Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Crimsonland

Polecane posty

zeby tyle nabic trzeba miec farta w perkach plasm shotgun jest wolny newet z 2 perkami do przeladowania

No nie do końca farta. Jak się ma już opanowaną grę, to w końcu zawsze się dostanie te perki. Problem w tym, żeby wytrzymać odpowiednio długo. Najlepszym szkoleniem jest poprostu granie bez perków i ustalenie górnej granicy jaką się wytrzymuje. Taka wiedza pomaga przy ustalaniu kolejności brania perków.

ps. wynik 300k plasma shotgunem to jeszcze nic nadzwyczajnego. Można go zdobyć praktyczne za każdym razem gdy ma się tą broń. Trzeba tylko troszkę potrenować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

no nie, ta gierka jest genialna! Dziwię się tylko, że te postacie w krwi nie toną :lol:

Ziemia ciężko skrzeczy pod mymi podeszwami. Ile to już potworów dziś zabiłem? Dwa tysiące, trzy? Sam nie wiem. Najważniejsze jest to, co znajduje się przede mną. Ostatnie siedlisko szatańskiego pomiotu. Przeładowywuję swego spływającego krwią shotguna, przełykam ślinę i ruszam dalej. Każdy krok jest coraz cięższy, oddech coraz głośniejszy. Będę musiał się przespać. O ile przeżyję...

Pierwszy strzał z mojej giwery poinformował mnie, ze dotarłem do celu. Potwór z przedziurawioną klatką ryknął głośno, po czym obsunął się na ziemię, mocząc się własną krwią. Jego pobratymcy opuścili swe kryjówki. Poczuli mięso. Ludzkie mięso.

Po kilku minutach tej nierównej bitwy me buty grzęzły w morzu krwi. Tysiące martwych stworów spoczywało na ziemi, drugie tyle zaś biegło w moją stronę. Nie patrzyłem gdzie strzelam. Kręciłem się w koło , rozdzielając śrut na oślep. Jestem śpiący. Bardzo śpiący.

Przymknąłem oczy. Zobaczyłem swoją małą córeczkę, Lily, ubraną w piękną, czarną spódniczkę, podobnie jak jej matka. Jakie to piękne dziecko! Obydwie kobiety zaczęły się oddalać. Przed nimi zobaczyłem trumnę. Trumnę, do której przybita została metalowa płytka z moim nazwiskiem.

Poczułem krew w ustach. Miałem rozerwane gardło. Jeden z potworów rozdarł je swą potężną łapą. Od razu poczęstowałem go śrutem. Zanim zdążyłem się odwrócić, wylądował na moich plecach kolejny cios. Straciłem równowagę. Upadłem.

Wszędzie czułem ból. Jeden ze stworów skakał po mnie. Inny podbiegł szybko, wbił mi pazury w ramię i urwał rękę. Ryknąłem. Nic nie mogłem zrobić. Moje brwi opadły lekko, jak gęsie piórka. „Śpij, moje dziecko” – usłyszałem głos w oddali. I usnąłem.

To taki mała historyjka mojego autorstwa, która pasuje do tej gierki i została napisana przy robieniu tego postu. Oceń sam :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się gra dobrze kojarzy, ale raczej tak. O ile pamiętam i się nie mylę to byl taki wypasiony shooter co sie do takich stworzeń strzelało. Były fajne bronie i dużo krwi :P To jedyne co pozostało mi w pamięci ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się gra dobrze kojarzy, ale raczej tak. O ile pamiętam i się nie mylę to byl taki wypasiony shooter co sie do takich stworzeń strzelało. Były fajne bronie i dużo krwi :P To jedyne co pozostało mi w pamięci ...

Na najblizszym CD dla fanow Crimsonland znajdzie sie bardzo mila niespodzianka - czyli mocno update'owane demko tej gry, z nowymi mapami, nowym trybem gry i duzo lepsza grafa. Naprawde wypas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się gra dobrze kojarzy, ale raczej tak. O ile pamiętam i się nie mylę to byl taki wypasiony shooter co sie do takich stworzeń strzelało. Były fajne bronie i dużo krwi :P To jedyne co pozostało mi w pamięci ...

