Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dadija

Assassins Creed Brotherhood - problem z zapisywaniem zmian w multi.

Polecane posty

Kupiłem ORYGINALNĄ wersję gry. Wchodzę w multi przechodzę trening, nabijam poziom dziesiąty, robię sobie zestaw umiejętności, wyłączam grę po jakimś czasie włączam znowu i mój zestaw zawiera tylko pierwszą umiejętność przebrania a miałem ustawione co innego i jest tak za każdym razem a wszystkie inne zestawy są puste z każdym następnym poziomem gdy dostaje atut to w miejscu atutu jest pierwszy atut a ustawiałem inny ze skinami postaci jest tak samo za każdym razem pyta się mnie czy chce wziąć trening. I za każdym razem gdy włączam grę jest to wszystko tak jak opisałem. Serdecznie proszę i dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Czy wychodzisz z rozgrywki w trakcie bezpośredniej gry tzn. nie czekasz na zakończenie meczu? Jeśli tak, czekaj na zakończenie rozgrywki, bo wtedy się zapisuje poziom. To jest jak z MW2. Wyjdziesz wcześniej niż przed końcem, a tracisz premię meczu i mecz zalicza się do przegranych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma to związek z znikającymi sejwami? W takim wypadku możesz spróbować uruchomić grę jako admin lub poprzenosić zapisy do właściwego folderu. Gra utworzyła po spatchowaniu nowe konto użytkownika, w którym trzyma stare sejwy - stało się to przez użycie w koncie polskiej literki (ąćęłńóśźż): w moim przypadku z usera "Długi" zrobiła "D". Aby odzyskać sejwy wystarczy więc przekopiować je do prawidłowego folderu (C:\Użytkownicy\*nazwa*\Saved Games).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...