Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Tomb Raider 2006-20xx (nowa seria)

Polecane posty

Niestety poważnie....

Tu macie wypowiedź PR managera Cenegi - Naburusa z forum gry-online ( http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5100122&N=1 ):

Witam!

Na razie nie chciałbym zajmować żadnego stanowiska, jako, iż dokładnie nie wiem o co chodzi i czym może leżeć ew. problem.

Prosiłbym na razie wstrzymać się ze skazującymi postami - postaram się wyjaśnić to w trybie bardzo pilnym i dać Wam znać asap!

Pozdrawiam,

Adam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna! Jeśli można oceniać grę po demie. Planuję zakupić pełniaka w MM, bo tam jest 30 złotych taniej ;] Super grafika (te widoki w Boliwii), super model lary, akrobacje i wiele innych. I fizyka. I gra wymaga myślenia, co też jest plusem. Po przeczytaniu recki w CDA i obejrzeniu screenów jeszcze bardziej się napaliłem na pełną wersję. TYlko zaskoczyło mnie 10 GB potrzebnych na instalację.. Ale cóż i tak miałem robić porządki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poważnie....

Tu macie wypowiedź PR managera Cenegi - Naburusa z forum gry-online ( http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=5100122&N=1 ):

Witam!

Na razie nie chciałbym zajmować żadnego stanowiska, jako, iż dokładnie nie wiem o co chodzi i czym może leżeć ew. problem.

Prosiłbym na razie wstrzymać się ze skazującymi postami - postaram się wyjaśnić to w trybie bardzo pilnym i dać Wam znać asap!

Pozdrawiam,

Adam

"Nie wiem o co chodzi...i czym może leżeć ewentualny problem..."

Dał niezły popis ;/ Przecież autor tematu dał screena, opisał problem, inni też, co tu nie rozumieć ;/

cytat:

Ale jaja...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tomb Raider... ktoś kupił by mi pełną wersję? :D

Demo przeszedłem kilka (jeśli nie kilkanaście :D) razy i bardzo mi się spodobało... Ba! nawet bardziej niż demo najnowszego (wiem, teraz już nie jest taki nowy :D) Prince of Persia... Ale pełnej wersji sobie nie kupię, bo za droga i wolę kupi o wiele tańszego Prince of Persia: The Sands of Time :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś grał w Tomb Raidera (np ja) to nie jestem do końca pewien, czy wie dokładnie gdzie, co i jak.. no poza kluczowymi rzeczami. Ja bym na Twoim miejscu poszukał jakiegoś poradnika, solucji, żeby się dowiedzieć co należy zrobić :]

A tak wracając do tematu. Tomb Raider - heeeh - myślałem, że już raczej nie wrócę do tej serii, a tu takie miłe zaskoczenie :) BTW: Ciekawe jak wygląda next-gen content hehe bo na moim poczciwym 9600PRO opcja była (nie wiedzieć czemu <lol> na szaro) :) ale nawet mimo to. Qrcze :) Świetna grafa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna! Chyba najlepsza z serii. Jednak 1010 bym jej nie dał, bo jest stanowczo za krótka. po tygodniu (niezbyt intensywnego grania) przeszedłem całą grę na 100% (fajne bikini ma ta Lara :) ). Wszystkie etapy, pomijając nagrody, da się przejść w ok. 2 godziny... To straszne, że teraz będę musiał czekać na kolejną część jesze rok... albo i więcej...

Din, powiedz czego konkretnie nie rozumiesz w solucji, jaki masz problem to może pomogę, o ile już sobie do tej pory nie poradziłeś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie grałem zaledwie pół godziny ale póki co nowy tomb raider mi się widzi - śliczna grafika na x'ie, porządna kamera i świetne sterowanie. No i cieszą inspiracje serią POP.

A nowa Lara jest śliczna :*

Niestey nie wiem kiedy mi bedzie dane ponownie zagrać bo swego x boxa juz sprzedałem :) ale pierwsze wrażenie miałem bardzo pozytywne, szkoda że to tylko 6 godzin grania ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie podoba najbardziej w tej grze sama Lara. jest ładniejsza niż w poprzednich częściach i... ma podświetlany biust!!! tego jeszcze nie było. wiem,że mówiąc o tym wydawać wam sie może ,że jestem wiecie kim. ale tak nie jest. poprostu podpba mi sie nowa oprawa Lary. jest inna sami przyznacie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział, że panna croft wkońcu wyglada jak przedstwiciel homo sapiens :lol: przecież to co bylo w poprzednich częściach to jakaś przeginka (biust to jej powiększali, ale figura i twarz przez 5 części identyczna, a w 6 widoczna poprawa bo przesiadka serii na PS2). spójrzcie tylko XD :

no spórzcie tylko na tego bazylka z lewej (nie wiem jak ona się mogła komuś, nawet te 9 lat temu śnić).A po prawej już 'ludzka' lara

tomb-raider-game.jpglaracpo4.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia :(

W scenie, w której Lara składa Ekscalubir'a w całość spodziewałem się nagłego wlotu jakiś bliżej nie zidentyfikowanych commando ludków, którzy by go jej odebrali, a ją zostawili w obsadzonym ładunkami wybuchowymi grobowcu :P Ale co tam, gierka krótka, ale nieziemsko miodna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzka Lara????TU masz ludzką Larekarima4.jpg

Ueeee...według mnie w niczym nie przypomina ona Lare z gry. W ogóle nie jest do niej podobna! A najbardziej rozbroił mnie wywiad z nią w CDA. Kompletna żenada. Najlepsze było to, że ona niby pizze wcina <jasne, modelka jedząca pizze haha!>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ueeee...według mnie w niczym nie przypomina ona Lare z gry. W ogóle nie jest do niej podobna! A najbardziej rozbroił mnie wywiad z nią w CDA. Kompletna żenada. Najlepsze było to, że ona niby pizze wcina <jasne, modelka jedząca pizze haha!>

Wiesz nie chcę sie tu wymądrzać, ale musze:

Koleżanka mojej siostry jest modelką, jest bardzo ładna, zgrabna(to co innego jak "wieszak"). No ogólnie, jakby była w moim wieku to bym sie z nią ożenił :D Raz na dwa tygodnie zje pizze, no i co z tego? Widać ma dobrą przemianę materii i nie odgrywa się to na jej urodzie i figurze, proste...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem, jak można było dopuścić do takiej sytuacji, że polscy gracze zostali najzwyczajniej w świecie "olani", bo to, że było to "niedopatrzenie" można sobie wsadzić...między bajki. Gra jest naprawdę bardzo dobra, zapewnia świetną zabawę i daje ogromny kredyt zaufania na kolejne części...Ale jeśli w ten sposób będzie się "polonizowało" gry, wycinając parę "nikomu niepotrzebnych GB" to ja podziękuję... i postoję

Dla Eidosa parę Giga w te czy w te nie robi różnicy :D Byle wcisnąć graczom ich produkty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...