Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

Gdybym miał wybrać pomiędzy kolejnym crapem a jakimś klasykiem filmowym, to wybrałbym oczywiście film. Zależy też jakiego typu byłyby to filmy, bo jak np. związne niby z grą 'Super Mario Brs." to ja dziękuje bardzo. Ale powinno być jakieś głosowanie sms odnośnie jaki film miałby się ukazać np: 300 lub Spiderman 3 w HD wszytskie filmy oczywiście i jeszcze paczkę kukurydzy do własnego zrobienia...no ludzieeeee, CD-Action to pismo o grach a nie Naj czy inna Tina w którym macie filmy:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gdybym miał wybrać pomiędzy kolejnym crapem a jakimś klasykiem filmowym, to wybrałbym oczywiście film. Zależy też jakiego typu byłyby to filmy, bo jak np. związne niby z grą 'Super Mario Brs." to ja dziękuje bardzo. Ale powinno być jakieś głosowanie sms odnośnie jaki film miałby się ukazać np: 300 lub Spiderman 3 w HD wszytskie filmy oczywiście i jeszcze paczkę kukurydzy do własnego zrobienia...no ludzieeeee, CD-Action to pismo o grach a nie Naj czy inna Tina w którym macie filmy:P

Pięknie ujęte.

Jakie będą najpopularniejsze typy w takim idiotele - "jaki film dodać?"

Wolę nie wiedzieć, a tak dajmy MacAbrze pole do popisu w zdobywaniu pełnych wersji gier!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę - jestem na tak, zwłaszcza jeśliby były to klasyki (wspomniany wczesniej przeze mnie Kurosawa, czy klasyka SF - Moontrap, Screamers, Nemesis, Knights). Najlepiej w oddzielnym DVD bo ładniej to wygląda.

EDIT

Kolekcja złożona np. z:

Cyborg http://www.imdb.com/title/tt0097138/

Amerykański cyborg: http://www.filmweb.pl/Ameryka%C5%84ski+cyb...,Film,id=210260

Ostatni Brzeg: http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=6398

Filmy już niemłode ale z ikrą. I ktos mógłby je w końcu wydać na DVD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę - jestem na tak, zwłaszcza jeśliby były to klasyki (wspomniany wczesniej przeze mnie Kurosawa, czy klasyka SF - Moontrap, Screamers, Nemesis, Knights). Najlepiej w oddzielnym DVD bo ładniej to wygląda.

Może jeszcze z kokardką, co? :P

Nie ma to jak filmy, które są pożądane przez większość czytelników... no, bo ja nie słyszałem o żadnym z powyższych, a i SF nie jest jakoś takim najpopularniejszym gatunkiem.

Po raz kolejny - Filmy w DVD-Action to bezsens.

Aha, i gratulacje z powodu wydrukowania listu w AR, De99ial!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie?Ale pod jednym warunkiem że nie będzie to kosztem gier a i żeby cena nie skoczyła za bardzo(najlepiej oczywiście w ogóle :? ) jeżeli te warunki zostaną spełnione to nie widzę problemu, i jeżeli tak się stanie jak napisałem to jeszcze jedno trzeba zrobić: dla np Boldbaatar'a proponuje dodatkową opcje żeby sprzedawczyni w kiosku(kioskach,sklepach wszędzie tam gdzie cda sprzedają) miała fotki wszystkich tych którzy mówią/piszą/myślą:

Filmy w cda to najgorszy z możliwych pomysłów.
(wymagało to by jakiejś rejestracji wszystkich takich użytkowników-najlepiej płatnej, na stronce własną fotkę trzeba by było wysłać, cda by zarobiło troszku:D tyle że cena takiej rejestracji musiał by być na tyle wysoka by się opłacało rozsyłać tyle papieru z zdjęciami do każdego punktu z cda:P i pewnie sprzedającemu też w łapę trza by było dać żeby sumiennie wypełniał swój nowy obowiązek;P) i gdy tylko zauważy takiego delikwenta to pospiesznie odczepi filmik od gazety(trzeba wymyślić jakiś system mocowania płytek z filmem do cda tak aby łatwo było tym biednym sprzedawcą szybko się go pozbyć w razie potrzeby i nie denerwować zatwardziałego czytelnika pism !TYLKO! o grach komputerowych bo przecież jak by chciał obejrzeć film to by kupił pismo o filmach prawda??:P i wydał kolejne 15 zł... )A i oczywiście w samym piśmie nie może być wzmianki o żadnym filmie bo Pan FilmyWCDAToNajwiększaGłupotaNaŚwieciePowinniRostrzelaćKażdegoKtoMyśliInacz

ejNiżJa wpadnie w złość jeszcze żyłka mu pęknie, serce siądzie albo w amoku zbije paru Bogu winnych przechodniów(tak tak a potem sprawa w sądzie że to gry i gazety :P o grach komputerowych są odpowiedzialne za przemoc na ulicy ;P) Oczywiście będzie to kolejny argument dla naszych kochanych gadających głów że gry to zło i trzeba to zło wyplenić świętym ogniem z polskich/katolickich domów!:D To dopiero będzie jazda!Już widzę te wiadomości"CBWZG(Centralne Biuro Walki Z Grami) rozbiło kolejną szajkę nałogowych graczy, aresztowano trzech 15-latków,przywódca miał przy sobie gamboy'a z tetrisem a ponadto w jego domu znaleziono pacman'a, każdemu grozi do 20 lat więzienia...". Tak... armagedon... a redakcje cda pewnie by rozstrzelano, albo stali by się oni groźnymi przywódcami podziemnego ruchu oporu na rzecz graczy(CD-Freedom albo coś w ten deseń:P ), nielegalne gazetki, ulotki, walka z rządem,wroga propaganda("Grasz przegrywasz"),oj kaczory są do tego zdolne a jeszcze te pomysły tatusia Giertycha o zgrozo! :shock: A rydzyka widział bym na stanowisku głównego komisarza do spraw ścigania graczy by się tam sprawdził chłop,ucieszył na pewno, ach te Ci wszyscy nastoletni gładcy chłopcy do przesłuchania...fuj! Poleciałem? Chyba tak:/ Tak naprawdę chodzi mi o to żebyście ludzie nie myśleli wybiórczo, tylko panoramicznie.Patrzcie dalej niż na czubek własnego nosa i nie odrzucajcie niekiedy naprawdę dobrych pomysłów wymagających jedynie trochę doszlifowania i dogadania, bo nie patrząc za horyzont stoicie w miejscu.Tak dla filmów w cda!Byle nie kosztem gier i naszych kieszeni(w sensie takim żę jeżeli cda będzie kosztować o 3 zł więcej a dadzą świetny filmik to spox,gorzej jeżeli będzie to o 10 zł więcej,ale myślę że i wtedy dużo osób zagryzie zęby i kupi cda, ludzie którzy kupują cda regularnie mają duże zaufanie i tak łatwo nie zrezygnują, mimo wszystko trudno zrazić typka do kupna kolejnego nr jeżeli w szafce ma wszystkie poprzednie numery(i podrywa na to laski:P), jest to tak samo prawdopodobne jak zmiana religij przez prawdziwie zatwardziałego katolika na muzułmanizm tylko dlatego że jego Bóg nagle powiedział że siódmego dnia nie ma już laby...:P A Ci co kupują od czasu do czasu tylko np dla wybranej gierki?Nic, cda ich nie straci,nadal będą kupować tak jak wcześniej, bo taka podwyżka ceny ich nie rusz jeżeli kupują cda od czasu do czasu to mają mniejszy wydatek niż Ci co kupują co miesiąc... A mało tego, znajdą się jeszcze tacy co kupią cda wyłącznie dla tego nieszczęsnego filmu, bo akurat zawsze chcieli go obejrzeć, słyszeli o nim czy coś... racja można powiedzieć że filmy tak nie przyciągają że przecież można sobie ściągnąć z netu za darmo(czyt. ukraść)nawet jak taki delikwent nie ma u siebie stałki do kolegi wpadnie bo przecież samemu głupio tak kraść nie?No dobrze ale przecież każdą grę która ukazała się w cda można było tak samo jak te filmy sobie ukraść i to zazwyczaj na długo przed ukazaniem się tej gry w pisemku... A jednak ludzie kupują cda, jest to największy(i najlepszy według mnie:D)miesięcznik o grach w Polsce!Najlepiej sprzedawany! Mimo że każdy jego produkt który wnosi płatnie(dla nas w sensie) na rynek można było(i nadal jest taka możliwość) sobie za darmo ściągnąć!PODSUMOWUJĄC STWIERDZAM ŻE CDA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ GRY!!I TO SIĘ NIE ZMIENI NAWET JEŻELI DO OFERTY CDA DODAMY FILMY!!WIĘC JEŻELI JESTEŚCIE PRAWDZIWYMI FANAMI CDA NIE BÓJCIE SIE TAK TYCH FILMÓW!!! Takie jest moje zdanie, uważacie że się mylę?Udowodnijcie mi to a schylę czoło i przyznam racje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że jest mało dobrych filmów związanych z grami. Lepiej już nie ograniczać tematyki, bo i tak ciężko umieścić coś interesującego. Osobiście nie jestem zwolennikiem filmów w CDA. Są inne gazety/czasopisma, które je oferują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze z kokardką, co? Razz

