Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Eeeeh, co do filmów: to ja nie mówiłbym że to dobry pomysł, ponieważ:

:arrow: Albo cena kosmicznie by wzrosła

:arrow: Albo i filmy byłyby tak stare że się płakać chce.

Żebyście tak do każdego numeru dodawali filmy na czasie. Ooooo to ukłon! Zarzućcie film "Czerwony kapture - prawdziwa historia". Albo lepiej: "epoka lodowcowa II - odwilż".

Gdyby cena poszła do 30 zł, nie przestałbym kupować. Więc może to przemyślisz Smugg? Niech ktoś powie że to jest zły pomysł!

Można zrobić tak jak mówisz ale najczęściej co 6 miesięcy bo by nikt nie chciał kupować, lub zrobić wtedy jak napisałem kilka godzin wcześniej. hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeh, co do filmów: to ja nie mówiłbym że to dobry pomysł, ponieważ:

:arrow: Albo cena kosmicznie by wzrosła

:arrow: Albo i filmy byłyby tak stare że się płakać chce.

Żebyście tak do każdego numeru dodawali filmy na czasie. Ooooo to ukłon! Zarzućcie film "Czerwony kapture - prawdziwa historia". Albo lepiej: "epoka lodowcowa II - odwilż".

Gdyby cena poszła do 30 zł, nie przestałbym kupować. Więc może to przemyślisz Smugg? Niech ktoś powie że to jest zły pomysł!

Czerwonego kaputrka czy Epoke lodowcowa 2 to oni za 30 zl moga wrzucic ale za min. 2 lata....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeh, co do filmów: to ja nie mówiłbym że to dobry pomysł, ponieważ:

:arrow: Albo cena kosmicznie by wzrosła

:arrow: Albo i filmy byłyby tak stare że się płakać chce.

Żebyście tak do każdego numeru dodawali filmy na czasie. Ooooo to ukłon! Zarzućcie film "Czerwony kapture - prawdziwa historia". Albo lepiej: "epoka lodowcowa II - odwilż".

Gdyby cena poszła do 30 zł, nie przestałbym kupować. Więc może to przemyślisz Smugg? Niech ktoś powie że to jest zły pomysł!

To jest zły pomysł. :P Po pierwsze nie ma szans żeby jakikolwiek magazyn dostał licencję na tak nowe filmy, producent musi najpierw swoje zarobić na sprzedaży biletów kinowych, a później ze sprzedaży DVD. Po drugie, w czym przeszkadzają ci stare filmy? Imo, współczesne "dzieła kinematografii" są zwyczajną tandetą w porównaniu do genialnych filmów takich jak "Shawshank Redemption", "The Shining", czy chociażby serii horrorów "Friday the 13th”, „Nightmare on elms street" lub "texas chainsaw massacre", filmy grozy w starym dobrym stylu, nie to, co teraz, japońskie horrory, na początku było to coś nowego, ale dajcie już spokój... Przechodząc do sedna, jeśli filmy w cda to tylko stare i dobre klasyki, o ile nie oznaczałoby to wzrostu ceny o więcej niż parę złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzyć mi nikt nie zabroni :wink: . A w ogóle to i tak nie ma szans. Chyba że ci z CDA ściągaliby z internetu filmy i wrzucali je na płyty (piraty na nasze nieszczescie). Jest w sumie taki program "nero burn" czy coś takiego, i mozna w nim "wypalać"

grafikę na płytach. Szkoda tylko że to nielegalne :?

CDA mogłoby być "tajnie wydawanym czasopismem".

Eeech, ale narazie to możemy ich tulko namawiać na lepsze pełne wersje :roll:

