Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Crimsonland

Polecane posty

Jaka szkoda, że to demko z Cda było ograniczone czasowo, a tak fajnie się grało. Chciałem powrócić do wersji 1.40 ( o ile dobrze pamiętam), ale nie chce mi już na żadnej konfiguracji graficznej wskoczyć. Na razie siedzi na dysku w oczekiwaniu na cud (np. przypadkowo zainstalowany sterownik czy cuś:D). Moim dosyć niskim rekordem, jak patrze na powyzsze posty było grubo ponad 90 000 exp.

Najlepiej bawiło się dwójką shotgunów i High RPM'em.

Lipny był natomiast Blow torch, Flamer i Gauss.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... A z braku czasu jakoś mało się ostatnio pogrywa. A to nauka, a to Morro. No, ale od czasu do czasu znajdzie się chwilka na rundkę lub dwie. Teraz właściwie nie schodzę poniżej 300 tysięcy, ale do miliona nie dochodzę. Trzeba by było po prostu więcej pograć... no i mieć szczęście. Po 500 tysiącach bez shieldów i freeze nie da się przeżyć.

A co do perków --> Thick Skinned się przydaje to racja. Do pewnego momentu można spokojnie brać. Long Distance Runner nie jest może genialne, ale pomaga.

A może przerzucimy się na inne tryby? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wroce do tej rozmowy o Fire Bulletsach. Ja na kompie mam wlasnie wersje 1.9.8. i ni ma fajerow.

Ja popre to co Qbus napisal tylko ze ja bez szilda i friza to ponad 300 malo dochodze :wink: chociaz ostatnio bylem az szczesliwy dostalem sie na 6 miejsce na highest scores(wyzej oczywiscie same wpisy Qbusia) z moimi skromnymi 380 tys chyba a chwile pozniej juz znowu bylem 7 bo Qbus musial nabic duzo wiecej :cry: mowilem juz Qbus ze bebe jestes? :wink:

A co do perkow to mi sie ostatnio spodobal radioactive czy cus podobnego, chodze sobie po planszy i dookola trupy stworkow sie rozkladaja przez moja radioaktywnosc, cos milego :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest swietna do rywalizacji z kolega. Moj kumpel niedawno zalamal mnie gdy zrobil wynik cos kolo 3mln 300tys(Plasma Cannonem). Moj poprzedni rekord wynosil okolo 2mln 600tys(tez Plasma Cannonem) ale dzis przy uzyciu Gauss Shotguna nabilem ponad 4mln 160tys(4980 fragow)!! :D Widze z postow ze jak na razie to jeden z lepszych wynikow wiec podziele sie moimi doswiadczeniami na temat tej rewelacyjnej gry.

1)Bron:

Jezeli chcesz osiagnac wysoki wynik to radze odpuscic sobie:

a)Ion Cannon i Ion Rifle- Ion Cannon mimo iz na poczatku bardzo skuteczny(mozna tylko stac i strzelac a potworki nawet nie podejda) to juz tak od mniej wiecej 300tys zaczyna byc nieciekawie a przy zblizaniu sie do 1mln jest to po prostu za slaba bron(chce rozwiac mit ze Ion Cannon to dobra bron- na pewno nie na survival).

b)Mean Minigun, Flamethrower, Blow Torch, wszystkie bronie "rakietowe"(pomijam oczywiste takie jak Assault Rifle czy zwykly Shotgun)

Bronie srednio-skuteczne(pozwalajace na osiagniecie wyniku ponad 1mln):

a)Oslawiony Plasma Shotgun- mozna nim zrobic juz niezly wynik(tak powiedzmy troche ponad 1mln) ale z czasem traci na skutecznosci(za niski damage i nieduze mimo wszystko pole razenia)

b)Ion Minigun- wada jest dlugi czas przeladowania i taki sobie damage ale z fire bullets mozna niezle poszatkowac stworki(no i nie spowalnia jak Mean Minigun)

c)Ion Shotgun- szersze pole razenia niz plazmowy odpowiednik, jedyna wada to jak zwykle damage(przy wyniku okolo 1mln strzal bez fire bulletsow nie robi duzego wrazenia na stworkach)

d)Pulse Gun- wiem niski damage ale nie trzeba przeladowywac co pozwala na zaoszczedzenie perkow i oczywiscie ciagly ogien, trzeba dbac by nie zostac na dlugo bez fire bullets

