Skocz do zawartości

League of Legends - Nie moge włączyć gry/zalogować sie na stronie


Polecane posty

Witam.Jak w temacie mam taki głupi problem.Sprawa 1 strona:

- Na moje konto(kiedyś na początku zrobiłem mojej gry) na US moge a na moim koncie na EU nie moge(ze niby nie ma takiego konta,przypomnienie hasła tez nie dziala) ale raz mi sie udalo jakoś na EU zalogować ;p.

A co do launchera było tak:Kupiłem za riot pointsy 2 bohaterów(raczej mało ważne ale napisze wszystko co i jak) chciałem grać ale kolega napisał,żebym poczekał na niego więc wyłączyłem gre(tak już robiłem kara to kilka minut czekania) i chciałem włączyć od nowa ale nie moge...mam 2 opcje albo wyskoczyc status online albo offline ale na dole zawsze jest ''retrieving version information'' i pasek się nie ładuje :/.Dodam,że status offline (Are you connected to the internet?) występuje nawet gdy owe połączenie posiadam...przeinstalowanie z setupa w grze nic nie dało(klienta ze strony nie ściągne bo nie dość,że sie długo wczytuje to jeszcze nie da rady ściągnać bo wyskakuje error strony :/. Może to troche glupie ale mam pytanie:Czy mogłem dostać bana/delete konta za takie coś?Czy może też ktoś ma podobny problem teraz?Prosze o pomoc.Pozdrawiam

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. Treść problemu piszemy w tytule - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...