Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Tomb Raider 2006-20xx (nowa seria)

Polecane posty

TR przeszedłem już dawno, lecz nieraz do niej powracam. Choćby popatrzeć na sexy panią archeolog :) Uwielbiam, gdy wychodzi z wody. Najlepiej wygląda w sukni wieczorowej. 8)

Wszystkie misje są ciekawie zrobione. Nasza zwinna bohaterka sporo potrafi :twisted: Grafika piękna, zero nudy, akcja pełną parą... Cudo!

Zapewne w następnym roku pojawi się kolejna część TR. Czekaamy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Samuel Vimes

Ciekaw jestem TR 10th Annivesary Edition - remaka pierwszej części. Yo :D .

Next Gen już do mnie dotarł! Gra z nim wygląda zawodowo. Woda rozwala, otoczenie miażdży, a wygląd Lary po prostu zniewala! WOOW! :D Zwłaszcza że jej stroje wyglądają inaczej (tak!) w nextgenie niż w zwykłej grafice. Zmieniły się detaliki, ale i tak jest to nowość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam prawie same pochlebne opinie na temat tej gry i sam chciałbym zagrać. Przed zakupem powstrzymuje mnie sprawa z brakiem trybu Next-Gen w obecnej na rynku wersji, wolałbym mieć go zaimplementowanego w grze, a nie na dodatkowych płytkach, które jeszcze trzeba dodatkowo zamawiać. Dlatego wolę poczekać na reedycję, a skoro Cenega w swoim sklepie wyprzedaje premierowe wydanie, to moze już niedługo będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadam:

Firma Eidos Interactive pokazała dzisiaj oficjalnie światu premierowy screenshot z remake’u pierwszej części Tomb Raidera zmierzającego na PS2, PC i PSP pod nazwą Anniversary.

Temu, że „jedynka” była najlepszą częścią serii nikt nie zaprzeczy. Teraz dostaniemy pięknie odrestaurowane przygody „debiutującej” panny Croft na nowym silniku graficznym (nota bene z Legend) - żyć nie umierać.

Premiera w 2007 roku.

31463_999_3.jpg

Hmmm wygląda smakowicie :P

31463_1000_1.jpg

Mmmmm :twisted: :wink:8)8) :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Ivo wie co dobre :D

Ten drugi obrazek najbardziej mi się podoba. A są gdzieś zdjęcia od przodu? :P Zapewne zastanowie się nad jej kupnem, ale to dopiero w 2007 roku.

Może niebawem ujawnią coś więcej.

Jak to Ivo powiedział "wygląda smakowicie" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila od serwisu eidosa:

As most of you may already know, Tomb Raider: Anniversary has drawn its inspiration from the original adventure that started it all. It is a celebration of Lara Croft and the people who helped make her what she is today – her fans. Right now it is a time of Thanksgiving, and there isn't a better time for us to send our message of thanks to the people who have supported Lara throughout the years.

But as most know, actions speak louder than words, so to show our thanks, we have selected six fan site webmasters to be inducted into the credits of the game. These members have been chosen based on the quality of their work, time spent in service of the franchise, as well as their dedication and loyalty to the Tomb Raider brand.

Also, since we understand that there are other ways to contribute to the Tomb Raider community than running a website, each of these websites have been given an opportunity to induct one Tomb Raider fan into the credits of the game. These competitions will be coming soon, so please visit each of their websites for details.

The inductees are as follows:

Justin J. Farr – www.tombraiderchronicles.com

Stella Lune – www.tombraiders.net

Chris Ridgeon – www.planetlara.com

Tom Waskuc – www.laracroftonline.com

Daniel Bevers – www.tombnews.com

Shahriyar Imanov– www.tombraidercommunity.com

To say that these members have been “dedicated” would be a large understatement - these people have poured their heart and soul into this franchise, and have done so for a very long time. They have helped spread the word about Tomb Raider, and together, have reached millions of people.

Eidos appreciates the hard work and dedication shown by all of the members of the fan community, including those who are no longer in active roles. These initiatives are not with the intention of minimizing the outstanding work that has been done by people not included on the above list, as we understand it is the combined efforts of all that continue to make the Tomb Raider franchise what it is today. To everyone, we give our thanks.

Also, since we understand that there are other ways to contribute to the Tomb Raider community than running a website, there might be some opportunities for a few fans to get their names into the credits as well… but more information about that will come in the future.

Stay tuned for more details, and enjoy the new piece of concept art! Can you guess what area that is from?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówią twórcy, historia opowiedziana w TRA ma zawierać wszystkie kluczowe momenty z TR1, które zostaną przedstawione w kontekście nowej przygody. Eidos liczy na zadowolenie ze strony fanów jak również zainteresowanie nowych graczy. Miejmy nadzieję, że Crystal Dynamics nie pójdą śladami TR:L i w anniversary nie doświadczymy ciągłego ględzenia Zipa/Alistera podczas starć z raptorami czy zwiedzaniu wyludnionych, klimatycznych miejsc.

