Jump to content
Sign in to follow this  
dadija

Assassins Creed Brotherhood - problem z zapisywaniem zmian w multi.

Recommended Posts

Kupiłem ORYGINALNĄ wersję gry. Wchodzę w multi przechodzę trening, nabijam poziom dziesiąty, robię sobie zestaw umiejętności, wyłączam grę po jakimś czasie włączam znowu i mój zestaw zawiera tylko pierwszą umiejętność przebrania a miałem ustawione co innego i jest tak za każdym razem a wszystkie inne zestawy są puste z każdym następnym poziomem gdy dostaje atut to w miejscu atutu jest pierwszy atut a ustawiałem inny ze skinami postaci jest tak samo za każdym razem pyta się mnie czy chce wziąć trening. I za każdym razem gdy włączam grę jest to wszystko tak jak opisałem. Serdecznie proszę i dziękuje za pomoc.

Edited by dadija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm. Czy wychodzisz z rozgrywki w trakcie bezpośredniej gry tzn. nie czekasz na zakończenie meczu? Jeśli tak, czekaj na zakończenie rozgrywki, bo wtedy się zapisuje poziom. To jest jak z MW2. Wyjdziesz wcześniej niż przed końcem, a tracisz premię meczu i mecz zalicza się do przegranych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ma to związek z znikającymi sejwami? W takim wypadku możesz spróbować uruchomić grę jako admin lub poprzenosić zapisy do właściwego folderu. Gra utworzyła po spatchowaniu nowe konto użytkownika, w którym trzyma stare sejwy - stało się to przez użycie w koncie polskiej literki (ąćęłńóśźż): w moim przypadku z usera "Długi" zrobiła "D". Aby odzyskać sejwy wystarczy więc przekopiować je do prawidłowego folderu (C:\Użytkownicy\*nazwa*\Saved Games).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...