Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

Nie można wszystkim dogodzić... Zawsze będą narzekania (nawet na to, że w tym numerze będzie Bad Day L.A. niektórzy narzekają :P ) i niestety nie można ich uniknąć. Nawet jak dasz jakiś film, który niedawno wyszedł (jakbyś np. dał Epoke Lodowcową 2, to by większość się cieszyła, ale sporo by było osób które napisałyby "co wy kreskówki do pisma o grach dajecie?") to będą niezadowoleni.

Ale z wymienionych propozycji, chyba ankieta w numerze, rzeczywiście jest najlepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja tam takich wymogów nie mam, ale bym z chęcią zobaczył w CDA jakiś fajny film na święta(czyli albo w numerze grudniowym albo XIII). Najlepiej jakąś komedię, bo nie wiem dlaczego, ale święta mnie nie nastawiają na oglądanie horrorów. Może być też fajna sensacja. Albo najlepiej dwa w jednym: albo któraś z zabójczych broni albo nieśmiertelny Gliniarz z Beverly Hills:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naga broń i Gliniarz to uciecha dla gawiedzi. Ale mogło by być coś bardziej mrocznego klimatycznego i kultowego . Milczenie owiec :D dobry film albo Siedem . Nop ale może się okazać że dostaniemy Ośmiornicę 1 i 2 albo Szczęki 2 i 3 :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawać filmy do CDA? Według mnie to średni poziom. Bo:

1.Film nie musi się wszystkim podobać. >> A gry sie podobają rozumiem?

2.To może oznaczać podniesienie ceny pisma. >> a bonus na DVD podnosi cene?

3.Mniej miejsca na inne rzeczy. >> a kto powiedział że ma być film na płycie razem z grami ?

Ale to tylko moja opinia.

Coś słabe te twoje argumenty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą byc filmy w CDA. Najlepiej regularnie np. co 5 czy 6 miesiecy jeden, najlepiej komedia, cos pokroju epoka lodowcowa 2, lub, auta it.p, lub mogą byc jakies sensacyjne lub thillery, wszystkie trzy gatunki popieram. W koncu jak stwierdził smugg, nie samymi grami człowiek zyjze (bodaj nr sierpniowy z '06, AR)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie mówiłem, że gry się podobają. >> ale mówisz że filmy się nie bedą podobać

2.Nie, niepodnosi. I co z tego, nie mówiłem o DVD. >> więc się zastanów o co ci chodzi

3.No to gdzie miałby być? >> A gdzie był "Blair Witch Project'?

mogą byc filmy w CDA. Najlepiej regularnie np. co 5 czy 6 miesiecy jeden, najlepiej komedia, cos pokroju epoka lodowcowa 2, lub, auta it.p, lub mogą byc jakies sensacyjne lub thillery, wszystkie trzy gatunki popieram. W koncu jak stwierdził smugg, nie samymi grami człowiek zyjze (bodaj nr sierpniowy z '06, AR)

a ja popieram 3 inne i co wtedy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby fajnie, ale:

Skąd wziąśc kasę na filmy wymienione przez milosza?

Oni naprawdę nie mają drukarni pieniędzy (może :P)

Poza tym:

W grę gra się dłużej niż ogląda film... (chyba, że Maluch racer, ew. Sin: episodes, ale to już dłuższy film by musiał być.)

Niech będą filmy, ale nie za często i nigdy kosztem DOBREJ pełnej wersji (powtarzam się :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie mówiłem, że gry się podobają. >> ale mówisz że filmy się nie bedą podobać

2.Nie, niepodnosi. I co z tego, nie mówiłem o DVD. >> więc się zastanów o co ci chodzi

3.No to gdzie miałby być? >> A gdzie był "Blair Witch Project'?

mogą byc filmy w CDA. Najlepiej regularnie np. co 5 czy 6 miesiecy jeden, najlepiej komedia, cos pokroju epoka lodowcowa 2, lub, auta it.p, lub mogą byc jakies sensacyjne lub thillery, wszystkie trzy gatunki popieram. W koncu jak stwierdził smugg, nie samymi grami człowiek zyjze (bodaj nr sierpniowy z '06, AR)

a ja popieram 3 inne i co wtedy ?

1.Że mogą się nie podobać.

3.Nie wiem gdzie był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm jednak jak sobie przypomne to gazetka za jakie ś 2zł dała film Kill Bill .

Bardzo dobry filmik który się przyjemnie ogląda. Jest jeszcze więcej takich starszych prodókcji do których mozna by powrócić . I chyba taka droga licencja na nie nie jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film w CD-ACTION to dobry pomysł.Wydaje mi się jednak,że powinniście dodawać jakiś film na jesień(wiadomo-dzień krótki,pogoda deszczowa) fajnie wtedy byloby dostać jakiś fajny film i go obejrzeć.Co do rodzaju filmu to można by np. w lipcu lub sierpniu dać ankietę w CDA z np.trzema filmami do wyboru a czytelnicy wybierali by sms-em jaki film chcieli by na jesień.Film który zdobyłby najwięcej głosów dołączałoby sie do październikowego lub listopadowego numeru CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak statsiarstwo nie? =p

A co do filmów: wydaje mi się, że powinniście raz na jakiś czas dać filmik. MK, czy BWP były świetne, więc jestem pewny, że wymyślilibyście jaki pożądny film dać =] jak na razie się nie zawiodłem tylko... te filmy coś żadko wychodzą =/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za dodawaniem filmów do CDA. Tylko, na litość Boską, niech to będą filmy ściśle związane z tematyką pisma i reprezentujące "jaki taki" poziom. Może tak zamiast załączania do pisma Godzilli czy też pilotażowego odcinka MK pójdziecie w ślady CKM i zaoferujecie choćby Resident Evil bądź nawet X-MAN'ów hę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...