Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2011

Recommended Posts

@Zolwik03

Nie grałem ale z tego co wiem to albo chodzisz albo strzelasz.

Ogólnie zestaw dobry, o ile kupię to pogram w RE5 i Sama i Maxa.

Cena jaka, można wiedzieć, czy na razie tajemnica?

Z rok temu pożyczyłem grę(RE5, bo tak dosyć nie jasno napisałem ;)) od kolegi i ubolewaliśmy że nie zagramy przez sieć, a tu teraz CDA wychodzi z pomocną ręką i sobie popykamy.

I Love CDA :))

Co do sterowania w grze można grać myszką, ale nie można równocześnie chodzić i strzelać.

Edited by TTTr96

Ech CDA jak zwykle potrafi popsuć człowiekowi humor.

Czuje się znowu jak kilka lat temu kiedy kupowałem wydania DVD a nie miałem czytnika :P. Główny pełniak nie na mojego laptopa. MMO dziękuję, resztę spróbuję ale ja czekam na zawartość magazynu a nie na to co na płytce. Całe szczęście mam pełno starszych gier z CDA do grania i coraz bliższe widmo sesji.

A ja mam pytanie: w Resident Evil 4 nie bylo co-opa. A w piątce jest. I teraz się pytam: Czy mozna grać w trybie kooperacji na jednym kompie? A jeśli tak: T można mieć jakiś zwykły pad, czy trzeba jakiś specjalny(np: Xbox 360)?

Edited by duduniaczek19977

...Mythos - hmmm... Chyba RoM'owi musi się bardzo dobrze u nas powodzić ( oraz po waszym udziale w jego promocję ) skoro Frogster decyduje się na taki ruch :tongue: Ja na pewno nie zainstaluję - IMO MMo to kradzieje życia i tyle. . . A opierając się na ItemShopie z RoM'a już potrafię sobie wyobrazić ten Mythosowy...

...GT Legends - Pierwsze słyszę - muszę to oblookać na YT i poczytać recki, ale chyba jednak nie zainstaluję tego . . .

...Sam & Max - hmmm; jak znajdę czas to spróbuję przejść xD Jakoś nie mam polotu do tego typu gier, jednak czytając masę pozytywów odnośnie humoru - jak znajdę czas to OK. . .

...Resident Evil 5 - hmmm ja wiem... Jakoś swojej przygody z grami TPP/TPS nie wspominam miło, więc podniety u mnie nie wywołaliście... Taaa - of course Brawo CD-A - głośny i chwalony tytuł, jednak ja z nim zapoznam się ( jeżeli w ogóle ) za jaaaaaaaaakiś czas :blink::P

No no no - co okazja to potraficie przywalić ładnym tytułem, lub zestawem. Lecz ja na dzień dzisiejszy mam jeszcze od was tyle zaległości ...

Szkoda że RE5 już przeszedłem na PS3 ale ogólnie pełniaki trzymają wysoki poziom. :laugh: RESPEKT

Ta, ja podobnie jak MatiMat8 mam na razie dosc RPG-ów a co do pełniaków to Residenta na pewno przetestuje, GT legends moze tez, a Mythos-wątpie. plakat- super. nie moge sie doczekac :smile:

Jest bomba wypas, bo Resident to całkiem świeża gierka i do tego niezła. Sama i Maxa mam już z biedronki (tak swoją drogą, to jeszcze nawet nie zainstalowałem...). Ścigałka mnie już nie interesuje (gram od święta w NFS-y). Ale ciekawie się zapowiada ten cały co-op, ciekawe jak to będzie wyglądać, może to być nawet interesujące...

@marmur82 - SplitScreen w RE5 istnieje, ale nieoficjalnie (nie znajdziesz go w piśmie).

Cieszę się, że społeczność graczy w RE5 gwałtownie się powiększy.

Będzie można zainstalować GT Legends na Windows Seven? Bo z tego co pamiętam były z tym jakieś problemy.

Mythos - nie w moim guście,

GT Legends - :brawa: z przyjemnością zagram ponownie,

Sam & Max - nie w moim guście, ale może się skuszę,

Resident Evil 5 - :brawa: no, no, a wczoraj już ją trzymałem w ręku jak byłem w empiku. Dobrze, że kupiłem co innego. Pozycja obowiązkowa. :)

Sam & Max? Świetnie :)

A co do innych pełnych wersji... Resident Evil 5 mam premierówkę, więc to nie dla mnie. Mythos mnie nie interesuje, nie lubię żadnych MMO. Wyścigi tym bardziej nie są w moim typie, czyli GT także odpada.

