Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Crimsonland

Polecane posty

miotacz cienki ?!?!? argh!!!!!!!!!!!!! zraniłes me uczucia.... :D:D:D aa tak na powaznie too ja nawet lubie miotacz tylko na poczatku gry jest dobry

aa potem to... noo nie jest tak dobrze jak na poczatku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Blowtorch jest gorszy od Flame'a. Tego pierwszego można używać w całkiem ciekawy sposób. Kręcąc się kółko non stop i cały czas "paląc". Jest to średnio skuteczne, ale bardziej niż w przypadku Flame'a. A najgorsze perki to te, które odbierają życie. Choć z nich mozna skorzystać na początku rozgrywki, dalej odpada :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chrumas

crimsonland. super giera. mozna sie wyzyc. przeszedlem cala(nawet z hardcore'rem). a najgorsze bronie to te miotacze ognia. najgorsze perki(jezeli nie ma sie regeneration)to te odejmujace zycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Blowtorch jest gorszy od Flame'a. Tego pierwszego można używać w całkiem ciekawy sposób. Kręcąc się kółko non stop i cały czas "paląc". Jest to średnio skuteczne, ale bardziej niż w przypadku Flame'a. A najgorsze perki to te, które odbierają życie. Choć z nich mozna skorzystać na początku rozgrywki, dalej odpada :(

iiiii jeszzce do tego jak sie kreci w kołko pomocne staje sie radioactive albo osłona :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Blowtorch jest gorszy od Flame'a. Tego pierwszego można używać w całkiem ciekawy sposób. Kręcąc się kółko non stop i cały czas "paląc". Jest to średnio skuteczne, ale bardziej niż w przypadku Flame'a. A najgorsze perki to te, które odbierają życie. Choć z nich mozna skorzystać na początku rozgrywki, dalej odpada :(

iiiii jeszzce do tego jak sie kreci w kołko pomocne staje sie radioactive albo osłona :]

Kiedys to praktykowalem, ale jezeli chcesz zawalczyc cos powyzej 50 tys taka kombinacja jest... nieefektywna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys to praktykowalem, ale jezeli chcesz zawalczyc cos powyzej 50 tys taka kombinacja jest... nieefektywna

I to jest właśnie problem, ale na dalsze etapy mamy swoje sposoby czyć nie :wink: Ale na początku zawsze można się pobawić :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie problem, ale na dalsze etapy mamy swoje sposoby czyć nie :wink: Ale na początku zawsze można się pobawić :twisted:

Jezeli juz mowa o zabawie, w jednej z poprzednich wersji Crimsonlanda trzeba bylo wytrzymac bez strzalu i zadrasniecia przez potworki przez 120 sec dzieki czemu dostawalo sie jakas ukryta bron.

Ciekawe czy tak samo jest w najnowszej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe problem w tym ze ja nie stosuje takiej taktyki :] aa wałasnie pobilem swoj rekord :D prawie 270 tys. aa Cismonland był w 13/2002 aaa jak nie to w ktoryms CDA była napisan stronka w dziale "Gry za Darmoche" czy jakos tak poaszukaj po numerch gdzies od listopoda 02 do marca 03

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho... Panowie czapki z glow...

Na GG dostalem wiadomosc. Kumpel pobil 2 mln w Crimsonland na Survival... Jak tylko wroce od Olsztyna to wpadne do niego i zapytam sie jak i czym to zrobil :D

No, no, no. Brawa dla tego pana. Ja tylko czekam na swoją kartę graficzną i spróbuję skubańca ciut podgonić :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo prze hu* z niego tylko qurna ciekawi mnie jak tam mozna 1 MLN zdobić?!?!?! QURCZE CHYBA DZIEN I NOC CIUPAC W CRISMONLAND :]

jak się już do miliona dojdzie to potem jest pikuś. Tak naprawdę to umiejętności licza się tylko do 550tys. potem wszystko to łud szczęścia trzeba znaleźć freeze i fire bullets (ew. shield) czy jakoś tak no i oczywiście plasma shotgun jeżeli chociaż przez moment zostaniesz bez kombinacji dwóch z trzech znajdziek to jesteś martwy. Potem wbrew pozorom jest coraz prościej bo jednym strzałm rozwalasz coraz więcej robali a one zostawiają coraz więcej sprzętu.

ps. Do reapera Grim deal jest jednym z lepszych perków, w zamian za śmierć dostajesz 18% swojego dośw. Niestety bijąc rekord nie udało mi się go wykożystać (tak sobie dolicz jeszcze 18% do tych 2 mln) a był to ostatni perk jaki mogłem wziąć, więc mogłem poprostu kliknąć prawym tuż przed śmiercią ale niestety nie zdążyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś pecha ! A co do rekordu =D>

A z innej beki skąd mozna ściągnąć nowszą wersję? Jeśli w ogóle mozna.

http://arcade.reflexive.com/downloadgame.aspx?AID=9&CID=0

tu ja znajdziesz, ale jest to wersja, za ktora trzeba zaplacic(chyba 20$) zeby sobie przejsc cala. za to w zamian dostajemy nowe bronie i chyba jakis nowy tryb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu questa na hardcorze dostaniecie nową SUPER broń.

Ta SUPER bron to juz wczesniej wspomniany przeze mnie Splitter Gun. Owszem robi duze spustoszenie ale im wiecej zabijesz nim potworkow tym wiecej lata pociskow. Sam mozesz zginac.

Aby dostac ukryta bron (nie pamietam nazwy) w Surviwalu przez 1 minute nie mozesz stracic nic zycia i nie mozesz strzelac. Po prostu trzeba spie.. uciekac. Bron jest dosc ciekawa ale duzo sie z nia nie ugra. Juz latwiej z Flamethowerem czy Blowtorchem.

Wiem ze jest jeszcze jedna ukryta bron ale jeszcze jej nie znalazlem.

w zamian dostajemy nowe bronie i chyba jakis nowy tryb.

Nowy tryb to Typ'o'Shooter. Odblokowuje sie po przejsciu wszystkich Questow. Polega on na tym, ze nasza postac stoi na srodku ekranu i zblizaja sie do niej rozne paskudztwa. Nad kazdym jest jakis wyraz. Trzeba go napisac, wcisnac enter i koles wtedy strzela. Wyrazy sa rozne. Najpierw ktotkie, np. head, dick, fox. Pozniej z polaczenia 2 krotkich powstaja dluzsze, np. dickshot , quickearl, catdick, uniquepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chester_Molester

ra jest zarabista na odprezenie sie i zrelaksowanie

dla mnie spox mode survival jest ekstra dochodze do 50sek i padam

Taka mala prosba na przyszlosc- uzywaj jakis przecinkow, duzych liter albo czegoskolwiek co sprawiloby, ze Twoje posty stalyby sie bardziej czytelne. Tylko prosba...

Jesli masz jakies pytania lub obiekcje to napisz do mnie na maila lub GG- Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wy tak się cieszycie, że zdobyliście AŻ 300tys. Dla mnie to norma. Jak mam szczęście to wyciągam jakieś 600tys. a raz nawet uzyskałem około 1115000... I to wszystko Plasma Shotgunem (OŻW!). The Best Weapon. Przebija go tylko Ion Cannon w niektórych questach na Hardcore...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...