Muzyką zajmuje się Troels Folmann znany nam z Tomb Raider Legend (warto dodać iż otrzymał nagrodę BAFTA za soundtrack do legendy).

Dziwi mnie tylko pominięcie konsol "next genowych". Zawsze wydawało mi się, że remake powinien zachwycać pod każdym względem, tymczasem anniversary tworzone jest na sprzęt, który już jest przestarzały (PS2).

Poniżej kilka obrazków z TRA:

Szkic koncepcyjny

trascreenshot2ua4.th.jpg

Skany z PLAY (U.S.)

250bbigln9.th.jpg 250bigls5.th.jpg

250cbigeo5.th.jpg 250dbigei7.th.jpg

PS

Może by tak stworzyć osobny temat dla Anniversary ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem, zaraz po Świętach, wspaniały interes... W Gdańskim Empiku kupiłem Legendę za niecałe 60zł! Jak ktoś jest z Gdańska to polecam wpaść do sklepu na dworcu głównym, może jeszcze są w tej cenie. O ile wiem to cena w internetowym sklepie cenegi to 129,90...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freak może pomineli next geny, bo to będzie naprawdę olskulowa pozycja? zresztą co z tego że w domach jest milion PS3 i ~10 mln X360 ... skoro PS2 jest ponad 120 milionów, rachuneczek chyba prosty, co sie opłaca a co nie :wink:

PS marcowa premiera PS3 zrobi oczywiście odpowiedni skok ale... nie aż taki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie dobra gierka

Przed zagraniem w demo z cda bałem się że to jest gwóźdź do trumny Lady Croft, przeszedłem demko-nie wieżyłem to naprawde wielki COME BACK Lary-i to nie tylko wtedy gdy się patrzy na Croftównę od tyłu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jako wielki fan serii Tomb Raider, Legendą bardzo się zawiodłem. Nie chodzi mi o to że gra jest słaba, dla kogoś kto przygodę z Larą zaczął właśnie od Legendy, gra może być świetna, ale dla prawdziwego fana serii, który w Tomb Raiderze najbardziej cenił zagadki, łamigłówki, szukanie przedmiotów, eksplorację terenu, ten klimat, uczucie odosobnienia no i długość gry, najnowszym Tomb Raider'em - tak jak ja - będzie mocno rozczarowany. Ta gra to nie jest Tomb Raider :!: , z TR została tylko bohaterka, tytuł gry i niby to że też chodzimy po grobowcach itp. gra stała się Pricne of Persią :!: i znacznie więcej ma wspólnego z księciem niż z samą sobą :shock: . Resztki nadziei pokładam W Anniversary, ale szczerzę wątpię że gra wróci do korzeni, bo co to za Tomb Raider gdzie dobre 70-80% gry to strzelaniny (a tak - jak to było w Legend - zapewne będzie a że zamiast ludzi będziemy zabijać zwierzęta niczego nie zmienia). No ale bądźmy dobrej myśli i módlmy się żeby nareszcie wyszedł godny następca pierwszych TR :twisted: . Pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tam podoba tomb rider legend :twisted: ale jeden mały minus-wjencej akcji by sie pszydało ale nie jest żle :shock:

Tja jasne, może niech zrobią z Fallouta 3 shootera wzorowanego na Kwaku 4? Nie mówie, że strzelanie w TR:L mi się nie podobało, bo nawet urozmaicało trochę grę, ale człowieku, już tam było go za dużo, a Ty chcesz jeszcze żeby było go więcej. Tomb Raider to jest przygodówka a nie jakaś tam gra akcji. Chcesz akcji? Odpal GTA i strzelaj do wszystkiego co się rusza. Kurde niektórzy wpadają na dziwne pomysły. Może to przez brak śniegu ludziom się miesza :? . Ja mam nadzieję, że Aniversary powróci do starych czasów i będzie mniej strzelania, a więcej myślenia i łamigłówek (pogrubione specjalnie dla SRG.MADBRAKERa), a przedewszystkim będzie można pograć z 15 godzin a nie 7-8.

No i Lara trochę tak...młodziej wygląda. No, ale to w końcu remeak 1 TRa więc panna Croft nie może mieć 20-paru lat. I ciekawe czy po Aniversary bedą jeszcze kontynuować TR, bo już przed wyjściem Legendy słyszałem plotki, że to już ostatna gra z serii. Czy może wiecie coś o tym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah...

Tomb Raider: Anniversary, odświeżona edycja pierwszej odsłony legendarnego cyklu gier akcji, zadebiutuje na rynku elektronicznej rozrywki w kwietniu bieżącego roku – poinformowała wczoraj firma Eidos Interactive.

Koncernowi nie udało się co prawda zdążyć z premierą nowej gry na dziesiąte urodziny pierwowzoru, ale chyba żaden z fanów ponętnej panny archeolog nie ma tego za złe Brytyjczykom. Program został oficjalnie zapowiedziany w połowie ubiegłego roku – można zatem uznać, że studio Crystal Dynamics stosunkowo szybko uporało się z powierzonym przez Eidos Interactive zadaniem.

