Skocz do zawartości
RoZy

Resident Evil (seria)

Polecane posty

Witam, mam pytanie do znawców serii, od niedawna mam PS3 i myśle nad zakupem gier z serii Resident Evil, ale zależy mi na klimacie starszych części tj 1-3, Code Veronica X ( eksplorowanie poziomów, zbieranie itemków, rozwiązywanie zagadek) czy któryś z Residentów na PS3 jest jeszcze w takim klimacie czy poszły w strone gry akcji z zombiakami w roli głównej ( jak to jest  np w RE4 ) ?

Edytowano przez Ged24
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ged24

Od czasów Resident Evil 4, seria skręciła w stronę akcji. Szczególnie widać to w piątej i szóstej odsłonie serii. Jeśli szukasz czegoś w starym klimacie to spróbuj obu odsłon Resident Evil Revelations, nie są tak natężone akcją, jak części 4-6, warto tutaj dosyć często się skradać i atakować przeciwników od tyłu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że główny wątek Resident Evil 7 (Eveline) skończyłem prawie 5 lat  temu,  to dopiero teraz ukończyłem te dwa dodatki do tej gry, czyli Not a Hero (Chris Redfield) i End of Zoe (Koniec Zoe). Polecam je KAŻDEMU kto ukończył główną fabułę, bo te dodatki są bezpośrednią kontynuacją (każdy z nich na około 4 godziny gry). Ogromną stratą i dużym błędem jest ich nie ukończyć bo są REWELACYJNE. Bardzo wciągające i świetnie skonstruowane pod każdym względem. Perełki jak główna gra.

Chris ma za zadanie zabić Lucasa (najgorszy członek rodziny Bakerów), a w wątku Zoe to Joe Baker (brat Jacka) ma za zadanie spróbować ocalić Zoe, która została zakażona, ale nadal żyje (wygląda jak w krysztale). W  głównej grze jak każdy pamięta Ethan musiał wybrać komu dać antidotum na mutagrzyba serii E. Jeśli dał swojej żonie  to wtedy z nią odpływał, a samotna Zoe została zakażona (ale nie umarła), ale gdy dał antidotum dla Zoe to z nią odpływał łódką, ale parę chwil później Zoe została zabiła przez Eveline.

Dodatek End Zoe zaczyna się wtedy gdy Eveline już nie ma. Zresztą to samo się tyczy dodatku Not a Hero (dzieje się po tym jak Ethan zabił Eveline).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...