Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]

Polecane posty

Filmy fajna sprawa tylko jak będzie trzeba dopłacić to po paru numerach CDA będzie zmuszone do zaprzestania tego procederu =)

PS: Nie mam nic przeciwko, myślę, że jak w CDA dadzą film to coś porządnego =)

(tak jestem optymistą ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> nie cytujemy całych postów - Pzkw

Eeeeee.... <szok> Od kiedy to RE jest mangą? RE to świetny film akcji z piękną Millą Jovovich w roli głównej.

Co nie zmienia faktu, że pewnie sporo osób już widziało RE.. a nawet 3 części..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> uzasadnienie: patrz dwa posty wyżej - Pzkw

Nie chodziło mi o RE tylko o słowa z pierwszego zdania: Na pewno wielu graczy jest zainteresowanych mangą itp. filmy pełnometrażowe tego typu były by O.K.

I właśnie po części sam sobie odp bo po co dawać filmy, które większość i tak już widziała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety powiem NIE! Dodając jakiś film wiązało by się to pewnie z gorszymi pełniakami :/ .

Chętnie zobaczył bym animowane "Dead Space" ale jakby zależało mi na jego obejrzeniu to kupił bym DVD. Dlatego uważam, że zamieszczanie filmów w CDA to kiepski pomysł. Tym bardziej, że dodając jeden film na np. pół roku jest owiele większe prawdopodobieństwo na nietrafienie w czyjeś gusta niż w przypadku pełnych wersji których jet kilka na miesiąc z różnych gatunków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że bardzo dobrym rozwiązaniem są filmy na coverze tzw gempleye bo przynajmniej widać jak recenzent albo kolega za biurka się męczy z jakimś tytułem i to jakoś wpływa na satysfakcje że nie tylko my się męczymy. :devil: :devil: :drag: :drag: :drag:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam się za film na płycie nie obrażę, a jeszcze jakby to było nieco ambitniejsze kino raz na jakiś czas to już bym była zajarana jak gwizdek :icon_biggrin:

A na początek może nieco growe klimaty np. Dead space albo Devil may cry. A za jakiś czas np. 7 samurajów albo chociaż coś Spike'a Lee albo Juma Jarmuscha....się rozmarzyłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film w CDA - nie gupi pomysł. :D jednak strasznie trudno byłoby trafić w gusta wszystkich przy jednym podejściu..

Podoba mi sie też pomysł filmów z życia redakcji. :) Do tej pory było ich bardzo mało..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie również zabrać głos w tym temacie. Czytając wcześniejsze posty natknąłem się wiele razy na stwierdzenie: "filmom NIE! - bo CDA to czasopismo o grach". A guzik prawda. Skoro sami jego twórcy wielokrotnie podkreślają, że CDA nie jest "o grach", a "dla graczy".

Osobiście nie proponowałbym żadnych konkretnych tytułów - zdam się na gust redaktorów - po ok. dziesięciu latach lektury CDA mam do nich pełne zaufanie, jeśli chodzi o ich wrażliwość na treść, zarówno godną, jak i niegodną uwagi. A jeśli wybór redakcyjny nie trafi w czyjś gust - cóż z tego? Przecież zamieszczane na DVD gry też nie zawsze trafiają i nikt jakoś nie umiera z tego powodu.

I oczywiście bądźmy realistami - nie oczekujmy, że licencje na hollywoodzkie megaprodukcje będzie łatwo zdobyć. Nie orientuje się za bardzo w temacie pozyskiwania takich materiałów, ale czy byłaby większa szansa na jakieś dobre, oryginalne, europejskie lub azjatyckie kino? Za przykład niech tutaj posłużą dwie mniej popularne stacje TV - Ale Kino i Zone Europa. Kto ma - ten wie, kto nie ma - niech żałuje. Oczywiście nawet tam trafiają się niezłe gnioty, ale bardzo często można natknąć się także na prawdziwe perełki.

Podsumowując: filmy w CDA - jak najbardziej OK, ale pod jednym warunkiem - że nie zabiorą miejsca potrzebnego na dema, trailery itp :nonono:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio? :unsure:

w którym numerze można wiedzieć? :)

W numerze 07/2005 :biggrin: :biggrin:

Dziwne... nic takiego nie widzę... może ten film był w edycji DVD czy coś takiego? :P

bo ja tak się składa, że cały czas kupowałem wersję z CD :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio? :unsure:

w którym numerze można wiedzieć? :)

W numerze 07/2005 :biggrin: :biggrin:

Dziwne... nic takiego nie widzę... może ten film był w edycji DVD czy coś takiego? :P

bo ja tak się składa, że cały czas kupowałem wersję z CD :)

Tak, ten film był w tamtym czasie w edycji DVD i TYLKO w tej edycji...ja też miałem wtedy wersję CD i niestety nie mam tego filmu..:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że raz na kwartał by wystarczył. I mam na myśli filmy niszowe jak np Godzilla którą daliście w 2002 roku. Dla nas to będzie nowość ( obejrzeć jakiś nie-kasowy, nie-hoolywoodzki film) a dla was będzie to tańsza licencja, tu znowu korzyść dla nas że nie podniesiecie znacząco ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zainteresowałyby tematyką graczy (Tomb Raider, na przykład) to może być. Choć jeśli mają pożerać dysk kosztem gier, bonusów (czyli mówiąc prościej - standardów) to może tylko w numerach specjalnych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...