SMUGGLER: jesli to czytasz, muszę ci jeszcze raz poweidzieć: CHCEMY LEPSZYCH PEŁNYCH WERSJI! Please! :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że to zły pomysł. Cd-Action to pismo o grach i dla graczy, a nie dla kinomanów. Jak chcecie film obejrzeć to do kina lećcie. Z resztą , nawet gdyby w Cd-A pojawiać zaczęły si filmy, i nawet gdyby były to nowości, to ludzie zaczęli by mędzić "eee, a dlaczego film aaa, wolałbym bbbb , bo aaaa ściągnąłem wczoraj z neta" . Nie komplikujmy sprawy, bo CD-A jest juz świtnym pismem, a nie spieprzyć tego, to tez sztuka, a my im tylko to utrudniamy. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej filmów w CD-Action! Nie spodziewałem się nigdy, że Blair Witch Project jest tak wspaniały! Jeżeli mielbyście dawać filmy na tak wysokim poziomie (data premiery światowej filmu nie jest ważna, mogą być nawet sprzed 50 lat) to dawajcie ich więcej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadałem się jeszcze na temat filmów w CDA, więc pora to nadrobić. Moim zdaniem filmy w CDA powinny być zamieszczane sporadycznie i pasujące do tematyki czasopisma komputerowego, np. w przyszłości mogłby zostać zamieszczony film pokroju Kronik Riddrica (czy jak to się pisze). Zaś dla polsich komedii, melodramatów, filmów obyczajowych i musicali mówię stanowcze nie. Gdyż nie chciałbym, aby tak szacowne czasopismo jak CD-Action parało się metodami marketingowymi jak w przypadku prasy kobiecej. Wolę kilka stron więcej magazynu, niż płytę z takim filmem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHCEMY LEPSZYCH PEŁNYCH WERSJI! Please! :o
Kwsetia gustu. Mi pasują w każdym numerze skradanki na Coverze, ale jak widać tobie nie pasują i chciałbyś coś innego, np: symulator dwupłatowców (spokojnie tylko tak zakładam :) ), od którego mnie wręcz odrzuca. Jak na razie, porównując gry z coverów w CD-A i innych pism, to na prowadzeniu jest zdecydowanie ta pierwsza, ponieważ od początku roku średnio co numer daje jedną "dobrą" grę (Settlers 3, Xpand Rally, Hitman 2, Splinter Cell, Gothic), wiec i tak nie ma co narzekać. I aby nie zrobił się z tego malutki off-top, to:
Ja uważam że to zły pomysł. Cd-Action to pismo o grach i dla graczy, a nie dla kinomanów. Jak chcecie film obejrzeć to do kina lećcie.

Dokładnie, a ja dodam jeszcze jedną rzecz. Jeżeli tak bardzo komuś zależy na filmach, to kupuje sobie czasopisma związane bezpośrednio z tą tematyką, a nastały takie czasy, że nawet zwykła Pani Domu je ma. Jednak mam pewne ALE. Jeżeli to jest film, który w jakiś sposób wiąże się z tematyką gier, to czemu nie, mi to nie przeszkadza. Tylko niech to będzie tzw: bonus na DVD, a nie danie główne. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz, żeby Cd-Action zamieniło się w Tinę, albo Naj czy tam jakieś inne "babskie" (przepraszam za to określenie wszystkie kobiety ;) ) gazety? Bo ja stanowczo nie!!!! I pewnie większość czytelników Cd-Action również tego nie chce. Jak będą chcieli to dodadzą jakiś fajny, kultowy film. Jak nie to nie, nic się nie stanie. Przecież to jest czasopismo o grach komputerowych, a nie o filmach. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w CDA mogą być, byle nie za często (zgadzam się z poprzednikiem). Poza tym liczę na to, że filmy w CDA będą dobre, tzn. bardzo śmieszne(komedia) :lol: /z przesłaniem :roll: /straszne (horror) :shock: /intrygujące(psychologiczny/thriller) :?: . "Blair with project" był pomiedzy straszne a intrygujące, czyli MOIM CALKOWICIE SUBIEKTYWNYM ZDANIEM, był nie zbyt dobry (z góry przepraszam fanow tej pozycji :-)).Mam nadzieję, że teraz będzie tylko (znów subiektywizm) lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już dajecie to dawajcie młodzieżowe, takie jak American Pie, Scary Movie... Daliście BWP i to był bardzo dobry ruch. :wink:

Może jednak coś bardziej ambitnego.

Chyba mi nie powiesz że stawiasz na równi BLP i SC lub AP. :roll:

Wiesz, BWP jest lepsze ale to są różne typy filmów. CDA czyta przedewszystkim młodzież (gimnazjaliści i licealiści), oczywiście są też osoby starsze. Z tego względu, gdy ktoś kto wcześniej nie kupował CDA (nie wiedział o nim) i pewnego razu wejdzie do sklepu, patrzy a na półce jakieś czasopismo i gratis Starszny Film 3 to od razu kupi, nawet dziewczyny... Poczyta CDA i co miesiąc będzie kupował :) A jak wejdzie 16-latek do sklepu zobaczy ze do CDA "dorzucili" mega-wypas dokument o(nic mi nie przyszło do głowy :D ) albo jakiś stary romans to ej proszę... Bierzcie pod uwagę młodzież, ich jest jest więcej i są liczebniejsi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co sam jeszcze należę do młodzieży (i to wcale nie tej najstarszej), ale BWP jest filmem niepowtarzalnym, pozatym nie mam nic przeciwko komediom, ale lepiej żeby to były komedie na poziomie, a nie te które cieszą więkoszość społeczeństwa amerykańskiego (właściwie jedyne wątki to sex+narkotyki 8) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup se nowy komputer :wink:

Pozdro all :P:P:P:P

moj komp ma takie parametry:

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6600

Karta dźwiękowa: Sound Blaster Live! 24-Bit

Procesor: AMD Athlon XP 1700+

Pamięć Ram: 512 RAM

Twardy dysk: 160 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...