recka + książka o podobnej tematyce jak w przypadku stalkera tudzież gra + ksiażka mogła by pozytywnie wpłynąć na nas czytelników :). Wiem, że troszkę odbiłem od meritum tematu ale myślę, że warto podjąć dyskusje na taki właśnie temat gra jest warta świeczki :) oczywiście nie mam pojęcia jakie są związane z tym koszty, ale przy nakładzie 400 tysiaczków jakieś opowiadanko pewnie dało by się wcisnąć. Pozdrawiam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...