Bronie bardzo skuteczne:

a)Plasma Cannon- nie lubie tej broni ale nie mozna odmowic jej skutecznosci. Zadaje spory damage(nawet stworkom wystepujacym po 1,5mln!!) i ma duze pole razenia. Wady: niska szybkostrzelnosc, no i najwazniejsze- tak kolo 1,5mln potworki nie odstepuja cie na krok(sa bardzo szybkie i jest ich bardzo wiele) i wtedy pociski z tej broni zabija najwyzej pierwsza linie wrogow a nastepna cie dopadnie w 2s i w 0,5s zabije :wink:

b)Gauss Shotgun- uzywanie tej broni wymaga wprawy i odpowiednich perkow(np. niedocenione Ammunition Within). Zacznijmy od wad: niska szybkostrzszelnosc, dlugi czas przeladowania i to w zasadzie tyle z tych wazniejszych. Zalety: blyskawicznie szybkie pociski, bardzo wysoki damage(nawet "wysokopoziomowe" bestie po 3mln padaja jak muchy :twisted: ) i rownie istotne- pocisk po zabiciu potwora leci dalej. Po uzyskaniu okolo 1mln liczy sie przede wszystkim bron i power upy- bestii jest bardzo duzo, sa bardzo szybkie, wytrzymale i zadaja duzy damage a wiekszosc broni na tym etapie jest za slaba. Gauss Shotgun jak pisalem zachowuje skutecznosc do wysokich wynikow(wiekszosc stworow ginie od 1 strzalu) a ze stworow jest duzo to duzo ich ginie(wieksza szansa na shielda, freeza czy chocby reflex boosta), dopiero pod koniec 3mln pocisk nie przelatywal przez stwory(czyli byly juz tak wytrzymale ze nawet ta bron byla za slaba by 1 strzalem ich zabic)

Jezeli bedzie jakas odpowiedz na forum na tego posta to napisze wiecej(np. o perkach, power upach czy wiecej o jakiejs konkretnej broni).

PS To tylko moje opinie i nikt nie musi sie z nimi zgadzac :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę... Pojawił się profesjonalista na forum. Ja nie przebijam 2mln, więc z chęcią poczytam, co kolega ma do napisania :wink: A tak swoją drogą - wiedziałem, że Gauss Shotgun to jedyna droga do sukcesu :twisted: Pora więc wziąć się do robotki i bić te rekordy 8)

Zastanawie mnie to Ammunition Within... Można prosić szczegóły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no prosze, ja dzisiaj uzyskalem moj nowy rekord i znalazlem sie zaraz pod rekordem Qbusia, ale patrzac na rekord owego szanownego Pana to sie malusi robie ze swoimi 890tysiacami :cry: a bylem juz takji hepi ze tu do bry wynik i wogole ;)

a ammunition within to chyba jest to ze Ci zycie zabiera strzal jezeli bron nie jest przeladowana, jezeli nie zycie do expa wtedy, bo pamietam ze jest jeszcze regressive bullets, ale oba mi sie myla zawsze.

ja osobiscie do guassa oprocz standardu telekinetic+bm+be+regeneration+greater regen biore fastloadera, fastshota, my favourite weapon, ammo maniaca i barel greasera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem ze 2 posty z rzedu to statsiarstwo, ale nie sposob mi sie nie pochwalic, przed chwila zagralem sobie 1 partyjke w Crimsona i szok! Odzyskalem 1 miejsce na swoim kompi wynikiem 2mln 300tysiecy prawie i jestem z siebie dumny. Juz wlaczyl sie freeze gdy mnie zabili i tu sie juz zdziwilem bo jak tak kolo 1,5mln final revenge u Qbusia zrobil jakis damage to tutaj zero emocji, a stworki naprawde masakrycznie ida juz, na freezie ciezko cokolwiek poczyscic by wytrzymac, ale bede probowal dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj podstawowy zestaw perkow:

