Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Tomb Raider 2006-20xx (nowa seria)

Polecane posty

Zdenio

Na nowym gameplayu walka wygląda podobnie jak w poprzednim TR jednak widać że można się wspinać i chyba każdą walkę można przeprowadzić na różne sposoby, po cichu itd.

Spore wrażenie zrobiła na mnie grafika wcześniej na screenach i zwiastunach nie było tego widać ale gra wygląda naprawdę ostro ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie widzę super grafy. Ot, jest po prostu w porządku, ładnie i dobrze jak na standardy dzisiejsze. Twarze przede wszystkim nieźle wyglądają, ale już tekstury otoczenia tak średnio. Może za mocno się przyglądałem Uncharted 4 i teraz mam takie wrażenie :P Nie narzekam, i tak jest git.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym Tomb Raiderze chciałbym tylko żeby można było większość starć rozwiązać po cichu, tak by nie robić znowu z Lary Rambo :D paradoksalnie, biorąc pod uwagę Legend czy Underworld, ale nowy wizerunek naszej kochanej Croftówny zwyczajnie nie pasuje mi do strzelania do wszystkiego, wybuchów itd. Choć TR z 2013 i tak cholernie mi się podobał, mimo że te wszystkie wybuchy tam były aż zbyt częste, to teraz właśnie liczę na więcej wyważenia w sferze walki. No i mam też nadzieję - jako że nie mam Xboxa One ani 360 - że pecetowcy nie będą musieli czekać zbyt długo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech optymalizacja nie jest zbyt dobra ;/ Co jest dziwne bo poprzednia część miała bardzo niskie wymagania i działała nawet na słabszym sprzęcie a tu żeby pograć w 60fps trzeba mieć przynajmniej gtx 970 a i tak trzeba zrezygnować z niektórych graficznych bajerów. Chyba odpuszczę sobie granie i poczekam miesiąc może pojawią się jakieś konkretne starowinki i aktualizacje gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj i tak wyłączam wszystkie bajery typu jakieś wygładzania czy tesalacja, a mam GTX970 także powinienem zagrać w miarę płynnie - a przynajmniej taką mam nadzieję. Przy poprzedniej części bardzo dobrze się bawiłem, a ta zapowiada się - co tu dużo mówić - jeszcze lepiej. No cóż, niedługo się przekonam. Grał już ktoś z was i jest w stanie się wypowiedzieć? Ogarnąłem jakieś filmiki na YT z wersji na XONE i ta prezentuję się bardzo podobnie do TR z 2013, tak graficznie, jak i gameplayowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Wczoraj wieczorem ograłem pierwsze 2 godziny. Nawet nie wchodziłem w ustawienia, gra sama ustawiła się na "wysokie" i działa mi płynnie. Gram w FullHD na Gtx970.

Pierwsze wrażenia mam bardzo pozytywne, choć za wcześnie żeby wygłaszać jakieś wiążące opinie.

Gra faktycznie sprawia wrażenie jakby była zaktualizowaną poprzedniczką, choć jak mówię to pierwsze wrażenie. Sama rozgrywka wygląda bardzo podobnie, powtarzają się różne elementy, jak np. obozowiska. Zbieractwo i wytwarzanie przedmiotów wydaje się trochę bardziej rozbudowane.

Podobnie jak ostatnio gra serwuje piękne widoczki - zapomniane ruiny i grobowce.

Jeśli rozgrywka utrzyma poziom do końca, to będzie to bardzo miła przygoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ambiwalentne uczucia co do nowej Lary. Przypomina poprzednią wersję i co dosyć mocno. To akurat mi nie przeszkadza bo poprzedniczka mi wybitnie podeszła.

Ale jest parę niedorzecznych rozwiązań. Zabiłem po cichu, coś ze 20 uzbrojonych w broń palną przeciwników i nie mogę zabrać ich broni. Tylko muszę się męczyć z czekanem i prymitywnym łukiem. Kto to wymyślił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia dlaczego niedźwiedź, czy inny większy zwierz podobny do rysia, z tym że większy może przyjąć na klatę bez problemu dwie wybuchowe strzały, które nie mają problemu wysadzić metalowej bramy i trzeba jeszcze poprawić serią z karabinu, żeby padły. :v A co do broni po prostu z postępem fabuły zdobywa się lepszą ewentualnie trzeba przeszukiwać skrzynie w poszukiwaniu części tych broni... Mniej więcej na podobnej zasadzie odbywało się to w TR z 2013 :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...