Skocz do zawartości

Lineage


RoZy

Polecane posty

Hmm ostatnio zastanawiam sie nad postacia TH albo PW, ktorego z nich polecacie ?

Ja polecam TH: ma super mocne skile jest szybki zarówno w bieganiu jak i w walce. Wydaje mi sie iz jest najlepsza klasą w calej grze....

p.s na jakich serwerach gracie? Moze ktos zna jakis fajny z wysokimi (nawet bradzo wysokimi) ratami?? (czy jakos tak :wink: =

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 372
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

a polecam TH: ma super mocne skile jest szybki zarówno w bieganiu jak i w walce. Wydaje mi sie iz jest najlepsza klasą w calej grze...
Pod jakim wzgledem najlepsza ? bo chyba nie pod pvp :P. Ale sama gra nim jest spoko i zdecydowanie to jedna z najlepiej wygladajacych postaci :D.

Ja gram raczej na niskich rate bo na duzych traci sie duzo z rozrywki moim zdaniem

//o i takie pytanko jaki set jest lepszy dla TH Doom czy Zubei ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s na jakich serwerach gracie? Moze ktos zna jakis fajny z wysokimi (nawet bradzo wysokimi) ratami?? (czy jakos tak :wink: =

Ja tam nie mam nic do wyskoich ratów... rate na pierwszym servie na jakim grałem wynosił x55 więc możliwe, że przyzwyczaiłem się do niego... ale ostatnio to raczej grywam na low ratach...

//o i takie pytanko jaki set jest lepszy dla TH Doom czy Zubei ?

hmmm... nigdy nie sprawdzałem, co daje set dooma dla light armorów, ale Zubei set dodaje +4 do Evasion, więc wydaje się to być dobrym rozwiązaniem dla TH...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie teraz TH i zaobserwowalem, ze duzo ciezej sie gra niz AW ;/. Kiedys gralem AW a wlasciwie Assasinem i na tym samym lvl co teraz mam rouga tracilem 2x mniej hp i zadawalem o ponad polowe wiekszy dmg ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie, że kiedyś zagram i słowa dotrzymałem. Wczoraj udało mi się poradzić z "uszkodzonym" archwium, a potem było już łatwo. Doszły mnie słuchy, że z oficiala ciężko clienta ściągnąć, ale u mnie poszło dość gładko. Ok 14 godzin i już mogłem cieszyć się grą. :P Następne kroki to oczywiście wybór serwera, rejestracja i te sprawy. Aktualnie mam postać na serwie z ratem x15 (DE, aktualnie 13 lvl) i x5 (Elf, aktualnie 10 lvl).

Interfrejs na początku wydawał mi się dość skomplikowany i nieprzejrzysty, ale 5 minutek i zdążyłem się do niego przyzwyczaić i go opanować. Wcale taki straszny nie jest. :)

A sama rozgrywka? Bardzo prosta, a z zarazem świetnie się prezentuje. Nawet głupia walka z wilkiem wygląda bardzo ładnie. W ogóle całą gra wygląda bardzo ładnie, zwłaszcza gdy włączy się max detale i HDR. Ten drugi jest chyba nieco "przegięty". Elf bez zbroi w świetle słońca obija światło niczym... Chyba nic tak światła nie odbija jak Elfy w Lineage II. XD

Szczerze mówiąc trochę głupio samemu chodzić i tłuc, ale przekonać kilku kumpli do LII to nie problem, a w ostateczności w samej grze można towarzyszy znaleźć. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lineage II jest moim skromnym zdaniem fajną gierką jak grasz czy naweg jak oglądasz jak inni graja ja właśnia w ten sposób poznałem tą grę poszedłem do kumpla pogadać a on grywał sobie w tą gierkę potem musiał posprzątać i dał mi trochę popykać i tak mi zostało do dziś Lineage II rządzi!!!!!!!!A WoW też ale nie tak jak LE II heheheh.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do was, moi forumowi kamraci: Który łucznik jest według was największym ownerem? Właśnie zachciało mi się grać łucznikiem i przeglądam statsy łuczników różnych ras i zastanawiam się pomiędzy HE i SR (bo doszedłem do wniosku że PR jest kiepski a opinie wielu znajomych brzmią "porażka" ;))
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yossarian >>

Pytanko do was, moi forumowi kamraci: Który łucznik jest według was największym ownerem?
Hmm a ja slyszalem troche inna opinie, ze silver ranger jest najgorszy a phantom jest najlepszy :o