Telekinetick- jeden z najlepszych perkow ale radze brac dopiero gdy sie juz ma My Favourite Weapon(w wirze walki mozna przez przypadek wziac inna bron)

Thick Skinned- wiem ze zabiera zycie(1/3) ale rowniez sprwia ze otrzymujemy 2/3 damage od atakow. Zycie mozna odzyskac apteczkami czy Regeneration a wieksza wytrzymalosc zostaje

My Favourite Weapon- biore przede wszystkim by nie stresowac sie ze zaraz wezme jakiegos Blow Torcha

Ammunition Within- wyjasniam ze ten perk zabiera zycie tylko na czas przeladowania. Nie jest to perk do kazdej broni(np. Miniguny odpadaja ze wzgledu na szybkostrzelnosc i dlugi czas przeladowania) ale np. z Plasma Cannon i Gauss Shotgun sprawdza sie swietnie. Nie ma potrzeby obawiac sie o strate zycia- podczas przeladowania Gauss Shotgun odda 1 moze 2 strzaly co zabierze niezauwazalna prawie ilosc zycia a ten 1 strzal moze czasem uratowc zycie(no i ciagly ogien bez koniecznosci czekania tych 2s na reload)

Regeneration i Greater Regeneration- ten perk idealnie sprawdza sie z Ammunition Within(tylko bronie o niewielkiej szybkostrzelnosci). Med kitow jest zawsze za malo a przy ostroznej grze mozna zregenerowac np. 2/3 paska zycia

Dodger i Ninja

Bonus Magnet i Economist

Fastshot

Uranium Filled Bullets- znacznie zwieksza damage, bez tego nawet Gauss Shotgun srednio sobie radzi z wysokopozimowymi potworkami

Barrel Greaser- nie tylko zwieksza szybkosc lotu pociskow ale rowniez damage. W przypadku Gauss Shotgun ta pierwsza wlasciwosc nie ma znaczenia ale dla innych broni jest to znacznie zwiekszajaca ich skutecznosc cecha(mozna brac jednak do kazdej broni bo damage tez jest wiekszy)

Unstoppable- baaardzo przydatne jezeli chcemy sie wyrwac od otaczajacych nas potworkow(mozna tez uzywac do dostania sie do power upa gdy nie mamy Telekinetic)

To sa IMO najlepsze perki ale napisze jeszcze o innych(czasem dany perk jest skuteczny tylko z dana bronia)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Shaarem sie zgodze co do wyboru perkow, tylko dodalbym jeszcze Ammo Maniac - zawsze dodatkowe nabije sie przydadza, do tego mozna wziasc veins of poison/toxic avenger jak potworek Cie dziabnie juz to ginie, do tego poison bullets - to tak na dobicie tych ktore przezyja strzal wlasciwy.

I jeszcze jedno. Szanowny Panie Shaar podłechtaliscie me ego i musialem zagrac, musialem sie wybic i prosze 2 gry 2 rekordy, pierwsszy juz opisale, a drugi padl kolo 1:30 dzisiejszej nocy i wynosil kolo 5mln - 4,890,000 cos takiego mniej wiecej :twisted: i przyznam ze sajgon to malo powiedziane o tym co sie dzieje :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundin zmotywowales mnie do dalszej gry :) . Nabilem Gauss Shotgunem troche ponad 5mln 770tys i naprawde jezeli ktos to pobije to ja sie poddaje i nie bede probowal pobic tego rekordu bo bestie na tym poziomie sa prawie niezniszczalne(nawet Gauss Shotgun nie robi im wielkiej krzywdy). Teraz 2 pytania:

1) Jaka bronia uzyskales te 4mln 900tys Fundin?