GOL

czyli jeszcze coś ponad dwa miesiączki i weźmiemy się za panią archeolog ponownie...xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem TR: Legend. I mam takie pytanie. Jak wygląda sprawa z trybem next-gen, którego w wersji PL brakuje?? Trzeba ściągać jakiegoś patch z netu?? W CDA pisali, że Cenega go roześle. I jak mocnego trzeba mieć kompa, aby pograć w next-gen??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem TR: Legend. I mam takie pytanie. Jak wygląda sprawa z trybem next-gen, którego w wersji PL brakuje?? Trzeba ściągać jakiegoś patch z netu?? W CDA pisali, że Cenega go roześle. I jak mocnego trzeba mieć kompa, aby pograć w next-gen??

A więc informacja dotycząca opcji next-gen ze strony polskiego wydawcy TR:L (cenegi):

Jako wyłączny partner firmy Eidos Interactive w Polsce informujemy, iż uaktualnienie graficzne do polskiej wersji gry Tomb Raider: Legenda, tzw. tryb Next Generation, zostanie wydane w dniu 29 września. W celu otrzymania bezpłatnej płyty z uaktualnieniem prosimy o kontakt z serwisem firmy Cenega Poland – drogą mailową na adres serwis@cenega.pl lub telefonicznie na numer (22) 868 52 61 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00. Miło nam także poinformować, iż każdy, kto zamówi płytę z uaktualnieniem otrzyma też poradnik do gry Tomb Raider: Legenda opracowany i przygotowany przez prestiżowy serwis internetowy Gry-Online.

Więc - jeśli nic się nie zmieniło i jeśli od razu z grą nie dostaniesz tej płytki - będziesz musiał skontaktować się z Cenegą, mailem albo telefonicznie :wink: , ściągnąć z internetu chyba się tego "dodatku" nie da, więc chyba jedyne wyjście to kontakt z Cenegą :wink: . Co do wymagań odnośnie Next Generation to do włączenia tej opcji potrzebna jest karta z Pixel Shader'ami 3.0 :wink: . Pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie (moim zdaniem) się pośpieszyłeś. Cenega już planuje kolejne tytuły z serii SuperSeller i KolekcjaKlasyki, tak więc idę o zakład że LEGEND znajdzie się na liście tytułów już odpowiednio naprawiony i zaktualizowany...

Brałem to pod uwagę, jednak kupiłem grę za 70 zł (a więc 20 zł drożej niż w serii SS),a jednak premierowe pudełko :wink:

Czyli pod GeForce 6600 nie mam co liczyć na tryb next-gen??

A sama gra?? Jak Wam się podobała?? Słyszałem o niej wiele opinii i nie wszystkie były pochlebne, niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie (moim zdaniem) się pośpieszyłeś. Cenega już planuje kolejne tytuły z serii SuperSeller i KolekcjaKlasyki, tak więc idę o zakład że LEGEND znajdzie się na liście tytułów już odpowiednio naprawiony i zaktualizowany...

Brałem to pod uwagę, jednak kupiłem grę za 70 zł (a więc 20 zł drożej niż w serii SS),a jednak premierowe pudełko :wink:

Czyli pod GeForce 6600 nie mam co liczyć na tryb next-gen??

A sama gra?? Jak Wam się podobała?? Słyszałem o niej wiele opinii i nie wszystkie były pochlebne, niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja mam GF 6600GT i nextgena uruchomiłem. Co prawda te wszystkie cienie i bajery drastycznie obnizyły ilość klatek na sekunde, ale może jakby dołożyć RAM (ja mam 512) to by w miare płynnie chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to jest z ta CENEGA? czekam juz cztery tygodnie na plytke z trybem Next-Gen. Przez trzy tygodnie pisalem do nich e maile i nie dostalem nawet odpowiedzi. panuje tam chyba jakas totalna ignorancja wobec klienta. w koncu napisalem ponownie ok. dwa tyg. temu. bardzo grzecznie wyrazilem swoje zdanie na temat jak mnie potraktowano. napisalem im, ze chce napisac do cd-action list i opisac jak mnie potraktowano w tak oficjalnej sprawie. na nastepny dzien dostalem e mail z zapewnieniem ze w nastepnym tygodniu (wlasciwie w ubieglym tygodniu) rusza przesylki, wiec prosza mnie o cierpliwosc... uzbroilem sie wiec w cierpliwosc i czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider Legend - najlepsza część od ostatniej świetnej dla mnie trójeczki. Podobne klimaty, ciekawe zagadki, standartowa fabuła (ja wcale niechce innej, głębszej, to w końcu Action Advanture a nie gra fabularna :) ), może nieco za dużo strzelania ale ogulnie wyszło świetnie. Z przyjemnością kupię koleją robioną na tym pomyśle część, szczegulnie odświeżającą świetną "jedynkę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...