Nie radze sugerowac sie jednak moim zdaniem bo ja osobiscie najbardziej ze wszystkich klas nie lubie lucznikow xP bo sa moim zdaniem najnudniejszymi postaciami w grze(poza paladynem :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewagą HE nad SR jest więcej HP, ale SR jest szybszy i celniejszy. Teoretycznie HE ma nieco lepsze pozostałe statsy, ale podkreslam - teoretycznie. SR ma self buffy ktore zrownują jego staty z HE, ale wciaż jest szybszy i celniejszy :P Tak więc ja radze SR, w ogolnym rozrachunku SR jest lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewagą HE nad SR jest więcej HP, ale SR jest szybszy i celniejszy. Teoretycznie HE ma nieco lepsze pozostałe statsy, ale podkreslam - teoretycznie. SR ma self buffy ktore zrownują jego staty z HE, ale wciaż jest szybszy i celniejszy :P Tak więc ja radze SR, w ogolnym rozrachunku SR jest lepszy.

Warto wspomnieć, że HE na 60 lvlu dostaję bardzo ciekawą umiejętność "Snipe", która zwiększa P. atk., critical rate, accuracy...

Ta umiejętność na maksymalnym poziomie naprawdę.. wymiata :)

czym SR nie może się pochwalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomniec takze ze HE podczas uzywania snipe nie moze sie ruszac :P

Podstawą dla lucznika jest bieganie, po cos tą szybkosc w koncu mają. Wroga i tak nie zdejmiesz jednym strzalem więc w praktyce to niezbyt przydatna umiejętność :P Dużo bardziej wolę mobilnego SR.

Mam zamiar na nowym serwerze zagrac SWS, dodajmy, na serwerze bez żadnych zbugowanych skillów. Czy nie będzie problemów z znajdowaniem party? SWS jest fajny ale jednak skille takie srednie raczej, tylko song of hunter ownuje.

Drugie pytanko co do SWS. Niby ma on skille na miecze jednoręczne ale raczej dosc powszechni są SWS z dualami, dwuręcznymi czy nawet włóczniami. Jaką bron najlepiej wybrac?

Gralem juz raz SWS ale było to na serwerze gdzie nasz klan absolutnie rządził a ekwipunek zmieniałem co 2 dni, w zależności od nastroju ale wciąż nie wiem jaką bron wybrac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daamain >> Hmm, duale zapewnia Ci wiekszy dmg niz reszta broni, ale obniza Ci p def. Wiec mozesz zobaczyc w praniu czy lepiej Ci bedzie szlo z dualami, czy z mieczem i tarcza. Wlocznie i dwureczne to raczej nie wchodza w gre moim zdaniem :P.

Co do znalezienia party to nie wiem, sadze, ze BD ma w tej sprawie duzo latwiej poniewaz jego tance zwiekszaja atak a co za tym idzie szybciej party expi, wiec jest chyba bardziej rozchwytywany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dwuręczne? :D Dmg podobny do duali i jak się fajnie elfką z dwuręcznym mieczem wygląda :D

Najprawdopodobniej będę oferował usługi do party razem z kuplem BD więc mysle że bedziemy rozchwytywani :) Tylko ze ktoś moze powiedziec "bierzemy BD, SWS nam nie jest potrzebny" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dwuręczne? :D

Bo z dwuręcznymi masz wolniejszy atak.... lepiej duale i symbol dodający DEX....

Osobiście gram na serwie o rata x2 i mi się podoba.. gram 2 tygodnie bo był wipe i mam EW na 27 poziomie... Gierka jest super... niezapomniane loty na Wyvernie.... wcześniej miałem SpSa na 67 poziomie... teraz zamierzam dojść do MM.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH chciałem sie was poradzidzić odnośnie niezmiernie popularnych ostatnimi czasy gier z seri MMORPG a mianowicie mój problem polega na niezdecydowaniu... ale do rzeczy prosze was abyście pomogli mi wybrać między L2 WoW'em a GW(amoże macie jakieś inne propozycje gier tego typu) narazie jestem przychylny L2 ale prosze was o wasze zdanie chodzi mi o takie kryteria ja grafika grywalność i ilość polaków na serwerach no i oczywiście o abonamęt ale on gra najmiejsząrolę POZDRAWIAM I DZIĘKUJE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemniaq >>

Ile wynosi abonament za Lineage II?

