Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolw97

[BBC2]-Problem z utworzeniem konta

Polecane posty

Witam!

Otóż wczoraj kupiłem BBC2 + Vietnam na xboxa. Pograłem sobie trochę w kampanię, wszystko fajnie, super, dopóki nie skusiłem się na multi, bo tu się zaczęły problemy... Gdy próbuje założyć konto: potwierdzam umowę, wpisuję login i hasło i tak dalej. Kiedy już klikam: "OK", pojawia mi się napis: "Twój profil gracza nie ma uprawnień do korzystania z tej usługi xbox live". Nie wiem jak temu zaradzić, mam Xbox Live Gold. Gdzieś czytałem, że przy tworzeniu konta wybierało się wiek, ja podałem lat 14, ale dzisiaj zmieniłem na coś ponad 20 (przez kompa, problem niestety jeszcze występuje. Czy wy też mieliście takie lub podobne problemy? Wiecie jak temu zaradzić? Proszę o jak najszybszą pomoc. Z góry dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w opcjach można edytować uprawnienia. Widocznie je sobie zabrałeś. A co do wieku. W głównej zakładce masz napisane, że jesteś dorosły? ;d

No wygląda to tak:

kiedy zakładałem konto podałem, że się urodziłem w 97, ale w opcjach mam ustawione wszystko na "dorosły" ...

Ostatnio, kiedy próbowałem założyć konto na innym profilu, w którym jestem pełnoletni to mi wyskoczyło, że "niemożna założyć konta"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...