Na najblizszym CD dla fanow Crimsonland znajdzie sie bardzo mila niespodzianka - czyli mocno update'owane demko tej gry, z nowymi mapami, nowym trybem gry i duzo lepsza grafa. Naprawde wypas :)

Ja grałem już w 2 wersje tej gry... zawsze była ona fajna lecz z dodatkiem lepsza... To ja już gotuję rączki do grania w Crims. Mój kolega który nie miał kompa (jeszcze, bo juz ma Athlona 2000+) ciągle stukał do drzwi.. "ej Piotrek masz jeszcze tą grę..." Ale od pewnego czasu to się skończyło bo ma juz kompa i juz w to nie gramy. A dzięki update'owi tamte świetne czasy i klimat gry znowu zapukają do pamięci..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najblizszym CD dla fanow Crimsonland znajdzie sie bardzo mila niespodzianka - czyli mocno update'owane demko tej gry, z nowymi mapami, nowym trybem gry i duzo lepsza grafa. Naprawde wypas :)

Thank you.

Zagrywalem sie w ta gierke bardzo dlugo i widze ze znowu gierka bedzie goscic na moim monitorze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... 8) No to szykuje się bardzo miła gratka. Już zacieram rączki. Big ups CDA i Crimsonland :) Znów poleje się posoka...

Hmm... Z góry przepraszam za taki śmieszny zabieg jak cytowanie siebie, ale widzę, że topic zamarł lekko. Podejmę się więc próby pobudzenia go co nieco :wink: Całkiem niedawno dorwałem się do nowej wersji Crimsona - i to pełnej - tu podziękowania dla kolegi z mieszkania :D Jest tam trochę nowych broni ( ion shotgun :P ) i perków. Usunięto za to coś co baaardzo pomagało, a mianowicie fire bullets. No, ale co to dla mnie :twisted: Dorwałem się do Ion Cannon ( którego wcześniej nieznosiłem ) i z odpowiednimi prekami nabiłem 690 tys :D A na końcu jatka była co nie mało :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Z góry przepraszam za taki śmieszny zabieg jak cytowanie siebie, ale widzę, że topic zamarł lekko.

Spoko moderatorom sie wybacza :)

Podejmę się więc próby pobudzenia go co nieco :wink: Całkiem niedawno dorwałem się do nowej wersji Crimsona - i to pełnej - tu podziękowania dla kolegi z mieszkania :D Jest tam trochę nowych broni ( ion shotgun :P ) i perków. Usunięto za to coś co baaardzo pomagało, a mianowicie fire bullets. No, ale co to dla mnie :twisted: Dorwałem się do Ion Cannon ( którego wcześniej nieznosiłem ) i z odpowiednimi prekami nabiłem 690 tys :D A na końcu jatka była co nie mało :twisted:

Rzeczywiscie perki takie jak My Favorite Weapon + Ion Gun Master potrafia dzialac cuda zwlaszca z Ion Cannonem. Moj rekord w noewj wersji to 650 tys. Najgorsze jest to ze bylem w takim transie, ze moglem nabic z 5 mln, a tu nagle bach, przypadkowo telekineza zebralem Blow Trocha :evil: I wez tu sie nie zdenerwuj na gre.

Co do nowej broni - Plasma Cannona. Moim zdaniem bron ta jest calkowicie niegrywalna :( Moze i jest silna ale napewno nie przebije Plasma Shotguna i Ion Cannona :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... A ja znalazłem nowego ulubieńca - Gauss Shotgun :twisted: Doskonale rekompensuje brak Fire Bullets. Bez problemu zrobiłem na nim 500 tysiączków. Ale odpowiednio polepszony ( bo na początku woooolno się ładuje ) - znaczy przeładowywanie i więcej ammo - jest boski. Wczoraj pyknął na nim nowy rekord. 1.470.000 :twisted: Co po milionie na planszy zaczyna się dziać... klękajcie narody :) Crimsonland rocks :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... A ja znalazłem nowego ulubieńca - Gauss Shotgun :twisted:

Hmmm... Gauss Shotguna omijaem raczej lukiem, ale nie wiem czemu... Jakos czekalem na Plasma Shotguna i nie dawalem mu szansy.