A czemu nie? Jak da rade to mi ta kokardka przeszkadzać nie będzie ;)

Nie ma to jak filmy, które są pożądane przez większość czytelników... no, bo ja nie słyszałem o żadnym z powyższych, a i SF nie jest jakoś takim najpopularniejszym gatunkiem.

Spójrz na daty produkcji i pomyśl, czy byłeś wtedy na świecie. To klasyka z klasyki, nieśmiertelna a cholernie trudno dostępna. Jestem pewien, że wydając któryś z tych filmów CDA zdobyłoby nowych klientów.

I dlaczego na osobnym DVD? B jakoś nie wyobrażam sobie wrzucania płytki normalnego covera do stacjonarnego odtwarzacza - mogłoby to zaowocować problemami.

Aha, i gratulacje z powodu wydrukowania listu w AR, De99ial!

W tym numerze w "złowione w sieci" a w poprzednim normalny list. Tylko, że ja jakoś tego za wielki sukces nie uważam - ot napisałem, Smug postanowił zamieścić i tyle. Ale dzięki tak czy inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Spójrz na daty produkcji i pomyśl, czy byłeś wtedy na świecie. To klasyka z klasyki, nieśmiertelna a cholernie trudno dostępna. Jestem pewien, że wydając któryś z tych filmów CDA zdobyłoby nowych klientów.

k:W sumie masz rację - czasem gra warta jest świeczki (tzn. film). I byłby to niepierwszy raz jak Mac daje polską premierę. Trochę się zapędziłem - oczywiście wiem, że oglądalność danego dzieła nie znaczy, o tym, czy jest dobre.

I dlaczego na osobnym DVD? B jakoś nie wyobrażam sobie wrzucania płytki normalnego covera do stacjonarnego odtwarzacza - mogłoby to zaowocować problemami.

k: Mądre, ale problem w tym, że wtedy DVD-Action miałoby 2 płyty, czyli ew. mogłoby więcej kosztować (chociaż - w sumie - DVD i CD niewiele różnią się w cenie, a swojego czasu można było wybrać między 1 DVD, a 4 CD...).