2) Czy ktos wie jakie dzialanie ma power-up o nazwie ENERGIZER(ma taki bialy symbol)? Tylko dwa razy udalo mi sie go zdobyc(wtedy gdy byla straszna masakra na ekranie) i nie za bardzo zrozumialem do czego sluzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... A ja nabiłem tylko 3mln :? Ale i tak zabawa jest przednia, ale kiedyś i tak Was dogonię... Zawsze jest tak, że gdzieś tam zaraz, zaraz jest shiled czy freeze, a death to kwestia sekund. A przy tych 3mln nie zdąrzyłem jeszcze Death Clocka włączyć no :)

Energizer --> Odstrasza potworki z tego co wiem. Miałem raz, ale uciekały ode mnie, więc to pewnie to :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i xxaaaaa dadwahdow psooow llllaalsaldw duuu adakdka kannnn aiodjo oooppppppsa j jajjjja jjiowiwiwooi mcmzxmcmxm w0owwo anjsdbsabda; ldsx x a xaxxaxa

A tak na poważnie to gierka calkiem fajna można sie wyluzować po grze w cos innego.

Dzienkuje bardzo za wypowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właściwie to o którym Crimie mowa? :P O tym pierwszym darmowym czy tym drugim shareware? Bo grałem w oba, szczególnie, że mój kolega wykupił sobie Crima... Gra jest świetna (zwłaszcza bossowie) :D

Moją ulubioną bronią jest shotgun, a drugiej wrsji Ion Cannon :)

A swoich scorów niestety nie pamiętam ale chyba se reinstaluję Crima :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mowie caly czas o Crimsonland v.1.9.8(chyba taki ma numerek) :wink: . Shinobi o jakich bossach mowisz?? Przeszedlem gre na normal i hardcore i nie wiem o jakie bestie ci chodzi. A co do broni ktore wymieniles- chyba nie gramy w tego samego crimsonlanda. Naprawde zwykly Shotgun to twoja ulubiona bron(no wiem ze nie napisales najsilniejsza)? Ion Cannon tez nie sprawdza sie za dobrze na survival IMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fundin

Shaar te moje prawie 5mln nabilem oczywiscie guassem. co mnie najbardziej rozbroilo to schemat gdy mialem death clocka. co chwila bralem zalegle perki z czego na 7 2 byly instant winnery a 3 to random weapony. nie moglem ze smiechu :wink: co do pobicia tych 5,770mln to narazie watpie, bo zaczalem grac w NWN i troche odstawilem inne gry, dziwnie zaczynac cos i nie konczyc, a troche gierek zaczetych juz sie nazbieralo u mnie :wink: niedlugo sesyja wiec odstawie kompa(moze)na bok i sie poucze, a we wakacje troche odbije w przerwach miedzy wyjazdami i praca(moze) ;) pozdrowka Crimsonomaniacy, zycze wam dobrych perkow i samych guassow na waszej drodze :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tyke

CRIMSONLAND RULEZ (ew. RZĄDZI) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doszedłem do 5.8 questa ale mi sie znudził i już przestałem grać ale ostatnio znowu zacząłem i jest pełny odlot na jetpacku bez ABSu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shinobi
Shinobi o jakich bossach mowisz?? Przeszedlem gre na normal i hardcore i nie wiem o jakie bestie ci chodzi.

Chodzi mi o te potworki na końcach każdego epizodu. Czyli:

:arrow: Żólty strzelający pająk

:arrow: "Dzielące sie" pająki

:arrow: Zombie mastery - zombie' date=' z których wychodzą zombie :P

:arrow: Małe czerwone strzelające pajączki

A co do broni ktore wymieniles- chyba nie gramy w tego samego crimsonlanda. Naprawde zwykly Shotgun to twoja ulubiona bron(no wiem ze nie napisales najsilniejsza)? Ion Cannon tez nie sprawdza sie za dobrze na survival IMO.

Tak lubię shotguna :P Zwłaszcza jak zdobęde fire bullets :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lubię shotguna :P Zwłaszcza jak zdobęde fire bullets :twisted:

Do tego najlepszy był plasma shotgun. Ale muszę Cię zmartwić - w nowej wersji Crimsona nie ma fire bullet'sów. Jest za to Gauss Shotgun :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś w cda była starsza jeszcze wtedy darmowa wersja gry...a i może być na oficjalnej stronce gry (nie pamietam adresu ale od czego google? :twisted: ).

Gra jest na tyle super, wypas itd. że zaopatrzayłem się w pełną wersję i ani mi sie sni jej uninstalowac :) Jak sie gdzieś napatoczycie to polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...