Doskonale rekompensuje brak Fire Bullets.
Wiesz co odpalilem swojego Crimsona i mam Fire Bulletsy... Dziwne. Na jakim numerku grasz, bo ja na 1.9.8
Bez problemu zrobiłem na nim 500 tysiączków. Ale odpowiednio polepszony ( bo na początku woooolno się ładuje ) - znaczy przeładowywanie i więcej ammo - jest boski.

Trzeba bedzie sparawdzic doswiadczalnie :twisted:

Wczoraj pyknął na nim nowy rekord. 1.470.000 :twisted:
Gratuluje :) Teraz kolej na mnie aby pobic 1.000.000
Co po milionie na planszy zaczyna się dziać... klękajcie narody :)
Ciekawosc mnie zzera :) Musze tylko dobrnac do tego miliona :)
Crimsonland rocks :!:

Oczywiscie :twisted:

BTW: Czy tylko my we dwoch gramy w tego Crimsona :-k?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... No na to wygląda :) Ale dobrze, że został chociaż ktoś wierny. A co do Plasma... Genialny jest w połączeniu z Fire Bullets - parę sekund i cała plansza czysta :) No, ale jak to z bousami bywa czasem ich nie ma :? Dlatego wolę porządnie podpakować Gaussa i nim powalczyć.

A co do tych Fire Bullets... Nie wiem jaką mam wersję, bo została w Poznaniu, ale obiecuję, że sprawdzę. Ale nie ma ich na 100%, bo grałem już dość sporo. A co po milionie.... No właściwie nie ma wielkich rewelacji. Szybciej, więcej i szybciej. Wszystko już zaczyna za...suwać w takim tempie, że ho ho. Bez Freez i Shield nie da sie przeżyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... No na to wygląda :) Ale dobrze, że został chociaż ktoś wierny. A co do Plasma... Genialny jest w połączeniu z Fire Bullets - parę sekund i cała plansza czysta :) No, ale jak to z bousami bywa czasem ich nie ma :? Dlatego wolę porządnie podpakować Gaussa i nim powalczyć.

Szkoda ze nie ma opcji multi przez neta, bo moze bysmy pograli sobie, jakbys mial troche wolnego czasu. Moze w wersji 2.0 :twisted:

A co do tych Fire Bullets... Nie wiem jaką mam wersję, bo została w Poznaniu, ale obiecuję, że sprawdzę. Ale nie ma ich na 100%, bo grałem już dość sporo.

Gra bez Fire Bulletsow... brrrr koszmar :evil:

A co po milionie.... No właściwie nie ma wielkich rewelacji. Szybciej, więcej i szybciej. Wszystko już zaczyna za...suwać w takim tempie, że ho ho. Bez Freez i Shield nie da sie przeżyć :)

Podobno po 1.000.000 kolesi juz Nuke nie rusza, wiec nie oplaca sie i Final Revenge brac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma opcji multi przez neta, bo moze bysmy pograli sobie, jakbys mial troche wolnego czasu. Moze w wersji 2.0 :twisted:

Hmmm... Baaardzo ciekawy koncept. Gra pewnie by nie potrzebowała zbyt szybkiego łącza, więc spokojnie można by było popykać. Czekajmy więc na twórców :twisted:

Gra bez Fire Bulletsow... brrrr koszmar :evil:

Jak się o tym przekonałem to też jakoś mi mina zrzedła, ale jak opanowałem dobrze Gaussa to wrócił uśmieszek na facjacie :twisted:

Podobno po 1.000.000 kolesi juz Nuke nie rusza, wiec nie oplaca sie i Final Revenge brac.