W tym numerze w "złowione w sieci" a w poprzednim normalny list. Tylko, że ja jakoś tego za wielki sukces nie uważam - ot napisałem, Smug postanowił zamieścić i tyle. Ale dzięki tak czy inaczej.

k: Jak moj post ukazał się w "Schwytane w Sieci" podad 1,5 roku po jego zamieszczeniu na forum, to byłem tyle dumny, co zdziwiony. Wnioskuję, że to nie jest wcale tak łatwe osiągnięcie, a i Smugg ma prawdopodobnie jakąś kolejkę zaległych postów czekających na publikację...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ludzie!Niech ktos mi pomoze.Kiedyś na ktoryms Cover Cd był taki filmik z CDA w roli głównej w którym jeden koleś gonił drugiego kolesia który miał CDA w ręku(nie jestem pewien który koleś miał owe CDA).Gdzie go znajde?Juz nie pamietam na którym to było Coverze nawet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!Niech ktos mi pomoze.Kiedyś na ktoryms Cover Cd był taki filmik z CDA w roli głównej w którym jeden koleś gonił drugiego kolesia który miał CDA w ręku(nie jestem pewien który koleś miał owe CDA).Gdzie go znajde?Juz nie pamietam na którym to było Coverze nawet
Takie pytanie pasuje bardziej do tematu „Kąciki na cover CD”, ale skoro już napisałeś. Prawdopodobnie chodzi Ci o film nadesłany na konkurs Ghosta. Nie wiem, na którym coverze był, ale jest tu: http://www.cdaction.pl/konkursghosta/Multi...multimedia.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie pasuje bardziej do tematu „Kąciki na cover CD”, ale skoro już napisałeś. Prawdopodobnie chodzi Ci o film nadesłany na konkurs Ghosta. Nie wiem, na którym coverze był, ale jest tu: http://www.cdaction.pl/konkursghosta/Multi...multimedia.html

No ale ten temat jest o filmach zamieszczanych do CDA!Tak wiec nie popełniłem chyba żadnego błędu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy puszczam jeden z filmów który odtwarza się za pomocą windows media player-a zamiast normalnego obrazu mam ten sam film tylko że w innych kolorach np. różowy zielony Żółty. co mam zrobić? (problem powtarza się w każdej z gazet, i podczas ogłądania filmów w necie.)POMÓŻCIE!!!!!!! :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy puszczam jeden z filmów który odtwarza się za pomocą windows media player-a zamiast normalnego obrazu mam ten sam film tylko że w innych kolorach np. różowy zielony Żółty. co mam zrobić? (problem powtarza się w każdej z gazet, i podczas ogłądania filmów w necie.)POMÓŻCIE!!!!!!! :cry:

Zainstaluj kodeki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o trailery...nie mam absolutnie nic przeciwko,a jeśli chodzi o filmiki w bonusach...super :D

Szkoda jednak,że nie wyrywacie więcej filmików związanych ze sportem :twisted: Mistrzowie ping-ponga wymiatają :) Albo fajne pomyłki piłkarskie były w którymś numerze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pamiętam jak CDA dawało filmy,i nie były to wcalle gnioty ale najlepszewgmnie,lepsze od tych co dają w tinach,kolezankach,modach,stylach i innych szitach i szmatławcach.Przykładem mogą być Blair witch project Extra horror!!!,czy Godzilla były one bardzo dawno,nadchodzi lato może czas panie Smuggler aby coś dać znów z klasyki Kina:).POzdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze, że dodawanie filmów do CDA wcale nuie byłoby złym pomysłem, wręcz przeciwnie, byłby to dobry pomysł. Nie mówię żeby dodawać filmy zamiast gier, ale np. dodawać jakiś fajny film (oczywiście nie za nowy, bo wtedy nie mielibyście kasy na gry), co drugi miesiąc. Oczywiście nie można zapominać o grach; przecież CDA jest pismem o sprzęcie i grach, ale raz na jakiś czas nic by się nie stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie filmy w CDA są zupełnie obojętne. Mogą być - mi to nie przeszkadza ale raczej wątpię abym jakiś z nich obejrzał. Na kompie to nie ma sensu a do telewizorka nie mam odtwarzacza dvd... Potrafie jednak zrozumieć tych którzy je chcą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...