Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Crimsonland

Polecane posty

Mój najlepszy wynik to około 9mln z groszami. Chyba najlepsza broń to Jackhammer.Właśnie na niej nabiłem mój wynik. Tylko że dalej to trzeba mieć dużo szcześcia i nic pozatym. Muszą wypadać freezy, schildy, and firebullet ale już mają troche mniejsze znaczenie równie jak szybkie strzelanie. Gierka dobra jako malutki przerywnik. Kiedy masz mało czasu to włącz sobie Crimsonlanda jeśli lubisz coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się liczy TYLKO pierwszy Crimsonland (ten całkiem darmowy). W jakimś późniejszym widzialem nawet apteczki, co jest dla mnie zaprzeczeniem idei Crimsonlanda (czyli nieodwracalność losu, jak cię coś dziabnie to już nie da sie tego odwrócić) i jakieś dziwne brońki.

Ile mieliście najwięcej punktów w tym darmowym, pierwszym Crimsonie ? (bo piszecie cały czas tylko punkty z innych Crimsonów)

Ja ostatnio wyciągnąłem 130 tys i uważam że bez Bloody Mess i Lean Mean Exp Machine w pierwszych perkach nie ma szans na ponad 100 tys

I jeszcze jedno, udało wam sie wymyślić o co chodzi w Corrupted Hints w grze na dwóch ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...