Niestety nigdy nie gralem na oficjalnym servie ale pewnie na lineage2.com beda linki do glownych serverow gdzie bedzie mozna sie dowiedziec ile wynaosza koszty. Tak czy siak i tak polecam ci takze wybor serverow prywatnych moze nie wszystko dziala i zdarzaja sie lagi ale tez gra sie spoko, ja nie narzekam.

Baron >> Co do wyboru jednej z tych gier to imo wszystko zalezy od gracza. Bo, kazdy lubi inny klimat, i co innego przypada mu do gustu a cos innego nie. Zaleta Lineage'a jest to, ze istnieja servery prywatne, na ktorych gra jest rownie mila co na oficjalach. W klanie w L2 mialem typka, ktory gral i na oficjalu i na privie i mowil, ze roznica jest, ale jak sie znajdzie dobry prywatny serwer to wychodzi lepiej bo zaoszczedzasz a mozesz takze pograc duzo i czerpac z tego zyski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w Lineage2 kosztuje 50 zl miesiecznie (podobnie jak w WoW). Samo kupno gry jest juz tansze niz WoW. Jesli kupujesz na portalu www.gram.pl to gra + 3 miesiace grania kosztuje ok 165 zl.

@Zikmu

bardzo fajnie ze namawiasz do piractwa >.> Najfajniej ze odradzasz komus oficjala, a sam tam nie grales zeby miec jakiekolwiek porownanie.

@BARON, Ziemniaq

Gram na Bartz, jestem w polskim klanie, mamy blisko 40 osob. Wielu z nich gralo wczesniej na piratach i wszyscy twierdza ze na piratach bylo gorzej i ze nie zaluja wydanej kasy na oficjala. Jesli chodzi o inne serwery to chyba na kazdym spotkasz Polakow. Najwiecej chyba na Teon (ponoc 4 full polskie klany - ok 200 osob + wszyscy nie zrzeszeni w klany lub grajacy w miedzynarodowych klanach), Liona (sporo osob z polskiej sceny l2 gra tam - zobacz na portal www.lineage2.pl ).

Jesli chodzi o inne gry - to na prawde zalezy od tego czego po mmorpg oczekujecie. L2 jest trudna, wymagajaca poswiecenia sporej ilosci czasu gra. Problemem jest to, ze z samego rozwijania postaci (bicie potworkow celem zdobywania doswidczenia, robienie questow na profesje) nikt nie jest sie w stanie utrzymac. Pieniadze sa potrzebne w tej grze do wszystkiego (teleporty, potionki, wyposarzenie, soulshoty, tatuaze, upgrady do broni i wiele innych). Nie jestes w stanie z bicia mobow zarobic - trzeba kombinowac - handel, oszczedne granie na starcie, dobieranie potworkow do bicia pod swoja postac, a co najwazniejsze - dobrac znajomych-klan, dopiero jako druzyna mozna cos sensownego osiagnac. Jak sie juz wciagniecie w ta gre to po was :) przepadliscie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fingo >>

bardzo fajnie ze namawiasz do piractwa >.> Najfajniej ze odradzasz komus oficjala, a sam tam nie grales zeby miec jakiekolwiek porownanie.
To mnie rozsmieszyles, bo tworcy gry udostepnili kod L2 na rzecz serverow prywatnych. Niestety udostepniona czesc kodu to podstawawo wersja a admini tych serverow sami musza kombinowac by naprawic mase bledow i niedogodnien z tym zwiazanych. NC zgodzilo sie na udostepnienie czesci kodu az do kronik czwartych pozniej L2 bedzie platne. Wiec nie namawiam do piractwa. Najpierw pomysl pozniej cos napisz, taka rada na przyszlosc.

Przeczytaj jeszcze raz co napisalem, kumpel z mojego klanu w L2 gral i na oficjalu i na privie i powiedzial, ze servery prywatne wypadaja dosc dobrze, jezeli admini o nie dbaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC zgodzilo sie na udostepnienie czesci kodu az do kronik czwartych pozniej L2 bedzie platne.

A Microsoft zgodzil sie na to aby Windows byl udostepniany w sieci Torrent bezplatnie bo to zwieksza jego popularnosc :D

Tak sie maja te dwie wypowiedzi do siebie - kompletna bzdura.