No i jest jeszcze plakat. Szczerze mówiąc, nie podoba mi się. Twarz Geralta jest tak paskudna, że za nic nie powiesiłbym tego na ścianie :/

Jakby nie recenzja wiedźmina,plakat ,i DLC do niego to bym sobie [beeep] nie zawracał i nie pakował w to 20 zł,no gorszych gier to chyba nie mogli dać.

Resident Evil 5 - gdyby nie konieczność przejścia Wiedźmina, by mieć sejwa do dwójki no i przejście Zabójców Królów znalazłby miejsce na moim dysku, szczególnie że L4D już się przejadły. A takto musi czekać na inny termin. DLC - jestem ciekaw co to będzie. I uwielbiam historie typu "byłem w sklepie, już miałem kupować, ale jednak nie i CDA dodaje" :) Ale to taki mały offtop.

RE5 pamiętam pojedynki słowne między mną (fanem L4D) i kolegą (fanem RE5) która gra jest lepsza, oczywiście ja grałem w swoją on w swoją, a żeby się na tydzień zamienić i poznać drugą stronę? Mowy nie było. Cóż, czas w końcu spróbować

Jak zawsze nie lubiłem serii Resident Evil tak czwórkę (mimo fatalnego sterowania) przeszedłem i Capcom wyrobił sobie bardzo wysoką opinię w moich oczach, miałem zakupić RE 5 ale mi się DVD zepsuło (na szczęście na gwarancji) i z tego powodu musiałem zaczekać te parę tygodni, jakie szczęście, że nie kupiłem :P

A Sam and Max mam z biedry, świetny pełniak, najlepsza przygodówka w jaką grałem (ale nie gram dość często w takie gry).

Brawo CDA, ależ będę w RE5 pocinał ;) Słyszałem, że jest równie dobra co 4 ale ma lepsze sterowanie.

Gdy kupowałem Batmana w PKK miałem ochotę na RE5,ale wolałem batka.Teraz w CDA dajecie tą grę i macie u mnie duży plus.GT Racing może sprawdzę.A w Sam & Max na pewno zagra mój brat.Mythosa nie uruchomię bo MMO nie jest dla mnie.Numer kupię jak zawsze.

Resident Evil 4 było dla mnie dnem, a 5 to już nie jest nawet dno. Jest zagrzebane kilka metrów pod dnem. Poza grafiką ta gra nie ma nic ciekawego do zaoferowania, po prostu kolejna bezmózga strzelanka TPP. Brak mi słów na to co czuję do Capcomu za spartolenie tej serii.

w RE5 trzeba zagrać 4 z CDA przeszedłem (całkiem niezła) więc trzeba zagrać. Co do reszty to się jeszcze zastanowie. No i ten plakat Wiesiek zawiśnie u mnie na ścianie po raz 2. Ciekawe jak będzie wyglądać okładka ?

Wow, ten numer pod względem pełniaków jest wręcz rewelacyjny :) będzie się przy czy odstresować po maturach. Z jednej strony RE5, którego na pewno przejdę z kumplem na coopie, z drugiej świetny Sam & Max, czego chcieć więcej.

CDA! Zaskoczyliście mnie! Pierwszy raz zainstaluje wszystkie pełniaki jakie są na coverze.

*Mythos PL - bardzo fajnie ,że daliście instalkę. Nie wszyscy mają hiper-mega szybkiego neta ,żeby można było od tak sobie ściągnąć. Pooglądałem gameplaye, poczytałem o tym MMO i ? ... jest świetnie. Zawsze chciałem zagrać w MMO-"hak en slesza". Marzenia się spełniają. I jeszcze te bonusy to oooho.

*GT Legends ENG - bardzo lubię samochodówki ,a ostatnio zagrywam się w GRID-a ,więc ten tytuł będzie jak znalazł. Tym bardziej ,że nie jest to niszowa produkcja.

*Sam & Max: Sezon 1 PL - dawno nie grałem w dobrą przygodówkę. Kiedyś grałem w jeden odcinek ze steama i chciałem mieć jeden sezon. Jakoś nie chciało mi się iść kupić to Sam i Maksio przyszli do mnie.

*Resident Evil 5 PL - uffff dobrze ,że rok temu nie kupiłem RE5 tylko BC 2 (bo miałem do wyboru). Zainstaluje. Jak mi się spodoba to będę grał jak nie ... yy na czym skończyłem ? Ogólnie jestem zadowolony z gier na coverze. Konkurencja wymięka.

PS. Czy w GT Legends można grać przez sieć tzn. czy ktoś w to jeszcze gra ? Jak w tą grę gra się na padzie. Pozdrawiam