Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
mnie to nie interesuje ze ktos niema HBO ja niechce miec w cda filmów

a nas to nie interesuje, że ciebie to nieinteresuje. Interesuje mnie za to twoja koślawa ortografia. A ja tak jak pewnie wiele osób jestem za filmami w CDA. Powiedzmy raz na rok. Byle dobrymi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to nie interesuje ze ktos niema HBO ja niechce miec w cda filmów

są przeciez inne gazety z filmami jest emul to możesz se sciągnąc mozesz od kumli pozyczyc to po co w cda jeszcze !?

Z twoich wypowiedzi wynika, że inni cię nie obchodzą i myślisz tylko o sobie. Na forum każdy ma prawo wypowiedzieć się i go to g**** interesuje, że tobie się to nie podoba.

A wracając do tematu ja jestem za filmami w CDA tylko jeżeli cena pisma nie ulegnie zmianie. Z Blair Witch Project udało sie to zrobić, więc czemu nie udałoby się to jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Po pierwsze - ortografia - musiałem chyba z 3 razy czytać twoją wypowiedź, aby cokolwiek z niej zrozumieć (niewiele błędów - OK - sam chyba tyle robię, ale tyle co ty masz - ehm....) "

raz - ja bym proponował żeby w AR błędy były napisane innym kolorem albo jakos inaczej bo mnie to wkurza i przez to mam 3 z polskiego ^&

dwa -albo usunąć błędy z AR^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Po pierwsze - ortografia - musiałem chyba z 3 razy czytać twoją wypowiedź, aby cokolwiek z niej zrozumieć (niewiele błędów - OK - sam chyba tyle robię, ale tyle co ty masz - ehm....) "

raz - ja bym proponował żeby w AR błędy były napisane innym kolorem albo jakos inaczej bo mnie to wkurza i przez to mam 3 z polskiego ^&

dwa -albo usunąć błędy z AR^

A co kutfa mają wspulnego błędy ortograficzne z filmami ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem :? Ja używam google toolbar klikasz check i ci poprawia błędy trudne ?

Van Helsnig :twisted: Blech widziałem z tego jest taki horror jak z krowy odrzutowiec.

Najprawdopodobniej lub najlepiej żeby wypuścili tron. Raz w życiu ten fil widziałem ale robił wrażenie. Teraz te jego efekty specjalne można na byle kompku zrobić ale w tedy to było coś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozta tym widziałeś ile kosztuje jakaś wersja Photoshopa? Nie będę wogóle mówił o wersji CS2... A programy do CDA już są dodawane...

Van Helsing - w gruncie rzeczy... czemu nie?

Hellboy - fuj! nie dla mnie... ja sam jestem fanem HB i mi ten film się nie spodobał (dość ostro zmieniona fabuła... zupełnie nie ten klimat...), ale nie znającym HB może się spodobać...

Matrix - Brrr... wolę nie wiedzieć, ile CDA by to kosztowało... na pewno w takim numerku wszyscy by narzekali na pełne wersje ;)

P.S. A o grze dotyczącej HB już nie wspominajmy... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy tak ale te na podstawie gier (choćby i badziewne) typu Alone in the dark :) , Resident Evil 1,2 ; Doom sporo ich jest...

Więc uważasz że Doom i resident Evil 1,2 to badziew? Przecierz te filmy są [beeep]iste (prucz alone in the dark)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniliśmy na tym forum wiele filmowych tytułów... Lecz mam ich jeszcze więcej:

-SinCity- kolejny komiksowy film...

-Peter Jacksons King Kong- wspaniały film "władcy oskarów", jeśli nie PJKK to może Mighty Joe lub The Son of KingKong...

-Ostatni smok- moim zdaniem najlepszy film osadzony w czasach średniowiecza...

-Solaris- Nie wiem co to jest, ale grał w tym Michael Ironside (ten co podkłada głos pod Sama Fishera w grze SplinterCell...)!

-Gladiator- chyba nie muszę się tłumaczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w pismach to czesto bardzo dobry pomysł ale problem polega na tym, że jak przynajmniej mi się zdaję bedą to filmy związane z grami. Takie filmy niestety bardzo czesto są naprawde kiepskie(wiwat uwe boll! ;) ) i zamiast tego wole fajną gierke.

Pełne wersje zostawmy czasopismom o grach, a filmy czasopismom o tematyce filmowej. Bo i tak można mieć tanio dobry film za nie wiele, a nie stracimy przy tym czegoś ciekawego co mogło zostać wrzucone na krążek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...