No ale prosze bardzo pokaz mi gdzie NCSoft stwierdzil ze kiedykolwiek udostepnial pliki serwerowe :D No pokaz jakiegos linka do oficjalnej strony z takim oswiadczeniem. Co wiecej - sprobuj napisac cos takiego na oficjalnym forum l2 - twoja wypowiedz zostanie usunieta lub zablokowana.

Jak bys umial czytac to przed sciagnieciem klienta l2 i przed instalacja gry masz cos takiego jak EULA. Jest tam napisane, ze jakiekolwiek uzycie klienta do celow innych niz przeznaczyl to ncsoft (w tym laczenie sie z tak zwanymi emulatorami serwerow) jest zabronione. I taka umowa dotyczyla kazdego Chronicle - od 1 do 4, a nie dlugo i 5.

Zreszta jak by bylo inaczej to watek w "Gramy w sieci" nie zostal by zablokowany przez administracje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fingo Prosze bardzo wejdz sobie na strone oficjalna www.lineage2.com i tam masz do sciagniecia wersje klienta servera oraz gracza, ktore sa bezplatne. Jedynym mankamentem tego jest to, ze wersja servera jest to totalnie obrobiony kod, bez uaktywnionych wiekszosci opcji dostepnych na platnym servie, i trza sie w nim bawic troche, takie servery nazywane sa L2j (java) i istnieja niemalze od 2,5 roku. Wiec powiedz mi czy jakby to nie bylo rozpowszechnienione to nie byloby legalne ?. Jakby nie chcieli nie chcieli by istnialy servery prywatne to by nie udostepnili tego. Owszem na poczatku servery takie byly nielegalne, bo udalo sie skrasc kod, ale tworcy udostepnili niepelno wersje kody w roli swojakiej ochrony oraz zachety by wiecej osob przezucalo sie na servery publiczne a nie prywatne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie osmieszaj sie. Nie wiesz o czym mowisz. Zobacz sobie dokladnie co jest do sciagniecia zanim zaczniesz opowiadac takie bajki.

Test Server Client

You must have an active Lineage II account to download and play on the Public Test Server.

Test Server Usage

BEFORE YOU CLICK ON THE "Agree" BUTTON AT THE END OF THIS DOCUMENT, CAREFULLY READ THE TERMS AND CONDITIONS OF THIS AGREEMENT. BY CLICKING ON THE "Agree" BUTTON, YOU ARE CONSENTING TO BE BOUND BY AND ARE BECOMING A PARTY TO THIS AGREEMENT.

DISCLAIMER ON TEST SERVER USAGE

Information Regarding Test Client Installation:

It is crucial that the installation folder for the Test Server client be different from your normal Lineage II game folder. Installing over your regular client will corrupt the files, resulting in the necessity to uninstall and re-install the game to continue playing.

Information Regarding Test Server Player Conduct:

Like the live (non-test) game play servers, players are required to abide by the rules of the Lineage II User Agreement and Rules of Conduct. These are available at www.lineage2.com.

Information Regarding Test Server Support:

The Public Test Server is not a full service game server. Customer support is not available within this server. We urge that you do not consider this a regular game play server. The Test Server may be wiped at the discretion of NCsoft at any time. There will be no restoration of characters, items, pets, etc. that could be lost for any reason.

Information Regarding Test Server Bug Reporting:

Reports of any issues found within the Public Test Server are appreciated. Please report bugs found at http://support.lineage2.com in the Ask a Question section.

I jeszcze z Lineage II User Agreement and Rules of Conduct:

You agree to play Lineage II only as offered by NC Interactive at the Web Site and not through any other means. You further agree not to create or provide any other means through which Lineage II may be played by others, as through server emulators.

Klienta owszem sciaga sie za darmo. Ale juz aby go uzyc trzeba miec wykupione konto i oplacony abonament. Zreszta napisalem o tym wczesniej ze sciagajac i instalujac klienta L2 zgadzasz sie na te warunki. A laczac sie z piratami lamiesz warunki.

PTS - Public Test Server - nie sciagasz zadnego serwera - tylko klienta do serwera testowego. Taki serwer testowy jest uruchamiany na miesiac przed wejsciem nowej Chronicle (np teraz jest aktywny PTS z Chronicle 5) Po wprowadzeniu nowej Chronicle do normalnych serwerow - PTS jest zamykany i nie mozna na nim grac, az do czasu gdy bedzie wchodzic kolejna Chronicle. Aby sciagnac takiego klienta (a nie serwer) trzeba miec wykupione konto i oplacony abonament.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...