Aaa... aaa... aaa... Więc to dlatego. A ja nie mogłem skapować o co chodzi :lol: No to sporo się wyjaśniło... Ale rzeczywiście tak jest. No, ale na razie mam jeden wynik nad milion, więc kiedyś się to zweryfikuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fundin

Reaper Final Revenge'a mozes wziasc bo on i tak rozwala na koniec nawet po milionie. Ja mam skromny rekord i nie gram bo mam przez Qbusia kompleksy i jak wlaczam sobie Crimsonika i nabijam punkty i mnie zabija i wpisuje sie i patrze na swoim kompie na te jego glupie 1.5 mln to mi sie plakac chce :wink: Jestes bebe Qbus :wink: nie dam Ci juz grac na swoim kompie :wink: no chyba ze mi ten esej na lit. napiszesz to porozmawiac mozemy :wink: A Crimsonik jest wypasny, ale niestety ostatnio odstawilem go na bok na rzecz Morrowinda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nowy nabytek dla wątku :) I do tego jaki - od razu kumpel z mieszkania ( indoktrynacja się szerzy - niedługo inwazja :twisted: ). Chciałbym z tego miejsca podziękować za użyczenie maszyny do tak szlachetnych celów :!:

Może pokierujmy dyskusję na ciut inne tory. A mienowicie perki:

:arrow: Najlepsze

:arrow: Zupełnie nieprzydatne

:arrow: Przydatne w niektórych okazjach

Przedstawiajcie swych ulubieńców :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fundin

Eeeeeee na inwazje to Ty nie licz Qbs :wink: Pan S. to chyba nie gral w Crimsona a przynajmniej nic mi nie wiadomo o tym, a Pan L. to Pan L. :wink:

A nawiazujac do tematu to:

:arrow: Najlepsze: Telekinetic, Bonus Magnet i Economist, Ammo Maniac

:arrow: Nieprzydatne: Regresive Bullets, Ammo Within(chyba tak), Jinxed

:arrow: Przydatne czasem: Ion Gun Master gdy sie ma jakiegos Ion guna najlepiej Cannona, Fastloader i My Favourite Weapon przy broniach z mala iloscia ammo i wolnym ladowaniem np. Ion Cannon czy Guass Shotgun

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ja mam powiedzieć? Ukradł mi moją wypowiedź no :wink: Ale od siebie dodam jeszcze, że przydają się Unstoppable, Dodger ( i Ninja ), a także dwa końcowe. Final Revenge, a gdy już jesteśmy pewni, że zaraz czeka nas piękny zgon - Death Clock. Mamy 30 sek na totalną rozpierduchę :twisted: A przy 1.500.000 przez 30 sek można duuuużo nabić 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reaper Final Revenge'a mozes wziasc bo on i tak rozwala na koniec nawet po milionie.

Xarahan mowil cos innego, alejest inny sposob aby to sprawdzic - sam musze dojsc :twisted:

Ja mam skromny rekord i nie gram bo mam przez Qbusia kompleksy i jak wlaczam sobie Crimsonika i nabijam punkty i mnie zabija i wpisuje sie i patrze na swoim kompie na te jego glupie 1.5 mln to mi sie plakac chce :wink: Jestes bebe Qbus :wink: nie dam Ci juz grac na swoim kompie :wink: no chyba ze mi ten esej na lit. napiszesz to porozmawiac mozemy :wink: A Crimsonik jest wypasny, ale niestety ostatnio odstawilem go na bok na rzecz Morrowinda :)

No niestety ja tez ostatnio odkrylem Morrowinda i pochlania mi on prawie caly wolny czas.

Nareszcie nowy nabytek dla wątku :) I do tego jaki - od razu kumpel z mieszkania ( indoktrynacja się szerzy - niedługo inwazja :twisted: ). Chciałbym z tego miejsca podziękować za użyczenie maszyny do tak szlachetnych celów :!:

No wlasnie Fundin jestes trzecia aktywna osoba w ym watku... Witaj :)

I ja tez chcialem podziekowac, ze udostepniasz Qbusowi kompa do Crimsona - przynajmniej jest o czym gadac ;)

Może pokierujmy dyskusję na ciut inne tory. A mienowicie perki:

Wlasciwie napisaliscie dokladnie to samo co ja chcialem napisac.

:arrow: Przydatne w niektórych okazjach -> Thick skinned czy jakos tak - wziete na samym poczatku bardzo ulatwia rozgrywke, zwlaszcza ze te 1/3 zycia jest latwo nadrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...